Triumfální vítězství Petera Pellegriniho na Slovensku spustilo operaci Russiagate

08.04.2024

Ať Pánbůh ochraňuje Slovensko! Triumfální vítězství Petera Pellegriniho na Slovensku spustilo operaci Russiagate! Zatímco Pellegrini mluvil o Bohu a proti válce, tak Ivan Korčok obvinil Pellegriniho kampaň z nejasného financování, kdy peníze na kampaň prý chodily z ciziny. A pronesl i výhrůžku – Toto vám nezapomenu!

Vítězství Petera Pellegriniho ve slovenských prezidentských volbách otřásá celou Evropou. Západní tisk už otevřeně píše o ohrožení demokracie v Evropě, výsledek voleb prý upevní pozici vlády Roberta Fica a v konečném důsledku budou vzpruhou i pro Viktora Orbána, proti kterému o víkendu proběhly v Budapešti velké demonstrace. Pellegrini vyhrál de facto triumfálním způsobem, protože volby nedopadly těsně, jak se očekávalo, ale s velkým a pohodlným náskokem.

Slovensko nechce jít českou cestou, kde si národ zvolil nejprve Petra Fialu, který drží světový rekord nejméně oblíbeného politika na světě, ale rovněž i bývalého komunistického rozvědčíka Petra Pavla. Česko je zkrátka na fašizační vlně, ale propad životní úrovně v důsledku inflace a neschopné vlády povede zřejmě k orbanizaci české politiky po příštích volbách. Zajímavé ale byly vlastenecké výroky Pellegriniho ve vítězném projevu. A hovořilo se i o Pánubohu, což podle mého názoru je v ostrém kontrastu s tím, co pro změnu zaznělo od Ivana Korčoka.

Video 2x na tomto odkazu:

https://aeronet.news/at-panbuh-ochranuje-slovensko-triumfalni-vitezstvi-petera-pellegriniho-na-slovensku-spustilo-operaci-russiagate-zatimco-pellegrini-mluvil-o-bohu-a-proti-valce-tak-ivan-korcok-obvinil-pellegriniho/

Je to neuvěřitelné, ale na Slovensku se začínají kopírovat procesy politického řízení doslova a do písmene podle šablony událostí z konce roku 2016, když Donald Trump vyhrál prezidentské volby. Byl tehdy okamžitě obviněn, že prý za jeho vítězstvím stojí ruské peníze, které prý ovlivnili veřejné mínění a výsledek voleb za pomoci peněz z Ruska, které financovaly obrovskou kampaň na sociálních sítích proti Hillary Clinton a současně na podporu Donalda Trumpa.

Z celého obvinění se stala kauza Russiagate, která teprve nedávno byla americkými soudy smetena ze stolu jako nepodložené a neprokázané obvinění, ovšem pravdou bylo, že toto obvinění poznamenalo celé Trumpovo prezidentování. A začínám mít pocit, že to samé teď může čekat v celé Evropské unii právě Petera Pellegriniho, který se dostane spolu s Donaldem Trumpem na seznam nežádoucích politiků s vazbami na Rusko. Vůbec bych se nedivil, že západní elity se pokusí rozjet tzv. Russiagate i proti Pellegrinimu.

VIDEO: Toto vám nezapomenu!

Ivan Korčok evidentně porážku neunesl, protože očekával, že bude zvolen, ale v důsledku drtivé porážky pronesl slova, která zněla jako výhrůžka. Před svými příznivci a sponzory z Globsecu, z amerického velvyslanectví, z německého velvyslanectví a také z českých médií vyslal hrozivý vzkaz, že svoji porážku prý svým oponentům nezapomene, protože ho prý ve volební kampani označovali za kandidáta války, což prý není pravda, protože má dva syny.

Pouze připomeňme, že když někdo má dva syny, ještě to neznamená, že nemůže být válečným kandidátem/štváčem. Není to tak dávno, co starosta Kyjeva a bývalý boxer Vitalij Kličko odpovídal na dotaz novinářů, proč jeho 2 synové nejsou na frontě na Donbasu, a Kličko jim odpověděl, že by oba rádi chtěli na frontu, ale nemohou, protože mají německé občanství! Ano, takhle se to dělá na Ukrajině, když má někdo dva syny a v zemi vypukne válka.

"Moje děti mají bohužel německé občanství," komentoval Kličko uniklé video, na kterém se jeho děti poflakují v Německu během války v jejich rodné zemi. Stejně jako děti Zelenského, Porošenka, Gordona, Danilova, Gončarenka a dalších žijí Kličkovy děti v zahraničí. Maxim Kličko nastoupil v roce 2023 do soukromé školy v USA, kde se nadále věnuje basketbalu. Elizabeth Kličko studovala v Nizozemsku psychologii, ale nyní není známo, čím se zabývá. Kličkův nejstarší syn Jegor-Daniel nebyl na večírku přítomen.

