Rossija! Obrovské skandování a spojené ruce na symbol jednoty

02.10.2022

Jednota byla zpečetěna na historickém slavnostním ceremoniálu v Kremlu přičleněním 4 ukrajinských oblastí k Ruské federaci.

Vladimir Putin nabídl Kyjevu poslední možnost mírového jednání, ale Zelenský namísto toho podepsal zrychlenou žádost o vstup Ukrajiny do NATO! Jenže v NATO je z toho poprask a nikdo neví, co to má znamenat! Zelenský si k podpisu na ulici přinesl stoleček! Výkřik do tmy by měl mnohem větší smysl, protože členství Ukrajiny v NATO je za současné situace vyloučené!

Podivné datum 30. září, které v českých konotacích symbolizuje Mnichovskou zradu a podpis dokumentu, kterým západní mocnosti zradily Československo, se naopak stane dnem velké radosti a historické události, která byla zpečetěna podpisy 5 státníků v sále Sv. Jiří v Kremlu. Doněcká, Luhanská, Záporožská a Chersonská oblast se oficiálně staly součástí Ruské federace. Za Ruskou federaci podepisoval prezident Vladimir Putin, za Doněckou oblast Denis Pušilin, za Luhanskou oblast Leonid Pasečnik, za Záporožskou oblast Jevgenij Balickij a za Chersonskou oblast Vladimir Saldo.

Všechna 3 videa na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-rossija-rossija-obrovske-skandovani-a-spojene-ruce-na-symbol-jednoty-zpecetily-na-historickem-slavnostnim-ceremonialu-v-kremlu-pristoupeni-4-ukrajinskych-oblasti-do-ruske-federace/

Slavnostnímu ceremoniálu předcházel projev, kterému se budu věnovat v dalším článku, protože zasluhuje důslednější rozbor. Podpis dokumentů byl zakončen ruskou státní hymnou a po jejím skončení došlo k zajímavé události. Všech 5 politiků se sestoupilo dohromady a spojili ruce dohromady, načež z publika se začalo skandovat "Rossija! Rossija!" a všech 5 vrcholných politiků se přidalo. Emocionální okamžik podtrhl jednotu Ruska a vyslal signál, že Rusko bylo, Rusko je a Rusko bude! Jinou otázkou ovšem je bezpečnostní situace. Od okamžiku podpisů přičlenění 4 oblastí Ukrajiny do státního svazku s Ruskou federací se nacházíme de facto již několik hodin ve III. světové válce, pouze zatím nezačaly létat rakety a ještě nepadají bomby, tedy pokud nepočítáme Ukrajinu.

Zelenský vytáhl "trucstoleček" na ulici a podepsal žádost na lampárnu NATO

Včera jsme přinesli informaci, že na dnešek Kyjev chystá nějaké velké ohlášení, všichni očekávali, že půjde o pozvání minimálně polských vojsk na Ukrajinu, ale všechno je nakonec jinak. To tajemné oznámení ve skutečnosti spočívalo v něčem úplně jiném. Vladimir Putin v projevu v Kremlu nabídl Ukrajině jednání o míru, jenže Kyjev nabídku odmítl a připravil pro Kreml hranou scénku.

Volodymyr Zelenský totiž oficiálně podepsal žádost Ukrajiny o zrychlené přijetí do NATO.

Bizarní ceremoniál se odehrál údajně na vyprázdněné ulici v Kyjevě, která opět při pozorném sledování připomíná CGI fotomontáž na zeleném plátně, přičemž Zelenský měl před sebou stoleček a na kameru oznámil, že podepisuje žádost Ukrajiny o zrychlený vstup do NATO. Potom dokument podepsal. Bizarní ceremoniál bez hostů a bez novinářů působil jako truc-podnik proti ceremoniálu v Kremlu, což pouze podtrhuje zoufalost celé situace. Ukrajina není partnerem Západu! V Bruselu je podle informací z oficiálně podané žádosti poprask, protože to nebylo předjednané a s nikým v Bruselu konzultované.

Ukrajina je nástrojem Západu proti Rusku a Zelenský, když se dostane ven z kokainového deliria, to musí jasně vědět, že pro západní partnery je Ukrajina jen dělová koule proti ruským pozicím ve válce, která se vede na Ukrajině. I když pozor, od dnešního dne už to neplatí. Od pátku 30. září se válka vede na dvou územích, na Ukrajině a v západní části Rusku, konkrétně v Doněcké, Luhanské, Záprožské a Chersonské oblasti západního federálního okruhu Ruské federace. To jsou nová označení všech 4 nových připojených celků.

Slavnostní ceremoniál v Kremlu

Federální shromáždění v podobě Státní dumy v nadcházejících dnech uspořádá a schválí všechny nezbytné postupy, řekla mluvčí Rady federace Valentina Matvienko. Referenda o připojení k Rusku se konala ve čtyřech regionech od 23. do 27. září. V DLR tento návrh podpořilo 99,23% hlasujících účastníků, v LLR - 98,42%, v Chersonské oblasti - 87,05% a v regionu Záporoží - 93,11%. Na regulérnost voleb dohlédly desítky zahraničních pozorovatelů a o výsledku se nepochybovalo, protože všechny tyto oblasti tvoří v drtivé a absolutní převaze obyvatelé ruského etnického původu. Ukrajina nikdy nemusela přijít o svá území, kdyby nedošlo koncem roku 2013 za hlavní podpory George Sorose a jeho ukrajinské divize k zorchestrování nepokojů v Kyjevě v důsledku neochoty prezidenta Viktora Janukovyče podepsat nevýhodnou Asociační smlouvu s Evropskou unií.

