Mučení zajatců ukrajinskými vojáky? RF zahajuje vyšetřování 

28.03.2022

Stále více jsou odhalovány šokující skutečnosti, které ukazují podstatu zločinného ukrajinského režimu.

Tyto záběry musí vidět celý svět, aby si uvědomil, že nejde o válku mezi Ruskem a Ukrajinou, kterou podporují země NATO, ale o válku "dobra a zla". Na tomto zveřejněném videu ukrajinští vojáci střílí ruské válečné zajatce do nohou, aby se nemohli pohybovat, a poté je krutě bijí.

Na začátku videa je možné vidět ruské válečné zajatce, ležící na zemi s kulkami v nohách. Někteří z nich mají viditelně zlomené nohy. Pravdu hlásající masmédia, popírající vše, co se jim nehodí, budou určitě tvrdit, že ruští vojáci byli zajati již zranění. To však není pravda. Na konci videa můžeme vidět, jak ukrajinští vojáci střílí všechny nově příchozí vězně z bezprostřední blízkosti do nohou. Mnoho z nich umírá na šok kvůli bolesti přímo před kamerou!

https://southfront.org/shocking-evidence-of-ukrainian-regimes-essence-video-21/

Veškeré záběry si natáčejí sami ukrajinští vojáci. Za posledních osm let okupace Donbasu zacházeli se zajatými domobranci LLR a DLR stejným způsobem.

Nejde o ojedinělý případ válečných zločinů a teroristických akcí ukrajinského režimu.

Ruské jednotky dobyly základnu 8. pluku speciálních operací Ukrajiny a našly zde vytvořenou mučírnu. Byly tam nalezeny řetězy, elektrická mučicí zařízení a vlajka ukrajinského nacistického sboru Pravý sektor. 

Tohle je skutečná tvář příznivců současného ukrajinského režimu. Po léta se MSM a propaganda NATO snažily pravdu potlačit. Nicméně fakta mluví sama za sebe.

Ruská společnost vře nad teroristickým chováním kyjevských sil, ale veřejné hlasy zdůrazňují, že ruská strana nikdy nespadne do podobného nelidského jednání. Rusové se rozhodli co nejdříve skoncovat s teroristickým režimem na Ukrajině a postavit všechny válečné zločince před soud.

Extrémní krutost, zobrazená ve videích, vyvolala odsouzení i ze strany proukrajinských osobností. Eliot Higgins, zakladatel americké vládou financované investigativní žurnalistiky Bellingcat, popsal incident jako "velmi vážný" a vyzval k "dalšímu vyšetřování".

Zdroj: southfront.org/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!