S. Peková: alarmující fakta o vakcínách Pfizer, z nichž mrazí

05.01.2022

MUDr. Peková: objevila se nová alarmující fakta, z odtajněných materiálů od firmy Pfizer mrazí. Vyzýváme k okamžitému zastavení vakcinace!

Ke konci minulého roku se na americký soud obrátila investigativní skupina vědců, lékařů, právníků a investigativních novinářů Public Health and Medical Professionals for Transparency ve věci práv na informace s žádostí o zveřejnění dokumentů, na jejichž základě bylo schváleno použití vakcíny Pfizer/BioNTech. Díky tomuto tlaku musela společnost Pfizer začít zveřejňovat 500 stran měsíčně z celkového množství 250 000 stran materiálů, které dodala FDA (americký Ústav pro kontrolu léčiv), na základě kterých došlo ke schválení mRNA vakcíny k nouzovému použití. První uvolněné dokumenty stačily vydat dost "třaskavý" materiál. Studii jako první zprostředkovala naší veřejnosti MUDr. Soňa Peková.

Statistická data z kumulativní analýzy postautorizačních nežádoucích účinků vakcíny společnosti Pfizer jasně ukazují na vysoké množství nežádoucích účinků a je alarmující "schválení" pro plošnou vakcinaci dětí. MUDr. Peková se připojila k zástupu dalších lékařů a vědců, kteří vyzývají k zastavení vakcinace.

 https://www.infokuryr.cz/n/2022/01/05/sona-pekova-nova-alarmujici-fakta-o-covid-vakcinach-firmy-pfizer-ze-kterych-mrazi/ 

Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!