Rusko obvinilo Polsko z porušení Vídeňské konvence 

12.05.2022

Rusko obvinilo Polsko, že porušilo Vídeňskou konvenci o ochraně diplomatů a polská policie jen přihlížela útoku davu na ruského velvyslance!

Ruský velvyslanec setřel polského novináře a prohlásil, že červený sirup je stejná inscenace jako masakr v Buči! Ruská televize také přinesla reportáž o bránění Slovákům v uctění památky padlých Rudoarmějců na Slavíně v Bratislavě!

Zastavení třetiny plynových dodávek z Ukrajiny má na svědomí americký Pentagon, který podmínil souhlas Kongresu s mamutí válečnou půjčkou zastavením transportu ruského plynu do Evropy! Toto je válečný čin USA proti Evropě!

Každý den se Evropa blíží k vojenské konfrontaci obrovského rozměru mezi Ruskem a NATO, protože každý den Západ a USA přilévají do válečného ohně na Ukrajině další a další olej a postupně vytváří tímto olejem i cestičky a loužičky do Evropy, aby se válečný požár rozšířil na celý kontinent. V pondělí došlo vůbec poprvé od 2. sv. války v Evropě k přímému fyzickému útoku na velvyslance jaderné velmoci a jak se ukázalo, vláda hostitelské země s tím dokonce vyslovila souhlas.

Rusko ve středu oficiálně vyzvalo Polsko k omluvě za to, že polská policie v pondělí 9. května nečinně přihlížela napadení a útoku proukrajinských aktivistů na ruského velvyslance Sergeje Andrejeva, který přišel položit květiny k hrobu sovětských vojáků na vojenském hřbitově ve Varšavě.

Obě videa na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-rusko-obvinilo-polsko-ze-porusilo-videnskou-konvenci-o-ochrane-diplomatu-a-polska-policie-prihlizela-utoku-davu-na-ruskeho-velvyslance-ten-setrel-polskeho-novinare/

Dav ukrajinských banderovců ho napadl a chrstli mu do obličeje červenou barvu. Na veřejnost se ale dostalo video, kde se polský novinář ptá velvyslance, jak se cítí, ale ten mu odpověděl, že byl zasažen nikoliv barvou, ale sirupem. Novinář namítl, že sirup symbolizuje ukrajinskou krev. Ale velvyslanec využil nahrávku na smeč a kontroval, že sirup nesymbolizuje krev, ale symbolizuje inscenaci. A to jak na místě ve Varšavě, tak i v Buči. Tím odkázal na zjevnou inscenaci tzv. masakru v ukrajinském městě Buča, kde ukrajinská armáda vytahala z hromadného hrobu u kostela, zřízeného místní nemocnicí, zemřelé pacienty z řad obránců města a rozmístila je po ulicích a silnicích ve městě. Provokace byla tak špatně zinscenovaná, že ukrajinská vláda o ní už teď raději nemluví.

Útok na ruského velvyslance porušuje Vídeňskou konvenci o diplomatických sborech a jejich ochraně z roku 1961 a v tomto případě dokonce polský aktivistický ministr vnitra, kterého bychom mohli přezdívat jako "polský Rakušan", protože ten prohlásil neuvěřitelnou věc. Polský ministr vnitra Mariusz Kaminski krátce po incidentu totiž uvedl, že chování protestujících bylo "pochopitelné" vzhledem k ruskému vojenskému tažení na Ukrajině.

Jenže už nevysvětlil, proč zahraniční reportéři nafotili důkazy, že vedle napadeného velvyslance stojí polský policista a nijak proti demonstrantům nezasahuje, pouze stoicky hledí na rozčíleného člena velvyslancovy ochranky, který na něho křičí, proč policie nekoná proti útokům demonstrantů. Tohle totiž dokazuje, že policie měla rozkazy nezasahovat proti demonstrantům. Západ tak již zjevně ignoruje veškeré mantinely a ignoruje mezinárodní dohody a diplomatické smlouvy.

Každý takový akt prohlubuje a eskaluje bezpečnostní situaci v Evropě a Rusko se přesvědčuje den za dnem, že žádná diplomacie už na Západ nefunguje, a že jediná řeč, které Západ rozumí, jsou ruské zbraně a vojska. Přesně v této situaci se nachází mezinárodní diplomacie v této chvíli. Stejně tak i v Bratislavě na Slavíně policie nekonala proti blogerovi Deníku N Romanu Hanajikovi, který byl identifikován jako ten, kdo tělem a s rukama za zády tak intenzivně bránil Štefanu Harabinovi v přístupu k válečnému památníku na Slavíně. A o tomto incidentu přinesla reportáž i ruská televize NTV.

Ani v tomto případě policie, tedy ta slovenská, nijak nekonala a jen tomuto přihlížela, stejně jako ve Varšavě. To prostě je všechno jeden proces nacifikace lidí v jednotlivých zemích Evropy. Jenže to zdaleka není to nejhorší. Ukrajinci ve středu zastavili do Evropy zhruba třetinu dodávek ruského plynu a my už víme od ruských novinářů, kdo za tímto krokem stojí. Budete doslova v šoku.

