Šokující nahrávka šikanování muslimské Ukrajinky s dítětem 

30.03.2023

Ženu zastavila rozzuřená ukrajinská vojenská hlídka, video není podvrhem a jde o autentickou nahrávku! Česká média naletěla na ukrajinský dezinformační kanál, který prý zjistil, že video bylo natočeno na území DLR ovládaném Rusy, ale to je lež!

Zdrojové video nemá geolokační data, protože sociální sítě geo handlery je během uploadu a při následném rekódování videa odstraňují! Přesto na hoax o geolokaci skočily nejen Novinky.cz a české servery, ale i zahraniční MSM scéna! Aeronet vyvrací dezinfo mainstreamu!

Před několika dny se na sociálních sítích objevilo šokující svědecké video natočené palubní kamerou v autě ukrajinské ženy, která byla zastavena rozzuřenou vojenskou hlídkou ukrajinské armády. Jeden ze dvou ukrajinských vojáků, který řídil terénní vůz VW Amarok s namalovaným trámovým křížem Wehrmachtu na zadních dveřích, přistoupil k autu ženy a začal kontrolovat její doklady. Oslovoval ji nadávkou "krávo" a začal jí nadávat do sviní, že mluví ruským jazykem a nikoliv ukrajinštinou.

Žena se zároveň ohradila, aby se na ni nedíval pohrdavým způsobem za to, že má na sobě nikáb. Jednalo se totiž o muslimskou Ukrajinku. Voják se ohradil, že se na ni nedívá kvůli tomu, co má na sobě, ale za to, co provedla. Porušila prý pravidla silničního provozu a předjela vojenskou kolonu AFU a málem prý srazila regulovčíka, který řídil dopravu. Voják ženě sprostě nadával a nakonec jí pažbou rozmlátil boční sklo a několikrát varovně z automatu vystřelil do vzduchu.

Video: https://aeronet.news/video-sokujici-nahravka-sikanovani-muslimske-ukrajinky-s-ditetem-v-aute-kterou-zastavila-rozzurena-ukrajinska-vojenska-hlidka-neni-podvrhem-a-jde-o-prave-video-ceska-media-naletela/

Video se začalo okamžitě virálně šířit a vzápětí se Ukrajinci pokusili video zdiskreditovat a znehodnotit falešným tvrzením, že prý se jistému ukrajinskému blogerovi podařilo z video souboru zjistit tzv. GEO_ID souřadnice GPS, kde bylo video natočeno. Ukrajinský banderovský Twitter kanál PStyleOne1 přišel s velkohubým tvrzením, že video prý bylo natočeno asi 30 km za frontou uvnitř DLR, tedy na území kontrolovaném Rusy, a tudíž video prý je jasně zinscenované herci a ruskou tajnou službou. Tvrzení není podloženo žádným důkazem, žádnými logy, pouze se v příspěvku nachází inkriminované video a mapa s údajnými souřadnicemi.

Obrázek mapy odkazuje na Telegram kanál @horevica jako zdroj. Tam opět žádné důkazní logy, ani zdrojové video z auto-kamery nejsou, pouze upravené video s nacistickými symboly. Všechna evropská média okamžitě tvrzení z tohoto kanálu převzala a tím je prý potvrzeno, že jde o ruský podvrh. Hotovo, vyřízeno a zapomeňte! Na toto tvrzení z ukrajinského kanálu skočil i server Novinky. cz a další řada médií MSM, která tak ráda od sebe podobné nepravdivé materiály na dehonestování ruské strany opisují. Jenže se přepočítali, mám pro ně špatnou zprávu. Naletěli na dezinformaci ukrajinského tweetera.

Ukrajinec z Twitteru dezinformoval o geolokaci videa. Ve videích na sociálních sítích žádná není a ani být nemůže

Video uveřejněné na jeho kanálu totiž prošlo post-processingem, a to hned dvakrát po sobě. Nejprve do něj někdo přidal nacistické obrázky, černé Slunce, Adolfa Hitlera a další informace, čímž došlo k přepsání EXIF záznamů z důvodu rekódu videa. Jakmile cokoliv přidáte do cizího videa, enkodér přepíše EXIF. To není jediný problém. Druhé přepsání proběhne ve chvíli, kdy video nahrajete na internet na jakoukoliv sociální síť.

Všechny sociální sítě jako Telegram, Twitter, YouTube a další vymazávají z videí EXIF informace kvůli GDPR a rovněž kvůli tomu, že videa prochází rekódováním do formátů sociální sítě, kdy enkodér vytváří nové verze videa s různými bitrate a tím vzniká nový EXIF, vymazaný a případně vyplněný informacemi o enkodéru. Geodata prostě zmizí. Níže je dezinfo tweet ukrajinského dezinformátora tvrdící, že objevil ve videu geolokační data.

