Tvůrce mRNA technologie varuje rodiče před očkováním dětí!

15.12.2021

Po vakcinaci mRNA roztoky (tj. covidovými vakcínami) prý dětem hrozí poškození reprodukčních orgánů, poškození srdce, mozku, nervů, cév a především nezvratné změny imunitního systému, který natrvalo přestane fungovat a jedinec se stane do konce života závislým na antivirotikách a vakcínách! Toto prohlášení tvůrce mRNA technologie rezonuje s prohlášením objevitele viru HIV, že v SARS-Cov-2 objevil sekvence viru HIV!

Tvůrce a konstruktér technologie mRNA, virolog a imunolog Dr. Robert Malone, odvysílal včera večer naprosto explozivní video, ve kterém pronesl projev k americkému lidu a především k americkým rodičům, aby za každou cenu zabránili očkování svých dětí. Dětem hrozí po vakcinaci mRNA roztoky nevratné postižení zdraví, varoval objevitel mRNA technologie rodiče.

Dr. Malone ve videu vysvětlil Američanům, jak vakcína mRNA funguje a varoval je, že dětem hrozí poškození reprodukčních orgánů, neplodnost, dále nezvratné poškození srdečního svalu, poškození cév, poškození cerebrálních funkcí v mozku a především nenapravitelné změny v imunitním systému. Vakcíny na bázi mRNA totiž podle všeho disponují schopností, že umí natrvalo zmrzačit lidský imunitní systém, který se už nikdy sám nedokáže opravit a uvést do původního stavu!!

Vakcíny totiž vypínají v lidském těle přirozenou imunitu a tělo začne být závislé na "komerční imunitě", tzn. na trvalém externím přísunu antivirotik a inokulačních látek. Bez nich lidé budou umírat v masových počtech, hlavně v zimním období, kdy je díky nízké úrovni UV záření ze slunce ve vzduchu vysoká koncentrace virů a virových náloží v lidských tělech.

Dr. Malone ve videu uvedl, že dětská imunita má obrovskou sílu a může zachránit tento svět. Když se totiž dítě nakazí covidem, začne okolo sebe prskat ze svého těla antigeny a protilátky, kterými se ostatní členové rodiny nakazí, prodělají mírnou nemoc a tím získají mohutnou přirozenou imunitu od svého dítěte.

Dítě je tak tím nejsilnějším a nejspolehlivějším "očkovacím nástrojem" a farmaceutické firmy to dobře vědí, proto chtějí za každou cenu zlikvidovat a zničit imunitní systém i u dětí. Je to "genocida" v přímém přenosu. Tohle nejsou žádné hoaxy, ale informace od samotného autora a vynálezce, který vymyslel molekulární technologii vkládání upravených genetických informací do RNA šroubovic virů. Pokud on sám varuje před očkováním dětí a bije na poplach, potom takového člověka musí rodiče poslechnout, jinak riskují těžké postižení dítěte, které se nemusí projevit hned, ale klidně až za deset nebo patnáct let. 

Dr. Malone ve svém projevu doslova uvedl toto: Než svému dítěti necháte píchnout injekci, což je nevratné rozhodnutí, chtěl jsem vás obeznámit s vědeckými fakty o této genetické vakcíně, která je založena na technologii RNA vakcíny, kterou jsem vytvořil. Jsou tři hlavní otázky, kterým musí rodiče porozumět, než přijmou toto nezvratné rozhodnutí. První je, že do mateřských buněk bude vpraven virový gen. Tento gen nutí tělo vašeho dítěte vytvářet toxické spike proteiny. Tyto proteiny často způsobují trvalé poškození kritických orgánů dítěte.

Mezi tyto orgány patří jejich mozek a nervový systém, srdce a cévy včetně krevních sraženin, jejich reprodukční systém a především tato vakcína může vyvolat zásadní změny v jejich imunitním systému. Nejvíce alarmující na tom je, že jakmile k těmto poškozením dojde, jsou nenapravitelná. Nelze je zvrátit. Poškození v jejich mozku nelze opravit. Nelze napravit zjizvení srdeční tkáně. Nemůžete opravit a geneticky resetovat imunitní systém. A tato vakcína může způsobit reprodukční poškození, které by mohlo ovlivnit budoucí generace vaší rodiny.

Spike proteiny, generované RNA expresí, jsou jako ruská ruleta, nikdy nevíte, co z toho vyjde

Toto jsou hrozivá varování přímo od autora technologie mRNA, který důrazně už mnoho měsíců varuje, že technologie mRNA vznikla původně jen jako experiment pro nemocné pacienty s genetickými poruchami, kterým buňky či orgány neprodukují určité látky a genetická modifikace RNA viru může buňku přimět k tomu, aby začala vyrábět konkrétní látku, enzym, protein, atd. Použití mRNA technologie jako vakcinačního vektorového dopravníku, který vnese do mateřských buněk orgánů RNA šablonu a návod na výrobu spike proteinů, proti kterým má potom imunitní systém bojovat a naučit se imunizační vzorce, nebylo nikdy otestováno na širší populaci a dosud nejsou známy vedlejší projevy!! Hrozba spočívá především v tom, že mRNA vakcíny nejsou mDNA vakcíny.

To znamená, že šablona mRNA v buňce nemá opravný korekční mechanismus na rozdíl od DNA, a exprese genů tak probíhá bez kontrolních součtů. Buňky v těle po vakcinaci tak mohou spustit zběsilou produkci mutantů, pozměněných spike proteinů, které vedou k vytvoření mutací spike proteinů. Tyto mutované spike proteiny se potom nepřichytávají na mateřské buňky plicních orgánů, ale např. na buňky srdečního svalu, ledvin, jater, nebo dokonce na krevní buňky, případně na buňky v cerebrální oblasti, tedy v mozku. Doslova může jít o nekonečné mutace. 

