Srbsko válku o Kosovo vyhraje, pokud Priština zaútočí 

02.08.2022

Balkán stojí znovu na pokraji války kvůli americké intervenci a v Kosovu se opět ozývá střelba! Proč chce Deep State rozvrátit Balkán? Protože cílem je ekonomický rozvrat a kolaps EU, ze kterého by profitovaly opět USA jako v případě Ukrajiny?

Ale tohle je i sebevražda USA! Srbský prezident obviňuje kosovského premiéra, že se chce stát balkánským "Zelenským" a získat tak lítost celého světa, peníze, podporu a zbraně proti Srbsku!

V procesech globálního řízení platí, že kolabující impérium, zanikající velmoc a hroutící se říše je nejnebezpečnější ve svém úplném závěru existence, kdy agresivitou směrem ven do světa se snaží kompenzovat vnitřní systémové problémy na domácí půdě. Když se počátkem 4. st. n. l. hroutila Římská říše, vedla v té době více než 150 válek, bitev, potyček, operací, kontingentů a výprav ve světě s cílem upevnit svoji moc ve chvíli, kdy moc doma v Římě se hroutila. Ve stejné situaci se nachází upadající a hroutící se bývalá velmoc Spojené státy americké, které už nejsou schopny řešit své vnitřní problémy, prezidentem je zloděj, který ukradl volby, ale neví o tom, protože je dementní, což vyhovuje Deep State, který pro něj volby zfalšoval.

Římský císař Caligula v Římě na počátku našeho letopočtu dosadil za senátora svého koně. Deep State v listopadu 2020 dosadil v USA za prezidenta pro změnu tohle…
Římský císař Caligula v Římě na počátku našeho letopočtu dosadil za senátora svého koně. Deep State v listopadu 2020 dosadil v USA za prezidenta pro změnu tohle…

Když stařík nemá svůj den, zaskočí za něj počítačová grafika a Deep Fake programy. Amerika se štěpí na liberální a konzervativní část, obchody zejí prázdnotou v mnoha sekcích, lidé jenom zírají na ceny paliva na pumpách a jedinou starostí mocných je agresivní zahraniční politika, LGBT otázky, práva feministek, Woke hnutí a progresivní politika spojená s právy černochů a toxicitou bílé rasy. Deviantní procesy získávají vedoucí úlohu a USA se postupně mění v grotesku, naprostý vtip, v alegorii tak směšného úpadku, který nevzbuzuje zábavu, ale naprosté zhrození, co všechno je ještě možné.

Jedna válka v Evropě prostě nestačí!

Deep State měl dlouho plán, jak zastavit nástup Číny a zachránit petrodolar a americkou moc Pax Americana v globálním světě. Největší hrozbou pro Pax Americana je odchod světa od ropy, tedy přesně od té ropy, která se prodává za petrodolar. Jak donutit svět a především Evropu, aby od ropy neodcházela? Jak donutit nastavené procesy globálního řízení, aby zařadily zpátečku zpět k fosilním palivům? Tou odpovědí a jediným řešením bylo vyvolání energetické krize v Evropě a de facto na celém světě. Toho se mělo dosáhnout tak, že na Rusko budou uvaleny likvidační energetické sankce. A povedlo se. Německo se vrací k fosilním palivům, otevírají se znovu uhelné a jaderné elektrárny.

K tomu bylo potřeba Rusko vyprovokovat ke vtrhnutí na Ukrajinu. A to se Američanům povedlo. Jenže po 6 měsících války na Ukrajině se Rusko nepoložilo a paradoxně profituje z vysokých cen ropy a plynu. To vyhovuje těžařům, nejen těm ruským, ale i arabským, a rovněž i americkým těžařům. Dolar posiluje a spolu s ním petrodolar. Jenže něco je špatně. První to zpozoroval Henry Kissinger, že izolace Ruska a současně Číny vede k vytvoření nového mocenského světového centra, obrovský svazek na ose Moskva - Peking, který spolu se skupinou BRICS může převálcovat celý Západ a paradoxně namísto oddálení zániku petrodolaru jej naopak urychlit. Proto rozstřílená Ukrajina už Deep State nestačí!

Vyprovokování Číny k invazi na Taiwan, potom uvalení sankcí na Čínu a následně kolaps EU

Právě proto teď Deep State vysílá na Taiwan vrchní čarodějnici a šéfku Kongresu Nancy Pelosi. Ta by měla na Taiwan přiletět v úterý večer a Peking varuje vojenskou odvetou. Ano, není pochyb, je to stejný model provokace jako nápad s Ukrajinou začlenit ji do NATO, což vedlo k vyprovokování Moskvy. Pokud se provokace podaří, čínská armáda již ve středu může zahájit operaci s cílem vylodění vojáků na Taiwanu. V tom okamžiku Evropská unie poslušně uvalí na Čínu ještě drsnější sankce, než na Rusko! Tato hrozba již zazněla od Švýcarska.

