Americké ambasády nechtějí pouštět Ukrajince do USA!

15.04.2022

Šokující svědectví tlumočnice, jak si americké ambasády přehazují ukrajinské uprchlíky jako brambory a nechtějí je pustit do USA, ani když mají platná víza a potřebují jen přidat do pasu dítě!

Washington nejprve nažene Ukrajinu do války s Ruskem a potom se nechce postarat ani o část uprchlíků, kteří mají v USA příbuzné! 

Když si v těchto dnech pustíte český mainstream, pomalu máte pocit, že se z Česka stala gubernie Ukrajiny, protože ať zapnete jakékoliv médium, ať jdete na jakýkoliv online shop, všude jsou ukrajinské vlaječky, texty v ukrajinštině, všude jsou nápisy o tom, že se pomáhá Ukrajině, všude po vás chtějí příspěvek k nákupu, který prý půjde na Ukrajince, atd. Dokonce už jsme zaregistrovali i slevy pro Ukrajince. Jenže pod touto patetickou pózou se skrývá problém, který postupně začíná probublávat na povrch.

Ukrajinci totiž z Ukrajiny neprchají před Rusy, ale před odvodovou a brannou povinností, protože nikdo z Ukrajinců nechce bojovat za Kyjev. Kdo chtěl bojovat za Ukrajinu a za Kyjev, ten už je dávno na frontě a buď je obklíčen v kotli na Donbasu, anebo je po smrti. Všichni ti, kteří byli rozkazem komedianta Zelenského povoláni do zbraně branným rozkazem dodatečně, tak se pokouší z Ukrajiny utéct, a to za každou cenu. Jenže tím jejich problémy nekončí.

Video: https://aeronet.news/video-sokujici-svedectvi-tlumocnice-jak-si-americke-ambasady-prehazuji-ukrajinske-uprchliky-jako-brambory-a-nechteji-je-pustit-do-usa-ani-kdyz-maji-platna-viza-a-potrebuji-jen-pridat-do-pasu-dite/

Šokující video natočila jedna Ukrajinka, která jako tlumočnice pomáhala dvěma rodinám dostat se do USA jako uprchlíci:

Americká ambasáda v Budapešti je ale bez zájmu odpálkovala, ani je nepustila do budovy, zaměstnanci ambasády je potom přesměrovali na konzulát ve Frankfurtu, nebo na ambasádu ve Varšavě, ale jednotlivé americké ambasády si ukrajinské uprchlíky přehazují jako brambory a nikdo jim ve skutečnosti nechce pomoci. To není všechno. V těchto dvou případech měly obě rodiny platná víza do USA, pouze jim chyběly zápisy o malých dětech do vízového povolení. Američané s nimi ale vytřeli podlahu a posílají je od čerta k ďáblu.

Není uprchlík jako uprchlík aneb "vyšší panský" jezdící v SUV s ukrajinskou SPZ

Tato skupina ukrajinských rodin totiž zapomněla, že do USA nemohou jako uprchlíci cestovat na turistické vízum. Buď mohou cestovat jako turisté na turistické vízum, a v tom případě jim nikdo vstříc nevyjde, anebo cestují jako uprchlíci a v tom případě musí požádat o status uprchlíků u americké ambasády, která potom žádost posuzuje. Byrokracie americké imigrační služby je vyhlášená. Prchající Ukrajinci tak zkysnou v Evropě. A nebudou jediní.

Američané nahnali Ukrajinu do války s Ruskem, od roku 2014 naočkovali Ukrajince do takové nenávisti proti Rusku, že válka se stala nevyhnutelnou. Přijímat uprchlíky před válkou z Ukrajiny, to už je jiná věc. Američané totiž Ukrajince "banderovce" do USA nechtějí a očekávají, že se o ně postará Evropa, především Polsko a dvojice stejně úslužných vazalských států - tj. Česká republika a Slovensko. Jenže, problém zjistíte už na počátku, když se podíváte, kdo prchá do Evropy.

