Belgický virolog: Přijde kolaps zdravotnictví kvůli covid vakcínám 

08.12.2021

Belgický expert Dr. Geert Vanden Bossche varuje před poškozením imunitního systému očkovaných a před  nevyhnutelnými vážnými následky, které z toho plynou. Dr. Bossche, DMV, PhD, je nezávislý virolog a expert v oblasti vakcinace, který dříve působil ve vakcinační alianci GAVI a byl také vedoucím pracovníkem Nadace Billa a Melindy Gatesových. 

Renomovaný virolog nedávno varoval před nebezpečím experimentálních vakcín pro přenos genu COVID-19. Povzbuzoval neočkované, aby "zůstali neočkovaní" a prohlásil, že přijde nevyhnutelné "zhroucení zdravotního systému" kvůli zdravotním komplikacím po očkování.

Dr. Geert Vanden Bossche, který kdysi pracoval jako programový manažer pro Globální alianci pro vakcíny a imunizaci (GAVI) a je považován za jednoho z nejtalentovanějších vývojářů vakcín na světě, zveřejnil 20. listopadu video zprávu pro Rakousko, která se časově shodovala se zahájením velké demonstrace proti novým omezovacím opatřením ve Vídni.

Jako nejvyšší prioritu veřejnosti uvedl: "Nikdy nedovolte, aby cokoli a kdokoli zasahoval nebo potlačoval váš vrozený imunitní systém", neboť to je první obranná linie člověka, která má odvrátit veškerou infekci.

Podle Vandena Bosscheho "vakcínové protilátky", produkované současnými vakcínami COVID-19, potlačují vrozenou imunitu a "nemohou ji nahradit", protože jejich účinnost se rychle zhoršuje, a proto nemohou zabránit infekci nebo přenosu viru. Na rozdíl od vrozené imunity tyto experimentální injekce nepřispívají k imunitě populace, dodal.

Pro očkování dětí je nutno vydat absolutní zákaz!

Tato skutečnost je zvláště důležitá u dětí, jejichž "vrozená imunita může být snadno potlačena protilátkami z vakcíny", protože jejich "protilátky jsou silné, mladé a naivní, takže mohou být snadno vytěsněny protilátkami z vakcín," řekl.

Jelikož jsou děti chráněny před mnoha nemocemi díky své vrozené imunitě, jsou chráněni i před nemocí COVID-19, potlačení této imunity covid vakcínami je vystavuje mnohem většímu nebezpečí, "což může vést i k autoimunitním onemocněním," varoval odborník.

To je důvod, proč je pro očkování dětí těmito biologickými látkami nutné vydat absolutní zákaz, říká virolog. "Nemůžeme naše děti očkovat těmito vakcínami!"

Přeočkování pro očkované je "naprosto nesmyslné"!

Ohledně dospělých "očkovaných" mikrobiolog uvedl, že potlačení vrozené imunity u této skupiny populace se již ukázalo jako problém. "Bude to pro vás opravdu těžké bojovat s řadou nemocí," včetně covidu-19.

Protože vrozené protilátky dospělých osob byly léta "trénovány", jedná se o adaptaci a zrání, takže jsou obvykle odolnější vůči vakcinačním protilátkám, než ty dětské. Tuto odolnost však může zhoršit další očkování, proto Vanden Bossche varuje před nuceným přeočkováním těchto již očkovaných lidí: "To je absolutní šílenství! To pouze zvyšuje imunitní tlak vakcinačních protilátek na vrozenou imunitu". Přeočkování je "naprostý nesmysl! Je to nebezpečné a nemělo by se provádět!"

Neočkovaným: "Proboha, zůstaňte neočkovaní"!

Pokud jde o neočkované osoby, belgický odborník popsal, proč by se měli mít mnohem lépe, ale nejprve je rozdělil do tří kategorií:

  • 1/ Ti, kteří neměli příznaky, kteří "jsou pravděpodobně jednoduše chráněni svými vrozenými protilátkami".
  • 2/ Ti, kteří měli mírné příznaky a nemuseli zůstat v posteli moc dlouho; a
  • 3/ Ti, kteří se uzdravili z nemoci a možná měli i těžký průběh.

S "vysokým infekčním tlakem" varianty Delta mohl nyní vrozený imunitní systém těchto neočkovaných lidí bojovat o něco více, takže první kategorie může vykazovat mírné příznaky.

Druhá a třetí kategorie "může mít mírně vyšší náchylnost k některým dalším nemocem. Například na chřipku nebo nachlazení."

"Je ale velmi důležité, aby byli všichni chráněni," řekl. "Všichni jsou stále chráněni před vážnými nemocemi a většina z nich je chráněna před velmi mírnými nebo středně těžkými nemocemi."

Podle virologa to platí zejména proto, že COVID-19 "není nemoc zdravých lidí. Lidé, kteří jsou zdraví, mají zdravý vrozený imunitní systém, si snadno poradí s řadou respiračních virů. Tito lidé jsou nejen chráněni před nemocí, ale mohou dokonce v mnoha případech zabránit infekci."

Očkování slouží jako jakási "živná půda pro virus"

Aby se udržel zdravý vrozený imunitní systém jako ochrana proti COVID-19 a mnoha dalším nemocem, Dr. Vanden Bossche vznesl na neočkované tři požadavky:

  • Zůstaňte neočkovaní! Měli byste a musíte zůstat neočkovaní;
  • Pečujte o svoji vrozenou imunitu, to znamená, že byste se měli starat o své zdraví. Pokud to uděláte a nebudete očkováni, budete ušetřeni vážných nemocí. Naopak, vakcína by s vaším tělem dělala opak;
  • Lidé s komorbiditami nebo základními chorobami "by měli být opatrní při kontaktu".

Ohledně této třetí kategorie zvláště zranitelných osob virolog uvedl: "Nemá to za cíl diskriminovat očkované, ale [neočkovaní] by se měli vyhýbat kontaktu s očkovanými.

"Očkovaní jsou nyní - o tom není pochyb - skutečně jakousi živnou půdou pro virus," řekl. "Neměli bychom je očkovat, a měli bychom zabránit tomu, aby byli vystaveni vysoké úrovni infekce."

Zdravotní problémy mezi očkovanými "nevyhnutelně povedou ke kolapsu zdravotního systému"

Rakouské obyvatelstvo povzbudil tím, že jediný boj, který mají, je "boj o vaše zdraví, že se nenecháte očkovat."

Virolog vyjádřil, že má o očkované osoby velké obavy a prohlásil, že "jim musíme pomoci, jak nejlépe můžeme, protože v mnoha případech potřebují komplexní léčbu". Dodal, že procento této skupiny, přijatých do nemocnic, se "neustále zvyšuje. Čím více se vrozený imunitní systém vystavuje viru, tím více neočkovaných lidí je chráněno."

V klidu je síla

Na závěr měl virolog nadějnou zprávu: lockdownové opatření "nebylo udržitelné" a proto "nemohlo trvat dlouho". Vyzývá všechny, aby "zůstali v klidu" a na závěr citoval německé přísloví, že "v klidu je síla".

Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!