Tři masivní exploze zničily plynovody Nord Stream 1 a 2 

28.09.2022

Polský europoslanec a bývalý ministr obrany a zahraničních věcí již za likvidaci obou plynovodů stihl na Twitteru USA poděkovat!

Podle ruské FSB mohlo jít o exploze protiponorkových torpéd, svržených na potrubí z lodi nebo ze stíhačky! Pro domácnosti plyn s omezeními v EU bude, ale průmysl v Evropě zřejmě zkolabuje! Vedení koncernu VW dokonce zvažuje uzavření továren ve střední Evropě a přesunutí výroby na jihozápad a sever Evropy do pobřežních měst, kde jsou LNG terminály!

Energetické drama v Evropě de facto nabírá nejšílenější možné obrátky a označovat situaci za eskalaci je prostě slabé slovo. Nejprve německý Tagesspiegel a po něm i ruská média potvrdila, že v noci z pondělí na úterý došlo podle názoru německých i ruských energetiků k útokům na potrubí plynovodu Nord Stream 1 a 2 s odstupem několika málo desítek minut.

Ruské seizmologické stanice v Petrohradu podle ruské televize zaznamenaly při explozích otřesy na dně Baltu o sílu 5,8 stupně Richterovy škály a podle vojenských analytiků na 1. kanálu ruské televize odpovídaly otřesy použití protiponorkových 1 000 lb. torpéd odpálených buď z lodi, ponorky anebo shozených ze stíhačky.

V oblasti operovala skupina amerických útočných lodí

Jak uvedl server Politikus, v oblasti obou incidentů v době explozí operovala skupina amerických útočných lodí, které právě oznámily dokončení prací v oblasti. Expediční oddíl lodí amerického námořnictva pod vedením univerzální výsadkové lodi USS Kearsarge dokončil v úterý úkoly v Baltském moři a byl spatřen, jak průlivem míří narychlo pryč do Severního moře. V době prvního zachycení lodí na online mapách se skupina lodí amerického námořnictva nacházela 30 kilometrů od místa údajné sabotáže plynovodu Nord Stream 1 a asi 50 kilometrů od vedení plynovodu Nord Stream-2.

Skupina amerických lodí v těsné blízkosti plynovodů Nord Stream 1 a 2 v Baltském moři
Skupina amerických lodí v těsné blízkosti plynovodů Nord Stream 1 a 2 v Baltském moři

Lodě byly objeveny zhruba 5 hodin po explozích, takže není vyloučeno, že mohly mít s explozemi hodně co do činění a teď narychlo opouští místo činu. Na sociálních sítích v Polsku se naopak tvrdí, že za útokem stojí polská armáda, která použila munici, dodanou z USA, konkrétně letecké protiponorkové bomby s naváděním. Nad oblastí prý před výbuchy kroužilo letadlo polského námořnictva. Rusům to může být jedno, protože oba plynovody jsou v majetku Německa, konkrétně německé firmy Nord Stream AG. Níže jsou záběry dánského letectva, zachycující místa po explozích, kde na hladinu moře uniká plyn.

Video: https://aeronet.news/video-tri-masivni-exploze-znicily-plynovody-nord-stream-1-a-2-nedaleko-danskeho-a-svedskeho-pobrezi-a-polsky-europoslanec-a-byvaly-ministr-obrany-a-zahranicnich-veci-jiz-za-likvidaci-podekoval/

Švédské orgány zaznamenaly únik plynu v moři nedaleko Dánska, a protože jde o masivní úniky, je prakticky vyloučena výrobní vada prasknutí svařeného spoje, protože takové poruchy mají charakteristické chování mírného poklesu tlaku při tlakování, což charakterizuje netěsnost. V těchto případech o netěsnost nejde, protože tlaky v potrubích klesly prakticky na nulu. Takové chování plynovodu odpovídá destrukci roury v obrovském rozměru, kdy otvor je tak velký, že vyšší tlakování kompresorem nedokáže úroveň tlaku vrátit na normál, protože velkým otvorem utíká více plynu, než kolik kompresorová stanice na pobřeží dokáže kompenzovat. A hlavně při úniku plynu z podmořského potrubí nevznikají samovolné exploze.

Německo právě přišlo o naději na záchranu průmyslu, teď začne naprosté peklo

Vzhledem k tomu, že k událostem došlo na dvou oddělených plynovodech Nord Stream 1 a 2, pak jediným možným vysvětlením je sabotáž. Pokud někdo výbušninami zničil na mořském dně obě potrubí, potom jejich oprava vyžaduje součinnost Dánska, protože se jedná podle informací o jeho teritoriální vody, ale Dánsko uvalilo na Rusko mohutné sankce, takže to vypadá, že dokud nebudou sankce proti Rusku zrušeny, plynovody opraveny být nemohou. Další poškození se nachází i v teritoriálních vodách Švédska.

