Ruská FSB odhalila pachatele atentátu na dceru Dugina

23.08.2022

Bombový útok provedla důstojnice ukrajinské tajné služby Natalia Vovková s operativním krytím své vlastní dcery! Cílem útoku byla Darja i její otec dohromady, příkaz k provedení atentátu přišel i poté, co agentka zjistila, že v autě Dugina sedí jen jeho dcera!

Agentka přijela do Ruska ve vozidle Mini Cooper a použila na něm celkem 3 různé registrační značky pro zakrytí identity! Po příjezdu si obarvila vlasy a stala se z ní bruneta, ubytovala se ve stejném domě, kde bydlela Darja!

Ruská vnitřní kontrarozvědka FSB si připsala další fantastický výkon. Podařilo se ji identifikovat pachatele bombového útoku, ke kterému došlo 20. srpna večer nedaleko Moskvy. Bombový útok byl veden na vozidlo Toyota Land Cruiser Prado, které řídila Darja Dugina, ruská novinářka a dcera vlivného analytika Alexandera Dugina.

Ruská FSB nyní zjistila, že dálkově odpálenou nálož umístila a iniciovala agentka a důstojnice ukrajinské tajné služby Natalia Vovk, rozená Šabanová. Natalia prošla výcvikem v oddílu Azov a byla naverbována SBU pro sabotážní a záškodnické operace v cizině, hlavně na území Krymu, DLR, LLR a Ruské federace. Alarmující skutečností je fakt, že pro posílení svého krytí při vjezdu do Ruské federace použila svou vlastní 12letou dceru. Tím si Vovková posílila své vstupní alibi s cílem snížení podezření.

Video: https://aeronet.news/video-ruska-fsb-odhalila-pachatele-atentatu-na-dceru-ruskeho-analytika-alexandera-dugina-bombovy-utok-provedla-dustojnice-ukrajinske-tajne-sluzby-natalia-vovk-s-operativnim-krytim-sve-vlastni-dcery/

Ruská FSB zachytila její Mini Cooper na dálnici krátce po atentátu večer 20. srpna před půlnocí, bezpečnostní kamera zachytila její jízdu po dálnici. Do Ruska přijela 23. července 2022 se svou dcerou Sofií Šaban, která se narodila v roce 2010. V den vraždy byly Vovková a její dcera na literárním a hudebním festivalu Tradice, kde byla Darja Dugina mezi pozvanými hosty. Po dálkově iniciovaném výbuchu Duginova vozu Toyota Land Cruiser Prado, který Duginová řídila, projela Vovková s dcerou 21. srpna Pskovskou oblastí a uprchla přes hraniční přechod do Estonska.

FSB: Darju Duginovou zavraždila agentka ukrajinské tajné služby

Za účelem zorganizování vraždy Duginové a získání informací o jejím denním rytmu a pohybu si Vovková a její dcera pronajaly v Moskvě byt přímo v domě, kde žila Darja Dugin. Vovková měnila během pobytu v Rusku registrační značky na Mini Cooperu. Při vjezdu do Ruska použila poznávací značky Doněcké lidové republiky - E982ХН, pří provedení atentátu měla na Mini Cooperu moskevsko-kazachstánské značky 172AJD02 a při odjezdu do Estonska měl vůz Minicooper už ukrajinské značky AH7771IP.

Natalia Vovk – Šabanová
Natalia Vovk – Šabanová

Vovková po návratu na Ukrajinu auto okamžitě nabídla k prodeji v ukrajinském autobazaru, a to přímo na značkách, se kterými odjela z Ruska do Estonska. Podle hackerské skupiny RahDit sloužila 43letá Vovková v Národním praporu Azov a její dívčí jméno bylo Šabanová. Její dcera nese její dívčí jméno zřejmě proto, že porodila dceru ještě jako svobodná matka před sňatkem s pozdějším manželem. Podle neověřených informací její manžel má ruské občanství a Vovková prý přijela s dcerou do Ruska s krycí legendou o návštěvě rodičů otce Sofie, že prý veze dceru Sofii k babičce a dědečkovi na prázdniny.

