Sionistický stát Izrael zahajuje etnické čistky

14.10.2023

Sionistický stát Izrael zahajuje etnické čištění a vydal 24-hodinové ultimátum severnímu pásmu Gazy, aby se více jak 1 milion obyvatel evakuovalo k hranicím Egypta!

Zástupci OSN protestují, že taková lhůta je snad vtip! Začne humanitární bombardování? Podle bývalého analytika CIA visí osud Izraele na vlásku! Na hranicích Libanonu jsou připraveny jednotky Hizballáhu a na moři americké letadlové lodě!

Na Blízkém východě se schyluje k nejkrvavější válce v historii, jakou region nepamatuje. Izraelská armáda v pátek informovala představitele OSN, aby okamžitě evakuovali své kanceláře v severní Gaze a přemístili se na jih k hranicím s Egyptem. Následně byla výzva tlumočena palestinským orgánům, že více jak 1 milion obyvatel severní Gazy, tedy přibližné poloviny obyvatelstva, se má do 24 hodin přesunout a evakuovat do jižní části k hranicím s Egyptem.

Oznámil to tiskový mluvčí IDF, podplukovník Jonathan Conricus (na titulní fotografii nahoře). OSN oficiálně protestovalo proti lhůtě na evakuaci, je to prý nesplnitelná lhůta, během které je naprosto vyloučeno přesunutí více jak 1 milionů lidí. Podle ex-analytika CIA Larryho Johnsona je Hamás vybaven americkými zbraněmi a jestli začnou Palestinci ničit izraelské tanky pomocí Javelinů, bude jasné, že jde o výzbroj z Ukrajiny. Současně prý není jasné, jakou roli bude mít bojová skupina letadlových lodí USA. To vypadá jako obava, že osud Izraele visí na vlásku. Američané jsou v oblasti zřejmě jako pojistka, kdyby se izraelská armáda dostala do problémů.

Video 2x na tomto odkazu:

https://aeronet.news/sionisticky-stat-izrael-zahajuje-etnicke-cisteni-a-vydal-24-hodinove-ultimatum-severnimu-pasmu-gazy-aby-se-vice-jak-1-milion-obyvatel-evakuoval-k-hranicim-egypta-zastupci-osn-protestuji/

Evakuaci tolika lidí za 24 hodin nelze logisticky stihnout, to je naprosté šílenství a nesmysl, protože přemístění přibližně 1 milionu lidí by teoreticky zabralo přibližně 2 týdny, a to při dobré logistické koordinaci a při dostatku autobusů. V Gaze nyní vypukla panika, protože je všem jasné, že takto krátká lhůta je pouze záminkou Izraele před mezinárodním společenstvím, v podstatě alibi, aby se neřeklo, že Izrael nedal obyvatelům Gazy žádnou lhůtu na evakuaci. Jenže evakuační čas 24 hodin je nesmysl, a tudíž je jasné, že Izrael chce zahájit genocidu přibližně 1 milionů Palestinců!

Izrael vyhlásil nesplnitelné evakuační ultimátum, zavání to jako alibi pro genocidu a humanitární bombardování

Není o tom pochyb, že sionistický a nelegitimní stát Izrael chce zahájit masakr a etnické začištění pásma Gazy pod záminkou teroristického útoku provedeného minulou sobotu údajně vojáky Hamásu, kteří v poušti postříleli účastníky hudebního festivalu z několika zemí. Tento útok se stal záminkou pro vládu Benjamina Netanyahua k vyhlášení válečného stavu a ke spuštění protokolu konečného řešení palestinské otázky. Izrael vydal toto 24-hodinové evakuační ultimátum s cílem mít alibi na to, až izraelské bomby začnou zabíjet tisíce civilistů, kteří se prostě nestačili v šibeničním termínu 24 hodin evakuovat.