A i kdyby došlo ke zrušení sankcí, oprava v těch místech bude trvat i déle než rok. Podle Gazpromu jsou potrubí poškozena v místech, kde je větší hloubka a opravu nemohou provést potápěči, takže nepoškozené konce potrubí se musí pomocí lan vyzvednout nad mořskou hladinu a poškozená část bude vyměněna za novou trubku a všechno se to svaří dohromady na palubě pokládkové lodi.

Německo si dobrovolně nezprovoznilo Nord Stream 2 a teď už nemá ani jedničku. Oba plynovody “někdo” vyhodil do povětří, tedy vlastně do povodí Baltu.
Německo si dobrovolně nezprovoznilo Nord Stream 2 a teď už nemá ani jedničku. Oba plynovody “někdo” vyhodil do povětří, tedy vlastně do povodí Baltu.

Zásadní zpráva celé události je tato: Američané právě zaútočili na Německo skrze likvidaci jeho průmyslu a jediného plynového pojítka na levný plyn, tedy na ten ruský! Spolu s Německem zařve celá EU! Američanům šlo od počátku 90. let o zabránění spojení Berlína a Moskvy, protože to by ohrozilo americké zájmy v Evropě. Německo se ekonomicky zcela navázalo na ruské levné energie, což Německu pomohlo v obrovském ekonomickém rozvoji za posledních 30 let.

Bez ruského plynu, bez levného plynu a jeho dostatku nemůže německý průmysl v Německu pokračovat a bude muset zavírat továrny a přesunovat výrobu na jihozápad a sever Evropy, do měst na pobřeží, kde již mají a kde existují LNG zásobníky, bez kterých se německé podniky neobejdou. To samé platí o podnicích ve sřední a východní Evropě.

Škoda Auto může v Česku úplně skončit za současné situace, první náznaky od VW již přišly

Před 4 dny uvedl viceprezident Svazu průmyslu a dopravy Radek Špicar pro server E15, že německý Volkswagen uvedl, že pokud nedostatek levného plynu bude v Německu a v zemích východní Evropy pokračovat, bude nucen zavřít automobilové podniky a celé je přesunout na jihozápad a sever Evropy, a to právě kvůli tomu, že tyto země mají LNG zásobníky, do kterých LNG tankery přivážejí zkapalněný plyn z celého světa, včetně toho ruského LNG, protože Rusko prodává LNG do Číny a Čína potom LNG, které nespotřebuje, vozí tankery do Evropy do LNG terminálů ve Španělsku, Portugalsku a také ve skandinávských zemích.

Situace je v Německu v posledních hodinách alarmující, největší automobilky zvažují uzavření německých podniků a přesun do Španělska a dalších zemí. Totéž podle všeho hrozí i automobilce Škoda. Stovky tisíc lidí v ČR by přišly o práci, protože o práci by přišli nejen zaměstnanci automobilky, ale naprosto všichni nasmlouvaní dodavatelé. Po konci Škody v ČR by odešly i subdodavatelské podniky, minimálně ty, které rovněž mají potřebu dostatku plynu pro svoji výrobu.

Tahle loga budou brzy na masky škodovek lepit španělské dělnice
Tahle loga budou brzy na masky škodovek lepit španělské dělnice

Stále více německých ekonomů tvrdí, že jim připadá, že to, co dnes právě zažíváme v Německu, je proces nepřátelské deindustrializace, ordinované Německu z USA. Pád Německa jako ekonomiky č. 1 v EU povede i ke zhroucení EU. Na jejím místě nezůstane vzduchoprázdno, ale již dopředu je připravený nový projekt pod kontrolou amerických neonacistů, pohrobků německých esesáků, odsunutých po II. sv. válce v rámci tajné operace Paperclip do USA. Jejich potomci ovládli americký Deep State a po desítkách let se snaží znovu vrátit do Evropy a do rodného Německa, ale k převzetí moci nad Německem potřebují nejprve v Německu vyvolat mamutí krizi, tu samou krizi, která v roce 1933 vynesla k moci Adolfa Hitlera.

Američané získali pro projekt Trojmoří už i Itálii, nová premiérka je koněm Aspen Institutu. Moc špatné zjištění pro vlastence!

Bez krize není možné provést v Německu americkou renacifikaci, protože Německo bylo důkladně denacifikováno po roce 1945. Pouze mohutná ekonomická krize v Německu tuto denacifikaci vynuluje a umožní návrat neonacistickým a současně proamerickým procesům řízení stejně, jako k tomu došlo v pondělí v Itálii, kde se k moci dostala proamerická kobyla, členka italské pobočky Aspen Institutu a obrovská zastánkyně dodávek zbraní Ukrajině proti Rusku Giorgia Meloni a její hnutí Italské bratrstvo. Velká zastánkyně svazku Itálie a USA vyhrála volby a povede Itálii proti Evropské unii a ve prospěch pro-amerického projektu Trojmoří v Evropě. Mnoho lidí v ČR jásá, že v Itálii vyhrála proti-bruselská strana, jenže to je omyl.

