Totalita v ČR se rozjela naplno!

07.03.2023

Obraz totality: 34 let po roce 1989 bude na Hradě komunistický rozvědčík a bývalí disidenti se opět ocitají před soudem!

Předlistopadový disident dostal 6 měsíců s podmínkou na rok a půl za to, že chtěl sundat ukrajinskou vlajku z Národního muzea, a soudce v odůvodnění argumentoval tím, že pachatel byl za podobný akt odsouzen již v dubnu 1989! Soudy v Česku tak nově vytahují na disidenty už i rozsudky komunistických lidových senátů, za které byli dávno rehabilitováni! Fialův "brejličkový" teror se rozjíždí naplno!

JUDr. Norbert Naxera nás o víkendu do redakce informoval o naprosto neuvěřitelném rozsudku, který padl na Obvodním soudu pro Prahu 1 ve dne 13. února tohoto roku. Známý disident před listopadem 1989 a občanský aktivista z Holešovské výzvy pan Slávek Popelka byl zatím nepravomocně odsouzen na 6 měsíců do vězení s podmínkou na 18 měsíců za to, že usiloval o odstranění ukrajinské vlajky z budovy Národního muzea.

A to proto, že se oprávněně domníval, že tento nezodpovědný akt vyvěšení ukrajinské vlajky jako jedné z válčících stran v konfliktu na Donbasu vyvolá aktivizaci v české společnosti a lidé budou chtít vlajku odstranit jako provokativní symbol pokračování války a násilně vniknou do Národního muzea, protože Národní muzeum je symbolem českého a nikoliv ukrajinského národa. Soud však dospěl k názoru, že informace, adresovaná správě Národního muzea ohledně odstranění vlajky, byla poplašnou zprávou. Soud došel k závěru, že násilné vniknutí do budovy muzea nehrozilo, a tudíž prý mělo jít o poplašnou zprávu.

První strana rozsudku
První strana rozsudku

Naprosto neuvěřitelné je ovšem to, že soudce v odůvodnění rozsudku odkazuje na minulou "trestnou" činnost aktivisty, za kterou si šel na 4 měsíce sednout natvrdo. Jenže soudce neodkazoval na rozsudek z poslední doby, ale na rozhodnutí lidového senátu ze dne 4. 4. 1989 u soudu v Brně, kde si Slávek Popelka vyslechl rozsudek 4 měsíců nepodmíněně za šíření letáků, za svolávání demonstrací a za výzvy KSČ k demisi.

Ano, soudce tak do odůvodnění rozsudku v roce 2023 argumentuje rozsudkem lidového senátu v Brně z roku 1989, kdy byl disident odsouzen na 4 měsíce za protistátní činnost! Obrázek z rozsudku máte o několik odstavců v článku níže. Skeny z rozsudku publikujeme se souhlasem pana Popelky, jak nás informoval pan doktor Naxera.

Soudy po 34 letech v ČR dělají z bývalých disidentů recidivisty za jejich politickou činnost před rokem 1989

A soudce na Praze 1 měl zjevně na háku skutečnost, že tyto rozsudky nad disidenty před rokem 1990 byly rehabilitovány a žádný soud nemá dnes právo argumentovat v odůvodněních rozsudky lidových senátů před rokem 1989 (!). Tohle je zkrátka návrat totality se vším všudy a není divu, že Češi balí kufry a emigrují z ČR do ciziny. Dostáváme do redakce od našich čtenářů informace, že se rozhodli pro emigraci. Je to smutné, ale bohužel vyhazovy z práce a dokonce ze škol kvůli občanskému aktivismu proti válce na Ukrajině si vybírají první oběti.

Petr Pavel a Petr Fiala
Petr Pavel a Petr Fiala

Někomu to může připadat jako unáhlené, ale ve chvíli, kdy národ si zvolí na Hrad komunistického rozvědčíka a předsedu místní stranické organizace KSČ v r. 1989, a když české soudy odsuzují bývalé disidenty za aktivismus a argumentují rozsudky za podobnou činnost před rokem 1989, tak v takové situaci je zjevné, že totalita se vrátila do ČR institucionálně a se vším všudy. 

Pan doktor Naxera nám k tomu napsal:

Celý rozsudek je absurdní, protože podobné jednání není, podle komentáře k trestnímu zákoníku sepsanému předsedou Nejvyššího soudu JUDr. Šámalem, vůbec trestným činem. V ČR neexistuje trestný čin hanobení vlajky nebo něco podobného a šíření poplašné zprávy je, když pachatel vyhrožuje něčím skutečně nebezpečným, např. že v nějaké budově je bomba, ne že z ní sundá vlajku. Nejvíce absurdní je, že soudce považuje za přitěžující okolnost "kriminální minulost" obviněného.

V odůvodnění je uvedeno, že obžalovaný byl odsouzen k trestu odnětí svobody nepodmíněné v trvání 4 měsíců, a to rozhodnutím Městského soud v Brně ze dne 4. 4. 1989. Slávek Popelka byl v roce 1989 odsouzen ze šíření letáků, svolávání demonstrací, za výzvu k demisi KSČ a výzvu k založení strany Zelených. Myslel jsem, že podobné rozsudky vydané do roku 1989 ve zjevně politických procesech byly zrušeny, a nelze k nim proto přihlížet. Alespoň donedávna tomu tak bylo a političtí vězni odsouzení za odpor proti komunistickému režimu před rokem 1989 byli rehabilitováni, odškodňováni, oceňováni státním vyznamenáním apod.

