Stoltenberg: Ukrajina musí učinit územní ústupky!

15.06.2022

Jens Stoltenberg to prohlásil na setkání s finským prezidentem a už je jasné, že Kyjev čeká "kissingerizace" tzv. ukrajinské otázky.

Scholz, Macron a Draghi to sdělí osobně Zelenskému! Berlínu dochází s Kyjevem trpělivost, německá televize podlehla dezinformaci Zelenského o útoku ruské armády na tržiště v Doněcku! NATO začalo couvat a je to další důkaz, že co řekne Kissinger, to je prostě pro kolektivní Západ směrodatné!

V procesech řízení platí, že směr vývoje globální politiky neurčují politici, ale tzv. prediktoři. To jsou zákulisní postavy, které nedrží žádný politický post, žádnou funkci, ale mají velmi podivný vliv. Cokoliv navrhnou, řeknou, prohlásí anebo se k něčemu vyjádří, okamžitě a to doslova během několika dnů se začnou měnit procesy ve světě přesně tak, jak prediktor zmínil a navrhl. Díky válce na Ukrajině jsme měli před 2 týdny jedinečnou příležitost spatřit práci jednoho z prediktorů v přímém přenosu.

Globalisté vytáhli na scénu 99letého Henryho Kissingera, který by měl už někde pouze sedět na zahradě na lavičce a krmit holuby a nestarat se o globální procesy, ale globalistům hoří jejich mamutí plány s Novým světovým řádem, které nelze realizovat bez Ruska a bez Číny. A bez Evropy. A bez Ameriky. Musíme si vysvětlit, co je to globalizace a proč je válka pro globalisty klíčově nežádoucí, protože to opět zaniká v mlze politické a bezpečnostní krize.

Světová globalizace je procesním nástrojem postupného ukotvování jednotné světové vlády pod vedením Domu Sion, jehož hlavní páteří je Dům Rothschchild, skutečný majitel a vlastník všech centrálních bank na světě, s výjimkou několika málo zemí, které za to, že nejsou pod touto kontrolou, se dostaly na seznam arcilotrů (KLDR, Kuba, Sýrie, Írán a Venezuela, v minulosti k nim patřila i Libye, ale po státním převratu a po zavraždění Muamara Kaddáfího to již neplatí, centrální banky v Tripolisu i v Benghází jsou akvizicemi Rothschildovy The National Bank of England).

Cílem procesu globalizace je sloučení všech zemí světa pod křídla světové vlády, k čemu je ale zapotřebí mír. Globalizace nemůže být vybudována ve válečném prostoru, protože válka globalizaci z principu věci samotné vylučuje, protože každá válka místo globalizace vede k nacionalizaci. To je Kissingerův legendární výrok, který si rozhodně zapamatujte. Pokud vypukne válka, tak se bojuje o konkrétní území a zdroje prostředky národních armád a států, kde hrozí globalistům úplně totéž, co se jim stalo s Hitlerem a později s USA. To si znovu musíme rozebrat.

Válka vylučuje globalizaci, protože válka vede k nacionalizaci

Globalisté ke svému cíli světové vlády potřebují ovládnout Rusko a jeho zdroje. A to platí již od dob Napoleonských válek. Obsazení Ruska vojenskou cestou se nepovedlo ani Napoleonovi, financovanému Rothschildy z Paříže a Londýna současně. Neuspěli ani při druhém pokusu s vyvoláním bolševického převratu v Rusku v roce 1917. Ozbrojený lid měl svrhnout cara a poté měla v Rusku proběhnout "duhová" privatizace, rozuměj přivlastnění si ruských zdrojů Rothschildovými bankami a kapitálem. Jenže ani tohle se nepovedlo.

Vladimir Uljanov s přezdívkou Lenin namísto privatizace vydal legendární Dekrety o půdě, což nebylo nic jiného, než znárodnění pozemků a rozdání pozemků ruským bezzemkům. To byl podraz na Dům Sion v Londýně. Ten přitom Uljanova a jeho revoluci plně zafinancoval. Proto byl Lenin záhy odstraněn, když údajně onemocněl, zemřel a na jeho místo vůdce revoluce se měl dostat hlavní kádr Domu Sion, židovský intelektuál a revolucionář Leiba Bronstein, který přijal ukrajinsko-polské jméno Lev Trotskij. Ten měl pro Rothschildy dokončit to, co Lenin odmítl, tedy privatizaci Ruska, tehdy už vlastně Sovětského svazu.

