Státní duma ratifikovala smlouvy 4 bývalých ukrajinských oblastí 

04.10.2022

Ratifikace smluv byla jednomyslná a poslední krok zbývá v Radě federace, která by měla ratifikační proces završit!

Nedostatek vojenského personálu ruské armády je alarmující a Ramzan Kadyrov vyzval Kreml k použití operačně-taktických jaderných zbraní s malým výkonem proti hordám a personální přesile ukronacistického nepřítele! Na ruských železnicích probíhají přesuny balistických systémů Iskander k Chersonu!

Rusko se chystá v případě další významné porážky na Ukrajině použít jaderné zbraně s malým výkonem proti Ukrajině jako vzkaz NATO a USA! Takové zprávy podle našich informací, získaných od ruských novinářů, přijaly z USA v sobotu a neděli téměř všechny americké ambasády v Evropě, které byly v zabezpečeném režimu předány jednotlivým vládám v Evropě. Došlo k tomu údajně ještě před jednáním Ramzana Kadyrova se špičkami ruské vlády v Kremlu v sobotu.

Z tohoto důvodu i české ministerstvo zahraničí v pondělí varovalo všechny české občany, aby zvážili odjezd z Ruska. Všechny vlády měly podle informací dostat od amerických orgánů doporučení, aby výzvy maskovaly před obyvatelstvem historkou o tom, že občanům zemí EU hrozí v Rusku částečná mobilizace a poslání na frontu. Tenhle blábol je tak šílený, že mu nemůže věřit snad ani malé dítě.

Obě videa na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-statni-duma-ratifikovala-pristupove-smlouvy-4-byvalych-ukrajinskych-oblasti-do-statniho-svazku-s-ruskou-federaci-ratifikace-smluv-byla-jednomyslna-a-posledni-krok-zbyva-v-rade-federace/

Cizinci v Rusku nejen, že nespadají pod mobilizační zákon RF, ale naopak platí, že cizí státní příslušníci nesmí být mobilizováni ani na vlastní žádost, a to z bezpečnostních důvodů. Podle ruských zákonů se může cizinec přihlásit jako dobrovolník do ruských soukromých dobrovolnických sborů, jako je např. PMC Wagner. Druhou možností je nabídka dobrovolnictví pro povstalecké republiky DLR a LLR, které přijímají cizince pro dobrovolnickou činnost. To jsou jediné dvě možnosti, jak se může cizinec a třeba i český občan dostat do ozbrojených složek bojujících za ruskou stranu. Není však možné sloužit nebo být povolán k mobilizaci obyvatelstva v Rusku, protože podmínkou povolání je občanství Ruské federace.

Všechny evropské vlády dostaly od amerických ambasád echo, aby vyzvaly své občany s dvojitými občanstvími v Rusku k okamžitému odjezdu z Ruské federace

Pokud je ale někdo českým občanem a současně přijal občanství Ruské federace, tak ano, potom může teoreticky očekávat povolávací rozkaz, protože ruské úřady na to další než ruské občanství neberou ohled. Ale ne pro nasazení v bojové linii. Mnohým z vás asi není však jasné, proč je tato výzva českého ministerstva zahraničí směřována na české občany s dvojím občanstvím, kteří mají i ruské občanství, protože je snad jasné, že když se někdo odstěhuje do Ruska, tak holt chce být Rus.

Proč chtějí jednotlivé západní země stahovat své občany s dvojitým občanstvím z Ruska? Americké velvyslanectví k tomu vyzvalo již před více než týdnem, Britové minulý týden. Důvod, proč dochází k těmto výzvám, je ten samý, který probíhal před vypuknutím II. sv. války. Němci stahovali své občany z USA a Velké Británie, z Francie, a to kvůli tomu, aby nepřítel po vypuknutí války neměl překladatele. Tedy minimálně jejich dostatek se schopností plynulého duálního tlumočení. To je ten důvod!

Výzva k okamžitému odjezdu Američanů z Ruska z minulého týdne na webu americké ambasády v Moskvě
Výzva k okamžitému odjezdu Američanů z Ruska z minulého týdne na webu americké ambasády v Moskvě

Po vypuknutí III. sv. války dojde v Rusku k aktivaci protokolu "Zvezda", popsaném v Gerasimovově doktríně. Všichni cizinci s ruským občanstvím na území Ruska budou povoláni pro práci překladatelů, tlumočníků, operátorů odposlechových stanic nepřítele, budou komunikovat a překládat zajatcům, budou se podílet na komunikační bázi ruské armády.

