Slibovaný ekonomický kolaps Ruska se na rozdíl od Evropy nekoná

28.04.2022

Česká inflace dál prudce roste a české obyvatelstvo začíná masově chudnout, ale "ukrajinské vládě" P. Fialy je to jedno. Hlavně že se mají dobře ukrajinští uprchlíci a vyvolené menšiny.

Americká agentura Bloomberg oznámila, že v Rusku již poklesla inflace pod úroveň před začátkem krize na Ukrajině. Jedná se o několikatýdenní trend a podle Bloombergu je patrné, že k žádnému plánovanému kolapsu ruské ekonomiky nedojde, což byl jediný cíl zaváděných sankcí proti Rusku.

Ekonomický kolaps Ruska si od začátku slibovaly západní vlády a halasně je v tom podporovaly jejich kolonie ve střední a východní Evropě, hlavně Česko, Slovensko, Polsko a Rumunsko.

Naopak inflace v celé Evropě (i v USA) prudce roste. V Česku již reálně atakuje úroveň 15-20% a k tomu přispívá i šílená a bezohledná politika "ukrajinské" vlády P. Fialy. On a jeho kumpáni z koalice "pravdy a lásky" se ještě škodolibě chudnoucím českým občanům posmívají, jak prý mají přestat topit, jak se mají ve všem uskromnit, zříci se svých životních standardů, nejezdit auty, atd. Přitom peníze zjevně jsou, ale jen na masivní dodávky zbraní ukrajinskému fašistickému režimu, včetně vysílání "vojáků dobrovolníků" do míst konfliktů. Také se snadno našly miliardy na pomoc ukrajinským ekonomickým uprchlíkům, kterých se v naší republice očekává až 1 milion.

Příští volby už budou jen formalita….
Příští volby už budou jen formalita….

Stejně tak současná "ukrajinská" vláda pod vedením ODS nezanedbává další vyvolené menšiny, LGBT++P, Vietnamce, muslimy, cikány, atd. Pak pochopitelně nemohou mít politici čas a peníze pro české občany. Současně s tím je nastolována liberálně demokratická totalita s otevřenou cenzurou a trestním stíháním názorové opozice.

Jak dlouho si to Češi ještě nechají líbit?

Zdroj: publikováno na: Česká věc, infokuryr.info/n/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!