Lavrov: USA a spojenci se 8 let snažili Ukrajinu transformovat 

05.03.2022

Sergej Lavrov v projevu představitelům OSN odhalil, že USA a evropští spojenci se celých 8 let snažili Ukrajinu transformovat do nového státního útvaru s názvem Anti-Rusko, jehož cílem byla genocida a etnické čištění země od ruského etnika a ruského jazyka! Viktor Orbán to řekl na rovinu, že Rusko nedostalo od NATO záruky nerozšiřování a nerozmisťování, a tak si Rusko tyto záruky na Ukrajině vytvoří samo! Když USA napadly postupně po sobě Jugoslávii, Afghánistán, Irák a Libyi, tak nikdo na západě na USA neřval a sankce neuvaloval! Co je dovoleno kovbojovi, není dovoleno Rusovi!

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov před 2 dny pronesl projev k představitelům OSN v rámci telemostu a objasnil důvody, které vedly Rusko k zahájení vojenské operace na Ukrajině. V krátkém sestřihu videa jsou zachyceny zásadní body, které odhalují, co nakonec vedlo Kreml k takto mohutnému a děsivému vojenskému úderu. Vladimir Putin tyto kroky provedl podle všeho s jediným cílem, a to zabránit  vypuknutí III. světové války, pokud by Ukrajina vstoupila do NATO a posléze získala i jaderné zbraně.

Ruské tajné služby již od podzimu loňského roku registrovaly několik návštěv amerických vědců z laboratoří v Los Alamos v Kyjevě. Tam je hlavní centrum vývoje amerických termonukleárních zbraní. Bylo zaregistrováno i několik návštěv těchto odborníků v jaderné elektrárně V. I. Lenina v Černobylu. Všechny 3 bloky elektrárny byly uzavřeny již v roce 2000, jenže v grafitových reaktorech zůstávají obrovské depozity plutonia, které se používá k výrobě jaderných zbraní.

Podle odborníků ruského Ústavu jaderné fyziky v Saratově se ve třech odstavených reaktorech v Černobylu nachází dostatek nejen plutonia, ale i celé řady trans-uranů, které by šlo využít k výrobě až 75 termonukleárních hlavic. Aktivita amerických odborníků v Černobylu spustila podle ruských novinářů vloni v listopadu doslova poplach v Kremlu, protože podle zjištěných informací se Kyjev zajímal o tzv. vytěžení a kolekci depozitů plutonia a trans-uranů z těchto grafitových reaktorů. To však není jediná hrozba. Bloky 1 - 3 byly v roce 2000 odstaveny a zakonzervovány, takže mohou být po určitých přípravách a zkouškách bezpečnosti znovu uvedeny do provozu a mohly by vyrábět další plutonium.

Veřejnost na Ukrajině si dlouho myslela, že elektrárna V. I. Lenina v Černobylu byla postavena kvůli potřebě průmyslu a továren v Kyjevě a okolí, jenže hlavním důvodem výstavby grafitových bloků v době, kdy už byly k dispozici i lehkovodní reaktory, byl vojenský průmyslový komplex Sovětského svazu. Ten potřeboval trvalý přísun plutonia pro výrobu termonukleárních hlavic. Právě v Charkově na Ukrajině se z plutonia a trans-uranů vyráběly části jaderných spouštěčů hlavic, tzv. iniciátory klobouček x hlavička.

Rusko si udělá na Ukrajině bezpečnostní garance samo, už bez spolupráce se západem

Ukrajina podle všeho chtěla s pomocí USA obnovit jaderný program a začít vyrábět vlastní jaderné zbraně, anebo spolupracovat s USA na jejich výrobě, takže USA by tyto zbraně, vyrobené za mořem Ukrajině, poskytly na tzv. odstrašení Ruska. Sergej Lavrov ve vystoupení uvedl, že kyjevská junta 8 let prováděla genocidu na východě Ukrajiny, a to kvůli tomu, že lidé na Donbasu nechtěli akceptovat nezákonný puč a státní převrat v Kyjevě v roce 2014. Za to, že tento puč nepodpořili, poslal Kyjev na Donbas trestné jednotky, které začaly vlastní občany zabíjet. To nebyli Rusové, to byli a stále jsou občané Ukrajiny, kteří jen prostě mají ruský etnický původ a mluví Rusky.

Válku na Ukrajině vyprovokovali Američané, kteří 8 let štvali loutkovou vládu v Kyjevě do operací proti vlastním lidem na východě Ukrajiny. Když se ukázalo na konci minulého roku, že Američané chtějí Ukrajinu do NATO a již předem spojenci USA rozmisťují na Ukrajině své zbraně a vojáky, tak prostě bylo jasné, že diplomacie skončila. Když Rusko nezasáhne teď na Ukrajině v lokální operaci, bude z toho do 5 let globální 3. sv. válka, protože jakmile by se NATO dostalo na Ukrajinu, začaly by sabotáže a diverze uvnitř Ruska s cílem rozbít Rusko, což by nevyhnutelně vedlo k III. světové válce. To je standardní válečný postup.

