Souběžné očkování proti chřipce a covidu v Izraeli způsobilo problém

04.01.2022

Souběžné podzimní očkování proti chřipce AH/3 a proti koronaviru v Izraeli zapříčinilo podle odborníků děsivý vznik dual-virové nákazy, která vykazuje známky virové patogenní symbiózy. Oba viry napadají lidské buňky v kooperaci a společně se doplňují! Chřipkové viry zaměstnávají imunitní systém plic a spike proteiny z vakcín proti covidu-19 napadají ostatní lidské orgány, protože imunitní systém je zaměstnán ochranou plic proti chřipce! "Flurona" má navodit režim prioritizace rozhodování imunitního systému, což může vést k nebezpečnému ADE syndromu! 

Izraelská média o víkendu oznámila, že epidemiologové v Izraeli zaregistrovali první případ duální virové nákazy dvou respiračních virů, konkrétně chřipky (angl. flu) a koronaviru. Kombinovaná nákaza již dostala označení jako Flurona (odvozené od flu a korona) a tato dvojí infekce byla poprvé zjištěna u ženy, která začala rodit tento týden v Rabínském lékařském centru ve městě Petah Tikva. Mainstreamová média začala informaci o Fluroně dezinterpretovat, že jde o nějaký nový zmutovaný a zkombinovaný virus, ale to je dezinformace. Flurona je pouze mediální označení pro dvojitou nákazu člověka dvěma viry - chřipkou a koronou.

Podle nemocnice se mladá matka, která není očkovaná proti žádnému z těchto virů, cítí dobře a má být z nemocnice propuštěna velmi brzy. Přítomnost obou virů určily PCR testy. Žena však nemá žádné příznaky, nemá ani teploty, žádné projevy chřipky, ani covidu. Podle lékařů je to tím, že v minulosti zřejmě prodělala chřipku i covid, takže má vytvořené reziduální protilátky.

Ovšem souběžná nákaza dvěma viry, usilujícími o společný cílový orgán, tedy plíce člověka, je velmi unikátní. Podle amerických lékařů to ale v tomto případě může být způsobeno tím, k čemu došlo v Izraeli na podzim loňského roku. Od října se totiž v Izraeli začalo vedle koronaviru také paralelně očkovat proti chřipce, a to konkrétně proti chřipkovému podtypu AH/3, přičemž toto očkování bylo doporučeno paradoxně právě těhotným matkám, které čekají dítě. Výsledek? Izraelské nemocnice právě evidují 605 dětí s těžkým průběhem chřipky a dokonce 124 těhotných žen. Izraelské nemocnice nic takového nepamatují.

Izrael zahájil na podzim souběžné očkování proti chřipce a proti koroně, a tohle je výsledek

Očkování v říjnu bylo v Izraeli zahájeno chřipkovými vakcínami od AstraZeneca a Novartis a jak se zdá, spike proteiny z vakcín proti covidu nejsou očkováním proti chřipce nijak dotčeny, protože chřipka má v imunitním systému zakódovaný hluboký podpis, takže imunitní systém si všímá hlavně chřipky, zatímco spike proteiny namísto plic obsadí jiné orgány, srdce, ledviny, játra a případně mozkový kmen a část prodloužené míchy, což potom vede k děsivým epizodám spontánní zástavy dechu a následně i svalových stahů srdce. Jakmile začalo v Izraeli na podzim souběžné očkování proti chřipce a koroně, jsou najednou v nemocnicích děti a těhotné ženy s agresivní chřipkou. 

Imunitní systém při dvojnásobné infekci v těle upřednostní vždy boj s vyšší hrozbou. To znamená, že když vyhodnotí chřipku jako hrozbu, potom nechá koronavirus de facto bez kontroly. A obráceně, pokud vyhodnotí větší hrozbu u koronaviru, ponechá chřipku bez povšimnutí. Pokud se korona při duální infekci usadí v myokardu a cévách, potom to imunitní systém může vyhodnotit jako nejvyšší hrozbu a ponechá chřipkové viry bez kontroly. Nemají totiž prioritu. Ty se mezitím namnoží v plicích a způsobí těžký zápal plic a už vás sanitka veze do nemocnice.

Flurona tak má v podstatě za úkol jedinou věc: Přetížení imunitního systému tak, aby nestíhal! A to není samo sebou, o to někdo zjevně už hodně dlouho usiluje.

Imunitní systém se snaží bojovat se všemi viry naráz, ale jen do chvíle, dokud to zvládá. Potom nastává prioritizace

Lidé se nechtějí očkovat, a tak na ně vypustíme Fluronu, která jim přetíží imunitní systém, a oni skončí buď na plicním oddělení se zápalem plic kvůli chřipce, anebo skončí na koronární jednotce kvůli zánětu myokardu a srdečnímu selhání, protože spike proteiny koronaviru vyvolaly zánět a otok srdce a cév. Jedno nebo druhé. Jenže za normální situace se toto nestane. Nejprve je nutné imunitní systém oslabit, aby neměl dostatek sil na boj se všemi viry. U starého člověka je to stav, který vzniká přirozeně. U mladších lidí je extrémně vzácný. Až dosud.

Prostě někomu jde o to, aby imunitní systém musel kvůli nedostatku zdrojů začít prioritizovat a rozhodovat, proti kterému viru se musí zasáhnout přednostně, a který bude zatím ponechán bez kontroly. Přetížení imunitního systému je známý jev především u starých osob s chronickými nemocemi a komorbiditami, tedy souběžnými nemocemi, kdy je imunitní systém natolik zaměstnán, že mu schází zdroje a nestíhá zbavovat tělo rozličných a souběžných infekcí.

