Šéfka ECB prozradila zavedení digitálního eura

10.04.2023

Christine Lagarde, šéfka Evropské centrální banky prozradila ruským imitátorům Vovan a Lexus děsivý plán na zavedení digitálního eura již na podzim tohoto roku a padla dokonce i zmínka o možnosti, že nebudou povoleny už ani drobné hotovostní transakce okolo 300 až 400 EUR!

V minulosti je prý v Paříži v roce 2013 zneužívali teroristé! Už je jasné, proč Vít Rakušan spustil v České republice rušení poboček České pošty, brzy už nebude výplata důchodů v hotovosti možná nikde v Evropě, bezhotovostní budoucnost je skoro tady!

Ruská dvojice imitátorů Vovan a Lexus má na pažbě další neuvěřitelný úlovek, který ale má naprosto děsivé a nečekané rozuzlení a dohru. Christine Lagarde jako šéfka Evropské centrální banky (ECB) si totiž sjednala konferenční hovor s Volodymyrem Zelenským, ale vůbec netušila, že na druhém konci je dvojice ruských imitátorů Vovan a Lexus, kteří naprosto dokonale a věrně napodobili hlas ukrajinského prezidenta. Christine Lagarde mluvila o více věcech, včetně války na Ukrajině, ale ten největší šok zazněl ke konci rozhovoru. Vovan totiž v roli Zelenského nadhodil téma zavádění digitálních měn centrálních bank (CBDC) a plán na přijetí digitálního eura. Šéfka ECB prozradila, že plán je již hotový, je přichystaný a ECB o něm bude hlasovat 23. října tohoto roku!

Video: https://aeronet.news/video-christine-lagarde-jako-sefka-evropske-centralni-banky-prozradila-ruskym-imitatorum-vovan-a-lexus-desivy-plan-na-zavedeni-digitalniho-eura-jiz-na-podzim-tohoto-roku-a-padla-dokonce-i-zminka/

To nebylo všechno, protože Christine Lagarde potvrdila, že digitální euro bude znamenat kontrolu nad platebními transakcemi, ale v současné době se prý ještě uvažuje nad tím, jestli ECB ponechá možnost hotovostních transakcí okolo 300 až 400 EUR, protože v současné době je ten limit v EU nastaven na 1 000 EUR. Christine Lagarde v tom ale vidí hrozbu, protože právě tyto malé částky byly prý v minulosti dobíjeny pomocí hotovosti na tzv. předplacené platební (debetní) karty. Pomocí těchto malých transakcí prý byl financován teroristických útok v Paříži v roce 2013. Šéfka ECB tím vnesla mezi obchodníky obrovskou nejistotu, protože tlak na omezení hotovostních transakcí je enormní na podnikatele doslova ze všech směrů a bank.

Šéfka ECB odhalila, že o zavedení CBDC v Evropě v podobě digitálního eura se bude hlasovat již v říjnu tohoto roku

Pokud Lagarde hovoří o tom, že ECB vidí bezpečnostní hrozbu i v hotovostních transakcích okolo 300 až 400 EUR (zhruba 7 500 až 10 000 Kč), potom to znamená, že ECB se blíží k zavedení bezhotovostní společnosti se vším všudy, což by vedlo k totální platební kontrole obyvatelstva a nikdo by už nekoupil a ani neprodal naprosto nic bez dozoru bank a potažmo státu.

Digitální, čili elektronické euro, se má zásadně lišit od dnešního eura v tom, že bude existovat odděleně od současného eura a bude zúčtováno na technologii blockchain s centrální kontrolou. Elektronické euro bude mít ale rovný kurz s původním eurem, tedy 1:1 a banky proto automaticky budou moci veškeré bezhotovostní vklady vykazovat jako elektronické euro, protože mezi nimi nebude žádný účetní, ale pouze manipulační rozdíl.

Manipulační problém nastane ve chvíli, kdy se rozhodnete peníze z účtu vybrat. Banka nebude mít snadnou možnost, jak elektronická eura převést na hotovostní, protože půjde o dva naprosto odlišné technologické systémy. Peníze zanesené do blockchainu totiž nemohou zmizet, nemohou být odepsány a nemohou vypadnout ze systému, mohou být pouze převedeny zase jen na jiný elektronický účet digitálního eura. A to není všechno. Představte si, že byste si přišli do banky vybrat si třeba 1 000 EUR.

Banka by najednou ve strachu měla obavy, k čemu potřebujete takovou hotovost, když ECB právě zrušila i drobné hotovostní transakce okolo 300 EUR. Dobře si poslechněte, co Lagarde v tom rozhovoru s fiktivním Zelenským říká na toto téma drobných plateb, že v tom vidí riziko ve vztahu k terorismu jako v roce 2013 v Paříži. Ano, záminka útoku v Paříži se hodila již k mnoha opatřením evropských elit proti občanským svobodám, ale tentokrát je to jiné. ECB chce zcela zjevně úplně zaříznout veškeré hotovostní transakce. A to, co probíhá v ČR, to s tím má přímou souvislost.

Kvůli zavírání poboček České pošty se strhl obrovský boj mezi realitkami, v Brně si je už prohlížejí i realitky z Německa

V posledních dnech otřásá českými médii kauza rušení zhruba 300 poboček České pošty, což je necelých 10% všech poboček, protože tento státní podnik, jehož zřizovatelem je Ministerstvo vnitra a šéfuje mu tak nepřímo ministr vnitra Vít Rakušan, jich provozuje celkem 3 200 po celé České republice. Některé z opuštěných poboček již byly dokonce dopředu nabídnuty k lukrativnímu prodeji realitním kancelářím, pobočky umístěné v centrech měst se stanou velice žádaným zbožím, přičemž z výtěžku bude moci Fialova vláda nakoupit třeba další zbraně a munici pro Ukrajinu, to je prý jeden z důvodů rušení poboček, napsal nám jeden ze zaměstnanců České pošty v rozčílení, že si dovoluje Fialova vláda rušit jednu z nejvytíženějších pošt v Brně.

