Porošenko přiznal, že celou dobu chtěli rozpoutat válku!

18.11.2022

Ukrajinský exprezident Petro Porošenko se přiznal, že Minské dohody na mírové urovnání občanské války na Ukrajině podepsal jen proto, aby Ukrajina získala čas na vycvičení nové ukrajinské armády podle standardů NATO, která bude největší ve východní Evropě!

Dohody nikdy nebyly ze strany Kyjeva myšleny vážně! Porošenko si myslel, že mu zavolal bývalý americký velvyslanec v Moskvě, ale ve skutečnosti s ním hovořili ruští vtipálci Vovan a Lexus! A proč chtěla Černochová na výročí Sametového kabátu vyhlásit válku Rusku?

Ruská federace již od minulého roku tvrdí, že Kyjev nikdy ve skutečnosti nechtěl naplnit Minské mírové dohody, a že ve skutečnosti tuto dohodu Petro Porošenko podepsal jen proto, aby získal pro Ukrajinu čas na vybudování nové armády, se kterou by mohl vtrhnout na Donbas a občanskou válku by vyřešil vojensky.

Je to neuvěřitelné, ale právě dnes 17. listopadu se dozvídáme, že je to opravdu pravda a přiznal se k tomu přímo exprezident Petro Porošenko. Ruským vtipálkům zvaným Vovan a Lexus se povedl další a řekl bych dosud největší majstrštyk. Podařilo se jim natočit rozhovor s bývalým ukrajinským prezidentem, který si myslel, že mluví s bývalým americkým velvyslancem v Moskvě Michaelem McFaulem.

Video: https://aeronet.news/video-chteli-celou-dobu-rozpoutat-valku-a-ted-to-prasklo-ukrajinsky-ex-prezident-petro-porosenko-se-priznal-ze-minske-dohody-na-mirove-urovnani-obcanske-valky-na-ukrajine-podepsal-jen-proto/

Vovan v roli McFaula se v jednu chvíli Porošenka zeptal, jestli si myslí, že Minské dohody měly nebo neměly šanci na úspěch. Jenže Porošenko se rozjede a vypustí to ven. Prohlásil totiž, že dohody podepsal jen proto, aby Ukrajina získala čas na zformování nové ukrajinské armády, na vybudování ekonomiky a hlavně na výcvik ukrajinských vojáků společně s NATO, aby se z ukrajinských ozbrojených sil stala největší armáda ve východní Evropě a fungovala by podle standardů NATO. A je to venku. Rusové si nemohli přát vlastně nic lepšího ke konci roku, protože teď mají přímo Porošenkovo přiznání, že ty dohody nebyly nikdy myšleny vážně, jednalo se jen o nástroj, jak zastavit postup opolčenců na Donbasu, a jak získat čas na reformu a vybudování nové armády, se kterou půjde ten konflikt na Donbasu vyhrát.

Právě proto Igor Girkin Strelkov byl tehdy Moskvou zastaven, aby jeho armáda, dombaských dobrovolníků nepostupoval na Mariupol a na Cherson a Oděsu, proto byl stažen zpátky do Moskvy, protože Moskva tomu uvěřila, že Ukrajina chce mír a podepíše Minské dohody. Nic z toho ale Kyjev nemyslel vážně a dnes ve válce na Ukrajině umírají tisíce ruských vojáků, protože za 8 let se ukrajinská armáda za pomoci NATO transformovat do určité podoby dokázala.

Zakopala se na Donbasu, prošla výcvikem NATO a dnes musí Rusové těžce bojovat o to, co Igor Girkin Strelkov se svojí armádou v roce 2014 a Alexander Zacharčenko v roce 2015 mohli získat snadno a rychle. A je neuvěřitelné, že česká vláda celých 8 let podporuje Kyjev, když ten nikdy ve skutečnosti o mírové vyřešení konfliktu na Donbasu neusiloval. Ale není se čemu divit. Historie kabátového převratu je kapitolou samou pro sebe.

Show V&L – Reality show Vovana a Lexuse, kde představují své úlovky a natočená videa
Show V&L – Reality show Vovana a Lexuse, kde představují své úlovky a natočená videa

Datem vypuknutí III. sv. války mohl být 17. listopad... a stačilo málo

Československo si dnes 17. listopadu připomíná 33. výročí zinscenování VKR (Velké kabátové revoluce) obětavými příslušníky 2. Správy SNB a členy Socialistického svazu mládeže, kteří sehráli, aniž by o tom věděli, komparz na svržení socialistického zřízení v ČSSR. Sametové chucpe, po jehož provedení následovala transformace ekonomiky jako největší rozkrádačka ve střední Evropě a k moci se dostali dopředu a pečlivě v zahraničí a pod dohledem pro změnu 1. Správy SNB studující kádři Prognostického ústavu v Praze, kteří v cizině nabírali zkušenosti na chystanou transformaci, která původně byla maskována jako Gorbačovova perestrojka, ale nakonec z toho byl regulérní státní převrat, i když dopředu připraveny, dohodnutý a po havlovsku tak nějak absurdně zrealizovaný.

