Nouzový stav umožňuje přijímat běžence bez státní příslušnosti!

03.03.2022

Oni snad ti prchající Ukrajinci před válkou ze své země nemají státní příslušnost, že se česká vláda v odůvodnění nouzového stavu na to odkazuje? Proč jsou černošští "studenti" na slovenských hranicích s Ukrajinou? Tak jak je to, prchají z Ukrajiny občané Ukrajiny, anebo také osoby bez státní příslušnosti?

Naprostý skandál vyrobila ve středu česká vláda Petra Fialy, když přijala usnesení o vyhlášení Nouzového stavu na území ČR, a to s platností od pátku 4. března. Údajně vláda potřebuje pravomoci nouzového stavu, aby mohla flexibilně reagovat na potřeby válečných běženců. Server Aeronet jako první v ČR včera informoval, že na Slovensko, a podle posledních zpráv už i do Maďarska, prchají skoro výhradně jen skupiny černochů, kteří tvrdí, že jsou studenti. Prchají nejen přes Slovensko, ale i přes Maďarsko. Na žádost maďarských celníků o předložení vysokoškolských dokladů nereagují.

Skandál neuvěřitelného rozsahu začíná přerůstat do mezinárodního spiknutí obrovského rozsahu, které se někdo snaží utajit, a to formou blokování serverů alternativy. Naše redakce plně podporuje pomoc Ukrajincům, maminkám s dětmi, které prchají před válečným peklem na Ukrajině. Pokud můžete, pomozte jim jakoukoliv formou, jídlem, oblečením, ubytováním, protože pomoc lidem, postiženým válečným peklem, je lidskou povinností.

Co je však naprosto mimo lidské chápání, je situace, kdy na hranicích Polska dochází k budování plotů a bariér s Ukrajinou, kdy polští celníci střílí do davů uprchlíků slzné granáty. Video níže, které jsme včera přinesli, dokonale prozradilo, proč Poláci takto jednají. Ta skupina uprchlíků na druhé straně plotu, to nebyli Ukrajinci, ale afričtí běženci, mimochodem ti samí, které se podařilo polské pohraniční stráži odrazit minulý rok v létě a na podzim na hranici s Běloruskem.

https://aeronet.news/skandal-vlada-cr-v-oduvodneni-nouzoveho-stavu-kvuli-ukrajinske-valecne-krizi-pise-o-prijimani-bezencu-bez-statni-prislusnosti-a-o-omezovani-vlastnickych-a-uzivacich-prav/

Podle všeho se ukazuje, že tito neúspěšní běženci se přesunuli na Ukrajinu a nyní pod rouškou ukrajinské války se chtějí dostat do Evropy jako "Ukrajinci" prchající před válkou. Jak se zdá, jednotlivé vlády zemí EU toto neuvěřitelné spiknutí podporují a plně na něm spolupracují. Proč to můžeme takto prohlásit? Protože naše redakce má k dispozici usvědčující písemný důkaz z vlády ČR, který dosud stále visí na portálu české vlády.

Vláda ČR vyhlásila nouzový stav nejen kvůli Ukrajincům, ale i osobám bez státní příslušnosti, odhaluje vládní dokument

Vláda totiž vedle samotného usnesení k nouzovému stavu vydala i tzv. zdůvodnění, ve kterém vysvětluje, proč bylo třeba vyhlásit nouzový stav. Na konci této zprávy jsou věty, ze kterých vám doslova půjde mráz po zádech. Pamatujete, jak jsem říkal, že lidé ještě budou prstíčkem škrábat, aby se Andrej Babiš vrátil? Tak právě teď tato situace asi nastala. V dokumentu se totiž píše následující:

V návaznosti na nutné zajištění všech výše uvedených činností tak vláda předpokládá možnost uložení některých omezení či povinností, a to v souladu s konkrétně vymezenými ustanoveními krizového zákona- zejména pak možnost uložení pracovní povinnosti (např. v rámci organizační výpomoci), posílení ubytovacích kapacit, opatření k pobytu cizinců nebo osob bez státní příslušnosti, omezení vlastnického a užívacího práva, práva k výkonu podnikatelské činnosti, atd. Konkrétní opatření bude vláda vydávat dle aktuální potřeby v návaznosti na pokračující rozsah migrační vlny.