Londýnské kanceláře před branami Ruska... už po kolikáté?

Dům Sion se chce za každou cenu dostat k obrovským zdrojům Ruska. O nic jiného vlastně vůbec nejde. Dříve to byl Napoleon a jeho vojska, potom Lenin a trockisté, potom Hitler a jeho Wehrmacht a nakonec v 90. letech solitérně Američané, které ale v roce 1999 odstavil a vyšplouchl Ruský židovský kongres, který dosadil do křesla prezidenta Vladimira Putina, bývalého důstojníka KGB, který Američany uctivě, ale se vší razanci z Ruska vypoklonkoval.

Londýnské kanceláře byly doslova vztekem bez sebe. Tak blízko to už měly v roce 1998 na dosah, už to vypadalo, že Boris Jelcin spustí privatizace úplně všeho v důsledku obrovské chudoby Ruska po necelých 10 letech, na Kavkaze se odštěpovaly republiky, Rusko mělo nakročeno k rozpadu. Sovětský svaz byl před začátkem rozpadu, který měl pokračovat rozpadem samotného Ruska na mnohem menší části, které by potom šlo z Londýnských kanceláří ovládat a hlavně zadlužit.

Jen blázni si mysleli, že Rusko opravdu nechá NATO, aby se rozšířilo o Ukrajinu

A zadlužit znamená tím okamžikem zotročit a udělat z nich poslušné vazaly Londýnských kanceláří. Těm se to povedlo ve všech zemích Východního bloku. Když se dnes podíváte na ČR, nepoznáte ji. Dříve země suverénních lidí, kteří měli rozum a vše na háku, ale dnes jsou lidé prostoupeni liberálním euronacismem a pro-aminacismem.

Nevadilo jim, že Kyjev 8 let vraždil a prováděl genocidu vlastního obyvatelstva na Donbasu, protože ti lidé mluvili rusky. Jakmile se Rusko začne tomuto procesu bránit a vtrhne na Ukrajinu, začíná řev a Češi, kdysi tak rozumní, najednou volají do zbraně a do války proti Rusku!! Opravdu za těch více jak 30 let Česko nepoznávám. Změnilo se spolu s novou generací, kterou vychoval v indoktrinovaném školství globalistický nepřítel.

Všichni jako by zapomněli, že Rusko je jaderná velmoc a že 30 let rozšiřování NATO a přibližování k hranicím Ruska nebude tolerováno donekonečna. Naprosto opovrhuji českými mainstreamovými médii, které štvou české občany do války proti Rusku, protože jediné dva termonukleární údery strategickými hlavicemi v případě 3. světové války vymažou Čechy i Moravu ze zemského povrchu. Nezůstalo by jen u dvou úderů, na Česko by dopadly desítky, ne-li stovky hlavic, od těch taktických, až po strategické.

Copak si někdo opravdu myslí, že se Moskva bude dívat, jak Kyjev střílí na Donbasu etnické Rusy? Opravdu je někdo tak tupý a takový idiot? Sergej Lavrov označil současný režim v Kyjevě za "dočasné pracovníky" a jejich úkolem podle amerického zadání je transformace Ukrajiny do Anti-Ruska. Toto se zatím Kyjevu nepodařilo, jakkoliv česká a obecně západní média se vás snaží lživě přesvědčit o opaku.

Bitevní mopslík s hvězdami a pruhy na vodítku Londýnských kanceláří

Oni vědí, že největším ohrožením americké protiruské propagandy je pravda, která proudí k lidem pouze z alternativních médií, a proto bylo potřeba ty hlavní zdroje v ČR zablokovat, i když velice primitivním způsobem v rozporu se zákony a dokonce i s Ústavou. Ukrajinci nejsou protiruští, a už vůbec ne po 8 letech rozvratu na Ukrajině, kdy lidé přišli i o ty malé sociální jistoty, které měli za Janukovyče. Právě proto ruská armáda postupuje pomalu, opatrně, snaží se nezabíjet ukrajinské vojáky, pouze je obkličuje a nutí je, aby se vzdali, protože Moskva nechce bratrovražedný boj mezi dvěma bratrskými slovanskými národy.

Kyjevskou juntu si vodí Londýnské kanceláře Domu Rothschild a jejich bitevní mopslík s hvězdami a pruhy doslova na provázcích. Cílem je podle Moskvy reset zákonnosti na Ukrajině a návrat demokratických principů zpátky do počátku roku 2014. Ukrajina nesmí být řízena zvenčí a nesmí ohrožovat život, jazyk a svobody národností a etnik na Ukrajině. Toto zkrátka dnešní vláda v Kyjevě akceptovat zjevně nechce. Je otázka, jestli dojde ke změně názoru v Kyjevě, že Ukrajina nebude čistě ukrajinská, ale bude federalizovaná jako stát několika etnik a kultur. Demokraticky a diplomaticky toho zjevně již dosáhnout nešlo, takže došlo na válečné odstranění hrozby.