Kabátová revoluce od soudruhů "ze dvojky"

Dodnes se mezi tehdejšími operativci StB vypráví legendy o tom, jak vylepovali po fabrikách na nástěnky rozvratné materiály o tom, že v Československu nejsou dostupné v prodejnách VHS přehrávače, a že za to může strana. Pro ty mladší z našich čtenářů připomínám, že tím se myslela KSČ. Zatímco všude v Evropě měla KGB již hotovo, v Československu se pořád občanům nechtělo demonstrovat za VHS přehrávače a za bez-doložkové a bez-příslibové výjezdy do kapitalistické ciziny.

I pragováci v ČKD plnili a finišovali před koncem roku plán a vypadalo to celý dost špatně, protože v Československu, na rozdíl od NDR, Polska, nebo Rumunska, nebyly problémy v zásobování tzv. systémového charakteru. Nedocházelo k tomu, že by byly výpadky v dodávkách elektřiny, plynu, paliv, potravin, nebo k extrémní inflaci, která v 80. letech postihla socialistické Polsko. Byly jen problémy s nadstandardním zásobováním, do čehož se počítala hlavně auta, elektronika a moderní oblečení.

Teatrální předání moci v Československu. Vlevo řízená opozice v čele se zaměstnancem pivovaru Václavem Havlem, vpravo komunistická vláda Ladislava Adamce. Komedie, která přepsala dějiny
Teatrální předání moci v Československu. Vlevo řízená opozice v čele se zaměstnancem pivovaru Václavem Havlem, vpravo komunistická vláda Ladislava Adamce. Komedie, která přepsala dějiny

Takže StB musela obyvatele do ulic doslova dokopat, a k tomu sloužila divadelní inscenace s údajně zabitým studentem. Dezinformaci na pokyn 2. Správy SNB začala šířit Zelenkova státní ČST a po ní i státní rozhlas na vlnách rádia Hvězda. Bez této dezinformace by žádný převrat nenastal. Teprve informace o umlácení studenta k smrti vyhnalo lidi do ulic. Ale ne tak úplně. Do těch ulic se šlo na befel, rozhodnutím závodních výborů v podnicích, které to dostaly nařízeno pro změnu ze shora z generálního ředitelství. A tam to dostali ze shora, od soudruhů ze správy, "ze dvojky", jak se říkalo důstojníkům kontrarozvědky StB na 2. Správě SNB v kachlíkárně na Bartolomějské ulici v Praze.

Černochová už nasedala do tanku a chtěla jet na Rusa a její schvalování terorismu a vraždy ruské novinářky prý není trestný čin, rozhodl prokurátor

Slavit proto 17. listopad jako Den boje za svobodu je chucpe. Dnes po 33 letech nemají občané ČR ani z poloviny tolik svobod, co měli v roce 1989 v době přestavby, kdy se otevřeně mohla kritizovat i vláda a režim. A právě na tento den chtěla podle všeho ministryně obrany ČR Jana Černochová vyhlásit Rusku válku v reakci na polskou provokaci s traktorem a převráceným valníkem.

Jak už v úterý večer informoval dopředu a den v předstihu náš Aeronet, dvě rakety, které dopadly na polské území, byly vypáleny z ukrajinského PVO komplexu S-300 proti letící ruské raketě s plochou dráhou letu Kaliber, ale rakety střelu nezachytily, minuly ji a doletěly až do Polska, kde po dopadu zabily dva lidi a poškodily traktor a valník. Jenže váleční štváči v polské a hlavně v české vládě se opravdu předvedly. Česká ministryně obrany už natahovala kanady a maskáče a na Twitteru křičela, že tohle nesmí Rusku projít a nesmí to zůstat bez odvety.

Ano, Černochová opravdu to slovo použila a napsala, že na údajně ruský raketový útok na Polsko musí přijít odveta. Není bez zajímavosti, že státní zástupce odložil trestní oznámení, které na ni za její výroky na adresu zavražděné Darji Duginové podal přímo její otec skrze advokátské zastoupení v ČR poskytnuté JUDr. Jiřím Vyvadilem. Schvalovat teroristický útok na ruskou novinářku tak podle českého státního zástupce prý není trestný čin. A co kdyby nějaký ruský agent zavraždil v Praze pro změnu českou novinářku? Schvalování takového činu by touto optikou rovněž nebylo trestné? No, to si dovedu představit, jak by to dopadlo. To by byl sakra jiný metr.

