Prof. Dr. Haditsch: Očkovaní proti koroně stojí na nášlapné mině!

12.01.2022

Profesor Martin Haditsch je rakouský odborný lékař a expert na mikrobiologii, infektologii, virologii, epidemiologii a tropickou a cestovní medicínu. Kromě toho je šéfem diagnostické laboratoře v německém Hannoveru.

Už ze začátku, a to nejméně před půldruhým rokem, kritizoval koronavirová opatření jako svévolná a zcela neoprávněná. Svou kritiku podložil obsáhlou expertízou, kterou sám vypracoval.

Nedávno vyvolala v Rakousku velký ohlas dvoudílný filmový dokument pod názvem "Na cestách za pravdou", který profesor Haditsch vytvořil ve spolupráci s nezávislou rakouskou televizí ServusTV. Ta jako jediná v Rakousku dává velký prostor i kritikům očkování proti koroně.

V tomto dokumentu navštěvuje rakouský profesor četné světové země a vede tam rozhovory s renomovanými vědci a experty na téma pandemie, očkování, opatření a případné lockdowny. Haditsch a velká většina vědců, se kterými na svých cestách mluvil, mají podobný názor jako on. Argumenty důrazně zpochybňují tvrzení, že se jedná o globální pandemii, ohrožující lidstvo a přinášející všude smrt.

Je až zarážející, že odborník, jakým je právě on, může z hlediska medicíny argumentovat, jak chce, ale u těch co vládnou a rozhodují naráží jen na neochotu a nezájem. Vlády a jejich nohsledi přeci musí za každou cenu prosadit svou politickou agendu.

Prof. Martin Haditsch je přesvědčen, že virus SARS-CoV-2 byl vyroben v laboratoři a podle něj se nacházíme - jak to on nazývá - v ilegální situaci, neboť očkování proti covidu není žádným vhodným prostředkem k eliminování pandemie!

Profesor dokonce odmítá používat výraz "očkování" proti covidu, protože jde o experiment a ne o očkování. Podle něj je zde nebezpečí, že tyto vakcíny mohou zapříčinit i vnitřní otravu a tím velmi silně oslabit imunitní systém. Následky mnoha vnitřních procesů, iniciovaných vakcínami proti koroně, se projeví až po jistém, někdy i velmi dlouhém čase.

Profesor Haditsch proto tvrdí, že očkování proti koroně je stejné, "jakoby ti očkovaní stáli na nášlapné mině, o které není známo, kdy vybuchne".

Samozřejmě o tomto mainstreamová média mlčí, neboť NESMÍ, NECHTĚJÍ a tváří se, že nic NEVĚDÍ.

Zdroj: czechfreepress.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!