Nancy Pelosi, šéfka Kongresu USA
Nancy Pelosi, šéfka Kongresu USA

Uvalení sankcí na Čínu by Číně nic nezpůsobilo, Čína je manufakturou celého světa, všechno, co se vyrábí a dováží do Evropy a USA, je vyrobeno v Číně. Po uvalení sankcí na Čínu by v USA a Evropě vypukl hladomor a akutní krize tak obrovského nedostatku zboží, že by to USA ani EU nepřežily. Z tohoto principu ale vychází konceptuální zjištění, že Deep State vlastně nebojuje za posílení USA, ale za jeho totální rozbití. Proto v konceptuální rovině platí, že když dva dělají totéž, není to totéž. Když jeden uvaluje na druhého sankce, aby mu uškodily, ještě to neznamená, že to tak platí v případě sankcí proti Rusku nebo proti Číně. V obou případech sankcí se z toho doslova položí obyvatelstvo a domácnosti v EU a v USA.

Neoconi i Deep State bourají USA společně, jenom voliči v USA to ještě konceptuálně nepobrali

Nejde tedy o záchranu Pax Americana, ale primárně o jeho urychlenou likvidaci dvěma silami v USA. Usilují o to nejen nejvyšší špičky amerického Deep State, kteří plní příkazy Komise300 a světového globalismu. Právě v tomto ohledu je potřeba rozlišovat mezi Deep State a neocony, kteří představují neonacistickou věrchušku v USA a rovněž i Evropě. Kdokoliv dnes uvaluje sankce na Rusko a Čínu, pomáhá k destrukci a rychlejšímu odpisu EU a USA. Naopak, kdo nakupuje americké zbraně, americké produkty, americké stíhačky, americkou ropu, americký plyn a kdo posiluje americký export, ten podporuje Pax Americana a neocony.

Tahle paní chce nakoupit od USA celkem 24 nejdražších stíhaček na světě, stroje F-35 za více než 100 miliard korun, zatímco jiný pán v roli premiéra chce po Češích, aby navlékli svetry a v zimě stáhli radiátory.
Tahle paní chce nakoupit od USA celkem 24 nejdražších stíhaček na světě, stroje F-35 za více než 100 miliard korun, zatímco jiný pán v roli premiéra chce po Češích, aby navlékli svetry a v zimě stáhli radiátory.

Protože ale platí tvrzení, že nejsou kádry, tak dochází k obrovským chybám. Sankce, které měly Rusko zničit, se nejen odrazily proti EU a USA, ale ještě více urychlují zánik petrodolaru. Takže Deep State i neoconi ve skutečnosti pracují na zániku a rozpadu USA. Nelze se tedy dívat na Deep State a na Neocony jako na dva antagonistické protipóly, ale pouze jako na dva komplementární póly, které se vzájemně doplňují a spolupracují na destrukci USA a EU. Je to naprostý šok, který zřejmě americké alternativě zatím nedošel, ale brzy na to přijdou.

Srbsko válku vyhraje, pokud Priština zaútočí na Srby v Kosovu

Ukrajina nestačí a spolu s tím nestačí ani Čína. Globální prediktor není spokojen s procesem a rychlostí globálního chudnutí v Evropě, takže to chce urychlit další válkou v Evropě. Další válka by měla propuknout na Balkáně v Kosovu. Premiér Kosova Albin Kurti se totiž 27. července setkal s americkým ministrem zahraničí Antony Blinkenem a hned 4 dny poté Kurti oznámil, že od 1. srpna 2022 přestane Kosovo do země vpouštět etnické Srby, pokud nebudou mít dočasné kosovské doklady, a pokud jejich auta nebudou mít kosovské registrační značky. Kdo nebude tyto podmínky splňovat, tak kosovští pohraničníci takové Srby do Kosova nepustí!

Video: https://aeronet.news/video-srbsky-prezident-ve-vystoupeni-k-narodu-prohlasil-ze-srbsko-valku-o-kosovo-vyhraje-pokud-pristina-zautoci-na-etnicke-srby-na-severu-kosova-balkan-stoji-znovu-na-pokraji-valky/

Toto rozhodnutí kosovské vlády se dá na Balkánu přirovnat k vyhlášení války Srbům, protože ti si nenechají vzít srbská občanství a nahradit je kosovskými, to samé se tyká osobních automobilů a jejich registrací. Bělehrad totiž Kosovo neuznává jako samostatný stát a dosud považuje Kosovo za svůj region. Na pokyn Blinkena se tedy kosovský premiér chystá rozpoutat v Kosovu novou válku. Reakce Srbů byla večer 31. července tak prudká, jak jen mohla být.