Leiba Bronstein – Lev Trocký
Leiba Bronstein – Lev Trocký

Jenže do tohoto procesu vstoupil Josif Džugašvili, který přijal stejně jako Uljanov přezdívku, a to v tomto případě Stalin. A ten nejenom odhalil Trockého jako nepřítele revoluce, ale navíc rozšířil Leninovy dekrety o půdě na veškerý majetek v Rusku. Tím se stal Stalin arcilotrem a nepřítelem Domu Sion č. 1 a bylo v Londýnských kancelářích rozhodnuto za každou cenu vyvolat válku a dobýt na 3. pokus Rusko vojenskou cestou. Postarat se o to měla do té doby neznámá německá partaj vedená podivně ulíznutým malířem obrázků a krajinek z Vídně, který měl talent na řečnění.

Pařížská pobočka Rothschildovy banky zafinancovala celý vzestup NSDAP k moci s jediným cílem, aby Adolf Hitler, ve skutečnosti vnuk Solomona Rothschilda z Vídně, dokončil v Rusku s německou armádou to, co nedokázal dokončit ani Napoleon, ani Lenin. A jak víme, nepovedlo se to ani Hitlerovi. Pokaždé, když se globalisté pokusí dobýt Rusko silou a vojensky, tak to selže. Jenže ve skutečnosti se po II. sv. válce stalo něco daleko horšího pro Dům Sion.

Globalizaci lze budovat jen tehdy, pokud Západ a Východ budou spolupracovat. V opačném případě je světová vláda zcela vyloučena

Světovou globalizaci po II. sv. válce začal Dům Rothschild budovat nanovo a od základů znovu v Evropě pomocí Evropského společenství, později EHS a nyní v podobě Evropské unie, která má v budoucnu přejít do Evropské federace. Cílem globalistů po II. sv. válce bylo rozbít Sovětský svaz a dostat se ke zdrojům. Částečně se to podařilo, protože svazové republiky SSSR se odtrhly a ten zanikl. Jenže nejvíce zdrojů leží na území Ruska, nikoliv okolních bývalých svazových republik. A rozbití Ruska se globalistům nepodařilo, i když podněcováním islámského separatismu v Čečensku a v Dagestánu se o to obrovsky snažili.

Stopku tomu koncem 90. let vystavil Ruský židovský kongres (RŽK), nepřítel Domu Sion, který si v Rusku do funkce prezidenta nainstaloval vlastního židovského kádra, rozvědčíka KGB, Vladimira Putina z Leningradu. Veškeré majetky v Rusku kontroluje a ovládá právě RŽK a kdokoliv ohrožuje stabilitu Ruska, pracuje tím pádem proti RŽK. Toto je základní konceptuální znalost a prerekvizita konceptuální gramotnosti. To je ta válka mezi ž a Ž, tedy mezi Chazarskými sionisty (židy) a Chasidskými Židy. Jenže kromě Ruska mají sionisté po II. sv. válce ještě další bolehlav a obrovský problém. A tím problémem jsou USA a jejich systém Pax Americana, který sionisté po II. sv. válce bláhově a naivně nechali v USA vyrůst proti bolševikům, komunistům a hlavně proti SSSR.

Henry Kissinger na setkání s Mao Tse Tungem v roce 1971
Henry Kissinger na setkání s Mao Tse Tungem v roce 1971

Globalisté se totiž po II. sv. válce rozhodli, že se pokusí získat přístup ke zdrojům SSSR pomocí Číny. Proto Henry Kissinger otevřel dveře v USA Číně a ta začala růst na základě kapitalistického rozvoje průmyslu. Z tohoto rozvoje profitovaly USA laciným zbožím z Číny a obrovským růstem životní úrovně v USA po II. sv. válce. Do Číny proudily tvrdé americké dolary a technologie. Komunistický zázrak v Číně založený na americkém kapitalismu se začal rodit jako geopolitický kočkopes, který se proměnil po 50 letech ve Frankensteina a hrozivý kolos. A tento růst USA (ale i Číny) posílil především od roku 1974 po zavedení petrodolaru, u čehož stál znovu a opět Henry Kissinger, tehdy už jako ministr zahraničí v Nixonově vládě.