Američané válečné tažení na poslední chvíli zastavili, ale Praha a Varšava už oblékaly maskáče

Jenže výroky Černochové jsou zaznamenány u ruské prokuratury a Rusové si klidně počkají. Ve středu stačilo málo a dnes 17. listopadu bychom mohli toto datum znovu symbolicky přemalovat, už by to nebyl jenom Den studenstva připomínající smrt Jana Palacha po okupaci Československa nacistickým Německem, už by to nebyl Den boje za svobodu a připomínka kabátového a upracovaného převratu z dílny soudruhů ze dvojky, ale byl by to nově a čerstvě Den vypuknutí III. sv. války. Ne, to není přehnané, to je konstatování faktu, protože Polsko již v úterý večer vyhlásilo na útvarech bojový poplach a začalo přesunovat armádu k hranicím s Běloruskem, Ukrajinou a Kaliningradskou oblastí.

Vypuknutí války zabránili Američané, konkrétně Pentagon, který se zděsil, že Poláci a Ukrajinci se právě pokusili zatáhnout USA do III. sv. války proti Rusku. A česká ministryně obrany nic nepochopila, že by jí Rusové rozstříleli pozadí tak rychle, že by nestihla na obraně ani rozsvítit na schodech ve sklepě při útěku do bunkru. Váleční štváči jako ona by přivedli celý národ a celou Evropu, resp. celý svět do III. sv. války.

Ta první vypukla zastřelením rakouského následníka trůnu v Sarajevu, ta druhá dodnes nevysvětleným útokem prý Němců na polský vysílač v Gliwicích, i když dodnes se o tom vedou spory, že mohlo jít o polskou provokaci s cílem donutit Velkou Británii a Francii jako spojence Varšavy do zásahu proti III. Říši kvůli tzv. otázce koridoru mezi Německem a Pruskem. Podobně, jako v úterý se o to pokusili Ukrajinci, aby zatáhli NATO do války s Ruskem.

Válku na Ukrajině si nachystal Kyjev sám a dostal tak přesně to, o co Porošenko usiloval. Zaútočí ministryně na Putina tankem v kabelce?

No, a jak se zdá, tak ta III. světová válka by vypukla také kvůli provokaci, za kterou by stála Ukrajina a Polsko. O ruském útoku na Polsko totiž v úterý večer jako o hotové věci informovala všechna velká média na čele s Reuters a Facebook jako vzteklý mazal odkazy na náš článek, který vyvracel ruský útok a uváděl vše na pravou míru, že šlo o ukrajinské rakety, které minuly cíl a dopadly do Polska. Všechno v úterý večer mířilo k volání do války, šílená česká ministryně už natahovala kanady, už oblékala maskáče, už nasedala do tanku, a už se chtěla hrnout na Rusa.

Ministryně obrany Jana Černochová s kabelkovým tankem. Asi právě s ním chce vyrazit na Putina…
Ministryně obrany Jana Černochová s kabelkovým tankem. Asi právě s ním chce vyrazit na Putina…

Tohle dělá ministr v ČR, ženská s tankem v kabelce! A přitom ve skutečnosti za celou válku na Ukrajině může Kyjev a jmenovitě čokoládový baron Petro Porošenko, který na rovinu přiznal, že Minské dohody nikdy nebyly myšleny vážně, nikdy nemělo být dohodnuté mírové řešení, celou dobu se hledal pouze způsob, jak získat pro Ukrajinu čas na vybudování nové armády podle modelu NATO, se kterou půjde ten konflikt na východní Ukrajině vyřešit silou a vojensky.

Porošenko tím potvrdil, že ruská invaze na Ukrajinu byla zcela oprávněná, a to i podle mezinárodního práva. Pokud jedna země zneužívá mírové dohody k vyzbrojování s cílem nikdy dohody nenaplnit, ale naopak konflikt vyřešit vojensky pomocí nové armády, nových zbraní a nové agrese, potom taková země volí cestu konfrontace a nemůže se divit, že Rusové to vzali na vědomí a rozhodli se vyřešit konflikt na Ukrajině také silou. Tohle je důsledek toho, že za celých 8 let Ukrajina nechtěla mírové řešení, potřebovala pouze čas na válku. A válku také dostala! Nesmíme ale dovolit, aby kabelková ministryně zatáhla naši zemi do III. sv. války, protože k tomu nejen nemá mandát, ale naprosto netuší, co by taková válka znamenala.


Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!