Vláda totiž tímto dokumentem otevírá právní dveře a základ pro přijímání nejen Ukrajinců jako státních příslušníků Ukrajiny, ale jakýchkoliv uprchlíků z Ukrajiny, včetně těch, kteří vůbec státní občanství nemají, protože když se z Afriky pomocí pašeráků a dalších dostali na Ukrajinu, tak dávno předtím své cestovní pasy zahodili, aby nemohli být deportování zpátky do své země původu.

Slovenská dezinformační média hlavního proudu přišla s vysvětlením, že černošští studenti uvízli na Ukrajině a nemohli odlétnout domů do své vlasti, a proto po zemi míří na Slovensko. Tato zdánlivá omluva má ale jednu vadu na kráse. Studenti nemají žádné školní doklady, ani indexy, ani učebnice, vůbec nic. Odhalili to maďarští celníci.

Proč černošští studenti neprchají z Ukrajiny domů do své vlasti, ale přes hranice SK a HU do EU a autobusy nach Deutschland?

Když se maďarští celníci ptají černochů na hranici, na jaké ukrajinské univerzitě studovali, a proč nechtějí ukázat vysokoškolské indexy, tak najednou se ukazuje, že černošští studenti a studentky s iPhony a se značkovými kabelkami Gucci podle všech indicií vůbec nikdy na Ukrajině nestudovali. Přijeli tam buď loděmi z Turecka, protože turečtí pašeráci lidí podplácejí ukrajinské celníky v přístavech, a s dopravou migrantů na Ukrajinu z Turecka po moři je obrovský kšeft, jenom se o tom nedočtete v mainstreamových médiích, anebo se na Ukrajinu dostali z Běloruska po neúspěšném přechodu polské hranice z Běloruska vloni.

Takže česká vláda si zaktivovala další nouzový stav, aby zejména měla možnost opatření k pobytu cizinců s nebo i bez státní příslušnosti, a pokud se to na Ukrajině převrhne do mamutí a vleklé války, tak aby vláda mohla zabavovat majetky, nemovitosti, volné ubytovací prostory, investiční byty investorů ve velkých městech, penziony, hotely, ale to všechno stačit nebude, pokud těch prchajících migrantů budou stovky tisíc, protože všichni z vás, kteří čtete tento článek, tak víte, jak katastrofální je situace v ČR na trhu s nemovitostmi a volnými byty.

Tahle rovnice nemá matematické řešení jinou cestou než formou rekvírování soukromého majetku a ubytovacích prostor během nouzového stavu. V první fázi pár tisíc migrantů pokryjí české hotely a penziony, které to uvítají, že mají z toho od státu nějaké peníze, ale na to nespoléhejte. Ve chvíli, kdy budou těchto migrantů stovky tisíc, pokud dojde opravdu na úprk Ukrajinců ze své země, tak vláda už nebude mít peníze na placení soukromým majitelům nemovitostí a nastoupí cesta nouzového zákona a omezení vlastnického práva.

Ukrajinci držení v bytovkách UA armádou jako lidské štíty před ruským dělostřelectvem a letectvem

Zatím je to podle našich informací z frontové linie tak, že ruská armáda postupuje takticky a snaží se předejít civilním obětem. Nevěřte českým dezinformačním médiím mainstreamu ani slovo, ani jedno jediné slovo, protože to je protiruská propaganda. Ruská armáda podle našich zdrojů a informací z fronty provádí precizní údery výhradně proti vojenským postavením ukrajinské armády a rozhodně nerozmisťuje houfnice mezi bytovkami a nebere si civilisty za rukojmí tak, jak to podle svědectví a důkazů dělá a činí ustupující ukrajinská armáda.

