Lavrov měl pravdu o horlivých antisemitských Židech

05.05.2022

Ruské ministerstvo zahraničí se ostře ohradilo proti Izraeli a zopakovalo, že Sergej Lavrov měl pravdu o horlivých antisemitských Židech a uvedlo na Twitteru odkaz na výbušný elaborát o spolupráci některých Židů s nacisty na páchání holokaustu na svých soukmenovcích za II. sv. války!

V Tel-Avivu ani nestihli pověsit hodiny zpátky na zeď a už jim znovu spadly! Tohle je masakr konceptuální pilou a obrysové informace o skryté válce mezi ž a Ž začínají díky operaci na Ukrajině poprvé v historii prosakovat na veřejnost! Když vyhnali ruského medvěda z brlohu, začalo to lítat i tam, kde byste to nečekali!

Sergej Lavrov svým výrokem o horlivých Židech, kteří jsou největšími antisemity, který uvedl o víkendu v rozhovoru pro 4. kanál italské televize, rozpoutal doslova neuvěřitelnou hysterii v Izraeli u některých sionistických politiků. Izraelské ministerstvo zahraničí si nechalo předvolat ruského velvyslance v Izraeli, aby vysvětlil Lavrovův výrok, jenže to neměl Tel-Aviv dělat. Ruská diplomacie je v tomto vyhlášená, že se doslova těší, jak dokáže oponenty umlátit historickými odkazy, argumenty, fakty a odvoláními na záznamy z archivů a dějin.

Sergej Lavrov v italské televizi
Sergej Lavrov v italské televizi

Přesně k tomu došlo v úterý. Ruské ministerstvo zahraničí na svém Twitteru uvedlo odkaz na historický elaborát, sepsaný přímo ruským ministerstvem zahraničí, který popisuje, jak někteří Židé za II. sv. války spolupracovali s nacisty na realizaci holokaustu. Tohle samozřejmě v konceptuální knihovničce má každý konceptuál a není to žádná novinka. Vždyť není tajemstvím, že židovští průmyslníci v USA čile a aktivně obchodovali s nacistickou III. Říší skrze neutrální Švédsko.

Využívali tak otrockou sílu židovských vězňů v koncentrácích v celé Říši. Nejhrůznějším příkladem byla spolupráce nacistického obřího chemického koncernu IG Farben s americkou chemickou mamutí firmou Dupont, za kterou stáli židovští finančníci a bankéři, kteří jí dodávali zakázky za II. sv. války nejen od americké vlády, ale i od nepřítele, tedy od III. Říše. Více o této temné historii napsal izraelský list Haaretz.

Ruské ministerstvo zahraničí sepsalo elaborát o tom, že Lavrov se nemýlil a historie ukazuje, jak to doopravdy bylo

Izraelský ministr zahraničí Jair Lapid označil Lavrovův výrok pro italskou televizi za skandální, jenže realita války mezi ž a Ž se prostě v této chvíli nedá ututlat a ruský medvěd se rozhodl, že rozbije sionistický kredenc a vyhází z něj všechny informace, které tam uvnitř byly, ale nikdo je jaksi nechtěl vytahovat na světlo. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenský šermuje svým židovským původem tak okatě a tak často, až to je podezřelé, a to tím více, že i když je Žid, zastává se těch největších nácků na Ukrajině, kteří se antisemitismem nejen netají, ale veřejně se tím chlubí.

Tento bizarní jev, kdy židovský prezident podporuje antisemitské neonacisty, nikoho nemůže nechat na pochybách, že tady něco nehraje. V tom je právě to hlavní tajemství války mezi ž a Ž. Největšími antisemity a nácky vůči Židům v historii jsou často právě Židé, a to jsou zkrátka nezpochybnitelná, i když velice nepohodlná fakta. Pojďme si ocitovat, co uvedlo ruské Ministerstvo zahraničí v elaborátu na obhajobu Sergeje Lavrova.

O antisemitismu

Ruské ministerstvo zahraničí

3. května 2022

Pozornost vzbudily anti-historické výroky izraelského ministra zahraničí Jaira Lapida, které do značné míry vysvětlují směřování současné izraelské vlády k podpoře neonacistického režimu v Kyjevě.

Izraelský ministr řekl doslova následující: "Židé se během holocaustu nezničili sami. Obviňovat Židy z antisemitismu je do očí bijící rasismus vůči Židům."

O tom, zda jsou na Ukrajině neonacisté, se v západním tisku (a u některých našich liberálů) z nějakého důvodu stále diskutuje. Židovský původ Vladimíra Zelenského je uváděn jako jeden z "železných" argumentů. Nejenže je tento argument neudržitelný, ale je také záludný. Historie bohužel zná tragické příklady kolaborace Židů s nacisty.