Před každým vypuknutím války se snaží mocnosti stáhnout ze země, o které vědí, že s ní budou ve válce, co největší množství vlastních lidí, aby nepřítel potom měl co nejmenší počet nativních mluvčích pro radioelektronickou rozvědku.

Protokol "Zvezda" aktivuje náčelník generálního štábu ruské armády poté, co vrchní velitel v roli prezidenta vyhlásí válečný stav.

Ruská armáda vyslala z Krymu do Chersonu transport balistických komplexů Iskander, určených pro operačně-taktické údery konvenční, ale i jadernou výzbrojí

Vzhledem k tomu, že o víkendu dostaly podle exkluzivních informací naší redakce všechny americké ambasády v Evropě kabelogramy s instrukcí, aby doporučily svým hostitelským zemím a jejich vládám okamžité stažení jejich občanů s ruským občanstvím z Ruska, tak to znamená, že pondělní výzva českého Ministerstva zahraničí k českým občanům s dvojitým občanstvím v Rusku může být přípravou USA na válečný střet s Ruskou federací.

Tohle není legrace, protože v Rusku v těchto hodinách probíhají neuvěřitelné manévry. Rusové na sociálních sítích hlásí přesuny raketových mobilních systémů Iskander z Krymu do Chersonu. Uniklé video zachycuje komplexy odpalovacích transportérů, doplněné o navigační skříňové štábní vozy pro řízení drah letu Iskanderů. Tohle zjištění vyvolalo u Rusů naprostý poprask, protože zkušení ruští vojáci od raketových vojsk ví, co tahle drobnost znamená.

Rakety Iskander mohou střílet jak konvenční, tak i operačně-taktickou jadernou munici. Svědci natočili v prostoru Krymu vlakový transport, který převáží odpalové transportéry s Iskandery a rovněž navigační skříňové náklaďáky pro řízení palby. Raketové komplexy Iskander nebyly dosud ruskou armádou v konfliktu na Ukrajině nasazovány, protože tyto raketové systémy nejsou považované za přesně naváděnou munici, ale mají za úkol doručovat konvenční nebo jaderné taktické hlavice, které mají pokrýt velkou plochu, či způsobit rozsáhlé škody v širokém perimetru.

Přesun Iskanderů do Chersonu je zlomem v technickém nasazení ruské armády. Mnoho Rusů začalo na sociálních sítích divoce spekulovat, jestli Kreml na ty Iskandery opravdu nasadí jaderné taktické hlavice, kdyby náhodou ukrajinská armáda posbírala hodně mužů a podařilo se jí prorazit k hlavnímu městu oblasti, tedy k Chersonu. Proč o tom Rusové spekulují?

Ramzan Kadyrov vyzval Kreml k povolení úderů jadernými zbraněmi s nižším výkonem na hordy ukronacistů

Protože čečenský vůdce Ramzan Kadyrov se v sobotu na Telegramu vyslovil pro nasazení jaderných operačně-taktických střel s malým výkonem na zastavení hord a mohutné personální přesily ukronacistické armády, která v případě Krasneho Limanu představovala přesilu na jižním směru 10:1, a proti takové přesile nebyla šance se ubránit.

Jen několik dní předtím přitom obyvatelé Limanu hlasovali v referendu o připojení k Rusku a někteří lidé poskytovali rozhovory ruským televizím. Po těchto lidech teď v Limanu pátrají oddíly ukrajinské armády a na místě je střílí a zahrabávají do země. V Limanu probíhají v těchto hodinách doslova jatka a Ramzan Kadyrov tlačí na Vladimira Putina, aby proti ukronáckům použil taktické jaderné zbraně.

Ramzan Kadyrov při jednání s Vladimirem Putinem
Ramzan Kadyrov při jednání s Vladimirem Putinem

Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov jeho výzvu odmítl, ale velmi opatrně, takticky a diplomaticky slovy o tom, že i v takových situacích, jako je dočasná ztráta ruského města Krasnyj Liman, je potřeba udržet emoce na uzdě. Nedošlo však ze strany Kremlu k odmítnutí jeho výzvy, pouze k zopakování doktríny, že jaderné zbraně budou použity jen tehdy, pokud dojde k ohrožení územní celistvosti Ruska.