Ukrajinští uprchlíci v Bukurešti. Podobný obrázek je k vidění všude v Evropě
Ukrajinští uprchlíci v Bukurešti. Podobný obrázek je k vidění všude v Evropě

Jedná se téměř výhradně o Ukrajince s velmi drahými auty, nejčastěji SUV, a představa, že tito lidé budou spát někde ve stanu, je naprosto iluzorní. To je ukrajinská šlechta, jedná se o to, čemu se na Ukrajině říká v překladu "vyšší panský" a jedná se obvykle o podnikatele, byznysmeny, manažery, zaměstnance bank, nadnárodních korporací, prostě vyšší třída. Ti prchali z Ukrajiny jako první - a to z oblastí, kde se nebojuje!

Právě tito Ukrajinci teď zažívají v EU velkou deziluzi, protože zjišťují, že na Ukrajině měli vyšší životní styl, než jaký mají Češi, kteří i 33 let po Sametu berou jen třetinové mzdy ve srovnání s Německem. Ukrajinci proto začali v Praze skupovat parcely, nemovitosti, a bytová krize se tak dramaticky prohlubuje. Totéž se děje právě teď v Polsku, kde "vyšší panští" z Ukrajiny začínají vykupovat trh s nemovitostmi.

Bohatí prchající Ukrajinci skupují nemovitosti v Polsku, v ČR i v dalších zemích, banky jim nadbíhají

Tohle se na českém mainstreamu nedozvíte, ten má generální zákaz na podávání informací o tom, co se děje na trhu a kdo ve skutečnosti jsou lidé, kteří prchli z Ukrajiny. Dobře si všimněte děsivého jevu, že všechny české banky začaly poskytovat služby v ukrajinštině, jako kdyby očekávaly, že tito klienti se stanou velkou skupinou nových a zjevně dlouhodobých klientů.

Tahle skupina vyšších panských totiž bude pro české banky představovat opravdu bonitní klientelu, o kterou se teď banky porvou. Doplatí na to obyčejný český Honza s rodinou, průměrným platem, který nedosáhne na byt, ani na hypotéku. Ukrajinci totiž poženou trh s nemovitostmi znovu do astronomických výšin, hlavně ve velkých městech. Češi se budou stěhovat do menších měst, což vyžene ceny nemovitostí i v malých městech. Přesně takový proces se teď startuje.

Počasí je na straně Kremlu…
Počasí je na straně Kremlu…

Ruská armáda se po likvidaci ukrajinské armády na Donbasu otočí a obrátí směrem k západní Ukrajině. Denacifikace podle našich informací je v plánu až po likvidaci nebo kapitulaci ukrajinské armády v kotli na Donbasu. To by potom znamenalo, že někdy v době okolo května až června by začala druhá a mnohem větší migrační vlna z Ukrajiny, ve které by byly už ony chudší vrstvy ukrajinského obyvatelstva, ale pro změnu i vrstvy silně nacifikované a banderizované. Ukrajina se jako první bez ruského plynu a ropy prostě neobejde, průmysl už ani omylem, a pokud denacifikace bude trvat delší dobu, Ukrajina se propadne do modelu Somálska.

Evropská unie nebude mít o obnovu Ukrajiny, kde se bude pohybovat ruská armáda, naprosto žádný zájem, stejně ani tak Rusko nebude renovovat tu část Ukrajiny, kterou nebude mít pod kontrolou, takže země bez práva a spravedlnosti se rozdělí na frakce, kontrolované vyzbrojenými gangy polovojenského charakteru - tedy model Somálska.

Křižník Moskva měl nehodu ve skladu munice a při vlečení do přístavu se potopil

Na křižníku Moskva hořela část paluby po výbuchu uskladněné munice, která se zřejmě uvolnila kvůli vlnám, ale Kyjev z toho udělal zásah raketami a začal šířit fejkové fotografie hořící lodi! Český mainstream začal jásat a vůbec jim nevadí, že je to jen další podvrh Kyjeva! Žádná Sláva Ukraini se nekoná!