Ruští novináři zjistili, že Vovková hned po návratu na Ukrajinu dala své auto do online inzerce k prodeji s tou samou registrační značkou, se kterou odjela z Ruska do Estonska
Ruští novináři zjistili, že Vovková hned po návratu na Ukrajinu dala své auto do online inzerce k prodeji s tou samou registrační značkou, se kterou odjela z Ruska do Estonska
Vovková přijela do Ruska na značkách DLR
Vovková přijela do Ruska na značkách DLR
V Moskvě jezdila na moskevsko-kazašských značkách
V Moskvě jezdila na moskevsko-kazašských značkách
V sobotu 20. srpna ve 23:26:40 na dálnici přibližně 121 km od Moskvy po provedení atentátu na cestě k Estonsku
V sobotu 20. srpna ve 23:26:40 na dálnici přibližně 121 km od Moskvy po provedení atentátu na cestě k Estonsku

Tato krycí legenda podle všeho zafungovala dokonale, protože Vovková projela do Ruska bez sebemenších problémů. Přestože atentát na ruskou novinářku je pro Kyjev poloviční úspěch této operace, ve skutečnosti jde o selhání, protože cílem byl naprosto s jistotou sám Alexander Dugin.

Jeho dcera mu však dělala pravidelně řidiče, a to hlavně i kvůli tomu, že Dugin je často zván po svých přednáškách na večírky, na těch se často připíjí na zdraví, a tak Dugin potřebuje čas od času řidiče, protože pod vlivem samozřejmě řídit nechce.

Ukrajinská agentka počítala s tím, že Dugina poveze domů jeho dcera a bomba vyhodí do povětří oba dva. Nakonec ale k tomu nedošlo, Dugin přijal pozvání na večírek v Moskvě a sedl do auta kolegy, se kterým měli odjet do Moskvy a Darja měla ze silnice odbočit a jet domů.

Vovková sledovala Duginovu kolonu ve svém Mini Cooperu a odpálila dálkově nálož

Z festivalu nedaleko Moskvy tak po skončení Duginovy přednášky vyjeli spolu v koloně za sebou a Dugin podle informací ruského bulváru viděl výbuch auta s jeho dcerou na vlastní oči během jízdy. Podle FSB Natalia Vovková sledovala kolonu aut s odstupem a rozhodla se odpálit bombu dálkovým spouštěčem zhruba 20 km od Moskvy. Po provedení atentátu s dcerou vyrazila k hranicím Estonska. Dcera byla zjevně během akce ve voze a byla svědkem toho, jak její matka vyhodila Toyotu ruské novinářky do povětří dálkovým ovladačem. Alexander Dugin má v Kremlu zásadní a klíčovou roli spiritualisty, čili nejde jen o poradce. Dugin je konstruktérem konceptuální politiky Kremlu, což lze dokladovat z jeho knih, z jeho projevů, které se po nějaké době dokonale kopírují do kroků Vladimira Putina.

Hackeři získali sken služebního průkazu Natalie Vovkové – Šabanové
Hackeři získali sken služebního průkazu Natalie Vovkové – Šabanové

Konceptuální vliv Dugina na Kreml je doslova nepopsatelný a rozhodnutí Ukrajiny provést na něj atentát pouze potvrzuje, jak moc klíčový význam tato osoba má pro procesy řízení v Kremlu. Zabití jeho dcery samozřejmě bude pro Dugina velká ztráta, pouze čas ukáže, nakolik ho tato ztráta ovlivní, ale vzhledem k tomu, jaký význam mají jeho konceptuální přednášky, tak musel vědět, čemu může čelit a jakou hrozbu představuje pro Západ a Ukrajinu. Pero a knihy mají mnohdy vyšší ničivost než zbraně hromadného ničení a Ukrajina teď potvrdila, že když se nemůže dostat k Putinovi, který je chráněn neprodyšnou ochrankou, tak se zaměřili na konceptuálního spiritualistu Kremlu a jeho dceru.