Jenže... právě k tomu v Limanu dojde. A kdy? Ihned poté, co Rada federace jako horní komora ruského parlamentu ratifikuje přístupové smlouvy. V tom okamžiku bude Liman městem, který okupuje ukrajinská armáda a odkud vytlačila ruskou armádu. Ohrožení územní celistvosti Ruska v tom okamžiku bude naplněno! Přesně po ratifikaci smluv Radou federace!

Dílky jaderné skládačky začínají velmi nebezpečným způsobem do sebe zapadat

Nyní si to poskládejme dohromady. Vladimir Putin minulý týden prohlásil, že Ruská federace na ochranu svého území použije naprosto veškeré zbraně, včetně jaderných. Ukrajinci obsadí Krásný Liman a teď tam vraždí místní ruské obyvatele, kteří hlasovali pro připojení k Rusku. Ramzan Kadyrov vyzývá k použití operačně-taktických raket s malým výkonem proti ukrajinské armádě, která je momentálně v mohutné přesile. Ruští občané natočí na Krymu konvoj, který po železnici veze raketové komplexy Iskander k Chersonu.

Balistický komplex Iskander
Balistický komplex Iskander

Americká ambasáda vyzývá Američany v Rusku k okamžitému opuštění Ruska a krátce poté k tomu samému vyzývá i Velká Británie a nyní i Česká republika a další země. A to na povel a doporučení amerických ambasád v Evropě, které mají informaci z Pentagonu z USA.

Jenže pozor, nejde o výzvu jen turistům! Jedná se o výzvu hlavně k občanům s dvojitým občanstvím, kteří žijí v Rusku. Jejich rodné státy je chtějí stáhnout, přestože tito občané mají ruská občanství. K tomu dochází jen v jednom případě: před vypuknutím války s danou zemí, která tyto dvojité občany nasadí do radioelektronického boje a tlumočení.

Rusko po vypuknutí války povolá cizince s ruským občanstvím do služby u radioelektronického boje, tlumočení a překladatelství u ruských týlových jednotek

To je jediná situace, kdy ministerstva zahraničí svolávají zpátky domů dvojité občany, kteří mají v cílové zemi občanství. Ruská armáda zastavila ukrajinský víkendový průlom na Cherson, a to za pomoci posil, které na poslední chvíli přispěchali z Krymu, doslova několik minut po dvanácté.

Pokud se Ukrajincům povede někde nějaký další průlom, že projdou řídkou ruskou obranou jako nůž máslem, budeme skutečně stát na prahu jaderné katastrofy, protože bude ohrožena integrita Ruské federace a nedostatek personálu způsobí hrozbu ztráty nějakého důležitého města nebo uzlu. V takové chvíli opravdu bude hrozit, že přijdou ke slovu Iskandery s jadernými hlavicemi.

Ruská státní duma
Ruská státní duma

Už to není v teoretické rovině úvah, protože video dokazuje, že ty Iskandery jsou již na cestě do Chersonu. Víkendové kabelogramy na americké ambasády znamenají, že Pentagon zjevně počítá s válkou a je potřeba oslabit tlumočnické schopnosti ruské radiorozvědky po vypuknutí války. Proto jsou všem cizincům v Rusku s ruským občanstvím vysílány výzvy ze zemí EU a z USA k odjezdu ze země, přestože ti lidé mají v Rusku nejen občanství, ale i vlastní bydlení, hypotéky, zaměstnání, rodiny.

Tyhle výzvy jsou skutečně alarmující. Oni už vědí, co bude, anebo co by mohlo být. Nemyslete si, že signály chodí osamoceně. Ne, nikdy. Signály chodí pospolu, dohromady. Každá další ruská porážka na Ukrajině nás přibližuje k jaderné výměně. Taková je realita, bez přehánění. Když Kadyrov vyzývá k nasazení jaderných zbraní proti ukronacistům, tak to znamená, že ani on už nevidí šanci na řešení války pouze konvenčními zbraněmi. Tyto signály se proto opravdu nesmí podceňovat.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!