Lékař a kritik korona hysterie účelově obviněn z antisemitismu

10.11.2021

Od samého začátku koronavirové plandemie měla německá vláda a očkovací lobby těžkou hlavu z předního německého vědce a lékaře thajského původu S. Bhakdiho. Ten totiž hned na základě vědeckých poznatků a oficiálních dat oficiálně zpochybnil koronavirovou propagandu.

To bylo mrzuté, protože prof. Bhakdi není běloch a tak se nedal obvinit z rasismu. Dokonce se mu nedal předhodit ani ve Wehrmachtu sloužící dědeček, nebo strýček či babička v hitlerjugendu. Byl sice obviněn z fake news, ze kterých ho obviňovali ti, kteří mají sotva pětinu znalostí jako on, ale byl dočasně trpěn.

Mezitím prof. Bhakdi napsal s manželkou (rovněž prof. medicíny) knihu Corona Fehlalarm, která se stala celoněmeckým bestsellerem a byla přeložena do několika jazyků. Dále pilně přednášel a na základě dat zpochybňoval oficiální korona šílenství.

Jenže problém nastal, když začal varovat před nebezpečím experimentálních vakcín a především v Německu, kde je mnoho lékařů a vědců, odmítajících korona vakcíny. Pro ně se stal jakýmsi mluvčím této rozsáhlé vědecké komunity, která poukazovala na rizika a nebezpečí experimentálních vakcín pro lidský organismus.

To by však ohrozilo západní farmaceutické firmy, které na korona očkování vydělávají obrovské peníze, proto bylo třeba prof. Bhakdiho "zlikvidovat". Byl použit kalibr v Německu nejtěžší - obvinění z antisemitismu! Bhakdi totiž ostře kritizoval očkovací experimenty a korona teror izraelské vlády v Izraeli nazval "horší než nacistické Německo" a ministryni školství spolkové země Schleswig-Holstein Karin Prien obvinil, že kvůli povinnému nošení roušek ve škole chce děti otrávit CO2. Jenže ministryně je židovského původu, což prof. Bhakdi pochopitelně nevěděl, a to bylo okamžitě prohlášeno za antisemitismus. Před takovým obviněním není v Německu obrany! 

Jako na zavolanou se hned do štvavé kampaně zapojily židovské organizace s tím, že se jedná o "hardcore antisemitismus". Výsledek se dostavil okamžitě. Nakladatelství mu přestalo vydávat knihy, ač se velmi dobře prodávaly. Antisemitskými komisemi byl obviněn z nenávisti a dokonce na něj bylo podáno účelové trestní obvinění. Prostě staré známé triky nejstarší mafie světa, jen v novém kabátě.

Německý občan má zkrátka mlčet a sledovat svojí řízenou záhubu, ať už pomocí experimentálních vakcín, nebo imigrace či genderových šíleností.

Smutné je, že na slova profesora Bhakdiho došlo a v EU je dnes již 1 milion prokázaných vážných vedlejších účinků, způsobených korona vakcínami, a odhadem 5 000 úmrtí, které jsou prokazatelně způsobeny vakcínami. Jenže koho to zajímá, že?!

Zdroj: ceskavec.com

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!