Aby někdo mohl určit geodata, musel by dostat do ruky nahraný video soubor přímo z palubní kamery automobilu a nesměl by video nahrát na sociální sítě, které geodata a EXIF záznamy odstraňují. Žena by prostě musela flash kartu z kamery v autě předat novináři do ruky nebo poslat video soubor z kamery v zipu na email. Děkuji tímto našemu administrátorovi za komplexní rozřešení a odhalení tohoto neuvěřitelného dezinfa mainstreamu, který naletěl na podvrh ukrajinského tweetera. A teď fakta a skutečnosti. Podle ruských novinářů žena pochází z Charkovské oblasti, kde teror proti ruskojazyčnému obyvatelstvu nabírá neuvěřitelné obrátky.

Nenávist Ukrajinců k obyvatelům s ruským původem je naprosto neuvěřitelná

Přímo ve videu můžete slyšet, jak voják ženě vyhrožuje, že jestli jí ještě jednou uvidí na té silnici, kterou využívá AFU pro své vojenské transporty, tak prostě příště ta žena narukuje na frontu. Jako žena mluvící rusky má zřejmě i ruskou národnost. V Charkovské oblasti žije většina Rusů a území tíhne k Rusku možná ještě více než Donbas, protože v dobách Sovětského svazu byl Charkov centrem termonukleárního výzkumu.

Charkovské laboratoře jaderného výzkumu zaměstnávaly desítky tisíc Rusů a do města a celé oblasti se po II. světové válce přestěhovaly stovky tisíc ruských rodin. Charkov je ruské město, v mnoha ohledech více ruské než některá dnešní modernizovaná města v Ruské federaci, která se více podobají západním metropolím.

Příslušník pluku AZOV
Příslušník pluku AZOV

Charkov je typickým sovětským městem, kde se jakoby zastavil čas. Ukrajinská armáda tak vidí v místních obyvatelích de facto podezřelé z kolaborace s Rusy a ruskou armádou. Nervozita ukrajinských vojáků je tak maximální a svoji zlost si vybíjí na obyčejných civilistech. Mainstream dokonce tvrdí, že video je podvrh kvůli tomu, že vojáci AFU prý již nepoužívají žluté pásky. To je zajímavé, že Wagnerovci v Bachmutu berou do zajetí prakticky každý den ukrajinské vojáky jenom se žlutými páskami. Asi se všichni sjeli do Bachmutu a nikde jinde na Ukrajině už žluté pásky nezbyly??

Terčem dezinformací mainstreamu se už stávají i rekognoskační pásky vojáků AFU

Nu což, český mainstream jako žumpa napíše lecos, hlavně aby pravost videa byla zpochybněna. A teď vážně. Žluté pásky jsou v zimních měsících extrémně viditelné a mohou sloužit jako terče, takže mnoho Ukrajinců přes zimní měsíce volí raději tmavší rekognoskační pásky, např. zelené a modré. Ale ne všichni! Jasné pásky zamezují palbě na vlastní vojáky při horší viditelnosti. Nosit tmavší pásky je výhodné před nepřítelem. Ale to má velké riziko.

Na větší vzdálenost vás vlastní vojáci nemusí identifikovat, neuvidí dobře zelenou pásku a budou vás považovat za Rusa. Ti totiž v zimě také změnili pásky, kvůli sněhu, protože bílé pásky by byly opravdu blbě vidět. Takže se nosí červené a oranžové. Tvrdit ale, že žluté pásky už AFU nepoužívá, je prostě dezinformace. Po celé Ukrajině chodí odvodová komanda a na sobě mají jenom žluté pásky. To samé vojenské hlídky AFU.

Volodymyr Zelenský při návštěvě Bachmutu předával vyznamenání. Voják má žlutou pásku
Volodymyr Zelenský při návštěvě Bachmutu předával vyznamenání. Voják má žlutou pásku

Nervozita a agrese ukrajinských vojáků se bude zesilovat. Západní materiální pomoc je slabá, nepostačuje a na chystanou ofenzívu proti ruské armádě to nestačí. Na úspěšnou ofenzívu by Ukrajina na jaře potřebovala 1 000 tanků, ale bude jich mít sotva 100, spíš ale méně, jak se ukazuje v posledních dnech, protože západní spojenci sice přislíbili Ukrajině letos až 385 tanků v úhrnu, ale do konce tohoto roku, ne do poloviny dubna, kdy má začít ofenzíva. Je tak logické, že agrese a frustrace ukrajinských vojáků se bude ventilovat proti civilistům, a to především ruského a ruskojazyčného původu. V tom videu ty "krávy a svině" létaly tak často a s takovou nenávistí proti ženě v autě, že měla opravdu strach o život. Taková je dnešní Ukrajina. Plná nenávisti proti všemu ruskému a rusky znějícímu.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!