Bohužel platí, že čím více očkovaných, tím více nakažených! A mutace omikron je přesně jedna z nich. Omikron vznikl v těle očkované osoby, jejíž buňky provedly chybnou expresi genů v mRNA šabloně a vznikla životaschopná mutace omikron.

Po očkování začínají lidé pociťovat divné selhávání zdraví, objevují se nemoci, chřipky, záněty - nic velkého, zdánlivě nic hrozivého, ale dříve to neměli... co to je?

Očkování pomocí mRNA technologie je tak de facto hra s granátem na dětském hřišti. Jde pouze o to, aby při házení žádné z dětí nezavadilo o kroužek pojistky. Pokud jde o spike proteiny, které vyrábí buňky po impregnaci mRNA šablonou, tak tam se hraje o to, který spike protein, vyrobený buňkou, bude mít jako ten granát stejnou velikost, a zapadne do srdečních mateřských buněk, nebo jaterních buněk, krevních buněk, atd. Každá exprese genu a proteinu z RNA šablony je s chybami, protože RNA šroubovice nemají korekční a opravný mechanismus.

Nelze se divit, že prostě někdo se naočkuje a za dva dny je v nemocnici s akutním infarktem myokardu, anebo s akutním selháním ledvin. Co se stalo? No, prostě došlo v buňce při expresi genů RNA šablony z vakcíny k chybě a spike proteiny zapadly namísto do spárů bílých krvinek a imunitního systému do jednoho z receptorů na povrchu krevních buněk. Krevní buňka tak začne produkovat chybné spike proteiny a člověk najednou leží na JIP s akutním zánětem srdečního svalu. A ti lháři v televizi vám budou ještě sprostě a drze do očí lhát, že tam člověk leží kvůli nezodpovědným neočkovaným lidem!!!

Lidé, kteří se dali očkovat, začnou na sobě brzy pociťovat následující změny: Prvním příznakem budou velmi časté chřipky, virózy, nachlazení, teploty, bolesti hlavy, migrény, vyrážky na těle. Dříve lidé nemoci neměli, jak bylo desetiletí dlouhé, ale po očkování najednou mají tuhle nemoc, sotva ji vyléčí, tak se objeví další nemoc. A pořád dokola. Dříve to lidé neměli. Co to je? To je příznak selhání imunitního systému, který znají pacienti s virem HIV. Lidé po očkování na covid-19 popisují podobné příznaky.

Stejně jako u viru HIV, tak i vakcíny mRNA dosud ne příliš jasným způsobem mají na svědomí syndrom selhání imunity, kdy lidé potřebují antivirotika a pravidelné přísuny terapeutických látek, aby tělo nepostihla infekce a rozvinutá nemoc. Doslova to vypadá, jako kdyby očkování proti covid-19 mělo z lidí udělat pacienty se stejnými či podobnými problémy se selhávající imunitou, jako mají pacienti s virem HIV. Tuto myšlenku vyslovilo už několik lékařů v USA, kteří vystupují na amerických alternativních webech. Něco na tom může být.

Objevitel viru HIV vloni šokoval, že v koronaviru našel sekvence viru HIV. Nyní po roce a půl Dr. Malone varuje, že mRNA vakcíny mohou způsobit syndrom poruchy přirozené imunity... tedy syndrom podobný HIV

Pamatujete, jak vloni objevitel viru HIV a držitel Nobelovy ceny za tento objev Dr. Luc Monagnier šokoval média, když uvedl, že ve viru SARS-Cov-2 objevil okopírované a identické sekvence z viru HIV? Nabízí se úvaha, co když se globalisté rozhodli infikovat celou světovou populaci virem HIV, ale zamaskovanou cestou, aby se to nepoznalo, že je to "překabátěný" virus HIV?

Co když ten virus je o tom, jak pomocí genové manipulace Gain of Function překopírovat část úseku HIV, tedy část lentaviru, do těla koronaviru? Výsledkem potom bude nemoc podobná chřipce, vlastně prakticky identická s chřipkou, ale vedlejším projevem bude hrozivý účinek viru HIV, lidé získají syndrom ztráty přirozené imunity. Nikdo však nebude mít podezření, protože najít ve viru SARS-Cov-2 úsek viru HIV prostě skoro nikdo nedokáže. Nikdo nemá takové znalosti.

S výjimkou samotného objevitele viru HIV Luca Montagniera. A když ten se ozval, byl okamžitě médii umlčen a označen za dezinformátora. Nobelovka nenobelovka, prostě z něj udělali hoaxera. Jenže... co když právě na to kápl? Zamyslete se. O čem hovoří Dr. Robert Malone? Lidem hrozí po očkování ztráta přirozené imunity. A co se děje lidem, kteří onemocní HIV? Ztratí přirozenou imunitu. 

Co vidíte okolo sebe teď? Lidé bez 3. dávky leží na JIP. Jinde v Izraeli už se plánuje 4. dávka. A potom 5. a 6. dávka s rozestupy 6 - 9 měsíců. A léčba HIV? Pacienti s HIV berou terapeutické látky, antivirotika a jednotlivé dávky se opakují v horizontu 4 - 6 měsíců. Shoda čistě náhodná? 


Zdroj: infokuryr.cz, autor: -VK- Šéfredaktor AE News

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!