Trestní oznámení na českého ministra vnitra

02.03.2023

Muž z Mělníka chtěl podat trestní oznámení na českého ministra vnitra, a když se vrátil domů, přijela policie, obrátila mu byt vzhůru nohama, přišlo na něj prý anonymní udání kvůli extrémismu!

Za další půl hodiny přijel OSPOD (orgán sociálně-právní ochrany dětí) na anonymní udání kvůli údajnému zanedbávání dětí! Aby toho nebylo málo, banka mu zablokovala účet! To vše kvůli tomu, že chtěl podat trestní oznámení na Víta Rakušana za jeho účast na víkendových demonstracích ukrajinských extrémistů z řad Pravého sektoru a Batalionu Azov! O případ se již začala zajímat ruská televize!

Pokud si myslíte, že Česká republika je právní a demokratický stát, následující informace vás vyvedou z krutého omylu. Po 34 letech od Kabátové revoluce je totiž možné prohlásit, že Česká republika je totalitní stát, kde složky státní policie plní roli represivního a nátlakového prostředku, který má za úkol zastrašit obyvatelstvo, aby nečinilo problémy vládě a ministrům u moci. Událost, ke které došlo počátkem tohoto týdne v Mělníku, je doslova alarmující ukázkou toho, jakým způsobem je režim v ČR připravený sociálně zlikvidovat jakéhokoliv člověka.

A to hlavně v případě, kdy kritizuje nebo obviňuje vládu z páchání přestupků či trestných činů v souvislosti s pobytem ukrajinských uprchlíků v ČR, kteří pořádají demonstrace a společenské akce, na kterých jsou propagovány neonacistické symboly jako jsou hákové kříže, vlčí háky (wolfsangel), symboly černého Slunce (černý kolovrat) a Ukrajinci vykřikují hesla spojená s genezí a historií válečného zločince Stěpana Bandery, především nacistický pozdrav Слава Україні! Героям слава!, používaný Banderovci a zavedený v jednotkách OUN/UPA v roce 1941 jako ukrajinská varianta německého pozdravu Waffen SS Sieg Heil! K čemu tedy došlo?

Video 2x na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-muz-z-melnika-chtel-podat-trestni-oznameni-na-ceskeho-ministra-vnitra-a-kdyz-se-vratil-domu-prijela-policie-obratila-mu-byt-vzhuru-nohama-prislo-na-nej-pry-anonymni-udani-kvuli-extremismu/

O víkendu proběhly v Praze na Václavském náměstí a na Letné demonstrace na podporu Ukrajiny, kterých se osobně zúčastnil i ministr vnitra Vít Rakušan, což vzbudilo velké pohoršení u velké části českého obyvatelstva, protože na demonstraci docházelo k porušování zákonů, zejména ve vztahu k propagaci nacistických symbolů, Ukrajinci dokonce i hajlovali a vykřikovali ukrajinské zdravice Banderovy ukrajinské osvobozenecké armády (UPA).

UPA za II. sv. války bojovala na straně Wehrmachtu a jednotek SS v boji proti Sovětskému svazu. A protože ministr vnitra se účastnil takovéto závadové demonstrace osobně, rozhodl se občanský aktivista z Mělníka, že podá na Víta Rakušana trestní oznámení. Výše uvedené video zachycuje svědectví pana Aleše Svobody, co se dělo ve chvíli, kdy se pokusil na policejní služebně v Mělníku podat trestní oznámení na ministra vnitra, a co se dělo vzápětí poté, když se pan Aleš vrátil domů.

S podáním trestního oznámení na Víta Rakušana neuspěl a po návratu domů ho přepadla policie s domovní prohlídkou a sociálka z OSPODu

Na policejní služebně s ním nikdo nechtěl trestní oznámení sepsat, protože všichni policisté byli v šoku, když se dozvěděli, na koho má být trestní oznámení podáno, tedy přímo na jejich nejvyššího nadřízeného na vnitru. Policisté se naprosto neuvěřitelně přijetí a sepsání trestního oznámení vyhnuli, přesunuli tento úkon na hlavního velitele, který ale nebyl přítomen, takže dohoda nakonec spočívala v tom, že pan Svoboda se telefonicky domluví na další den.

