16letý Ukrajinec se v Praze pokusil znásilnit 38letou ženu

14.08.2023

Teprve 16letý Ukrajinec zaútočil v Praze a pokusil se o znásilnění 38leté ženy! Po brutálním pokusu o vraždu 15leté znásilněné a okradené české dívky v Plzni jde již o druhý útok Ukrajince a je třeba říct nahlas, že čas ukrajinských uprchlíků v ČR se naplnil!

Když mohou jezdit na Ukrajinu na dovolenou, mohou se tam vrátit natrvalo! Turecký model a vybudování uprchlických táborů na západní Ukrajině je cestou, jak vyřešit ukrajinskou migrační a bezpečnostní otázku v Evropě!

V neděli nad ránem v Praze-Hostivaři došlo k dalšímu útoku Ukrajince. Teprve 16letý ukrajinský mladík se pokusil o znásilnění 38leté české ženy. Zatáhl ji do křoví, kde ji surově zbil a pokusil se ji znásilnit. Událost měla dramatickou dohru, protože podle svědectví prý policie začala po mladíkovi střílet, když ho naháněla po polích a snažila se ho zadržet. Informaci o tomto brutálním činu přinesl server Naše Praha s odvoláním na policejní zdroje. Ve tmě se prý mladému Ukrajinci podařilo policistům zmizet. Okamžitě se rozjela pátrací akce, na jejímž konci byl dopaden. Žena leží zraněná v nemocnici. Případ se stal u zastávky MHD v ulici Doupovská v Praze 10-Hostivaři (Slunečný vršek).

Útok se odehrál nedaleko této zastávky
Útok se odehrál nedaleko této zastávky

"Od dnešní noci policisté řeší případ fyzického napadení ženy s možným sexuálním podtextem, kdy podezřelý zaútočil na poškozenou a odtáhl ji do křoví. Policisté, kteří přijeli na místo, začali podezřelého z místa činu pronásledovat a použili i varovný výstřel. Muži se v daný okamžik podařilo zmizet, ale ne na dlouho. Okamžitě se rozjela pátrací akce, na jejímž konci byl dopaden. Jedná se o šestnáctiletého muže, se kterým nyní probíhají úkony trestního řízení. Poškozená skončila se zraněními v nemocnici. Nyní zjišťujeme všechny okolnosti případu," sdělil na dotaz serveru Naše Praha tiskový důstojník Policie Praha Jan Daněk.

Na přímý dotaz, zda-li se jednalo o Ukrajince Daněk odmítl odpovědět s odkazem na nezletilost pachatele. Podle svědků se ale opravdu jedná o Ukrajince. Není jasné, zda jde o uprchlíka, anebo pochází z rodiny, která již v žije ČR delší dobu. Je to přitom již druhý brutální útok Ukrajince na českou ženu během několika posledních dnů.

Ukrajinec znásilnil v Plzni 15letou dívku, potom ji polil benzínem, zabalil do pytle a shodil ze srázu. Známe podrobnosti

V noci z úterý na středu došlo v Plzni k útoku Ukrajince na nezletilou 15letou českou dívku. V lesním porostu mezi střelnicí v Lobzích, Rolnickým náměstím a ulicí Na Hraně byla velice brutálně znásilněna teprve patnáctiletá dívka. Podle informací se měla krvácející dívka s vážným bodným zraněním dopotácet ke kamarádce domů, odkud jí byla přivolána pomoc. Na místo samozřejmě vyjeli záchranáři i policisté a následně bylo zjištěno, že útočník dívku nejen znásilnil, ale i okradl. Poté, zřejmě v přesvědčení, že je mrtvá, zabalil pachatel tělo dívky do igelitového pytle a shodil ze srázu.

Podle informací pachatel, který byl identifikovaný jako Viktor Veselskij (jinde uváděno Veselskyy), dokonce dívku prý polil jakousi kapalinou, zřejmě benzínem, ale nezapálil ji. Po polití ji zabalil do igelitového pytle. Podle zdroje z řad vyšetřování se nejednalo o pokus o zapálení těla, ale o chemickou neutralizaci pachových stop, aby policejní pes nemohl pachatele vystopovat. Ukrajinec byl totiž přesvědčen, že oběť je mrtvá a po jejím nalezení začne policie zajišťovat pachové stopy. Z těchto informací podle našeho zdroje vyplývá, že muž není začátečník a je obeznámen s policejními postupy, přičemž připravený igelitový pytel a benzín naznačují, že se těla chtěl zbavit a zamést po sobě minimálně pachové stopy.

Video: https://aeronet.news/teprve-16-lety-ukrajinec-zautocil-v-praze-a-pokusil-se-o-znasilneni-38-lete-zeny-po-brutalnim-pokusu-o-vrazdu-15-lete-znasilnene-a-okradene-ceske-divky-v-plzni-jde-jiz-o-druhy-utok-ukrajince/

Zatímco záchranáři dívku transportovali do nemocnice, policisté uzavřeli prostor kolem místa činu a byl povolán technik k zajištění maximálního možného množství kriminalistických stop. 