Srbové zablokovali hraniční přechody nákladními auty a traktory a začaly se formovat srbské ozbrojené milice, které začaly střílet na pneumatiky kosovských policejních aut, které na sever Kosova poslala okamžitě vláda v Prištině. V Mitrovici se rozezněly sirény a zvony oznamující varování před genocidou, že se blíží albánští řezníci z Prištiny. Srbský prezident Aleksandar Vučić večer vystoupil v televizi s projevem a varoval, že pokud Priština neustoupí od svého záměru s novými doklady a registracemi aut, bude to znamenat válku. 

Základní body projevu srbského prezidenta:

"Situace našich lidí v Kosovu a Metochii je velmi komplikovaná a složitá. To se děje už desítky let a mnoho lidí nechce ani slyšet o skutečných problémech, kterým naši lidé čelí. Nikdy jsme nebyli ve složitější a komplikovanější situaci, než je tomu dnes. Prištinský režim se rozhodl vnutit lidem na severu Kosova a Metochii věci, které nemají právo vnucovat. Své jednotky se zásobami a 21 tunami pohonných hmot vyslali na administrativní přechody s předstihem a s příkazem zastavit všechny, kteří mají srbské průkazy totožnosti.

To vše by mělo začít platit dnes večer, o půlnoci, a zároveň chtějí přesvědčit Srby, aby se vzdali registračních značek na svých autech.

Máme smlouvu z roku 2016, která říká, že platnost registračních značek KS (Kosovo Serbia) bude prodloužena o dalších 5 let, do roku 2021. V roce 2020 však Priština 17. září dobrovolně a svévolně zrušila KS značky aut. Dnes říkají, že ty značky už neexistují, že nepovolí ani značky KM (Kosovo Metochia), aby si někdo nemyslel, že jsou na území tzv. zbytky nějakého jiného státu. Navzdory všem normám, navzdory všemu, co bylo podepsáno, to chtějí zavést silou na severu Kosova a Metochie," vysvětlil prezident Vučić a řekl, že hovořil se Srby, kteří žijí v Kosovu a Metochii a ti již ztrácejí trpělivost, a, že také měl několik vážných rozhovorů s mezinárodními představiteli.

"Atmosféra se vyhrotila a Srbové nebudou trpět žádná další zvěrstva. Moje prosba ke všem je, aby se pokusili udržet mír za každou cenu. Žádám Albánce, aby se vzpamatovali, Srby, aby nepropadali provokacím, ale žádám i představitele mocných a velkých zemí, které uznaly tzv. nezávislost Kosova, aby věnovali malou pozornost mezinárodnímu právu a realitě na místě a nedovolili svým strážcům způsobit konflikt. Nechceme konflikty a nechceme válku.

Budeme se modlit za mír a usilovat o mír, ale něco vám řeknu - žádná kapitulace nebude a Srbsko zvítězí! Pokud si troufnou a začnou Srby pronásledovat, obtěžovat a zabíjet, Srbsko zvítězí," řekl prezident a dodal, že Priština chce příběhem o Velkém a malém Putinovi (Vučič je kosovskou vládou označován za malého Putina), využít současné situace ve světě a přitáhnout lítost, ve které by se Aljbin Kurti představil jako balkánský Zelenský. Prezident republiky uvedl, že dnešním dnem uplynulo celkem 3 390 dnů od doby, kdy měl vzniknout Svaz srbských obcí a přečetl šest bodů o vzniku Svazu srbských obcí z Bruselské dohody, aby veřejnosti připomněl, co obsahují.

V bodě 1 je uvedeno, že bude existovat Svaz obcí, ve kterém budou v Kosovu většinové obyvatelstvo Srbové, a členství bude otevřené každé další obci, pokud se na tom členové dohodnou.

V bodě 2 je uvedeno, že toto Společenství bude založeno na základě statutu. Může být rozpuštěn pouze na základě rozhodnutí zúčastněných obcí. Právní záruky budou poskytovány platným právem a ústavním právem (včetně pravidla dvoutřetinové většiny).

V bodě 3 se uvádí, že struktury Společenství budou založeny na stejném základě jako stávající Statut Sdružení obcí Kosova, kupř. prezident, místopředseda, shromáždění, rada.