Trestní oznámení tedy nepodal, nebylo mu to umožněno s výmluvou na zaneprázdněnost policistů. Pan Svoboda se vrátil domů a zhruba po půl hodině to začalo. Na zvonek mu zazvonila policie, že na něj přišlo anonymní udání z důvodu extrémismu a policisté mu vtrhli do bytu a provedli domovní prohlídku. Z videa nevyplývá, jestli policisté měli v ruce povolení k prohlídce od soudu, anebo prohlídka proběhla bez papíru na základě souhlasu pana Svobody. Každopádně, sebrali mu počítač, synovi tablet, telefony. A to nebylo všechno.

Co k tomu dodat?
Co k tomu dodat?

Za další půl hodiny znovu někdo zazvonil a před dveřmi bytu se objevily pracovnice sociálky a Odboru sociální péče o dítě, tedy tzv. OSPOD a oznámili panu Alešovi, že přišlo anonymní udání kvůli údajnému zanedbání péče o děti, o dva syny. Pracovnice prohlédly celou domácnost, zkontrolovaly ledničku a dokonce ručně přepočítávaly pleny, jestli menší dítě, zřejmě batole, má dostatek plen.

Pracovnice se dokonce divily, že druhý starší syn je ve škole, když anonym prý nahlásil, že děti nechodí do školy. Tohle by někdo mohl považovat doslova za horor, co se vám stane během půl hodiny po návratu ze služebny policie, která s vámi odmítla sepsat trestní oznámení na ministra vnitra za hnutí STAN, které se zmítá v korupčním skandálu Dozimetr, panečku. A to nebylo pořád všechno. Tečka na závěr přišla od banky.

To nebylo všechno, banka mu navíc vzápětí zablokovala účet, takže rodina zůstala bez prostředků

Jak pan Aleš zjistil, banka mu zablokovala účet, což znamená, že policie musela bance nahlásit informace, na jejichž základě byla banka nucena účet odstavit, a to se děje jen ve výjimečných případech, kdy třeba někdo používá účet k páchání trestné činnosti, např. prodej fiktivního zboží na internetu, které nikdy není doručeno zákazníkovi apod. Dalším důvodem je podezření z terorismu.

Pokud pan Aleš měl domovní prohlídku na základě anonymního udání z důvodů svého údajného extrémismu, potom je velice pravděpodobné, že i účet byl zablokován z podobného důvodu. Takže jaký je výsledek pondělního pokusu p. Aleše Svobody podat trestní oznámení na Víta Rakušana? Velice tristní. A poslouchejte dobře, možná vám "docvakne", co nám napsal do redakce náš čtenář, který podle svých slov pracuje jako policejní vyšetřovatel dlouhá léta.

Vladimir Putin v pytli na mrtvoly na budově ministerstva vnitra v Praze
Vladimir Putin v pytli na mrtvoly na budově ministerstva vnitra v Praze

Domovní prohlídka kromě zastrašovacího faktoru měla podle jeho názoru za úkol zajistit panu Svobodovi telefon, aby došlo k jeho zabavení a policie tak nemohla pokračovat v úkonech ohledně podání T.O. na ministra vnitra Víta Rakušana, protože dohoda s policisty na služebně byla taková, že mu zavolají a domluví si s ním schůzku na další den ve věci úkonů.

Jenže provedením prohlídky a zabavením telefonů pana Aleše došlo k tomu, že služebna v Mělníku se teď nemůže panu Alešovi dovolat, protože telefon pana Aleše je zabaven po domovní prohlídce. Policejní orgán tak úkon nemůže provést a nemůže sepsat trestní oznámení, protože se nelze p. Alešovi dovolat a sjednat s ním termín. Nelze tak podat na policisty na služebně Mělník stížnost, protože oni prokáží, že pan Aleš telefon nezvedá. Nepřijetí T.O. tak nelze považovat za neplnění povinností policie, protože na straně stěžovatele je věcná překážka, tedy nemožnost se panu Alešovi dovolat.

Domovní prohlídka vedla k zabavení telefonu, aby se mu nemohl ze služebny v Mělníku nikdo dovolat a sepsat s ním T.O. na Rakušana?