Asociační smlouva je předstupněm k podání přihlášky do EU a zahrnovala požadavek na privatizaci státní infrastruktury. Ukrajina měla rovněž deregulovat státní byty a jejich nájmy. Měl proběhnout stejný transformační proces jako v ČR po roce 1989. Byla to rozkrádačka za bílého dne s cílem vyvést majetek státu do rukou zahraničních společností. Původně přitom Janukovyč dostal příslib, že Asociační smlouva s EU nebude po Ukrajině nic požadovat a pouze nabídne Ukrajincům možnost otevření trhu práce v EU, což byl hlavní náboj Asociační dohody, proč ji chtělo tolik Ukrajinců. Janukovyč ale zjistil, za jakou strašnou cenu by to bylo. Lidé by přišli o levné bydlení, o levné energie, o levné potraviny, o levná paliva. A proto se rozhodl koncem září 2013, že Asociační dohodu s EU nepodepíše.

Válka na Ukrajině začala 22. února 2014 spuštěním státního převratu z ulice a svržením demokraticky zvoleného prezidenta, který až do konce nedovolil, aby se střílelo do demonstrantů

Open Society v Kyjevě okamžitě začala organizovat barevnou revoluci, ale tentokrát to mělo být jinak. V polovině listopadu se Open Society stáhla zpátky a na její místo nastoupili lidé z americké organizace NED (National endowment for democracy) a ve spolupráci se CIA a s americkým ministerstvem zahraničí začaly být kontaktováni členové extrémistické a neonacistické organizace Pravý sektor, který byl prolezlý lidmi podporujících odkaz Stěpana Bandery a odkaz ukrajinské divize SS-Galizien. Členové Pravého sektoru dostali za úkol obsadit největší náměstí v Kyjevě a opevnit se tam.

Pozvaní hosté v sále Sv. Jiří v Kremlu
Pozvaní hosté v sále Sv. Jiří v Kremlu

Náměstí svobody se stalo Majdanem a humanitární organizace pomáhaly na Majdan pašovat zbraně, Molotov koktejly, lovecké pušky, munici a další zbraně. Když Viktor Janukovyč pochopil, že tohle už není demonstrace, ale ze zahraničí řízený pokus o státní převrat, tak povolal do akce speciální jednotky Berkut, které měly beze zbraní demonstranty z náměstí vytlačit.

Janukovyč se bál krveprolití a nedovolil jednotkám Berkut, aby měly střelné zbraně. Jenže, došlo k masakru z opačné strany. Členové Pravého sektoru zahájily palbu z loveckých pušek do příslušníků Berkutu a několik jich bylo zastřeleno. V té době již bylo jasné, že se nelze vyhnout zásahu za použití střelných zbraní. Jenže Janukovyč to nedovolil. To vedlo k odchodu mnoha členů jednotek Berkut, kteří odmítali nechat ne sebe střílet z loveckých pušek demonstrantů. Janukovyč tak ztratil podporu elitního Berkutu a to byl jeho konec.

Puč v Kyjevě řídily americké tajné služby

Dne 21. února 2014 v televizním vystoupení oznámil, že se dohodl s představiteli EU, že odstoupí z funkce prezidenta a uspořádá nové volby. Představitelé opozice s návrhem souhlasili a dohodu podepsali. Ještě ten večer na americkém velvyslanectví v Kyjevě operátoři Ústřední zpravodajské služby dohodli s předáky Pravého sektoru, že smlouvu podepsanou odpoledne ten den hned následující den 22. února vypoví a provedou útok na kanceláře Generálního prokurátora Ukrajiny.

Měli ho donutit, aby podepsal zatykač na prezidenta Viktora Janukovyče. Zároveň bylo vysláno komando do Janukovyčovy vily. Jenže prezident byl z Generální prokuratury zavčas varován, protože ostraha budovy vedla s ozbrojenými členy Pravého sektoru přestřelku a ti na ně křičeli, že chtějí po prokurátorovi, aby podepsal zatykač na Janukovyče, že milice Pravého sektoru již pro něj jede.

Podpis přístupových protokolů
Podpis přístupových protokolů

Díky tomu byl Janukovyč varován a dostal časové okno, které mu umožnilo dostat se na letiště v Kyjevě a odletět do Ruska. Sesazení Janukovyče z funkce prezidenta ukrajinským parlamentem v ten samý den proběhlo ex post a nemělo vliv na samotný fakt státního převratu z ulice. V ten den 22. února 2014 se pučisté a náckové z Pravého sektoru chopili moci a obyvatelé Donbasu, Krymu a oblastí s ruským etnikem tento puč nepřijali a neakceptovali.

Tím vypukla občanská válka na Ukrajině. Páteční návrat ruskojazyčných oblastí do náruče Ruska je důsledkem státního převratu v únoru 2014 v Kyjevě. Bez něj by nikdy nedošlo k tomu, co se děje dnes. A přesně tak je třeba se dívat na dnešní reálie.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!