Summit B20 navrhuje očkovací covid pasy pro celý svět!

16.11.2022

Zatímco svět se věnuje zcela jiným záležitostem, v Indonésii probíhá velmi důležitý summit, který jasně ukazuje, jak se na lidstvo globalisté připravují do budoucna - a to za souznění všech zúčastněných zemí.

I přes jasné důkazy o neúčinnosti mRNA injekcí (tedy pokud nebylo úmyslem zvýšit úmrtnost v proočkovaných zemích) se má nyní zavádět celosvětový covid pas, na jehož základě by bylo možné vycestovat do zahraničí. O tom se nyní zcela vážně hovoří právě na summitu G20.

I když by se mělo jednat o schůzku zástupců vlád zemí G20, summitu se účastní například i nikým nevolený Klaus Schwab nebo Bill Gates. Již přivítání Schwaba bylo v takovém stylu, jako by na summit přijela nějaká velmi významná celebrita. Je tedy znát, kdo má zde hlavní slovo.

Indonéská média oznámila Schwabův příjezd, jako by to byl muž s velmi zvláštním VIP statusem. Výkonný předseda Světového ekonomického fóra (WEF) Klaus Schwab dorazil na WITA kolem 18:56 a přímo ho přivítal guvernér Bali Wayan Koster.

Ve skutečnosti zde vyvstává jediná otázka: čím je tak významný Klaus Schwab, kterému žádný občan na světě nikdy nedal žádnou formu mandátu, a který se svými globalistickými a často nelidskými myšlenkami vzdaluje jakémukoli základnímu demokratickému chápání?

Je pravda, že WEF je dobře známá infiltrací svých stoupenců a "mladých globálních vůdců" do vlád po celém světě, takže na summitu je šéf WEF těmito svými žáčky vřele vítán. Zdá se, že Schwab si obzvláště dobře rozumí se svou "žačkou" Jacindou Ardern, premiérkou Nového Zélandu:

Všimněte si: "elity" nemusí mít náhubky, zatímco obyčejní slouhové ano
Všimněte si: "elity" nemusí mít náhubky, zatímco obyčejní slouhové ano

Velký reset je podle všeho hlavním tématem summitu. Občané většiny světa však nemají zájem o Schwabův "Velký reset". A pocítí to i šéfové vlád, kteří se snaží tuto agendu ve své zemi prosadit. Je to vidět už i v Kanadě, kde "Young Global Leader" Trudeau čelí rostoucímu odporu - nejen ze strany obyvatel, ale i politiků. Pociťují to však i politici v Holandsku a přidávají se další země.

To ovšem vládcům nijak nebrání pokračovat v zavádění "digitální totality" pod záminkou "ochrany zdraví." Pokud jste si mysleli, že po množících se důkazech o průběhu celého covidového podvodu a především podvodu kolem genových injekcí, o jejichž údajné účinnosti se od začátku lhalo, je nátlak u konce, pak se mýlíte.

Zdá se, že globalisté hodlají přitvrdit, aby občany z celého světa za každou cenu donutili si genové injekce aplikovat. A to samozřejmě opakovaně, ideálně jednou za čtvrt roku.

Navzdory množícím se důkazům, že experimentální vakcíny Covid jsou neúčinné v prevenci infekce a přenosu, indonéský ministr zdravotnictví na summitu G-20 vyzval k vydání globálního digitálního zdravotního certifikátu, který by sledoval pohyb očkovaných jedinců.

Indonéský ministr zdravotnictví Budi Gunadi Sadikin nejenže vyzýval k jeho zavedení, ale během summitu B20 (Business 20) na Bali v Indonésii digitální zdravotní certifikát všemožně obhajoval. Pokud bude zákon přijat, ti, kteří se rozhodnou nedat se očkovat, budou nuceni vzdát se svých základních lidských práv.

Byla uvedena některá stávající opatření pro evidenci očkovaných. Ta by měla být zrušena a nahrazena "globálním pasem WHO". 

Stávající covid pas EU byl prodloužen až do poloviny roku 2023 s tím, že se kdykoli může v zemích EU "oživit." To vše se prosazuje i přesto, že již máme dostatek důkazů o tom, jak to ve skutečnosti s genovými injekcemi je. 

Tímto lze jen potvrdit, že plánované zavádění nejen globálního covid pasu, ale také globálního ID - a časem i jedné globální měny CBDC - nemá nic společného s proklamovanou ochranou zdraví či zjednodušenou evidencí (všechny doklady na jednom místě). Jde pouze o způsob, jak ovládnout lidstvo a covid pasy jsou jen jedním z různých druhů sociálních kreditů (k dalším patří např. měření uhlíkové stopy).

Zdroj: necenzurovanapravda.cz 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!