Rakouská škola posadila 9letého chlapce v mrazu před školu!

17.01.2022

Rakouská škola ve Voitsbergu posadila devítiletého chlapce před školu v hlubokém mrazu, aby si mohl napsat test z přírodovědy! Učitelka otevřela okno do třídy, aby chlapec slyšel diktování otázek, takže mrzly i děti ve třídě a začaly kvůli tomu chlapce nenávidět! Rodiče ho nakonec raději ze školy odhlásili. Skandálem se již zabývá školní inspekce a advokáti, chlapec má od lékaře výjimku kvůli dušnosti, takže nemusí nosit roušku, ale škola mu přesto výjimku neuznávala a nepouštěla ho do školy! Covidiánský teror už nezná mezí, stejně tak i Novak Djokovič byl deportován z Austrálie a zřejmě dostal i 3letý zákaz vstupu do země!

Obrovský skandál otřásá rakouským městečkem Voitsberg v rakouském Štýrsku. Náhodný kolemjdoucí po zahájení školního vyučování po vánočních a novoročních prázdninách vyfotil neuvěřitelnou událost, ke které došlo před místní základní školou. Spatřil totiž bizarní výjev jako z nějakého absurdního dystopického filmu. Malý chlapec nabalený v zimním oblečení seděl na školní židličce venku před školou pod otevřeným oknem do jedné ze tříd.

Na okenním parapetu cosi psal promrzlou rukou, kterou si střídavě přikládal k ústům a dýchal do ní, aby si prsty zahřál. Chlapec poslouchal otevřeným oknem hlas učitelky, když diktovala zadání testu z přírodovědy. Dokořán otevřeným oknem pronikala do třídy zima, takže i děti ve školní třídě se musely obléct do venkovního oblečení a musely psát test rovněž v zimě. Tahle neuvěřitelná událost měla dohru, která potvrdila neuvěřitelný covidiánský teror v Rakousku.

Fotografie spolu s udáním se nejprve dostala podle rakouských médií nejprve na radnici a na tamní školský odbor a později fotografie unikla i na veřejnost a ven se dostaly detaily. Chlapec v mrazu venku posazený na židličce je devítileté dítě, které má diagnózu dušnosti a lékař mu předepsal výjimku, že nemusí nosit roušku. Škola dítěti však prezenční účast na výuce nepovolila a ani s výjimkou nesmí do školy.

Podle informací rakouského tisku škola měla dítěti zajistit dálkové vyučování z domova, což ale neudělala a chlapec si chtěl zlepšit před pololetním vysvědčením známku z přírodovědy, a proto za každou cenu chtěl test napsat, protože kdyby ho nenapsal a čekal by na to, až škola mu zařídí online dálkové studium, tak by už bylo vysvědčení na stole a nestihl by si známku opravit. Rakouská mainstreamová média přinesla ke kauze jen zlomek informací, naprosto bez jakýchkoliv podrobností, které jsou pouze na sociálních sítích a na rakouské alternativě.

Tyto detaily opravdu vykreslují hrozivé pozadí celé kauzy. Toto sezení před školou nebylo nijak naplánováno, ale jednalo se podle informací o jednu z možností, jak učitelka chtěla chlapci vyjít vstříc, aby si mohl test napsat, protože učitelku prosil o napsání testu za každou cenu, aby si zlepšil známku na pololetní vysvědčení. Nyní se ukazuje, že učitelka ponese zodpovědnost za to, že nevyloučila chlapce z výuky a neposlala ho rovnou domů. Kvůli otevřenému oknu se totiž nachladilo a nastydlo několik dětí ve třídě, které onemocněly kvůli nachlazení a na sociálních sítích nadávají tomuto chlapci a útočí na něj, že je to jeho vina. Nenávist k chlapci narostla do takových rozměrů, že rodiče se rozhodli chlapce vzít ze školy pryč. Celou záležitostí se už zabývá školní inspektorát a rovněž advokátní kancelář, která chystá na školu žalobu.

O tom, že je něco špatně, svědčí i to, že sedícího chlapce celou dobu pozorovala školní bezpečnostní CCTV kamera, umístěná na zdi školy, záznam si už prý převzala rakouská policie, která nyní prošetřuje podezření z ohrožení zdraví dětí, přičemž v tomto případě podnět podali rodiče nachlazených dětí ve třídě. Okno prý bylo otevřeno jen 10 - 12 minut, když učitelka diktovala otázky a zadání testu, ale podle všeho to asi stačilo k tomu, aby některé děti ve třídě nastydly.

Ve školách bývá obvykle vytopeno na celkem vysokou teplotu, a pokud se otevře okno a venku je veliký mráz, tak děti sedící u oken a v průvanu mohou opravdu velice rychlo nastydnout. A zděšení rodičů je umocněno tím, že chlapec prý měl požádat další učitele, aby mohl i na jejich předmětech testy napsat tímto způsobem u otevřeného okna. Učitelka se prý měla na sociálních sítích už vyjádřit v tom smyslu, že dítěti nemohla otázky k testu dát na papíře, protože dítě by si mohlo otázky vygooglovat na internetu.