V bodě 4 se uvádí, že v souladu s kompetencemi přidělenými Evropskou chartou místní samosprávy a kosovským právem budou mít zúčastněné obce právo spolupracovat při kolektivním provádění pravomocí prostřednictvím Společenství, které bude mít plný dohled nad oblasti hospodářského rozvoje, vzdělávání, zdravotnictví, městského plánování a rozvoje venkova.

Bod 5 předpokládá, že Společenství bude vykonávat další dodatečné pravomoci, které na něj mohou delegovat ústřední orgány.

Bod 6 uvádí, že Společenství bude mít reprezentativní roli vůči ústředním orgánům a za tímto účelem bude zastoupeno v poradní radě společenství. K plnění této role je zajištěna monitorovací funkce.

"Nic z toho dosud neexistuje, ale zajímavější je něco jiného. Když si Srbové po sedmi nebo osmi letech uvědomili, že to Albánci nikdy nezavedou, začali v souladu s Bruselskou dohodou vyvěšovat transparenty a billboardy - poté následovalo zatýkání," vysvětlil prezident Vučić a připomněl poslední skandál z večera, kdy byli v Kosovu srbští muži zatčeni jen proto, že měli na sobě tričko s nápisem, že se nevzdávají. Uvedl také, že byl vypracován dokument o všech 206 útocích na Srby - od útoků na srbské školky a školy, na porodnice v Kosovu, až po posvátná místa, která byla vypleněna. Prezident uvedl desítky srbských kostelů, klášterů a posvátných míst, která byla napadena Albánci.

Bělehrad, 31. července 2022

Superkrize vytvořená souhrou mnoha válek a krizí

Kosovský premiér Kurti je bývalý studentský aktivista, jehož strana Sebeurčení (Vetevendosje) prosazovala nezávislost odtržené provincie, odmítala veškerá jednání s Bělehradem a dokonce se zasazovala o sjednocení s Albánií. Na začátku roku 2020 se stal premiérem, ale po necelém měsíci byl v hlasování o nedůvěře vládě sesazen. K moci se vrátil o rok později s dvoutřetinovou většinou.

V posledních minutách 31. července 2022 Kurtiho vláda překvapivě oznámila, že "odloží" implementaci své dokumentové politiky proti Srbům v Kosovu o 1 měsíc na 1. září 2022, a to jen díky žádosti amerického velvyslance v Prištině Jeffreyho Hoveniera. Situace s výbušnou eskalací možné války tak není zažehnána, je pouze o měsíc odložena. Američané v čele s Blinkenem v roli šéfa diplomacie se snaží o zažehnutí již druhé války v Evropě, což by Evropu destabilizovalo ještě více. Když k tomu připočtete americkou provokaci na Taiwanu, tak zjistíte, že dementní stařík v Bílém domě, kterého teď odklidili s diagnózou covidu do ústraní, byl možná odklizen úmyslně, aby nikomu nepřekážel v rozpoutání dalších dvou válek, jedné na Balkáně a druhé na Taiwanu.

Prezidentka Kosova Vjosa Osmani, ministr zamini USA Antony Blinken a kosovský premiér Albin Kurti na schůzce 27. července 2022. Pouhé 4 dny před vypuknutím krize na severu Kosova
Prezidentka Kosova Vjosa Osmani, ministr zamini USA Antony Blinken a kosovský premiér Albin Kurti na schůzce 27. července 2022. Pouhé 4 dny před vypuknutím krize na severu Kosova

Globalisté potřebují superkrizi, protože jen ta umožní omezit lidská práva, rozbít západní civilizaci a nasunout Velký reset založený na nedostatku a mandatorním přerozdělování, monitorování a sdílení. Jedině velká krize ospravedlní další likvidace lidských práv ve jménu bezpečnosti. Takže nejen radiátory na nulu, ale dost možná i potravinové lístky do mobilu, společně s vakcinačním pasem.

Nebudeš mít vakcínu, nedostaneš potravinové lístky. Superkrize se stane omluvou pro taková omezení osobní svobody, o kterých se vám ani nesní. Američané se právě teď snaží o rozpoutání dvou nových válek, na Taiwanu a na Balkáně, protože jedna krize na Ukrajině zjevně nestačí k indukci opravdu masivní světové superkrize. Komise300 je zjevně nespokojená s rychlostí, resp. s pomalostí nasunování Velkého resetu. Proto Američané jsou teď v roli užitečných idiotů, rozbíjejících vyspělý západní svět a jeho blahobyt. Nevím, jestli tuší, co dělají. Asi ne. Protože tupost vládne a nejsou kádry tam, kde by měli být. 

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!