Zásah slovenské policie v LIDLU v Piešťanech je součástí příprav...

08.11.2021

Ready Terror One: Zásah slovenské policie v supermarketu LIDL v Piešťanech je součástí přípravy veřejného informačního prostoru na dobu, kdy do obchodů budou moci vstupovat pouze a výhradně očkované osoby s mobilní aplikací! Roušky jsou pouze mezistupněm nácviku disciplíny obyvatelstva! Neočkované osoby čeká trvalý lockdown a politici nyní pouze řeší, jestli jim dovolí nebo nedovolí z lockdownu chodit do práce a nakupovat si alespoň základní potraviny! Je normální, když ministr obrany ještě policisty povzbudí, že mohli proti "opicím" zasáhnout v supermarketu tvrději?

Slovenská média žijí od pátku neuvěřitelnou událostí, ke které došlo ve čtvrtek večer v supermarketu LIDL v Piešťanech, kde skupina aktivistů bez roušek chtěla nakoupit, ale zaměstnanci řetězce zavolali policii a začala se odehrávat scéna, která skončila pěstmi, kopanci, poraněným kolenem jednoho z aktivistů. Rovněž prý i tři policisté utrpěli zranění. Trojice mužů, bývalých vojáků armády SR, byla obviněna z napadení veřejného činitele, i když z videozáběrů není vůbec patrné, že by aktivisté na policisty nějak útočili, bylo to podle záběrů spíš naopak. Celá akce vyvolala velké emoce a brutální zásah policistů vyplynul zjevně z nespolupráce aktivistů, kteří se nechtěli legitimovat a odmítali opustit prodejnu, protože si chtěli nakoupit - ale bez roušek.

Na internetu se ihned spustila lavina názorů, rozdělených do dvou skupin. Na jedné straně odmítači roušek a neočkovaní lidé, na straně druhé zastánci opatření a očkování. Terčem se stal i samotný LIDL jako firma, což je pláč a křik na špatném hrobě. Nadnárodní řetězec by čelil mastné pokutě, pokud by policii nezavolal, a zaměstnanci, kteří by věc nenahlásili, by zřejmě dostali vyhazov z práce, neboť "uvědomělí" občané by je jistě brzy napráskali. Znovu zde vidíme prakticky nulové konceptuální myšlení lidí, kteří vidí nepřítele v jiných lidech, než by měli.

Zaměstnanci LIDLu se bojí o svá místa a poslouchají nařízení slovenské vlády o teroru. Globalistům se povedlo dokonale rozeštvat lidi mezi sebou. Část Slováků nenávidí jiné Slováky, zaměstnané v LIDLu, zatímco skuteční viníci v Sorošově vládě v Bratislavě zpoza buku ještě drze hecují policisty, aby slovenské občany bez roušek mlátili v supermarketech více. Haló, Slováci! Ti lidé, zaměstnaní v supermarketech, jsou vaši bratři a sestry! Váš společný nepřítel sedí a tahá za špagáty covidového teroru někde úplně jinde!

Je to vize budoucnosti podle hollywoodského scénáře filmu Ready Player One, kde veškeré obchodní vztahy probíhají na bázi věrnostních kreditů, virtuální digitální měny, za kterou se kupují věci, zboží, jídlo a služby v reálném i virtuálním světě. A situace, kdy si nemůžete nakoupit, protože nemáte na ústech kus pofiderní látky, je pouze tréninkem a přípravnou fází na situaci, kdy rouška ze dne na den bude vyměněna za vakcínu a s ní příslušející a všude požadovaný covidový elektronický pas v podobě mobilní aplikace v telefonu, později na čipu.

Roušky jsou pouze mezistupněm, který má převychovat obyvatelstvo k nové normalitě, k nové podobě světa Velkého resetu, který bude mít nová a nevídaná pravidla. Bez covidového pasu nevyjdete na veřejnost. V první fázi se nedostanete bez pasu do míst, určených pro volnočasové aktivity. Ty nejsou pro život nezbytné. Postupně ale začne být covidový pas a očkování vyžadováno i tam, kam musíte chodit kvůli zajištění životních či sociálních potřeb. Nebudete bez pasu moci chodit do zaměstnání a mládež do škol. Jenže to není všechno.