Pan Aleš si může samozřejmě udělat znovu výlet na policejní služebnu a pokusit se napodruhé podat T.O. osobně, otázkou ale je, zda se opět nedozví, že příslušný orgán je zrovna na výjezdu někde pryč a má si s ním telefonicky dojednat nějaký termín. Podle našeho čtenáře jde o metodu zastrašování stěžovatele, která se používala před rokem 1989 u Veřejné bezpečnosti a měla název "Zahájení závadové osoby výstrahou".

Podle vyšetřovatele se před rokem 1989 jednalo o úkon předvedení a zadržení závadové osoby v cele předběžného zadržení, obvykle před nějakým významným výročím nebo datem, během kterého by se osoba mohla pokusit aktivizovat a provádět demonstrace nebo protesty.

Jak se zdá, vnitro zahájilo závadového pana Aleše výstrahou přímo vzorově a způsobem, který nepoužívalo ani StB před rokem 1989. Pan Aleš byl zahájen s výstrahou v podobě domovní prohlídky, sociálky poštvané na jeho dvě děti a obstavením bankovního účtu, což může být likvidační, pokud nemá někde doma hotovost. A to všechno kvůli tomu, že chtěl podat trestní oznámení na ministra, který chodí na demonstrace ukrajinských extrémistů a on sám dokonce jako extrémista vyvěšuje na budově vnitra plachty s podobiznou Vladimira Putina v pytli na mrtvoly.

V Plzni si už dokonce Ukrajinci pořádají diskotéky s názvem Bandera Party, ze kterých jde výtěžek na vojenskou pomoc Ukrajině a teprve po obrovském křiku se věcí začala zabývat policie, protože Stěpan Bandera je dosud považovaný za válečného zločince a kolaboranta s nacisty podle českých zákonů, podobně jako nacisté III. Říše. Pojmenování diskotéky po Banderovi tak může naplňovat skutkovou podstatu propagace nacismu a kolaborantů s nacisty. Co kdyby si někdo uspořádal diskotéku s názvem "Emanuel Moravec Párty?" To by byla rychlost se zákazem.

Ruská televize se o bizarní kauze z Mělníku již dozvěděla a chystá reportáž

Není proto divu, že podle informací naší redakce se již o kauzu z Mělníka zajímají i reportéři 1. kanálu Ruské televize, kteří o této události chystají reportáž. Znovu se potvrzuje, že do nejvyšších pater české politiky prorůstají praktiky mafie a mafiánského chování, které má všechny parametry policejního státu, který pomáhá režimu odklízet z cesty nepohodlné osoby, které jsou zahajovány s výstrahou. Václav Havel by se divil, kdyby ještě žil, protože i on by se jistě pozastavil nad těmito praktikami inspirovanými z před listopadu 1989, které jsou navíc dovedně rozšiřovány o nástroje tlaku na osobu přes OSPOD a přes ekonomickou likvidaci skrze zablokování účtu.

Občanský aktivista, pan Aleš Svoboda
Občanský aktivista, pan Aleš Svoboda

Když se to chová jako mafie, když to používá praktiky jako mafie, když se to vyjadřuje a mluví jako mafie, tak to musí být mafie a nikoliv demokratická vláda. Když ministr vnitra vyvěšuje na budovu vnitra výhružné plachty jako gangster, když vláda chce blokovat weby a opoziční názory na těchto webech, když ministr vnitra chodí na demonstrace, kde ukrajinští extrémisté mávají neonacistickými symboly a skandují ukrajinské variace na německé Sieg Heil, tak se nemůže český naivní člověk divit, že je najednou zahájen policií, obrátí mu byt vzhůru nohama, jdou mu po dětech a odstaví ho i od peněz v bance. Taková je realita v Čechototalitě v roce 2023.

Aktualizace po uzávěrce článku – Doplňující video a důkazy

Pan Aleš následující den nakonec úspěšně trestní oznámení podal osobně, ale v novém videu se vyjadřuje ke kampani, která se proti němu rozjela na Facebooku s cílem diskreditace jeho tvrzení. Ano, jedná se o tzv. aktivní opatření mocenských orgánů s cílem znevěrohodnit jeho svědectví.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!