V Polsku a dalších východoevropských zemích jmenovali Němci do čela ghett a židovských rad ("Judenrat") židovské průmyslníky, z nichž někteří si pamatují naprosto zrůdné činy.

Jakub Leikin
Jakub Leikin

Jakub Leikin ve Varšavě špehoval Židy a vše hlásil německé okupační správě, čímž své krajany odsuzoval k jisté a někdy i bolestivé smrti, zatímco Chaim Rumkowski nabízel lodžským Židům, aby své děti vydali nacistům výměnou za životy dospělých v ghettu - svědků jeho slov je mnoho.

Nezbývá než souhlasit s H. Dreyfusem, profesorem historie na univerzitě v Tel Avivu, že spoluúčast Židů na holokaustu je "okrajovým jevem", ale není tabu a je předmětem výzkumu. Historická tragédie přitom spočívá v tom, že zatímco za druhé světové války se někteří Židé na zločinech podíleli nedobrovolně, spekulující Zelenskij tak činí zcela záměrně a dobrovolně. Sám se skrývá za svůj původ a tím zakrývá přirozené neonacisty, duchovní a pokrevní dědice katů svého národa!

Prezidentův židovský původ není zárukou ochrany před bujícím neonacismem v zemi. Ukrajina mimochodem není v současnosti jediná svého druhu. Lotyšský prezident Levits má rovněž židovské kořeny. I on "úspěšně" kryje rehabilitaci Waffen SS ve své zemi.

Copak to Lapid nevidí? Stejně jako cynicky ignoruje epidemii ničení a znesvěcování pomníků skutečných spravedlivých národů světa - vojáků Rudé armády, kteří zastavili holokaust a zachránili židovský svět. Kolikrát už byli na izraelské ministerstvo zahraničí předvoláni velvyslanci Polska, Bulharska, pobaltských států a samotné Ukrajiny, aby kvůli tomu ostře protestovali?

Uprostřed sedící v brýlích: Mordechai Chaim Rumkowski, šéf Judenrat židovského ghetta v Lodži
Uprostřed sedící v brýlích: Mordechai Chaim Rumkowski, šéf Judenrat židovského ghetta v Lodži

Lapid nevidí, že Zelenskij pouze "doplňuje" scénář, který popsal německý pastor M. Niemöller. Nejprve na Ukrajině v roce 2014 šli po komunistech, pak po socialistech, a pak celý "civilizovaný" svět zmlkl, když byli Rusové na Ukrajině "zrušeni". Nemáte dost fantazie, abyste pochopili, že "nedomorodí" lidé půjdou "pod nůž" a "do gulagu" pro Moskaly?

To, co na Ukrajině skutečně máme, i když pomineme zběsilou rusofobii a boj proti všemu ruskému, je nejrozšířenější antisemitismus a romofobie, na kterou ještě nedávno nebylo možné ani pomyslet.

Nacionalistické strany začaly prosazovat antisemitskou agendu ihned po rozpadu SSSR, ale zvláště aktivní jsou v posledních letech. Strana Svoboda Olega Tjahnyboka byla Světovým židovským kongresem zařazena na seznam neonacistických organizací, což jí ale nezabránilo v tom, aby se v roce 2012 stala čtvrtou nejsilnější stranou na Ukrajině! Od převratu v roce 2014 na Ukrajině vzkvétá antisemitismus.

Zpráva bývalého ministra pro vztahy s diasporou a současného izraelského premiéra N. Bennetta uvádí, že v roce 2017 se na Ukrajině mnohonásobně zvýšil počet antisemitských incidentů, včetně desítek vandalských činů v muzeích, synagogách a památnících. Ukrajina se stala lídrem mezi všemi zeměmi bývalého Sovětského svazu v počtu antisemitských incidentů a některé zprávy poukazují na to, že Ukrajina v počtu incidentů překonává všechny země bývalého Sovětského svazu dohromady.

Jeden z významných představitelů židovského hnutí na Ukrajině, Eduard Dolinskij, se před nedávnem obával zániku své organizace (Ukrajinského židovského výboru). Pochody s pochodněmi s portréty Stěpana Bandery ulicemi Kyjeva s hesly "Jude - Raus!", stejně jako nápisy vandalů na synagogách ("Smrt Židům!") mluví za vše.

Loni na Chanuku znesvětili neonacisté menoru v Kyjevě a v Mykolajivu antisemité uřízli chanukový věnec. Zatím pouze věnec.

Netrpí jen Židé. Romové jsou také často pronásledováni pro svůj etnický původ. Loni na podzim fašisté zadrželi v Kyjevě čtyři romské ženy a vystavili je týrání. Na obličej jim nastříkali zelenou barvu a na čelo napsali "zloděj". Stejně hrozivý incident se odehrál i v centru ukrajinského hlavního města. Neznámý muž potkal na ulici romské ženy a sprostými výrazy jim řekl, aby opustily Náměstí nezávislosti. Takové případy jsou zaznamenávány neustále, ale jiná věc je, že všechny jsou na Ukrajině považovány přinejlepším jen za "drobné chuligánství".