"Podle zatím zjištěných informací mladý muž dívku vylákal na procházku kolem řeky s tím, že cestou odnese věci známému. Jelikož se dívka s mladíkem nějakou dobu znala, souhlasila. Po chvíli muž nečekaně změnil směr a zabočil do nedalekého lesíku. Tam dívce svázal ruce, přelepil ústa a znásilnil ji. Následně jí způsobil ještě řezné zranění a vyhrožoval jí smrtí. Poté ji zabalil do pytle, shodil ze srázu do lesa a odešel," popsala děsivé okamžiky tisková mluvčí policie a pokračovala: "Dívce, která předstírala smrt, čímž si zřejmě zachránila život, se podařilo z místa dostat a zavolat Zdravotnickou záchrannou službu, která o situaci ihned vyrozuměla policii."

Naprosto skandální je přístup, který zvolil ministr vnitra Vít Rakušan. Ten se totiž na Twitteru naprosto nepochopitelně opřel do Tomia Okamury, který mj. vyjádřil naději, že pachatel bude po výkonu trestu z ČR deportován pryč z republiky, ale to podle všeho prý nebude. Rychetského Ústavní soud totiž přijal skandální rozhodnutí s odvoláním na Lisabonskou smlouvu a s ní spojenou Evropskou listinu občanských práv a svobod.

"SPD prosazuje, aby cizincům, kteří jsou odsouzeni za trestný čin, bylo ukončeno povolení k pobytu v ČR. Bohužel tomu tak v současnosti není, jelikož to neumožňují pravidla EU. A Fialova vláda plně tuto politiku EU podporuje. Takže pachatelé odporných trestných činů, jako je brutální znásilnění a pokus o vraždu české 15leté dívky v Plzni, které tento týden spáchal 18letý Ukrajinec, mohou i po uplynutí trestu nadále zůstat legálně v ČR. To je pro SPD nepřijatelné," uvedl Okamura.

Podle Okamury mohou cizinci po odpykání trestu v ČR i nadále zůstat a pokračovat v trestné činnosti. Ústavní soud v roce 2020 například vyhověl stížnosti Vietnamce, odsouzeného za drogovou trestnou činnost. V roce 2016 Vietnamec dostal dvouletý nepodmíněný trest vězení za výrobu a distribuci drog. Ministerstvo vnitra v roce 2018 zrušilo Vietnamcovi povolení k trvalému pobytu. Trestnou činnost, které se dopustil, úřady označily za trvající ohrožení veřejného pořádku. Muž neuspěl ani se správní žalobou. Jeho stížnosti ale vyhověl Ústavní soud, který ve svém nálezu předestřel výklad směrnice EU o svobodném pohybu a pobytu na území členských států.

Po odpykání trestu bude moci Ukrajinec na základě Rychetského judikátu ÚS zůstat v ČR

Svobodný pohyb na území EU je podle Lisabonské smlouvy lidským právem, které se nemůže používat jako předmět sankcí vůči jedinci. Je možné zavřít cizince za distribuci drog, ale není možné zbavit ho práva na pobyt v EU, neboť to je předmětem lidského práva, garantovaného v Evropské listině. Panečku, tomu se říká "vyjebat" s vlastním národem. 

Na Okamurovu výzvu k deportaci Ukrajince zareagoval ministr vnitra těmito slovy: "Obchodoval vždycky se vším. Dokud to byly zájezdy pro plyšáky, byl to jen směšný podivín. Když začal rozprodávat politické strany, povýšil na šejdíře národního formátu. Když ale přišel na to, že nejlepším zbožím je strach, stal se vůdcem parlamentního fašistického hnutí. Motat národoveckou notu do odporného zločinu, to je skutečný projev lidské zrůdy a hyeny."

Tohle prohlásil ministr vnitra o Okamurovi za to, že si dovolil navrhnout deportaci ukrajinského zločince po odpykání trestu zpátky na Ukrajinu. Panečku, to je ukrajinizace vnitra jako řemen! Je zajímavé, že o obchodování se strachem píše zrovna Vít Rakušan, který na budovu vlastního úřadu vyvěsil vlajku s ruským prezidentem v pytli na mrtvoly a jehož nadřízený premiér Petr Fiala neustále straší, že jsme ve válce a že ruská hrozba je všudypřítomná. Ukrajinci se prostě v ČR začínají projevovat jako u sebe doma na Ukrajině.

Fialova vláda nezvládla migrační krizi z Ukrajiny a dokonce aktivně ji podporuje formou ukrajinizace ČR, vyvěšováním ukrajinských vlajek na státní a úřední budovy a dalšími procesy. Výsledkem jsou statisíce ukrajinských migrantů, kteří překreslují demografii českých měst a indukují do české společnosti projevy, spojené s vysokou kriminalitou závažného charakteru, protože do ČR přišly statisíce neprověřených osob z celé Ukrajiny. Konflikty s ukrajinskými uprchlíky se začínají navyšovat, a to nejen v ČR, ale v celé Evropě.