Cílem je samozřejmě zničení celého pásma a ustanovení trvalé okupace nad pásmem, přičemž návrat do pásma bude zamezen v důsledku dlouhotrvající války, o které Izrael neustále mluví. Dokud budou boje v Gaze pokračovat, obyvatelstvo se z Egypta do Gazy nebude moci vrátit. Nakonec Izrael provede anexi pásma stejně, jako to před 3 roky udělal s Golanskými výšinami a s částí Západního břehu Jordánu. Hizballáh a Šíitská islamistická strana v Libanonu uveřejnili video (viz. výše), jak na hranicích s Izraelem jsou seskupeny ozbrojené skupiny Hizballáhu připravené k invazi do Izraele ze severu.

Návrat Palestinců do Gazy až tehdy, až to uzná za vhodné izraelská armáda

Izraelské ministerstvo obrany a IDF oznámily OSN těsně před půlnocí místního času, že Palestinci žijící severně od Vádí Gazy by se měli během příštích 24 hodin evakuovat do jižní části pásma Gazy, uvedl mluvčí OSN Stéphane Dujarric.

Celkový obraz: V této oblasti žije více než 1 milion Palestinců. Zpráva by mohla být signálem, že se izraelská armáda připravuje na bezprostřední pozemní operaci.

  • Zdroje říkají, že důvodem oznámení IDF bylo, aby civilisté nebyli zraněni vojenskými akcemi a operacemi.
  • Od začátku posledních bojů mezi Izraelem a Hamásem bylo zabito více než 1 530 Palestinců a 1 200 Izraelců, tisíce byly zraněny a statisíce dalších byly vysídleny. Předpokládá se, že Hamás drží v Gaze asi 150 rukojmích.
  • Enkláva (Gaza), je domovem více než 2 milionů Palestinců, a je v "úplném obležení".

Mluvčí OSN Dujarric uvedl: "Dnes, těsně před půlnocí místního času, byli vedoucí týmů Úřadu OSN pro koordinaci humanitárních záležitostí a Ministerstva bezpečnosti a bezpečnosti v Gaze svými styčnými důstojníky v izraelské armádě informováni, že celá populace Gazy severně od Wadi Gaza by se měla během příštích 24 hodin přemístit do jižní Gazy.

  • "To se rovná přibližně 1,1 milionu lidí. Stejný příkaz se vztahoval na všechny zaměstnance OSN a osoby ukryté v zařízeních OSN – včetně škol, zdravotních středisek a klinik," řekl Dujarric.
  • "OSN považuje za nemožné, aby se takové přesuny uskutečnily bez zničujících humanitárních následků," dodal Dujarric.
  • "Spojené národy důrazně apelují na to, aby každý takový příkaz, bude-li potvrzen, byl zrušen, aby se předešlo tomu, co by mohlo proměnit již stávající tragédii v katastrofální situaci."

Generální tajemník OSN António Guterres hovořil ve čtvrtek večer dvakrát s izraelským velvyslancem při OSN Giladem Erdanem a řekl, že chce na nejvyšší politické úrovni objasnit požadavek Izraele na evakuaci obyvatelstva ze severního pásma Gazy.

Ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že konflikt lze vyřešit pouze cestou mírového soužití s palestinským státem, jak navrhuje OSN.

Ruský vůdce zopakoval znepokojení Moskvy nad eskalací násilí na Blízkém východě a zdůraznil, že od minulé soboty, kdy Hamás zahájil nečekaný vpád z Gazy, byly zabity nebo zraněny tisíce izraelských a palestinských civilistů.

Benjamin Netanyahu a Vladimir Putin
Benjamin Netanyahu a Vladimir Putin

Čečenský vůdce Ramzan Kadyrov na Putinův výrok zatím nereagoval, protože se očekávalo, že Putin vyzve k zastavení bojů na obou stranách a k mírovým jednáním. Místo toho ale prohlásil, že Izrael má právo na obranu, čímž de facto podepsal Izraeli bianco šek k zahájení pozemní operace IDF v Gaze. Ruským vlastencům opět Putin už poněkolikáté shodil hodiny ze zdi. Pokud jde o Izrael, Putin je vždy na straně sionistického Tel Avivu.