Navzdory existenci zákona "O prevenci a potírání antisemitismu na Ukrajině", který Vladimir Zelenský podepsal v roce 2020, jeho normy neplatí. Domácí a politický antisemitismus a nacismus nejsou potlačovány, naopak jsou podporovány. Úřady a orgány činné v trestním řízení klidně tolerují antisemitské pokřiky na "banderovských" pochodech, protože současný režim v Kyjevě je přesvědčen o své neomylnosti. Zvláště nemorální je to pro zemi, která během holokaustu ztratila 1,5 milionu Židů a v jejímž hlavním městě se nachází památník obětí masakru Babyn Jar.

Zdroj: Ministerstvo zahraničí RF

Po vypuknutí války na Ukrajině se mnozí politici, považovaní za Židy, odkopali jako sionisté

Tento dokument ruského ministerstva zahraničí je zásadní v tom, že představuje bod zlomu na úrovni ruské diplomacie, který tímto krokem odhalil základní obrysy tzv. války mezi ž a Ž, což je válka na konceptuální úrovni řízení, a až na výjimky, jako je právě teď válka na Ukrajině, zůstává na vyšších prioritách. Válka na Ukrajině však poskytla prostor pro urychlení odkrývání této konceptuální války, protože najednou přímo od jaderné velmoci zaznívá pravda o holokaustu, pravda o antisemitismu Židů, lépe řečeno antisemitismu sionistických Chazarů vůči halachistickým Chasidům.

V tomto momentu si všimněte, že mnozí, kdož byli považováni za Židy, tak po vypuknutí války se dokonale odkopali jako sionisté. A to jak Volodymyr Zelenský, tak i Miloš Zeman, u kterého jsme to dosud sice mohli tušit, ale návštěvy prezidenta ČR u Ronalda Laudera mohly budit zdání halachistického židovství přijatého aklamací, tedy zvoláním "jsem Žid!" a podobně jako v islámu zvolání Šahády stačí ke konvertování k islámu, tak stejně tak veřejné prohlášení o židovství stačí ke konverzi.

Kdo jde proti Rusku v této době při denacifikační operaci na Ukrajině, nemůže být skutečným Židem

Ohánět se židovstvím je dnes velice módní v politice, protože to zajišťuje benefity, ale v okamžiku, kdy dojde na lámání chleba, tak Židé i sionisté prověřují své stoupence. V tomto ohledu Miloš Zeman selhal, protože v této válce na Ukrajině platí, že na straně Ruska stojí halachim, zatímco na straně Západu stojí sionističtí, kterých je požehnaně i v Rusku, ale podle všeho se ukazuje, že jsme svědky zběhnutí některých politiků od Židovského kongresu k "domu Sion". Je to proces reflexe, kdy v Evropě sionisté disponují obrovskou mocí a Židovské kongresy již v Evropě nemají sílu ochraňovat své stoupence a členy. A ti bez ochrany nemají jinou možnost, než se vzdát příslušnosti k halachistickému židovství a musí konvertovat k sionismu. Přesně to vidíme na Ukrajině, vidíme to i v Česku u prezidenta.

Miloš Zeman při převzetí ceny Bojovník za svobodu od šéfa Světového židovského kongresu Ronalda Laudera (vlevo)
Miloš Zeman při převzetí ceny Bojovník za svobodu od šéfa Světového židovského kongresu Ronalda Laudera (vlevo)

Kritizovat Rusko totiž v konceptuální rovině znamená kritizovat Ruský židovský kongres, který kontroluje a ovládá celý Kreml a všechny procesy. Ruská armáda nevtrhla na Donbas 8 let proto, že to RŽK Kremlu nedovolil. A vstup ruské armády tam proběhl až 24. února tohoto roku, protože RŽK nemohl riskovat proces Drang nach Osten po vstupu Ukrajiny do sionistického NATO. Proto válka na Ukrajině funguje jako katalyzátor odkrývání barev jednotlivých postav a politiků. Proto platí přesně ta argumentace v elaborátu ruského ministerstva zahraničí.

Pokud se někdo v této době zaštiťuje židovským původem, a současně toleruje či dokonce podněcuje ve své zemi neonacistické, nacifikační a protiruské procesy, potom se odkopává a odhaluje jako sionista. Zelenský se Zemanem (všimněte si, obě jména začínají na "Z") se tak v důsledku války odkopali jako sionisté. Proto pozor na to, židovský původ nebo aklamace k židovství neznamená a nezaručuje vůbec nic, pokud dojde na nacifikační procesy světového sionismu v současném tažení Západu proti chasidské Rusi.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!