Jenže aby se něco takového objevilo u mladého člověka, k tomu je zapotřebí řízený zásah zvenčí. Pokud navedete lidi, aby si paralelně a souběžně do sebe vstříkli dvě vakcíny, potom se nemůžete divit, že imunitní systém začne prioritizovat a vyhodnocovat hrozby - a jeden z virů potom nechá bez kontroly. Tento ďábelský plán je podle lékaře naprosto dokonale vymyšlený, pokud by někdo chtěl lidem přivodit život ohrožující stavy, infekce či srdeční zástavy. Je to doslova pokus o přetížení imunitního systému lidí s cílem vyvolat u nich buď zápaly plic anebo srdeční selhání, a to s cílem vyslat do světa varování, že kdo se nenaočkuje, ten špatně dopadne. A imunitní systém při svém nestíhání má tendenci sahat po použití zbraně posledního řešení, po autoimunitní reakci, vyvolávající ADE syndrom.

Lidem budou stříkat placebo roztoky a budou jim drze do ksichtu lhát, jak skvěle vakcíny fungují proti koroně a chřipce

Přitom ve skutečnosti to bude fungovat tak, že souběžné očkování proti Fluroně dvěma vakcínami bude probíhat pomocí placebo instrumentů, aby se ukázalo, že vakcíny jakoby fungují a lidé jsou v pořádku. Pokud někdo i tak dostane souběžnou chřipku, dostane ji přirozeně a nosaté farmaceutické společnosti řeknou, že to je díky očkování, že máte mírný průběh.

Přesně takto je to s vakcínami, kterými se lidé očkují proti mírné nemoci covid-19, která jen u zlomku obyvatelstva vyvolává těžké stavy. Flurona má za úkol přetížit imunitní systém u neočkovaných osob a tím donutit ostatní neočkované k očkování.

Očkované osoby tak budou dostávat spike proteiny a budou dál šířit jak koronu, tak chřipku. Takže očkované osoby budou mít buňky zaplavené rezistory dvou typů vakcíny, ale jakmile se přestanou očkovat, tak onemocní buď zápalem plic, nebo je postihne srdeční příhoda. U neočkovaných bude cílem přetížit jejich imunitní systém, aby se paralelně nedokázal vypořádat jak s chřipkou, tak s koronou.

Výjimkou jsou ale podle všeho osoby, které v poslední době prodělaly chřipku i koronu a mají tak přirozené protilátky proti oběma virům. Spolu s tím, jak ale v populaci přibývá očkovaných super-nosičů korony, tak tím více bude ubývat přirozené imunity mezi neočkovanými. Bude těžší si udržet přirozenou imunitu, protože lidé budou napadáni vypuštěnými spike proteiny z těl očkovaných super-nosičů. Jakmile se v těle usadí spike proteiny, mohou způsobit ten samý zánět myokardu či infarkt, jako u očkovaných osob.

Imunitní systém považuje spike proteiny za toxický materiál, na který imunita často reaguje nejvyšším stupněm pohotovosti, který člověka může zabít

Pro přirozený imunitní systém jsou spike proteiny toxickým materiálem, který má charakter jedu, se kterým si imunitní systém neumí poradit jinak, než spuštěním autoimunitní reakce, kdy imunitní systém začne útočit na své vlastní orgány, ve kterých detekuje přítomnost spike proteinů. Tento ADE syndrom je životu nebezpečný, protože se jedná o situaci, kdy imunitní systém už neusiluje o chirurgické odstranění virů, ale útočí na virem zasažené tělesné orgány jako na celek.

Dalo by se to přirovnat ke kobercovému bombardování zbraněmi hromadného ničení, a to s jediným cílem, vymlátit prostor s nepřítelem za každou cenu, i za cenu obrovských kolaterálních škod. Čím více spike proteinů se v populaci bude šířit s vakcinovanými super-nosiči, tím více bude lidem selhávat přirozená imunita a může se stát nakonec i vysoce nebezpečnou. Přesně o to nosaté farma lobby jde, aby se lidé začali bát své vlastní přirozené imunity, aby se jí vzdali a raději se vložili do rukou komerční imunity, která ani imunitou není, protože jde o rezistenční terapeutika.

Jde jim o to, abyste si dobrovolně nechali každé 3 měsíce impregnovat tělo rezistory. Kvůli tomu vyrobili dvojitou nákazu - Fluronu - v Izraeli. Má za úkol způsobit přetížení imunitního systému u neočkovaných osob, a to s cílem vyvolání ADE syndromu, aby imunitní systém otrávení organismu spike proteiny vyhodnotil jako stav nejvyššího ohrožení a spustil autoimunitní reakci. Lidé se potom zděsí, uvidí umírající neočkované s přirozenou imunitou a budou se jí chtít zbavit.

Tento proces s duální infekcí je naprosto děsivý. Oni vidí, že lidé se nechtějí očkovat, protože mají přirozenou imunitu. A tak Flurona má za úkol přirozenou imunitu přetížit dvěma infekcemi a vyvolat tím u člověka ADE syndrom a mohutnou autoimunitní reakci, která se objevuje u starších lidí s mnoha chorobami a s přetíženou imunitou. Když se ukáže, že nakažených Fluronou není v reálu dost, potřebná čísla nakažených se zajistí opět - jak jinak, pomocí "cinknutých" testů. Jenom tentokrát už se nebude povinně vaxovat proti jednomu viru, ale proti dvěma. Co to udělá s přirozenou imunitou? To ani nechtějte vědět. Tenhle svět prostě není pro starý. Tohle, co se děje okolo nás s cílem zbavit nás přirozené imunity, to je proces genocidy za bílého dne. Je to jen otázka času, než se i v ČR a na Slovensku začne ječet, že je potřeba plošně a povinně očkovat lidi proti Fluroně, tedy proti dvěma virům.


Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!