Bidenova rodina nezákonně přijímala finance z Číny, Ukrajiny

27.03.2022

Syn současného prezidenta USA Hunter Biden a jeho rodina nezákonně přijali finanční prostředky ve výši 31 miliónů dolarů z Číny, Ukrajiny, Ruska a dalších zemí. To vede přímo k prezidentovi Joe Bidenovi, který během prezidentské kampaně tyto informace popřel a označil je za "ruskou propagandu".

Americký deník The New York Post minulý týden potvrdil pravost notebooku, na kterém byly inkriminované informace. Joe Biden veřejně lhal, je čas uvažovat o jeho abdikaci.

https://www.nespokojeny.cz/rodina-prezidenta-bidena-nezakonne-prijimala-finance-z-ciny-ukrajiny-a-ruska/

Těsně před volbami v USA 2020 nejstarší americké noviny New York Post získaly notebook ze zastavárny, který se zdál být notebookem syna jednoho z kandidátů na prezidenta USA. Na notebooku byly tisíce velmi třeskutých emailů o podnikání prezidentovy rodiny, fotografie jeho syna, požívajícího tvrdé drogy a ve společnosti prostitutek podezřele mladého vzhledu. To se zdálo být velmi skandální odhalení. Kdyby to byl notebook Trumpa, nastalo by peklo na zemi. Jenže to byl syn Bidena. Stalo se následující:

Okamžitě po zveřejnění článku byly deníku zablokovány účty na Twitteru a dalších sociálních sítích.
50 bývalých agentů tajných služeb sepsalo dopis, že to je ruská dezinformace a 5 ředitelů CIA to tvrdilo.

Veškerá americká i světová média okamžitě začala šířit teorii o "ruské dezinformační kampani".

Joe Biden v prezidentské debatě před celým národem zcela explicitně prohlásil, že to je "snůška hoven" a "naprosto jistě to je ruská dezinformace".

Všechno v klidu vyšumělo.

Jenže teď po roce se ukázalo, že všichni lhali jako když tiskne, a to v čele s Joe Bidenem. Nyní autenticitu informací na notebooku opět potvrdil i New York Times.

Z toho vyplývá, že syn prezidenta Bidena, Hunter Biden, narkoman se zuby zkaženými od požívání cracku, dostával od ukrajinské petrolejářské firmy miliony dolarů, měl také podezřelé obchody v Číně. Prezident Biden to věděl a v prezidentské debatě s Trumpem zcela prokazatelně a nehorázně LHAL.

Teď si představte, co by se stalo, kdyby se to celé neututlalo jako "ruská dezinformace".

Takhle se pomocí "ruských dezinformací" ovlivňují volby. Jenže je neovlivňovali Rusové, ale agenti CIA, FBI, Demokratická strana, CNN, NBC, CNBC, MSNBC, NYT, WaPo, Politico, NYT. Všechna ta renomovaná média chrlila síru na New York Post jako na neprofesionální hlásnou troubu ruských tajných služeb. A lhali.

Kupříkladu naše ČT o tomto případu neuvedla pro jistotu NIC. Zatímco o vykonstruovaných Trumpových skandálech, z nichž se doposud ani jeden nepotvrdil, se informuje stále a velmi intenzivně.

Tohle jsou ty skutečné, osudy celého světa ovlivňující, dezinformace.

Prezident USA Biden je lhář, který obviňoval svého oponenta ze spolupráce s Rusy a Čínou, přičemž to dělala jeho rodina, vydělává na tom miliony dolarů a přitom měl krytí od drtivé většiny médií a tajných služeb.

V tzv. Steelově složce bylo v roce 2016 uveřejněno, že Trump spolupracuje s Putinem, že v jednom moskevském hotelu s prostitutkami močil do postele, kde kdysi spal Obama a podobné úchylnosti. Trump byl kvůli tomu 4 roky vyšetřován a hrozil mu impeachment (odvolání). Nic z toho se nepotvrdilo. Naopak se ukázalo, že se jedná o podvrh, který zaplatila kampaň Clintonové a navíc byl také zneužit úřad FBI k nelegálním odposlechům Trumpových lidí a jeho kampaně. Prakticky všechna média celé čtyři roky prosazovala tuhle story jako naprosto jistou a dokonce i když vyšetřování nic neprokázalo, snažila se to překroutit, jako že je to stejně pravda. Ředitel FBI lhal pod přísahou kongresové komisi a předával tajné informace médiím.

Zdroj: nespokojeny.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!