Ukrajina zastavila dodávky třetiny ruského plynu do Evropy pod nátlakem Američanů, kteří právě měli v Kongresu hlasovat o mamutí půjčce pro Ukrajinu

Podle zdrojů ruských novinářů, se kterými naše redakce operativně spolupracuje na pokrývání informací o ukrajinské krizi, disponují ruské tajné služby výbušnou informací, že za zastavením třetiny dodávek ruského plynu do Evropy, především tedy přes Užhorod a Slovensko, stojí americký Pentagon a lidé napojení na americké ministerstvo zahraničí, kteří na poslední chvíli vyhrožovali Ukrajině.

Pokud Kyjev nezastaví alespoň část ruského plynu do Evropy, tak americký kongres prý neschválí, případně výrazně omezí disponibilitu s obrovskou válečnou půjčkou ve výši 40 miliard amerických dolarů. Protože Kyjev půjčku nutně potřebuje, musel na toto vydírání v úterý přistoupit, i když tím přijde o miliardy dolarů za tranzit ruského plynu do Evropy. Ruské tajné služby podle informací ruských novinářů disponují nahrávkami, kde zaznívá vydírání ze strany zaměstnanců amerického Ministerstva zahraničí k úředníkům v Kyjevě. Má se jednat o několik telefonátů z konce minulého týdne. Pokud se nahrávky dostanou ven, tak se asi dozvíme opravdu zajímavé věci.

Kyjev zastavil větev dodávek plynu ze stanice Sochranovka v Rusku
Kyjev zastavil větev dodávek plynu ze stanice Sochranovka v Rusku

Jenže tohle potom znamená, že USA se dopustily nepřátelského aktu proti Evropské unii, protože se dopustily konspirace a spiknutí s cílem sabotáže a přerušení či snížení dodávek plynu do EU a tím ohrozily energetickou bezpečnost mnoha zemí. Kongres zastavení třetiny ruských dodávek ruského plynu do EU přes Ukrajinu včera uvítal, a proto v noci na dnešek už americký Kongres bez průtahů a pozměňovacích návrhů schválil mamutí úvěr pro Ukrajinu ve výši 40 miliard dolarů.

Úvěr je ale zajímavě koncipovaný, protože věřitelem úvěru není americká vláda, jak by se dalo předpokládat, ale přímo Federal Reserve, tedy americká centrální banka. Jinými slovy, za tento úvěr nebude Kyjev dlužit Washingtonu a jeho vládě, ale bude dlužit FEDu. A to znamená, že bude dlužit Domu Rothschild napřímo!

Ukrajina nebude dlužit za půjčku americké vládě ale přímo FEDu! Co to bude znamenat?

Žádné štráchy, prostě židovský prezident Ukrajiny zadlužil zemi u sionistických Rothschildů. Svůj svému. Teď už naivní Ukrajinci mohou sobě rovnou vystrojit funus, protože z tohoto dluhu už se nevyhrabou. Ani to není cílem. Zelenský byl do funkce dosazen právě proto, aby předložil Rothschildům celou Ukrajinu na talíři. A k tomu teď došlo.

Ruský židovský kongres skrze ruskou armádu teď už může z Ukrajiny jen uždibovat, tady kousek, támhle kousek. Prostě z Ukrajiny se stává Okrajina, jako když okrajujete kůrku z chleba, který je chycený plísní. Tady odkrojíte ze strany kus, támhle odkrojíte, tady více zakrojíte, támhle méně. Chápete? Tak se podívejte na válečnou mapu ruské speciální operace a uvidíte to přímo před očima. To není okupace. To je okrajování Okrajiny!

Jihovýchodní část Okrajiny ke dni 10. 5. 2022
Jihovýchodní část Okrajiny ke dni 10. 5. 2022

To, co zůstane po okrájení, to zůstane Rothschildům a Domu Sion. To odkrojené bude mít RŽK. Panečku, tak jednoduché, že? Kdyby nevypukla válka, musel by půjčku schvalovat ukrajinský parlament. Tak obrovské zadlužení by jistě narazilo na odpor opozice. Ale ve válečném stavu? V tom drží veškerou a neomezenou moc jen prezident jako vrchní velitel a činnost parlamentu je suspendována.

Takže stačí Zelenskému podmazat, strčit mu kokain pod nos (obrazně i doslova), prachy na účet ve Swissu, v Panamě, v Belize, a je to! Zelenský, který figuruje ve svodkách Pandora Papers, je zkorumpovatelný tak snadno, že snadnější to už být nemůže. Ukrajina je tak Rothschildů! Putina na druhé straně barikády zjevně drží na uzdě pro změnu Berel Lazar, viz ta neuvěřitelná omluva Izraeli za výrok Sergeje Lavrova o původu Adolfa Hitlera. Hotovo, vymalováno a největší konceptuální debilové mohou teď začít řvát Slava Ukraini! Ani jim nedojde, že Ukrajina právě dostala nového majitele.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!