Nyní, 33 let od listopadu 1989, se situace zřejmě změnila a bývalí disidenti, jako byl Popelka, jsou opět odsuzováni za politické trestné činy a jejich odsouzení za odpor proti komunistickému režimu je opět přitěžující okolností, hledí se na ně jako na recidivisty.

Totalita se vrátila do ČR spolu s Fialovou vládou Pětikoalice, už o tom není pochyb, režim znovu vyrábí disidenty a zavírá je do kriminálů, případně hrozí podmínkami

Sundat dnes někde v ČR ukrajinskou vlajku je nebezpečný a Fialovým režimem stíhaný trestný čin stejně, jako kdybyste před rokem 1989 chtěli odněkud sundat vlajku Sovětského svazu. Je to úplně stejná rovina, soudy rozhodují totožně, jako by rozhodovaly před rokem 1990.

Za podobné aktivity jsou podobné a prakticky identické tresty, tedy okolo půl roku odnětí svobody, přičemž lze úplně abstrahovat od skutečnosti, jestli je tam podmínka anebo není, protože v principiální rovině to nehraje roli. Důležité je to, že za občanský aktivismus znovu padají rozsudky a znovu máme u soudů procesy s politickými vězni, kteří se znelíbili režimu z ideového a ideologického hlediska. Slávek Popelka chtěl sundat ukrajinskou vlajku a dostal 6 měsíců s podmínkou na rok a půl.

Strana 3 rozsudku
Strana 3 rozsudku

Patrik Tušl a Tomáš Čermák protestovali pro změnu proti ukrajinské migraci a vnitro se rozhodlo, že z nich udělá exemplární příklady a zavřelo je nejprve do vazby a potom je u soudu odsoudili za údajné šíření nenávistných výroků. Byla to Fialova výstraha obyvatelstvu, varování občanům ČR, aby nezasahovali do politiky vlády ČR a její podpory a podněcování války na Ukrajině.

Jsou v tom zainteresováni členové vládní koalice skrze klientské vazby na český zbrojní průmysl a obchodní firmy se zbraněmi. Válka na Ukrajině je lukrativní business nejen pro americké, ale i pro české zbrojovky a zbrojní firmy, které jsou napojeny lobbisticky na pětikoalici a Fialovu vládu. Proto jakékoliv protesty proti Ukrajině, Ukrajincům anebo proti válce na Ukrajině přímo ohrožují tyto zbrojní kšefty.

Válka na Ukrajině je obrovský byznys pro mafie u moci, proto zbrojní zakázky se točí, zbrojaři inkasují a důchodci jsou okrádáni za bílého dne přímo ve sněmovně

Aby se protesty lidí z ulice nezesilovaly a nedošlo k opakování té ohromné demonstrace na Václavském náměstí 3. září 2022, bylo rozhodnuto vyslat výstrahy obyvatelstvu v podobě exemplárních rozsudků, tedy proti Tušlovi, Čermákovi a nyní i proti předlistopadovému disidentu Popelkovi. Je to vláda mafie, která používá mafiánské a zastrašovací metody.

Jenom už se nepoužívají hrozby typu mrtvé ryby zabalené v novinovém papíru, kterou někdo položí před dveře nepohodlné osobě jako vzkaz a hrozbu, ale použije se výstraha v podobě nějakých rozsudků nad "dezinformátory" a "dezoláty", které zastraší veřejnost, aby se neaktivizovala, nechodila do ulic na demonstrace proti Fialově režimu, proti komunistickému rozvědčíkovi na Hradě, proti pětikoalici s Dozimetrem a jinými mrtvolami a kostlivci ve skříních, prostě aby obyvatelstvo drželo hubu a krok, stejně jako před rokem 1990.

Slávek Popelka, občanský aktivista
Slávek Popelka, občanský aktivista

Přesně to je účelem těchto rozsudků proti občanským aktivistům. Není ani překvapivé, že vládní koalice provedla koncem minulého týdne ve sněmovně parlamentní puč a odebrala opozici právo vystupovat ve sněmovně proti návrhu novely zákona o důchodech.

Vládní koalice nakonec novelu prosadila ve sněmovně a okradla důchodce v ČR v průměru o 1 000 Kč měsíčně, takže čeští důchodci ponesou dopady inflace na svých bedrech, zatímco Fialova vláda bude dál dodávat zbraně a peníze Ukrajině a k tomu navíc bude přijímat další Ukrajince, které vláda bude sociálně podporovat.

A ještě k tomu bude vláda nakupovat tanky, transportéry a stíhačky od USA, Německa a dalších zemí. Zatímco Fialova vláda bude s rozvědčíkem na Hradě vyzbrojovat Ukrajinu, čeští důchodci budu rýt ústy v zemi. Tohle všechno způsobila a spískala Fialova vláda, která spíš připomíná protilidovou juntu, okrádající vlastní důchodce, zatímco vyzbrojuje cizí zemi do války.

Teror "brejličkového" profesora v roli premiéra proti českému lidu je přitom na začátku. Po nástupu agenta Pávka na Hrad začne teprve ta skutečná jízda, na to se připravte. Padesátá léta jsou zpátky! Svazáci sice mají dnes jiné košile, ale stejné kecy a hlavně stejné manýry proti těm, kdo nejdou s nimi. Umlčet opozici v parlamentu, zablokovat opoziční tisk a média, obsadit všechny mocenské posty ve státě, včetně úřadu prezidenta a pozavírat odpůrce do kriminálů a zbytek společnosti vyděsit a donutit k držení jazyku za zuby.


Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!