V Německu už neočkovaní nově nebudou mít nárok na nemocenskou, pokud nebudou očkováni. Novinka spolkového ministerstva zdravotnictví je prvním brutálním krokem k donucení Němců k očkování. Hamburk uzavřel neočkované osoby do lockdownu, mohou si nakoupit pouze základní potraviny bez očkování a do práce mohou chodit pouze s testy, které si musí hradit vlastním nákladem. Babišova vláda nápad záhy okopírovala do ČR. Tato fáze bude trvat určitou dobu, než globalisté přistoupí k terminálnímu rozhodnutí, že té malé skupině lidí, která vydrží odmítat vakcíny až do konce, zakáží bez vakcíny opouštět byty úplně.

Nebudou si moci dojít ani nakoupit potraviny a nebudou moci chodit ani do práce. Jejich jedinou záchranou bude práce z domova, pokud ji seženou, a nákupy zboží online na donášku. De facto půjde o formu trvalého a nepřetržitého domácího vězení. Ale tento stav nebude akceptovaný trvale. Jakmile bude mít drtivá většina lidí vakcínu a covidový pas v telefonu, bude možné zavést bezhotovostní společnost napojenou a nalinkovanou právě na zmíněné mobily.

Po zrušení hotovosti už bez vakcíny a covidového pasu nic nenakoupíte a neprodáte, přesně podle proroctví z Bible o šelmě a jejím znamení.

Ta myšlenka je přitom jednoduchá. Jestliže celá populace je očkovaná, musí celá populace s sebou všude nosit covidové pasy v mobilech. A když musí všichni nosit tyto mobily, je možné zavést bezhotovostní společnost, napojenou na kreditní systém, propojený s bankovní identitou každé osoby. A čím se zdůvodní bezhotovostní společnost? No přece bezpečností před neočkovanými teroristy, kteří by mohli chtít chodit do obchodů bez očkování a bez pasů a v těch obchodech by beze stopy platili hotovostí.

Nebylo by možné je tak dohledat, omezit, zabránit jim v nákupu, protože není jisté, že všechny obchody budou odmítat neočkované lidi obsloužit. Mnoho obchodů bude mít tendenci prodávat za hotovost neočkovaným lidem načerno bez pasu, především v menších městech a obcích, kde malé obchody počítají každou tržbu a každého zákazníka. A toto musí být zakázáno, což půjde jedině zrušením hotovostních plateb.

Nandáte si košík plný zboží, přijdete k pokladně, ale aby platba prošla, budete muset nejprve naskenovat do terminálu svůj očkovací status z mobilu a teprve poté vám bude schválena platba. Dokonce to nebude vyžadovat ani dva kroky. Platební kartu si nalinkujete do mobilu přes Apple Pay a Google Pay a tyto platební metody si propojíte s covidovou aplikací, takže platební terminál potom v supermarketu si po přiložení vašeho mobilu stáhne naráz oba údaje - jak očkovací status, tak informace o platební kartě. Pokud se údaj o očkování nepodaří stáhnout, platební terminál se zablokuje a odmítne vám zboží naúčtovat, prostě nebude jak za zboží zaplatit. Pokladní nebude mít dovoleno hotovost od vás přijmout, žádné zásuvky nebo šuple na peníze a mince už pokladní kasy mít ani nebudou.

Bude se prostě platit kreditem, který se bude skládat z peněz a očkovacího statusu a obě informace budou zakódovány do platební transakce formou blockchainu. Ve chvíli, kdy nikdo už za papírové bankovky a mince nikde nic nekoupí a nezaplatí, nastane ve společnosti Total Control. Část populace přejde do černé ekonomiky a k alternativním platbám pomocí decentralizovaných kryptoměn. Vznikne tak apartheidový systém, rozdělený na občany a odpadlíky.

Tím definitivně zanikne iluze demokracie a vlády lidu, protože veškerou moc budou držet korporace a banky, ovládající tento bezhotovostní a mediální systém. 

Přesně proto v Piešťanech proběhlo to, co jste viděli na videu. Lidé jsou terorem nuceni k podvolení se a tyto tvrdé zásahy jsou prováděny úmyslně. Čím větší teror video zachytí, čím brutálnější mlácení občanů, tím více se lidé budou bát jakkoliv odporovat chystaným a plánovaným dalším opatřením.