Problém je jinde. Ukrajinci ve smyslu civilistů mají strach, že by se mohli stát rukojmími ukrajinské armády, máme v redakci už mnoho zdrojů a kontaktů z Ukrajiny, které nám potvrzují, že Ukrajinci zvažují útěk do EU, protože se nechtějí dostat do situace, jako jejich spoluobčané v Mariupolu, Charkově, nedávno ještě v Severodoněcku a dalších městech. Děsivé foto níže je důkazem, co provádí UA armáda ve městech.

V těchto městech UKRAJINSKÁ armáda zabránila civilistům v útěku, museli zůstat v bytovkách a mezi bytovky ukrajinská armáda rozmístila houfnice, ze kterých ostřeluje ruské postupující jednotky. Rusové nemohou palbu opětovat, protože by dělostřelectvo zasáhlo bytovky v Mariupolu, Charkově a jinde, bytovky jsou plné civilistů, kterým ukrajinská armáda a komanda Pravého sektoru brání odejít. Tahle informace se šíří mezi Ukrajinci jako lavina, jako odjištěný granát a mnoho Ukrajinců nebude chtít tento osud riskovat. Jakmile se fronta přiblíží, budou utíkat do EU ve statisícových počtech. Mezi nimi budou i černoši, migranti z Afriky a Asie, všechno dohromady.

Jak daleko jsou lidé v ČR od války, když moderátor v televizi učí lidi, jak zneškodnit ruský tank Molotovem?

Možná jste viděli v úterý večer na americké televizi vysílající česky (CNN Prima News) redaktora, jak školil diváky televize, jak se naučit házet Molotovovy koktejly, tedy zápalné lahve, na ruský tank T-90. Takové instruktáže zatím vysílala v celé Evropě jen jediná televize, ta ukrajinská. Proč je nutné českým divákům ukazovat a vysvětlovat, jaká jsou zranitelná místa ruského tanku?

https://aeronet.news/skandal-vlada-cr-v-oduvodneni-nouzoveho-stavu-kvuli-ukrajinske-valecne-krizi-pise-o-prijimani-bezencu-bez-statni-prislusnosti-a-o-omezovani-vlastnickych-a-uzivacich-prav/

Tento proces antirusismu vede k obrovské fašizaci české společnosti. Jenže fašismus nevede k míru nikdy a za žádných okolností. Fašismus je jednosměrná jízdenka do války. Přesně tento osud českého národa nastoupila vláda Petra Fialy, i když už ta předchozí vláda notně tomuto procesu podkuřovala. Český národ se nesmí nechat zfašizovat a pod válečnými bubny se nesmí nechat vehnat do války proti jaderné velmoci!!!

Zbraně a nasunování zbrání nikdy mír nepřineslo. Rozšiřování vojenských aliancí, jako je NATO, nikdy mír nepřinese. Umlčování a blokování opozičních médií a webů nikdy demokracii a svobodu neposílí. A nasunování migrantů bez státní příslušnosti pod rouškou války na Ukrajině nikdy nebude přijato a akceptováno jako pomoc uprchlíkům, ale jako podvod a podraz na občany, kteří nechtěli migranty z Afriky, nechtěli migranty z Asie, ale nakonec je budou mít všechny.

Díky válce na Ukrajině a nouzovému stavu, který v usnesení vymezuje mantinel pravomocí vlády pro přijímání NEJEN státních příslušníků Ukrajiny, ale i uprchlíků bez státní příslušnosti. Tohle nesmí občané dovolit! Pomáhejte Ukrajincům, jak můžete, oni zasluhují pomoc, ale buďte velmi obezřetní k těm, kteří prchají s kabelkami Gucci, s malým batůžkem, kam se zjevně nevejde ani index, natož učebnice, ale zato cestují z Ukrajiny s vidinou azylu v Německu. Když v odůvodnění vlády čtete, že nouzový stav se zavádí mj. i kvůli uprchlíkům bez státní příslušnosti, tak už víte, co to může znamenat.


Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!