Třiadvacetiletý Jegor studuje na prestižní a Rothschildovou rodinou podporované škole v Londýně na School of Economics a zabývá se tam globálním managementem. Pokud nějaký politik, podobně jako Vitalij Kličko, žene do války dětí svého národa, ještě to neznamená, že tam požene i své syny. Ivan Korčok ale obvinil Pellegriniho kampaň, že byla financována netransparentně z ciziny, a že ta kampaň šířila strach z války. Pellegrinimu a jeho kampani to prý nezapomene. Výhrůžka byla opravdu neobvyklá a zazněla opakovaně.

Triumfální vítězství protiválečného kandidáta je skvělou zprávou pro mír v celé Evropě!

Peter Pellegrini vyhrál sobotní prezidentské volby na Slovensku se ziskem 53,12 % hlasů a jeho protikandidát Ivan Korčok obdržel 46,87 % hlasů. Voleb se ve 2. kole zúčastnilo 61,14% obyvatelstva a největší nárůst počtu voličů byl zaznamenán na jihu Slovensku v obvodech s vysokým zastoupením maďarské menšiny, která byla podle informací zděšena proti-orbánovskými výroky Ivana Korčoka, takže se maďarská diaspora rozhodla masivně podpořit Petera Pellegriniho.

A právě jejich hlasy podle všeho pomohly ke zvratu ve volební dynamice z 1. kola. Pellegrini ztrácel v 1. kole na Korčoka 124 000 hlasů, což bylo opravdu hodně, až nečekaně hodně. Jak už jsem v předminulém pořadu na SVCS uváděl, Pellegrini k vítězství ve 2. kole potřeboval dohnat ztrátu, a navíc získat dalších 150 až 200 000 hlasů. A přesně to se mu povedlo, když ve 2. kole získal zhruba o 165 000 hlasů více než Korčok. Slovenští voliči, vlastenci a národovci šli do sebe, a nakonec se sjednotili a masivně podpořili Petera Pellegriniho, ta čísla to jasné potvrzují.

Pellegrini získal ve 2. kole o téměř 600 000 hlasů více než v 1. kole, což je mnohonásobně více, než bylo 265 000 voličů Štefana Harabina v 1. kole. Podle našich informací za nabráním tolika dalších nových hlasů stojí celkem 3 skupiny voličů. V první řadě to je vlastenecká a národní fronta na Slovensku, která mobilizuje hlasy pro strany vládní koalice a jejich kandidáty.

Vliv alternativních médií rozhoduje volby, to je zcela patrné. Právě alternativní média totiž umí mobilizovat ty voliče, kteří obvykle k volbám nechodí, ale je-li nastoleno téma, které je klíčové pro osud národa, tak tito lidé k volbám přijdou a národ zachrání. Hrozba války v Evropě a hrozba zatažení evropských národů nezodpovědnými politiky do války s Ruskem kvůli Ukrajině je hmatatelná a lidé ji vnímají.

Slovenští voliči vystavili stopku válce na Ukrajině, protože hrozba války v Evropě je čím dál více reálná!

Právě ve čtvrtek rada ministrů na summitu NATO v Bruselu rozhodla o vytvoření mise NATO na Ukrajině, i když prý půjde o neozbrojené vojáky. Každému je jasné, že je to salámová metoda. Dnes to jsou vojáci beze zbraní, zítra vojáci s obrannými zbraněmi na svoji obranu a třetí den to jsou regulérní intervenční sbory.

A když lidé vidí a slyší, jako český premiér žene český národ do války na Ukrajině, jak fanaticky burcuje do dalšího vyzbrojování Ukrajiny, jak nečinně přihlíží tomu, jako ukronacisté českými raketomety RM-70 Vampire zabíjí civilisty v Belgorodu, tak je jasné, že lidé v prezidentských volbách, i když normálně k volbám prezidenta nechodí, se nakonec k volbám dostaví a volí lepšího a protiválečného kandidáta.

Ivan Korčok
Ivan Korčok

To není žádné strašení, pane Korčoku. To je pouze konstatování reality evropské politiky, která svoji nezodpovědnou politikou po násilném převratu v Kyjevě v únoru 2014 dovedla Ukrajinu do válečného střetu s Ruskou federací. A to kvůli tomu, že politické špičky EU nejen nenutily Kyjev k plnění Minských protokolů. ale jak nakonec prozradila Angela Merkel v rozhovoru pro Bild, tak Berlín a úzké vedení EU věděly, že jde o trik na Rusy a Minské protokoly nemají za úkol urovnat občanskou válku na Ukrajině.