Velká událost se ve čtvrtek odehrála v Černém moři. Zřejmě v důsledku vlnobití a nedostatečného zajištění uložených zbraní došlo ve čtvrtek k uvolnění části munice na ruském křižníku Moskva v Černém moři. Došlo tím pádem k explozi v podpalubí a vybuchlo zřejmě několik dělostřeleckých granátů, které se v důsledku náklonu lodi při vlnách uvolnily ve skladu. Kyjev si požár na ruské lodi připsal jako svoji zásluhu, jednalo se prý o úder ukrajinskou raketou Neptun. Kyjevem uvolněné fotografie se ale ukázaly jako fejk, který ve skutečnosti zachycuje několik let starou fotografii požáru ropného tankeru.

Křižník Moskva se ale následně při odtahování do přístavu Sevastopol potopil, a to v důsledku ztráty stability. Informaci uvedla ruská televize Russia Today, že k potopení došlo v důsledku explozí muničního skladu na lodi. "Při vlečení do cílového přístavu ztratil křižník Moskva v důsledku poškození trupu, způsobeného detonací munice, vyvolanou požárem, stabilitu. V rozbouřeném moři se loď potopila," uvedlo ve čtvrtek večer ruské Ministerstvo obrany.

Křižník Moskva
Křižník Moskva

Křižník Moskva se údajně ve středu nacházel asi 90 kilometrů jižně od Oděsy, když na palubě vypukl požár. Ten podle ruské armády způsobil výbuch blíže nespecifikovaných muničních skladů a poškodil trup. Posádku křižníku evakuovaly nedaleké lodě Černomořské flotily a byly vyslány remorkéry, které Moskvu odtahovaly na Krym k opravě. Potopení lodi se stane určitě terčem kyjevské propagandy a fejkových informací o tom, že za potopením stojí "hrdinná" ukrajinská armáda. 

Sláma u Kravína!

Je neuvěřitelné, kolik českých politiků vyvolává nacistické banderovské heslo "Slava Ukraini" a zjevně netuší, že jde o zdravici vyhlazovacích jednotek UPA Stěpana Bandery. Toto heslo totiž není zvolání slávy, jak se čeští i zahraniční novináři domnívají, ale jedná se o pozdrav ve smyslu "Čest práci!" a členové UPA v roce 1943 na pozdrav odpovídali "Boji Slava!" na výraz souručenství v boji. Výslovnost v ukrajinštině, především z oblasti Haliče, však českým občanům zní trochu jako "Sláma u Kravína" a hned je na světě nový pozdrav.

Obyvatelé Mariupolu byli nuceni pohřbívat své mrtvé v pruhu mezi silnicemi, protože Azov zakázal lidem vzdalovat se od paneláků, kde byli drženi jako živé štíty. Když někdo umřel v rodině, nemohli se vzdálit a jít na hřbitov. Pohřbívali tak zemřelé u silnice naproti bydlišti v paneláku.
Obyvatelé Mariupolu byli nuceni pohřbívat své mrtvé v pruhu mezi silnicemi, protože Azov zakázal lidem vzdalovat se od paneláků, kde byli drženi jako živé štíty. Když někdo umřel v rodině, nemohli se vzdálit a jít na hřbitov. Pohřbívali tak zemřelé u silnice naproti bydlišti v paneláku.

Každopádně znovu vidíte, že zprávy z mainstreamu jsou takové podvrhy, že oni už se ani nesnaží vydávat seriózní zpravodajství, protože politická objednávka chce dnes od mainstreamu válečnou propagandu. Když všude vidíte tu podporu Ukrajině, tak je potřeba si uvědomit, že banky, instituce a korporace za migrací Ukrajinců vidí obrovský byznys, který domácí Češi nebo Slováci těm firmám nepřinesou. Proto se z Ukrajinců všechny velké nadnárodní firmy mohou skoro štěstím zbláznit, všude vám cpou ukrajinskou vlaječku. 

Brzy ale nastane vystřízlivění, až se ukáže, že Ukrajinci vytváří ve společnosti tlak na pracovní místa, kde ještě donedávna pracovali jen Češi. Takže... Sláma u Kravína!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!