Pobočka České pošty
Pobočka České pošty

Z důvodu jeho bezpečnosti nebudeme raději poštu identifikovat, protože čtenář nám napsal i řadu interních informací o počtu doručovatelů, kolik lidí obslouží na přepážkách, mají více klientů než sousední pošta v centru Brna a další údaje. Podle jeho názoru jde prý někomu o prostory pošty, kterou si prý prohlíželo již před několika měsíci několik zájemců a zástupců realitních kanceláří z Prahy s tlumočníkem do němčiny. Panečku, znovu to vypadá, že si nemusíme dělat iluze o lidech ve Fialově vládě. Jakmile se dostali k moci, tak už se najednou zbavují pošt, a ty nemovitosti v centru Brna a všude na lukrativních pozemcích se dohazují realitkám z Reichu. Ale to není zdaleka to nejdůležitější.

Pobočky, které zůstanou v provozu, budou každý den čelit naprostému kolapsu. Je to účel a záměr?

Mnohem důležitější je skutečnost, že v celé EU se plánuje ve spolupráci právě s ECB plán na zavedení bezhotovostní společnosti v několika etapách, přičemž první etapou má být povinnost výplaty veškerých mezd, platů a rovněž starobních a dalších důchodů v EU pouze bezhotovostně. Tento plán leží v EU již delší dobu a pokud dojde na slova Christine Lagarde, že v ECB vidí hrozbu i drobných transakcích okolo 300 až 400 EUR, potom je jasné, že přechod do 1. etapy bezhotovostní společnosti je na spadnutí.

Proč o tom píšu? Protože náš čtenář a zdroj z pošty v Brně nám v emailu zaslal zajímavou poznámku, že právě na jejich poště obsluhují nejvíce důchodců, kteří si chodí pro důchod v hotovosti na přepážku a mají i nejvíce přijatých složenek od důchodců. V emailu nám píše, proč zavírají právě jejich poštu, když k nim chodí více důchodců pro důchody než na všechny ostatní pošty v okolí?! Přesnou odpověď na tuto otázku neznáme, ale spekulativně si můžeme domyslet, k čemu to povede.

Taková fronta na poště je nic v porovnání s tím, co se začne dít po uzavření spádových poboček ve velkých městech
Taková fronta na poště je nic v porovnání s tím, co se začne dít po uzavření spádových poboček ve velkých městech

Všichni tito důchodci budou muset chodit na poštu mnohem dál, anebo si budou muset změnit doručování a začnou si nechávat zasílat peníze na účet bezhotovostně. Pokud budou chtít zaplatit složenky, za elektřinu, za plyn, budou se muset tahat na poštu mnohem dál, anebo si zřídit bankovní účet a trvalý příkaz na něm. To je podle našeho názoru ten pravý důvod. Je to podle našeho názoru pilotní projekt Fialovy vlády a test, jak zareagují důchodci a kolik si jich změní výplaty na bezhotovostní převod a kolik jich bude vzdorovat a budou se plahočit o několik kilometrů dál na jinou poštu.

Tam si vystojí na těch poštách, co zbydou, obrovskou a několikahodinovou frontu, protože těch pár poboček, co zůstane, bude pořádně naprásknutých v den důchodových výplat, které jsou sice rozloženy do více dnů v měsíci, ale společně s uzavřením poboček se zvýší počet lidí s balíky na příjmu, na výdeji, příjmy a výplaty složenek atd.

Důchodce to donutí ke změně formy vyplácení důchodů, další lidé si raději zřídí datové schránky

Všechno to bude nutit lidi přestat chodit na poštu a zřídit si elektronické doručování všeho a přejít na bezhotovostní platby platební kartou. Elektronické doručování důchodů na účet, elektronické doručování do datové schránky, prostě cílem je otrávit lidem v ČR chození na poštu tak maximálně možně, aby elektronizace a digitalizace v ČR proběhla snadněji. Takže Fialova vláda zde podle všeho spojuje příjemné s užitečným.

Prodá budovy a provozovny zhruba 300 poboček pošty, za to získá nějaké peníze a navíc otráví život nejen lidem, kteří chodili na zrušené pobočky, ale i těm ostatním, kteří teď na těch zbývajících poštách budou muset vystát několikahodinové fronty, když se tam nahrnou lidé z celého okolí, kterým zavřeli jejich pobočky.

Zavedení digitálního Eura odstartuje v Evropě počátek zániku hotovostních platebních operací
Zavedení digitálního Eura odstartuje v Evropě počátek zániku hotovostních platebních operací

Všichni, kteří pracují na poště, vědí, že pobočky pošt v minulosti nevznikaly náhodně a jen tak, ale jednalo se o demografické mapové propočty na obslužnost obyvatel v dané spádové oblasti.

Jakmile spádovou pobočku zrušíte, přivodíte tím kolaps na zbývajících pracovištích, uzavřel svůj email náš čtenář a zaměstnanec pošty z Brna. Ano, je to podle všeho plán - jak donutit lidi k datovým schránkám, donutit je k důchodům, vypláceným převodem na bankovní účet, k platbám inkasa převodem z účtu namísto složenkami. Jakmile EU zavede povinné výplaty mezd a důchodů pouze bezhotovostně na účet, bude vymalováno. Christine Lagarde to propálila ruské dvojici Vovan a Lexus. Takovou skvělou práci dělají dva ruští imitátoři, kteří vytahují z politiků pravdu a zákulisní informace.


Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!