Ch. Black: ruská speciální vojenská operace je legální

09.05.2022

Mezinárodní specialista na válečné zločiny Christopher Black: "ODPOVĚDNOST ZA SOUČASNOU TRAGICKOU SITUACI NA UKRAJINĚ LEŽÍ JEDNOZNAČNĚ NA BEDRECH USA A NATO." (VIDEO 9 min, CZ titulky)

Zákonnost války na Ukrajině

Mnoho lidí si neuvědomuje, o co vlastně na Ukrajině jde. Toto není klasická regionální válka. Výsledek konfliktu ovlivní život lidí na celé planetě. Toto není válka mezi Ruskem a Ukrajinou, ale ve válce bojují proti Rusku USA a NATO, které využívají Ukrajinu jako svého "trojského koně".

Na válku se připravovaly již dlouhá léta. Předkládáme 10 důkazů:

  • Rezoluce Valného shromáždění OSN nehovoří ani o ruské invazi, ani o ruské agresi, ale požaduje ukončení ruské ofenzívy na Ukrajině. Tyto tři pojmy jsou v mezinárodním právu zcela rozdílné.
  • Generální tajemník OSN Antonio Gutteres nikdy nehovořil o ruské agresi a během nedávného setkání s ruským prezidentem Vladimírem Putinem se ani slovem nezmínil o nějakém porušení mezinárodního práva ze strany Ruska.
  • Papež František dokonce veřejně sdělil: "K válce vedlo štěkání NATO u ruských dveří." O agresi Ruska neřekl nic.
  • "CIA rozvíjí fašistické aktivity na Ukrajině již přes 70 let." To jsou slova Douglase Valentineho, předního amerického analytika, specialisty CIA, který dále řekl:

"Nacisté byli recyklováni a přivedeni do CIA. NATO a celý důvod jeho existence je: sabotáž, rozvrat, podvratná činnost a vyhrožování Rusku. Současná ukrajinská operace proti Rusku svědčí o organizovaném zločinu CIA, jež zorganizovala ukrajinský převrat, který svrhl proruskou vládu a nastolil proamerickou. CIA k tomu měla připraveny bezpečnostní služby, vojáky a vytvořila soukromé milice.

CIA se chovala a chová k Ukrajině stejně jako k Vietnamu nebo k jakékoli jiné zemi, kterou USA okupovaly, nebo okupují! Taková je pravda. Záměr CIA a americké angažovanosti na Ukrajině je vtrhnout do Ruska. A také samozřejmě zabrat celou Ukrajinu a vzít si všechny přírodní zdroje, které jsou k dispozici, a vytěžit maximální zisky, které je možné z toho mít.

To je to, co dělá CIA - dláždí cestu americkým obchodním zájmům, používáním nelegálních metod k dosazení politiků na Ukrajině, kteří se budou řídit americkou linií. To je to, co se děje, ale o tom vám média neříkají nic."

Video: https://cz24.news/mezinarodni-specialista-na-valecne-zlociny-christopher-black-ruska-specialni-vojenska-operace-je-legalni-odpovednost-za-soucasnou-tragickou-situaci-na-ukrajine-lezi-jednoznacne-na-usa-a-nato-video/

  • Česká republika jako jeden z členských států EU i NATO hraje v posledním vývoji specifickou roli, neboť byla využívána jako "laboratoř" projektu derusifikace. Proces prošel v posledních letech několika etapami.
  • Na Ukrajině trvá občanská válka již 8 let. Zahynuly při ní desetitisíce rusky mluvících lidí, včetně stovek dětí. Ale pro naši vládu to neznamená vůbec nic.
  • Ukrajina se chystala použít proti Rusku biologické zbraně. Podrobnosti popsal již v únoru The Daily Expose. Upozornil na to, že americká armáda na území Ukrajiny vytvořila síť biologických laboratoří a všechny jsou tajné. Zveřejnil i mapu jejich rozmístění a konstatoval, že nad Ruskem se rýsovala biologická hrozba, kterou vytvořily USA se souhlasem kyjevských úřadů.
  • Americký informační portál Mintpress.com informuje, jak funguje západní systém strategické ukrajinské propagandy. Klíčová média všech zemí dostávají podrobné informace o tom, jak prezentovat různé události.

Hlavním provozovatelem informační kampaně je agentura PR Network se sídlem v Londýně. NATO aktivně využívá své robotické farmy k šíření propagandistických zpráv především přes Facebook. Samotná kampaň je financována vládami Velké Británie, ČR, Open Society G. Sorose a vládní agenturou USA pro mezinárodní rozvoj.

  • Nedá se říci, že by naši vládní a parlamentní politici o pozadí ukrajinského agresivního nacionalismu, který vyprovokoval válku, nic nevěděli. Před ukrajinským extrémním nacismem totiž varoval například i EP již 13. 12. 2012. Na tohle všechno však EU, naše vláda, parlament i média zapomněly a nyní vše nechávají bez povšimnutí. V kriminalistice se tomu říká "souhlas" či "napomáhání" trestnému činu. Vládní politici naoko odsoudí násilí, ale spolupracují s pachateli a dodávají jim zbraně!
  • Na západě od našich hranic zůstaly alespoň nějaké zbytky svobody slova - na rozdíl od naší země, která hodlá kriminalizovat pravdu a prosazuje jen lež.

Ve Francii, Německu i v Americe veřejně píší a vystupují skuteční vojenští, političtí a právní odborníci a nejen podprůměrní a prolhaní šašci - jako u nás. Jako příklad bych uvedl Christophera Blacka - kanadského právníka, specializujícího se na mezinárodní trestní právo a válečné zločiny. V březnu publikoval v odborném tisku stať: Legálnost války - z něhož cituji:

"Západní masmédia a vlády propadly šílenství protiruské propagandy kvůli ruským vojenským operacím na Ukrajině. Jedním z prvků jejich propagandistické války je tvrzení, že akce Ruska jsou podle mezinárodního práva nezákonné. Ale tak tomu není.

Naopak zcela nezákonné bylo, když USA a NATO napadly a zaútočily na mnoho zemí, přičemž každá z těchto agresí byla nejen nezákonná, ale také bez jakéhokoliv morálního a etického ospravedlnění. Seznam těchto napadených zemí je dosti dlouhý: namátkou si připomeňme Koreu, Vietnam, Kubu, Kongo, Irák, Afghánistán, Latinskou Ameriku, Jugoslávii, Sýrii, Libanon, Libyi a tak můžeme pokračovat dál a dál.

Ke všem válečným zločinům a agresím USA a NATO je však třeba přidat ten jeden zásadní zločin, zločin pokrytectví. Všechny jejich agrese totiž byly vedeny z důvodů získat nadvládu a podrobit si národ a zmocnit se zdrojů kvůli zisku. Nikdy nebylo nabídnuto žádné právní ospravedlnění, protože žádné neexistovalo. Žádná z těchto válek nebyla vedena v sebeobraně, zatímco akce Ruska jednoznačně ano.

Rusko jednalo v souladu s mezinárodním právem podle článku 51 Charty OSN. Ruská speciální vojenská operace je legální. Odpovědnost za současnou tragickou situaci leží jednoznačně na bedrech USA a NATO. Za vším hledej je, nikoli Rusko. Odpovědnost je plně na nich a jednou budou za ni souzeny!" Tolik kanadský mezinárodní specialista na válečné zločiny Christopher Black.

Zdroj: cz24.news

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!