Když mohou Ukrajinky s malými dětmi trajdat na dovolenou a na prázdniny na Ukrajinu, mohou se tam vrátit natrvalo do utečeneckých táborů

Přitom pro ukrajinskou emigraci pominuly důvody. Na západní Ukrajině, resp. na západ od prostoru Novoruska a Dněpru, je bezpečno a jak přinesla informaci česká média počátkem prázdnin, desítky tisíc Ukrajinců vyrazily na dovolenou do své země, a to za pomoci Českých drah, RegioJetu a dalších dopravců. Maminy s dětmi, ale i ukrajinští muži, využili nabídek dopravců a vyrazili vlaky do měst na západní Ukrajině, ale dokonce až do Kyjeva.

Zamyslete se sami: Kdyby na Ukrajině bylo nebezpečno, jezdily by tam výletní vlaky českých drah? A jezdily by tam ukrajinské matky se svými dětmi? Odpověď je logická a jasná. Samozřejmě, že ani omylem a ani náhodou. Pokud by na západní Ukrajině byl stav podobný válce, tedy nebezpečná zóna, nejezdily by tam ani české vlaky, ani ukrajinské maminy s dětmi. Jinými slovy, je načase, aby Ukrajinci opustili Evropskou unii a vrátili se zpátky na Ukrajinu, minimálně do západní části.

Uprchlický tábor v Turecku vybudovaný z peněz EU pro syrské migranty
Uprchlický tábor v Turecku vybudovaný z peněz EU pro syrské migranty

Ubytovací kapacity by mohly zajistit uprchlické tábory pod mandátem EU, případně OSN, které by byly vybudovány na západní Ukrajině a finančně by je mohla subvencovat Evropská komise stejně, jako to dělá v případě uprchlických táborů v Turecku, které zadržují migranty před cestou do EU. Brusel za to platí miliardy EUR, konkrétně v roce 2020 byla dohoda mezi EU a Ankarou prodloužena a Brusel poskytl Turecku alokaci 6 miliard EUR na uprchlíky v Turecku. Erdoganova vláda tak inkasuje tučné peníze za to, že se stará o migranty, kteří si to namířili do Evropy.

EU strká Erdoganovi 6 miliard EUR za provoz uprchlických táborů v Turecku, tak by Brusel mohl klidně zafinancovat i tytéž tábory pro Ukrajince na západní Ukrajině

A protože 6 miliard EUR nebylo dost, tak v roce 2021 navýšila EU finanční rámec o další 3 miliardy EUR navíc. Když tedy Evropská unie může financovat uprchlické tábory v Turecku na to, aby se arabští migranti nedostali do EU, tak by mohla zafinancovat i ukrajinské uprchlické tábory vybudované na Haliči, kde je bezpečno a bylo by možné tam zadržovat miliony Ukrajinců před migrací do EU, kde jejich nezvládnutá migrační krize vyvolává již dnes bezpečnostní hrozby. A to jak závažnou kriminalitu, tak i vzestup počtu konfliktů mezi místním obyvatelstvem a nezvládnutou záplavou ukrajinských uprchlíků. Je načase předat Ukrajince do péče Zelenského vládě.

Pokud nedojde k odsunu ukrajinských migrantů z EU, tyto brutální a násilné útoky se budou kumulovat a zesilovat stejně, jako to vidíme všude v západní Evropě ve velkých metropolích, kde kriminalita v řadách pro změnu arabských migrantů mnohonásobně překračuje kriminalitu místního západního obyvatelstva.

Meme – Vít Rakušan: Jsem ministr vnitra tohoto státu, je ti to jasný? Slava Ukraini!
Meme – Vít Rakušan: Jsem ministr vnitra tohoto státu, je ti to jasný? Slava Ukraini!

Tato kriminalita je přitom úzce navázána na nezvládnutou migrační politiku hostitelské země, na sociální inženýrství neomarxistické EU, na nadměrnou migraci, nízkou adaptabilitu a integraci uprchlíků do místní kultury a především prvky ghettizace, kdy migranti se namísto inkluze naopak vymezují proti místní populaci a proti místnímu společenskému systému, kterým opovrhují. Migraci v takových počtech nezvládla ani Francie, ani Německo, ani Švédsko, což jsou země s diametrálně silnějšími ekonomikami, než jakou má ČR. 

Pravděpodobnost, že v ČR bude mít Fialovou vládou zcela nezvládnutá migrace lepší výsledky než v těchto západních zemích, je tudíž naprosto iluzorní. Jedinou cestou je navrácení Ukrajinců domů, a to dočasně do uprchlických táborů na západní Ukrajině s asistencí EU a OSN, než dojde k ukončení války.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!