Slovenská vláda nepustila občany na oficiální oslavy výročí 

30.08.2022

Podle informací panovaly obavy z vypuknutí protivládních nepokojů! O několik kilometrů dál ve Zvoleně sklidil ruský velvyslanec bouřlivý potlesk a na závěr prohlásil, že pravda zvítězí!

Celá oficiální část u památníku SNP v Banské Bystrici se nesla v duchu protiruské agitace představitelů slovenské vlády a nikdo v projevech nevzpomněl na více než 60 000 obětí z řad vojáků Rudé armády, které si osvobozování Slovenska vyžádalo! Dnes Slovensko naopak posílá nacistům na Ukrajině zbraně!

Slovensko si v pondělí 29. srpna připomnělo 78. výročí vypuknutí Slovenského národního povstání, což je jeden z nejvýznamnějších slovenských svátků v roce. Letos se očekávalo, že slavnostní ceremoniál v Banské Bystrici bude asi jiný, ale že bude až tak jiný, to nečekal nikdo. Mimořádně nepopulární a neoblíbená vláda Eduarda Hegera se podle všeho zalekla a rozhodla se, že oficiální oslavy v Bánské Bystrici budou bez účasti veřejnosti a přístup získají jen vybraní hosté s pozvánkami.

Podle informací slovenského tisku bylo toto rozhodnutí učiněno v důsledku bezpečnostních obav, aby oslavy výročí nebyly zneužity k protivládním nepokojům a k politickým agitacím opozice. A to nebylo všechno. Hegerova vláda rovněž rozhodla, že na oslavy nepozve zástupce Ruské federace a Běloruska, přestože spolu s Ukrajinci to jsou zástupci bývalého Sovětského svazu. Slovenské národní povstání přitom bylo přímo podporováno Sovětským svazem, a to hlavně materiálově, takž zástupce Ruské federace rozhodně měl být pozván. Jenže nebyl.

Video: https://aeronet.news/nova-doba-slovenska-vlada-nevpustila-obcany-na-oficialni-cast-oslav-78-vyroci-snp-v-banske-bystrici-podle-informaci-panovaly-obavy-z-vypuknuti-protivladnich-nepokoju/

Oslavy se totiž zvrtly do protiruské agitace, která z projevů doslova kapala. Když tedy občané nemohli na oficiální část vzpomínkového aktu do Bánské Bystrice, opoziční strana SMER svolala do nedalekého Zvolena náhradní místo oslav SNP pro veřejnost.

Na této akci vystoupil i ruský velvyslanec na Slovensku Igor Bratčikov společně s běloruským Chargé d'Affaires Igorem Letunovem. Ruský velvyslanec sklidil během představování hostů na pódiu velký potlesk, který v dnešní době v Evropě působí doslova jako obraz z jiné planety a z jiného světa.

Je milým překvapením, že v Evropě, tedy kromě Srbska, je ještě někde místo, kde politici chtějí s Ruskou federací udržovat přátelské vztahy a nesnaží se o přepisování historie. Velvyslanec Bratčikov svůj krátký projev zakončil slovy, že pravda zvítězí, což je přesně to, o co se momentálně hraje na Ukrajině a potažmo v celé Evropě. Protiruská hysterie v Evropě je produktem revanšistických a revizionistických procesů po II. sv. válce, které do Evropy přichází od pohrobků nacistů, kteří byli evakuováni do USA po skončení II. sv. války.

Protiruská nenávist je produktem nacistického revanšismu importovaného do Evropy z USA

Tito nacisté III. Říše stojí za vědecko-technickým rozvojem USA po II. sv. válce, což nebylo zadarmo. Němečtí nacisté se dostávali postupně do vysokých zákulisních struktur americké moci a postupně začali ovládat americký vojensko-průmyslový komplex a po něm i americké vrcholové politiky. Současná nenávist proti Rusku nepochází z Evropy, ale byla postupně indukována z USA do procesů všech 5 stupňů řízení v Evropě za několik posledních dekád.

Jsou to všechny ty zpravodajské hry proti Rusku, všechny ty novičoky, všechny ty Vrbětice, všechny ty protiruské narativy v médiích a ve školství. Výsledkem je projekt Anti-Ruska v Evropě, který používá nacistické metody umlčování, blokování webů bez opory v zákonech, vyhrožování lidem kriminály za vyjádření náznaku podpory Rusku, zavírání lidí za jiný názor, prostě klasické nacistické metody III. Říše, ale v úplně novém kabátě.

Igor Bratčikov, velvyslanec RF na Slovensku
Igor Bratčikov, velvyslanec RF na Slovensku

Právě jsme svědky obrovského přepisování dějin, které spočívá ve vytlačování dějin do pozadí a jejich nahrazování novodobým narativem, který z osvoboditelů dělá okupanty a z okupantů ochránce evropských hodnot před ruským imperialismem. Wehrmacht už není ten špatný, ale je vykreslován jako oběť nacismu. Postupně bude Wehrmacht vykreslován jako obránce západní demokracie před ruskou rozpínavostí.

Tyto posuny ve výkladech historie postupně povedou k absolutnímu překreslení veškerých moderních dějin. Postupně se změní školní učebnice, změní se narativy v televizích a médiích a najednou se dozvíme, že II. sv. válku rozpoutal Sovětský svaz, který obsadil polovinu Polska a potom chtěl obsadit celé Polsko, celo Evropu a Německo se vlastně jen snažilo této ruské agresi bránit. Ano, přesně takovéto překreslení historie bude aplikováno.