Posmrtné vyznamenání od Vladimira Putina pro Darju

Prezident Vladimir Putin v pondělí udělil posmrtně Darje Duginové Řád odvahy za její práci a novinářskou činnost pro Tsargrad Media. Kyjevský režim útočí na novináře a analytiky, protože ruskou armádu z Ukrajiny vytlačit nedokáže, a tak se Kyjev uchyluje k terorismu. Musíme si ale uvědomit, že i v České republice je úroveň nacifikace a procesů nacistického revizionismu v plném proudu, a když čteme na Twitteru výroky ministryně obrany, adorující terorismus a bombový útok na ruskou novinářku, tak by nám mělo zatrnout. Problémem České republiky je nacifikace a urgentní potřeba zahájení denacifikačních operací s cílem vypískat z politiky takové osoby, které ohrožují bezpečnost ČR v Evropě. Celá Fialova vláda přivádí ČR do terče ruských balistických raket, a to v důsledku jediné věci: Korupce!

Zavražděná novinářka Darja Dugina
Zavražděná novinářka Darja Dugina

To není jen STAN a kauza Dozimetr, to je celá Fialova vláda, která nejen, že kašle na občany ČR a upřednostňuje Ukrajince, Poláky a americké partnery, ale svými kroky ohrožuje sociální, ekonomickou a energetickou bezpečnost České republiky. Od roku 1990 se NATO rozšiřuje směrem k ruským hranicím.

Posledních několik let v ČR běží mohutná zpravodajská hra proti Rusku s cílem pošpinit, očernit a izolovat Rusko od Evropy všemi prostředky, a to na úkor evropských ekonomik a sociální bezpečnosti domácností, což Američany za mořem naprosto nezajímá. Americké hodnoty "Anti-Ruska" v překladu do evropských reálií znamenají obrovskou likvidační inflaci, nedostatek paliv a energií, obrovský nárůst jejich cen, ohrožení průmyslové výroby a zimu v domácnostech. Všichni tito evropští politici dostávají od Američanů zaplaceno.

Co se děje teď v Česku? Je to ukrajinizace společnosti od shora dolů!

Zelenský dostal zaplaceno v podobě nemovitostí na Floridě, psaných na jeho manželku, jak uvádí Panama Papers, a to za to, že likviduje Ukrajinu do posledního Ukrajince. V Česku se jede v menším, skrze nesvéprávné osoby, které řídí kšefty a odkláněčky ze státního do soukromého a likvidace českých domácností fakturami za energie a inflací do poslední koruny. Tato zkorumpovaná mafie, schovaná za "henleinovskými brejličkami" a bezobsažnými žvásty, má funkci imaginární struny od piána, kterou politici pětidemolice škrtí krky českým domácnostem.

Ukrajina navždy? Ne! Ale ukrajinizace ČR ano! A co je to ukrajinizace? Bordely (nejen na ulici), kurvy (nejen na ulici), drogy, obchod s lidským masem, nájemné vraždy, mafiánské praktiky proti opozici, proti svobodě slova a bezbřehá korupce, dosahující až k ministrům - tuhle vnitra, támhle průmyslu a obchodu, tuhle obrany v sukních, támhle financí na inflačních nosítkách, atd.

To je popis ukrajinizace, kterou vláda pětidemolice importuje do ČR. A bombové útoky a jejich oslava ústy ministryně obrany, to je pouze jedna z metod ukrajinské politiky na český způsob. Když to nejde kvůli vlastní neschopnosti jinak ve válce, odkráglujeme novináře, bloggera, analytika, co píše články a má přednášky v rádiích a amfiteátrech. Když nesejmeme jeho, tak alespoň jeho dítě!

Nacismus klade ideologii nad národ a jeho zájmy. Vůdci řvou "Slava Ukraini!" a obyvatelstvo pro změnu řve hlady, zimou a při pohledu na faktury za plyn a elektriku! Cena za válku? Ne, cena za tupost obyvatelstva při posledních volbách. Ukrajinizace je v plném proudu. Ministryně obrany slaví terorismus na novinářce nedaleko Moskvy a šéfka parlamentu vyzývá obyvatelstvo k pletení svetrů. To je Ukrajina hadr! Jenom si toho majoritní ovčanstvo ještě nestihlo všimnout. To ale přijde, a brzy!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!