Ministr obrany Jaroslav Naď dokonce prohlásil, že zásah v Piešťanech mohl být tvrdší, a to právě kvůli tomu, že tyto zásahy mají vyvolat strach mezi obyvatelstvem, aby se neopovážili odporovat covidovému teroru. Je to podobné jako v nacistickém Německu, když proběhla v červenci 1934 Noc dlouhých nožů. Heinrich Himmler se souhlasem Adolfa Hitlera nechat povraždit špičky bezpečnostních jednotek SA v čele s Ernstem Röhmem.

Namísto utajování byl celý masakr na radu Josepha Goebbelse propagandisticky publikován, byly dokonce poskytnuty médiím i detaily o brutálním provedení akce, takže veřejnost dostala obrovský strach. Heinrich Himmler tím upevnil moc jednotek SS a zbytky SA začlenil pod svá křídla. Na Slovensku se nyní používají stejné metody šíření strachu a děsu, aby se lidé báli postavit za svá práva. Brutální zásahy mají zastrašit veřejnost před pořádáním podobných akcí.

Drtivá většina slovenské veřejností mlčí a bude nadále mlčet, pouze přihlíží teroru. Prázdné regály v obchodech v USA, a brzy i v Evropě, naučí lidi kupovat vše online z domova bezhotovostně.

Brzy přijde na Slovensku i v Česku oznámení, že do obchodů už nesmí nikdo jiný, než očkované osoby, a obchodníci budou mít povinnost u dveří skenovat mobily zákazníků. V redakci očekáváme tato opatření před Vánoci. V první polovině příštího roku očekáváme zavedení povinnosti očkování pro státní zaměstnance, učitele, lékaře, úředníky, policisty, vojáky hasiče a všechny osoby ve službách, jako jsou pohostinství, kadeřnictví, kavárny, cukrárny, atd. Postupně začnou být i v Evropě simulovány a indukovány problémy v zásobování a prázdné regály s cílem naučit lidi kupovat bezhotovostně z domova online. Obchodníci online budou mít vše k dispozici, zatímco kamenné obchody budou mít úmyslně a uměle prázdné regály. Prázdné autosalóny. Prázdné prodejny s elektronikou. Všechno ale nakoupíte a zarezervujete z domova online.

Testy již nebudou dostačovat, stejně jako v Hamburku už bude akceptována jen vakcína a nic jiného. Odpor občanů by musel být mnohem větší, v řádech statisíců, aby se vlády zalekly a couvly. Ani opozice není schopna vyvolat celonárodní protesty, generální stávky, zastavení dopravy, protože zkrátka opozice ví, že by nenašla ve společnosti dostatečnou podporu pro takové akce. To je bohužel realita.

Společnost se stala obětí Stockholmského syndromu - tj. část populace kolaboruje s únosci, respektive s farmaceutickými tyrany, a část populace se prostě jen bojí, takže mlčí a drží ústa a krok. A ten malý počet "probuzených", kteří si uvědomují, co se děje a k čemu to vede, je možné izolovat a případně zmlátit, protože režim ví, že jich je v populaci žalostně málo - respektive v populaci není dost těch, kteří by se za ně postavili otevřeně a hlasitě v dostatečných statisícových počtech a obsadili ulice s požadavkem na demisi vlády kvůli šíření teroru a mlácení obyvatel. Nejlépe to zdokladoval výsledek voleb v ČR do poslanecké Sněmovny.

Lidé si zvolili strany, které podporují více roušek, více opatření, více vakcín a více teroru neočkovaných. Veřejnost mlčela, když ve 30. letech v Německu mlátili Židy, když vyšli na ulici bez našité hvězdy na kabátě. Dnešní veřejnost rovněž mlčí, když mlátí lidi v obchodech, když vstoupí bez roušek. Tehdy se to v Německu dělalo kvůli rozdělení společnosti na árijce a tzv. podřadné rasy, které je třeba izolovat. Dnes se to dělá kvůli tomu, aby se společnost rozdělila na očkované a na "chátru", kterou je třeba izolovat. Jsou to dva totožné procesy, které dělí více než 80 let.


Zdroj: infokuryr.cz, autor : -VK- Šéfredaktor AE News

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!