Strach vlády z vlastních občanů a vyklizení ulic jako v banánové republice, kde se diktátor boji puče z ulice, když jde položit květiny k pomníku

Nad čím ale zůstává rozum stát, je zákaz vstupu vlastním občanům k oslavám nejvýznamnějšího státního svátku. Nepustit vlastní občany na oficiální oslavnou část s představiteli státu znamená, nakolik se slovenská vláda bojí vlastního obyvatelstva. Státní svátek SNP už najednou nespojuje vládu a lid, ale naopak velmi výrazně rozděluje, protože lid vládu nenávidí. Musíme si celou věc důkladně analyzovat.

Tady se nebavíme o nějakých protestech nebo demonstracích opozice proti vládě, protože kdyby vláda měla legitimitu a podporu lidu, měla by na své straně obrovskou armádu lidí, kteří by vládu milovali a podporovali. A tato armáda lidí by opoziční protesty pohodlně přehlušila. Jenže slovenská vláda vzhledem k tragické vnitropolitické situaci má tak malou podporu veřejnosti, že by hrozilo, že by se při protestech nikdo za vládu nepostavil. Byl by to dav lidí proti vládě.

Členové slovenské vlády v čele s prezidentkou Zuzanou Čaputovou v Banské Bystrici při oslavách SNP
Členové slovenské vlády v čele s prezidentkou Zuzanou Čaputovou v Banské Bystrici při oslavách SNP

Proto bylo rozhodnuto, že oficiální část během přítomnosti prezidentky Čaputové a premiéra Hegera bude bez veřejnosti a jejich projevy a pokládání věnců se zúčastní jen pečlivě vybraní hosté. Je to součást kulis a divadelního představení o legitimitě vlády, která již legitimitu de facto ztratila. Zbývá pouze iluze vlády a obrovský řev a pískání občanů proti prezidentce a proti premiérovi by tuto kulisu legitimity zhroutil. Přesně proto byla veřejnost vyloučena a pustili ji k památníku až odpoledne, když politici a členové vlády s prezidentkou odjeli. A jaký je z toho možné vyvodit závěr? Před 78 lety SSSR Slovensko osvobozoval od nacismu a dnes slovenská vláda na oplátku vyzbrojuje ukrajinské nacisty a Banderovce proti Rusku jako nástupnické zemi SSSR.

Z politického hlediska je to katastrofa pro mediální marketing. Vláda je na tom tak špatně s popularitou, že už slaví státní svátky raději s vyloučením veřejnosti. Zatím se zdá, že nic se neděje, ale ve skutečnosti stojí na Slovensku pod Hegerovou a v Česku pod Fialovou vládou situace před výbuchem a explozí občanských nepokojů v důsledku nezvládané inflace, energetické krize a sociálního propadu. A když už vlády dělají oslavy státního svátku se zákazem vstupu občanů, tak je to signál toho, že vláda se již bojí lidu, protože nemá jeho podporu.

Evropa bez ruských zdrojů a bez dobrých vztahů s Ruskem ekonomicky a hned poté i sociálně zkolabuje

Rusko je zemí, která musí být respektována Západem. Pokud bude respektována, bude v Evropě mír a blahobyt. Výkonný průmysl Evropy a prakticky neomezené surovinové zdroje Ruska mohou vytvořit nejsilnější ekonomický komplex na světě. Ovšem naprosto nepochopitelně, zdánlivě nepochopitelně, celá Evropa provádí americkou politiku proti Rusku, která se ovšem odráží a ničí právě Evropu.

Zdálo by se, že politici v Evropě jsou blázni, magoři a sebevrazi, kteří s každou další sankcí proti Rusku vlastně ničí ve skutečnosti vlastní národy, vlastní domácnosti, vlastní průmysl, vlastní zaměstnanost, vlastní bezpečnost. Tito politici ničí Evropu v rámci úkolu destrukčního procesu řízení na rozbíjení národních států v celé Evropě. Nezůstane kámen na kameni a státy se rozpadnou, ekonomicky se zhroutí. A to bude okamžik, kdy globalisté přijdou se záchranným plánem v podobě Evropské federace.

Státy ztratí suverenitu a stanou se součástí mohutné Evropské federace pod kontrolou nikým nevolených politiků v Unii, komisích a radách. Přesně toto je představa jejich Velkého Resetu. Lidé nebudou mít nic a budou mít nepodmíněný příjem, skrze který budou kontrolováni k naprosté poslušnosti. A cesta k tomuto cíli je před vámi, máte ji před očima. Do čel států jsou dosazeni šašci, komedianti, blázni na antidepresivech, idioti, diletanti, nemehla, kriminálníci, feťáci na kokainu, neziskovčíci od Sorose, prostě kdokoliv, kdo v politice nemá správně co dělat, ale ve skutečnosti je do funkce dosazen za jediným účelem: Aby likvidoval vlastní lid a vlastní stát!

Bezohledně a bez soucitu! Jehly do lidí i do dětí! Nevyzkoušené vakcíny! Rýpání v nose špejlí! Zákaz chození do práce a do školy bez špejle a vaxu! Bez soucitu likvidovat národní ekonomiky sankcemi na Rusko! Mamutí inflace okrádající miliony lidí o životní úspory! Okrádání rodin na zlodějských cenách za elektřinu a plyn! To všechno dělají diletanti, neschopní politici, kteří jsou ale všehoschopní! Rozhlédněte se okolo sebe a budete v šoku, že tento popis sedí na prezidenty a premiéry prakticky všech západních zemí, od senilního prezidenta v Bílém domě, přes komedianta a feťáka v Kyjevě, přes neziskovou odbornici přes komunální odpad v Bratislavě, přes profesora starajícího se o Ukrajince namísto o Čechy, až po Scholze, který likviduje a transformuje Německo jako kdysi ekonomickou supervelmoc do zhrouceného a energeticky zbankrotované a rádoby zelené ekonomiky.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!