Úkolem bylo dát Kyjevu pouze čas na přezbrojení západními zbraněmi a na vycvičení ukrajinské armády, aby konflikt na Donbasu mohla vyřešit vojensky. A nejen na Donbasu, ale aby nová ukrajinská armáda mohla obsadit i Krym. Jinými slovy, vysocí představitelé EU a Německa, kteří tento podraz připravili, jsou hlavními viníky ruské invaze na Ukrajinu v únoru 2022.

Za vypuknutí války na Ukrajině nese zodpovědnost Berlín a Brusel, který vědomě podporoval Kyjev v neplnění Minských protokolů

Jsou to oni, kteří nejen nechali Ukrajinu celých 8 let neplnit Minské dohody, ale dokonce Ukrajinu v tomto neplnění podporovali a souhlasili s tím. Ukrajina zbrojila do válečného vyřešení občanské války na Ukrajině za tiché pomoci a podpora EU a NATO. Separatisté na Donbasu i Rusové byli podvedeni.

Minské protokoly byla léčkou, jak dát Ukrajině čas na přezbrojení a výcvik nové armády. Kyjev nikdy nechtěl občanskou válku vyřešit mírově. A nechtěl to ani Berlín, ani EU, ani NATO! Právě proto přišli voliči na Slovensku k volbám, aby nedovolili zvolení politika, který nepokrytě podporuje vyzbrojování Ukrajiny a rovněž je zastáncem zrušení práva veta v Evropské radě.

Gratulace Roberta Fica Peteru Pellegrinimu
Gratulace Roberta Fica Peteru Pellegrinimu

Na stole totiž leží plán na vytvoření Evropské federace, kdy mají být do Bruselu převedeny pravomoci národních států, které se týkají fiskální, daňové a bezpečnostní politiky. A zrušit právo veta by znamenalo, že o vyslání vojsk na Ukrajinu už by nerozhodovaly národní vlády a parlamenty, ale hlasy prosté většiny ministrů v Evropské radě. Malé státy by vždy byly přehlasovány.

Proto jsem v pátek na SVCS vyzval všechny slovenské vlastence, aby hlasovali pro Petera Pellegriniho, protože jsem řekl, že budou hlasovat i za nás, tedy za Čechy, ale i za další státy v Evropě, aby nedošlo k tragédii a ke zrušení práva veta v Evropské radě. Od toho by se potom odvíjela eskalace války na Ukrajině.

Slováci zachránili nejen Čechy, ale i celou Evropu před procesem vedoucím k destrukci úlohy národních států v Evropské unii

A jsem moc rád, že slovenští vlastenci výzvu vyslyšeli a k volbám šli, protože si uvědomili, co by to znamenalo zvolit kandidáta, který nemá problém se zrušením práva veta v EU, a který se netají podporou pro vyzbrojování Ukrajiny. Je tudíž jasné, že evropské elity plánovaly válku na Ukrajině již od podpisu Minských protokolů a je jasné, že počítají i s vysláním vojsk na Ukrajinu.

První krok byl již ve čtvrtek učiněn. Je smutné, že Štefan Harabin nepodpořil Petra Pellegriniho otevřeně v zájmu záchrany Slovenska, protože maďarská menšina to pochopila bez problémů a její vůdce a předseda Maďarské aliance Krisztián Forró vyjádřil Pellegrinimu svoji plnou podporu. V kritické situaci musí vlastní ego ustoupit zájmu obrany země a národa, protože ve 2. kole již nešlo o zvolení vlasteneckého kádra, ale o záchranu nejen Slovenska, ale celé Evropy.

Řev z BBC: Slováci si zvolili populistického prezidenta, který je přátelský k Rusku
Řev z BBC: Slováci si zvolili populistického prezidenta, který je přátelský k Rusku

A opravdu nepřeháním. Jak už jsem vysvětlil v pátek na SVCS, nástup Ivana Korčoka by vedl nejen k destrukci Ficovy vlády na Slovensku v následujících měsících, ale vedl by i k destrukci Orbánovy vlády v Maďarsku. Následné zrušení práva veta v Evropské radě by dovedlo země EU do politické pasti, kdy prostá většina hlasů velkých zemí v Evropské radě by posílala vojáky na Ukrajinu.

Tato většina by přijímala a rozdělovala migranty do zemí v Evropě, rozhodovala by o rozpočtech národních států, o daňové politice a v konečném důsledky by tím byl nastartován rozpad národních vlád a spolu s nimi národních států. Volby na Slovensku nebyly jen o Slovensku, dalece přesahovaly do globálních procesů řízení v Evropě. Ten řev z Bruselu a rovněž z Londýna po skončení voleb na Slovensku to jen a pouze potvrzuje.

Zdroj: aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!