Budoucí premiérka Itálie Giorgia Meloni
Budoucí premiérka Itálie Giorgia Meloni

Skutečnou vlasteneckou stranou je pouze strana Liga pod vedením Mattea Salviniho, která ale získala jen 8% hlasů. A to je všechno. Itálie a její vlastenci se stali oběti monstr podvodu a nechali se zlákat Světlonošem v sukních.

Giorgia Meloni je totiž tak úzce provázaná na Deep State v USA, že v jejím týmu jsou dokonce poradci a lidé z bývalé vlády proamerického poskoka Maria Montiho. Všechno, co se teď děje, je proces likvidace Německa s cílem svržení poválečného politického systému v Berlíně a tichá či více hlučná reinstalace neonacistického systému, který ale nepůjde po krku Židů, ale tentokrát po krku Rusů a všeho ruského! To se již de facto děje v celé Evropě.

Nacismus se s velkou sebejistotou vrací po 77 letech do Evropy z USA, kam v roce 1945 byl evakuován naivními Američany

K nastolení tvrdého neonacistického a protiruského systému v Evropě se musí nejprve zhroutit německá ekonomika, která umete cestu novým radikálním a neonacistickým politikům, které ale většina z vás nebude schopna za neonacisty označit nebo identifikovat, protože se budou tito politici etablovat jako vlastenci, kteří jsou proti migraci, proti Bruselu, proti Berlínu, ale na straně druhé už zdaleka tak nejsou proti NATO, ani proti USA a hlavně ani proti Izraeli.

Základní trivia o tajné operaci Paperclip
Základní trivia o tajné operaci Paperclip

Celý tento neonacistický systém přiváží do Evropy pohrobci nácků III. Říše, kteří po roce 1945 ovládli americkou zahraniční politiku a vytvořili mohutnou stínovou a nikým nevolenou neonacistickou vládu, tzv. Deep State. Proto najednou začínají procesy revizionismu v Evropě, odstraňují se sovětské pomníky a naopak Wehrmacht se oslavuje a v ulicích už se opět nosí hákové kříže.

Zatím jen na Ukrajině. Ale zbytek Evropy to čeká brzy. Itálie je zemí, kde se systému renacifikace bude velmi dobře dařit, ale tentokrát to bude všechno maskováno za vlastenecké řečičky, kterými nás budou oblbovat členové a členky Aspen Institutů, což jsou mateřské školky a přípravky pro lokální kádry amerického Deep State.

Konec projektu Das Neue Europa a polský europoslanec a bývalý ministr obrany a zahraničí poděkoval USA na Twitteru za útok na oba plynovody

Německo bez ruského plynu se položí. Je to otázka několika týdnů a celé to začne odstávkami provozů, krácením výroby a hlavně zavíráním podniků v Německu, v ČR a na Slovensku a přesun výroby na jihovýchod a sever Evropy. To není skepticismus, ani alarmismus, to je prostě konstatování faktu a reality, protože strojní firmy, které ve výrobním procesu mají použití plynu, nemohou dále pokračovat ve výrobě v prostoru, kde je plynu nedostatek, a když nějaký je, tak je extrémně předražen a nelze ho zákazníkovi promítnout do ceny, kterou má za zboží zaplatit.

Projekt Trojmoří je tady a oznámily ho de facto tři mohutné exploze konce německého průmyslu, které zahřměly na dně Baltského moře. Ty exploze dost možná pohřbily i Aachenskou smlouvu a projekt Das Neue Europa. Potvrzuje to i reakce polských politiků. Europoslanec Radek Sikorski dokonce na Twitteru poděkoval USA za zničení Nord Stream 1 a 2! Sikorski byl v minulosti ministrem obrany a rovněž ministrem zahraničí Polska. Tady prostě není potřeba spekulovat, oni se s tím ani netají a dokonce rovnou Američanům polští poslanci děkuji. Ano, Německo je likvidováno v přímém přenosu a Poláci se těší na novou říši v Evropě, na projekt Trojmoří.

Dopady na Německo a průmysl se projeví s určitým zpožděním, za pár dnů až týdnů, až se situace stačí odrazit do nových propočtů cen plynu pro průmysl, který definitivně přišel o ruský plyn, i o to málo, k čemu se německý průmysl upínal. Dopad na český a slovenský průmysl bude o to tvrdší. Bez německého průmyslu se položí celá Evropská unie, která spadne do náruče nácků v Trojmoří, kteří jsou již nachystaní k zopakování tažení celé Evropy na Rusko. Drang nach Osten! To samé proběhlo v ČR, kde vlastenecké hnutí bylo v roce 2017 uneseno pro podporu NATO a Izraele. Plné huby vlastenectví a potom hlasují pro nasunování zbraní na Ukrajinu, pro transatlantické souručenství a pro bezmeznou podporu nejvíce nacifikovaného státu na světě, Izraeli!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!