Bez Ruska nebude nejen bezpečnost v Evropě, nebude žádná Evropa!

Viktor Orbán to dnes ve čtvrtek řekl trefně: "Jsme pod křížovou palbou velkých geopolitických hráčů, NATO se stále rozšiřuje na východ, což se stále méně a méně líbí Rusku. Rusové vytyčili dva požadavky: Ukrajina musí vyhlásit neutralitu a NATO nesmí přijmout Ukrajinu. Tyto bezpečnostní záruky Rusové nedostali, proto je dostanou ve válce. V tom spočívá geopolitický význam této války," řekl Orbán v rozhovoru pro list Mandiner. Tohle věcné stanovisko a bez emocí mělo zaznít i od Miloše Zemana, jenže ten už zjevně nedokáže věcně posuzovat otázky evropské bezpečnosti, protože, pane prezidente, ve vší úctě, musíte přece vědět, že bez Ruska žádná Evropa nebude!

Bez Ruska nebude mír v Evropě, bez Ruska nebude bezpečnost v Evropě, bez Ruska nebude ani plyn, ani ropa. Ta bude jen pro vyvolené, bude to exkluzivita pro elity. Pokud Evropa odmítne Rusku garantovat bezpečnostní rámce, Evropa to nepřežije a všichni skončíme v termonukleárním ohni III. sv. války. Stejně tak, jako by USA neakceptovaly a nikdy nepřijaly rozšíření Varšavské smlouvy k prahům své země na Kubě, tak stejně i opačně Rusko nikdy nedovolí Ukrajině vstoupit do NATO, a to ani za cenu použití jaderných zbraní, stejně jako k tomu byl odhodlán J. F. Kennedy během Karibské krize.

Co je dovoleno kovbojovi, není dovoleno Rusovi

Lavrov v projevu rovněž upozornil na dvojí metr západu. Když USA bombardovaly Jugoslávii a vtrhly do Afghánistánu, Iráku a Libye, tak nikdo ze západních států žádné sankce proti USA nepožadoval. Naopak, většina západních politiků všechny americké válečné agrese podporovala, nebo dokonce se na nich aktivně podílela vysláním expedičních sborů, tzv. misí. Američané vtrhli v roce 2003 do Iráku pod falešnou záminkou, že Saddám Hussein vyvíjí zbraně hromadné ničení (WMD). Pouze kvůli tomu. Saddám nezabíjel a nevraždil 8 let na svém území etnické Američany. Američané tam vtrhli čistě na základě záminky o WMD. To byl naprosto bagatelní a zástupný důvod pro invazi. A na západě ani slovo proti, kromě několika málo slyšitelných výjimek.

Když Rusko provede invazi na ochranu vlastního etnika, které čelí v sousedním státě 8 let genocidě, tak západ spustí takový řev. Že řvou politické loutky americký loutkovodičů, to by mně nepřekvapilo, že ale řvou i obyčejní lidé, to je děsivé. Převýchova českého národa po 30 letech přinesla jedovaté a hrozivé ovoce. Tohle nejsou Švejci, ne, ne, ne. Tohle jsou Goebbelsové, Henleinovci, Freikorps, euro a pro-ami náckové, přepisovači dějin a sundavači soch maršálů - osvoboditelů. A čeští politici, až na výjimky, už raději mlčí. Mají totiž strach.

Obři na hliněných nohách, kteří se bojí pravdy

Vrcholný politik ale nesmí podlehnout hysterii mediokracie, která se tváří, že odráží fakta a realitu. Není to pravda, je to chiméra a přelud. Média hlavního proudu v ČR jsou obrem na hliněných nohách, který se hroutí ve chvíli, kdy kolem proběhne Aeronet a zapíská pravdu. V tom okamžiku se hlinění obři děsí a bortí, volají do zbraně, do semknutí, volají po zákazu Aeronetu a jiných serverů. Každé impérium má stejný konec, nakonec se zhroutí na tom, na čem impérium původně vzniklo, na svobodě, spravedlnosti a ideálech. Postupně totiž každé impérium začne lidem tyto 3 pilíře odpírat, odebírat, podkopávat. Tím si ale říše podkopává vlastní existenci.

Jak nazvat situaci, kdy největší zastánci svobody s plnými ústy demokracie náhle jako největší cenzoři a diktátoři umlčují weby a opozici? Ano, je to hroucení obra na hliněných nohách. Jenže i ten obr z hlíny muže přivést miliony lidí k záhubě ještě předtím, než se zhroutí a rozpadne. Rusko musí dostat bezpečnostní garance, jaké si po právu zasluhuje. Nerozšiřování NATO. Neutralita Ukrajiny. Federalizace Ukrajiny se změnou Ústavy, garantující nezadatelná práva a svobody pro všechna etnika a národy na Ukrajině. Když Rusko tyto garance nedostane, obávám se, že válka z lokální fáze na Ukrajině přeroste do globálního konfliktu.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!