Skutečnou hrozbou pro ČR jsou neschopní a zaprodaní politici

21.11.2022

Evropští politici jsou zbabělci. Jsou to zbytečné figurky a pudlíci Ameriky. Česká republika není ohrožena ruskou armádou. Hrozbou pro ČR jsou čeští politici!

To, co ublíží ČR, je skutečnost, že Češi se připojili k sankcím, které zmrzačily evropskou ekonomiku a také českou ekonomiku. Odkud vezmete plyn? Když jste součástí EU, jste součástí ekonomické EU. Což znamená, že když unie zkolabuje, vy samozřejmě také. Není to ale proto, že Rusko chce ublížit ČR. Je to proto, že čeští politici dostali vaší zemi do velmi vážné situace.

Bývalý americký zbrojní inspektor Scott Ritter si ve výživném rozhovoru nebral servítky ohledně válečného konfliktu na Ukrajině, nesmyslnosti protiruských sankcí poškozujících především Evropu, vyjádřil se i k předpokládanému nákupu amerických stíhaček F-35, a nezapomněl na roli NATO.

Když hrajete hloupé hry, vyhrajete hloupé ceny.

Lidé nechápou, že když se průmyslová výroba jednou zavře - už se neobnoví. Je čas přestat si myslet, že USA na ČR záleží! Evropa prodala svoji duši ďáblu a tím ďáblem je Amerika. NATO není evropská bezpečnostní aliance! NATO je prodloužením americké národní bezpečnostní politiky! NATO dělá to, co USA chce, aby dělalo. Proč byli Češi v Afghánistánu? Ne, že by vás Afghánci ohrožovali, ale proto, že USA vám řekli, abyste tam šli, a vy jste nás poslechli!

Pro Evropu je dobré mít garantovaný přístup k levnému plynu, který poskytuje Rusko! To je chytré. To je dobrý obchod. Rusko je váš soused. Amerika ne. Používejte zdravý rozum!

Kdyby nebylo expanze NATO, nebyl by konflikt na Ukrajině

Scott Ritter (1. část), videorozhovor byl natáčený v srpnu 2022: https://cz24.news/skutecnou-hrozbu-pro-ceskou-republiku-predstavuji-neschopni-a-zaprodani-politici-kteri-ji-vedou-video/

Ty sankce byly doslova ta nejhloupější věc, kterou mohla Evropa udělat. Když budete říkat "my se osvobodíme od ruských energií"... no, to zní dobře, to je ten typ materiálu, na kterém politici fungují, zvlášť když máte populaci, která byla naprogramována nenávidět Rusy. Ale kde vezmeme plyn, který nahradí ten ruský? Tady není plán B, žádný plán B nemají. Tohle je politické selhání v přímém přenosu. Přece nezačneš boj, o kterém nevíš, jak se z něj dostaneš. Proč se Evropa žene do této situace? Protože jsou zbabělci, protože jsou to zbyteční politici, protože jsou to pudlíci Ameriky. My jsme v podstatě řekli "Skákejte!" a oni řekli "Jak vysoko?". Nikdo se neptá "Proč skáčeme?". Pokud chcete něco udělat, netelegrafujte to rok a půl předtím, než to uděláte. Víš, kdo je připraven na sankce? Rusko. Mají plán B, mají plán C, mají plán D.

Ruský energetický trh nekolabuje. Evropa kolabuje

Na prahu 3. světové války?

Scott Ritter (2. část),vidorozhovor byl natáčený v srpnu 2022: https://cz24.news/skutecnou-hrozbu-pro-ceskou-republiku-predstavuji-neschopni-a-zaprodani-politici-kteri-ji-vedou-video/

F-35 je jednou z nejhorších stíhaček, kterou kdy Spojené státy vyrobily. Nefunguje, a pokud jste pilot F-35, zemřete. Pokud jste Čech, který si myslí, že s F-35 dosáhnete slávy a věhlasu, není tomu tak. Není to obtížně zjistitelné letadlo, bude okamžitě detekováno a sestřeleno. Je to letadlo velmi náročné na údržbu, má vysokou poruchovost, i když nejste ve válce, jeho údržba vás přivede na mizinu. Tohle letadlo stojí za prd, je příšerné! Je to velká chyba. Pokoušet se s tímto letadlem létat v boji je naprostá sebevražda. Navíc to z vás z ruské perspektivy dělá jadernou velmoc. Rusové toto vnímají jako 24 platforem schopných doručit jaderné zbraně. Což znamená, že Česká republika bude zeď zacílená ruskými jadernými zbraněmi. Okamžitě! Teď budete automaticky součástí ruských jaderných cílů. Hej, čeští občané, gratuluji vám! Mysleli jste na tohle, když jste kupovali těch 24 letadel? Právě jste vyhráli tu nejhloupější cenu ze všech... letadlo, které nefunguje, a jadernou doktrínu, která vám garantuje, že vaše země bude v době války zničena. Je to hloupé, je to ta nejhorší chyba, jakou jste mohli udělat. Byli byste na tom lépe, kdybyste zůstali u Gripenů.

Scott Ritter byl zbrojním inspektorem OSN v Iráku od roku 1991 do roku 1998. Později kritik zahraniční politiky Spojených států na Blízkém východě. Před invazí do Iráku v březnu 2003 uvedl, že Irák neměl žádné zbraně hromadného ničení, čímž se dostal do konfliktu se zájmy USA a byl perzekuován.

Zdroj: cz24.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!