Učitelka zadala dětem znění testu ústně, aby to slyšel i chlapec pod oknem venku a poté okno zavřela, ale celou dobu stála u okna a sledovala chlapce, jestli nepodvádí a nevyhledává odpovědi na mobilním telefonu na internetu. Učitelka se prostě snažila dodržet předpisy o vykonávání písemných testů, protože jinak by z toho mohla mít problémy, že děti venku před školou mají možnosti, jak si testy zjednodušovat a za chvíli by testy venku chtělo psát více dětí.

Tento bizarní a naprosto "ujetý styl výuky" samozřejmě má svoji dohru, protože podle všeho to vypadá, že rodiče chlapce o tomto stylu výuky vůbec nevěděli a měli za to, že když má dítě výjimku z nošení roušek, že normálně může do školy bez roušky. Podle informací ale došlo k tomu, že když dítě v pondělí po prázdninách přišlo do školy a měl se psát test, dítě do školy vpuštěno nebylo, a to ani s papírem od lékaře o výjimce. Chlapec se tak měl domluvit nejen s učitelkou na přírodovědu, ale i na další předměty, že přijde ke škole a napíše testy venku. K tomuto již ale nedošlo, rodiče chlapce ze školy odhlásili.

Největší peklo teď zažívají dvě osoby, 9letý chlapec a učitelka přírodovědy. Na chlapce útočí jeho spolužáci na sociálních sítích, na učitelku pro změnu útočí zastánci svobody, antirouškaři a antivaxeři, přičemž podle všeho to vypadá, že učitelka chtěla prostě jen chlapci vyhovět, aby si zlepšil známku. Učitelka už se rodičům vyjádřila, že nerozhoduje o tom, kdo je vpuštěn do budovy, to zajišťuje školník, který u vchodových dveří kontroluje děti, že mají roušky, a děti bez roušek vyhazuje na příkaz vedení školy.

Od vedení školy má školník příkaz nevpouštět děti bez roušek, a to bez výjimek, tedy i bez ohledu na výjimku od lékaře. Zřizovatelem školy je radnice ve Voitsbergu a ta se ústy svého mluvčího vyjádřila jen v obecné rovině, že věc na podnět rodičů chlapce vyšetřuje školní inspektorát a na podnět rodičů dětí ve třídě i rakouská policie, takže k věci se město prý během vyšetřování vyjadřovat nebude.

Vypadá to, že učitelka bude popotahována za to, že chlapci umožnila napsat test venku, ale nikoliv za to, že dítě nebylo vpuštěno do školy. Učitelka prý měla dítě bez roušky hned vyloučit z vyučování a poslat domů. Panečku, to je síla. To je teror! Je to další důkaz o covidiánském teroru, který postihuje i světové tenisové legendy.

Srbský tenista byl deportován z Austrálie a další Australian Open si zahraje zřejmě až v roce 2025, nebo dokonce až o rok později

Novak Djokovič jako světová tenisová jednička byl v neděli deportován z Austrálie, protože se svojí stížností proti deportaci u soudu prohrál. Soud nepřijal jeho obhajobu a potvrdil rozhodnutí australské vlády o jeho deportaci kvůli tomu, že by mohl v zemi rozdmýchávat antivaxerské nálady. Bezpečnostní riziko Novaka Djokoviče, nikoliv jen jako tenisty, ale hlavně jako veřejného aktivisty proti očkování, je prý důvodem pro zrušení víza, následnou deportaci a pro udělení zákazu vstupu do Austrálie na 3 roky. Novak Djokovič tak ihned od soudu odjel na letiště za doprovodu policie a již odletěl. Dosud není jasné, jestli australská vláda Djokovičovi kromě deportace opravdu udělila zákaz vstupu do země na 3 roky, ale není důvod se domnívat, že by Djokovič měl výjimku, podle všeho i on jako deportovaná osoba bude mít automaticky tento zákaz na 3 roky vystaven.

To tedy znamená, že Novak si nezahraje Australian Open nejen letos, ale ani další 3 roky. Poprvé si bude moci tento grandslam znovu zahrát až v roce 2025, pokud zákaz vyprší v lednu 2025 před začátkem turnaje. Pokud by turnaj začal v roce 2025 - dříve než 17. ledna - potom by si srbský tenista mohl grandslam zahrát až v roce 2026. Djokovič se tak stal nástrojem australské covidiánské vlády jako exemplární příklad a varování všem Australanům, že vláda zamete s každým - jak s obyčejným člověkem, tak i se světovou tenisovou legendou. 

Je tím vyslán symbol, že Rothschildova "protektorátní" Austrálie jede tak tvrdý "Velký reset", že nic je nezastaví.

Jen pozor, aby se z toho nestal precedens, že očkování bude vyžadováno i na jiných grandslamových turnajích, na Roland Garos ve Francii, ve Wimbledonu, na US Open, na Masters. Austrálie totiž mohla být pro Djokoviče jen výstraha, aby se nechal očkovat, aby se zařadil do stáda a sklonil hlavu, anebo už si tenis nezahraje a přijde tak nejen o místo jedničky na žebříčku ATP, ale o celou kariéru. Tohle je pouze začátek vypořádání se "globalistů" s hlasitými odpůrci "Total Control". Když "zaříznou" světovou jedničku jako zločince a deportují ho z grandslamu, potom se nedivte, že neočkované a nerouškované děti musí v mrazu sedět u okna před školou. Teror nezná výjimek, ať je to malý školák, nebo světová tenisová legenda, a ještě navíc slovanského původu, což je pro globalisty doslova jako rudý hadr na býka.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!