Je to princip, že dva lvi nikdy nesmí stát proti sobě, pokud jeden ze lvů chce zabít psa. Nikdy se lev nesmí postavit na stranu psa, to není dovoleno ani Putinovi. Tak jest dáno v Talmudu. Proto i když Putin hájí barvy halachistů a Moskevských kanceláří, které jsou v konceptuální válce proti Domu Sion, tak není nikdy dovoleno, aby se Halacha postavila proti Domu Sion na straně nevyvolených národů.

Tohle je třeba pokaždé pochopit, že i když Izrael způsobil v Sýrií v roce 2018 sestřelení ruského Iljušina, Putin se nemohl postavit na ochranu a na stranu syrských muslimů, ani na stranu zahynulých ruských v letadle, ale musel se postavit na stranu Izraele a omlouvat celou nehodu. Tím je to zkrátka dané. Kauza z roku 2018 tehdy odhalila, jak moc je Putin úslužný k sionistickému Izraeli, pokud dojde k nějaké krizi, když dojde na střet zájmů Izraele a někoho, kdo není Žid. Jako třeba syrská armáda, na kterou izraelské letectvo sype od roku 2015 bomby i přesto, že protivzdušnou obranu nad Sýrií má na starosti ruská armáda.

Vladimir Putin a Berel Lazar, předseda Federace ruských židovských obcí
Vladimir Putin a Berel Lazar, předseda Federace ruských židovských obcí

Prostě Putin nedovolí ruské armádě sestřelit židovské stíhačky bombardující území arabské Sýrie. Chápeš to? Není mu dovoleno! Pokud tohle nepochopíte, nemůžete se zabývat konceptuální gramotností. Žid se nikdy nesmí postavit ve sporu jiného Žida s nežidem na stranu nežida. Tím je to prostě dané! Myslíte si, že Putin jako milovník historie, nezná původ a nelegální způsob vzniku Izraele?

Myslíte, že neví, jak Izrael už více jak 70 let ukusuje z území Palestiny kousky území, že dnes už Palestina prakticky neexistuje? Ví to všechno moc dobře, ale není dovoleno, aby se postavil ve sporu sionistického Izraele a Palestinců na stranu Arabů, tedy nežidů. Dokonce mu není dovoleno se postavit ani do neutrální a nestranné pozice.

Útok na hudební festival v poušti měl rukopis Mossadu

Válka o Gazu může vytvořit dosud největší migrační vlnu Palestinců ve směru do Evropy, ale rovněž i z Libanonu, který může být do války s Izraelem opět zatažen jako v 80. letech během občanské války v Libanonu. Zamyslete se, proč by Hamás střílel a masakroval hudební festival s mladými lidmi z celého světa? Co by tím získal? Sympatie ne. Peníze ne. Podporu světové veřejnosti ne. Více bezpečnosti ne. Ale co jediného a zaručeného by získal? Pozemní invazi izraelské armády, etnické vyčištění od arabského obyvatelstva a anexi pásma Gazy! Až dosud Hamás útočil vždy jen na vojenské instalace IDF v Izraeli.

Útok minulou sobotu na mladé lidi z celého světa na festivalu byl ale úplně jiný. Ten útok nezapadá do vzorce a neměl rukopis Hamásu. Je to rukopis Mossadu, který stál v 80. letech za vznikem Hamásu. A ta rychlost a ochota, s jakou Bibi vyhlásil válečný stav, a ta rychlost přisunutí amerických letadlových lodí, a ta rychlost obvinění Íránu, to všechno ukazuje ne na Hamás, ale na Mossad. Takže 24-hodinové ultimátum, které nelze splnit, běží a brzy to začne. Izrael spustí své vlastní humanitární bombardování pásma Gazy za frenetického potlesku chazarských tupellos. Budou tleskat likvidaci národa, který za 70 let a salámovou metodou přišel o celou svoji zemi, kterou obsadil okupant – Izrael!

Zdroj: aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!