Jenže při tomto růstu Číny a USA ruku v ruce se stalo něco, co Dům Sion začal sledovat jako hrozbu pro světový řád. Z americké moci, která měla globalistům sloužit k dosažení cílů globalizace, se stal nový světový řád Pax Americana, který prosazuje čistě americké a nikoliv globalistické zájmy. Amerika proto musí být zničena, a to tak, že zevnitř a rozvratem sociální bezpečnosti, mezilidských vztahů, rozvratem ekonomiky, průmyslu, školství a vzdělávání.

Globalisté namísto koncovky s rozkladem USA čeká obnova vztahů s Ruskem a Čínou, protože systém Pax Americana rozboural pomocí Ukrajiny globalistům plány

Právě proto Amerika degeneruje v přímém přenosu, proto americké televize pro děti jako Disney vysílají pro děti pořady o lidech se sexuálními deviacemi, s transvestity apod. Proto se falšují v Americe volby prezidenta v přímém přenosu a do Bílého domu je dosazen dementní stařík, který se už ani neorientuje v prostoru a podává ruku do vzduchu neexistující osobě.

Proto se všude prosazuje LGBTQ+ propaganda, woke procesy a uctívání černochů, kteří zapalují obchody a rabují v ulicích. Je to proces subverze a likvidace USA zevnitř s cílem zlikvidovat systém Pax Americana, aby neohrožoval procesy globalizace ve světě.

A válka na Ukrajině je přesně tím, co likviduje globalistům jakékoliv naděje na ovládnutí Ruska, protože Rusko se uzavírá do sebe jako pevnost, posiluje národní procesy a co je nejhorší pro Dům Sion, uzavírá nebývale těsné spojenectví s Čínou, která se rovněž vytrhla z řízení Domu Sion a rovněž si jde svou vlastní cestou. Tohle je naprostá katastrofa pro Dům Sion, globalizace se hroutí v přímém přenosu.

Zmatený Joe Biden podává ruku neviditelné osobě
Zmatený Joe Biden podává ruku neviditelné osobě

A proto nebylo zbytí a globalisté museli neočekávaně aktivovat svého vysloužilého prediktora Henryho Kissingera. Nejprve měl Kissinger 9. května vystoupení v Kennedyho centru ve Washingtonu a o dva týdny později vystoupil v telemostu na konferenci v Davosu. V obou případech varoval před izolací Ruska a v Davosu rovnou uvedl, že má pocit, že Ukrajina bude muset udělat územní ústupky Rusku, aby byl dosažen mír. A představte si, co se stalo uplynulý víkend.

Generální tajemník NATO a válečný jestřáb Jens Stoltenberg na schůzce s finským prezidentem Sauli Niinistem 12. června totiž prohlásil, že Ukrajina bude muset nevyhnutelně učinit územní ústupky. Podle řady expertů se stejný vzkaz chystají kyjevským úřadům předat premiéři Německa a Itálie Olaf Scholz a Mario Draghi a francouzský prezident Emmanuel Macron během své cesty na Ukrajinu plánované na 15. června (Scholzova návštěva však zatím nebyla oficiálně potvrzena), poznamenává ruský list Vedomosti. Ochlazování vztahů mezi Berlínem a Kyjevem je důsledkem již probíhající kissingerizace ukrajinské otázky. Německo už ví, že Zelenského režim je již odepisován.

VIDEO: Dezinformace o masakru v Doněcku na německé televizi je poslední kapkou pro Berlín s trpělivostí se Zelenského režimem

Amerika už nemůže slibovat, co slibovala. Minulý pátek byla zveřejněna data o inflaci v USA a číslo 8,6% inflace za květen je největší nárůst inflace v USA od roku 1981, tedy od dob velké krize na počátku 80. let. Od pondělí padají všechny americké burzy a kryptoměnové trhy zažívají doslova 11. září, protože investoři se zbavují všech rizikových assetů a dokonce i dluhopisů, protože je jasné, že se blíží Velká hospodářská krize. Američané si nemohou dovolit vést válku s Ruskem na Ukrajině, a proto Jens Stoltenberg pronesl o víkendu ta šokující a dosud nevídaná slova, která dosud zaznívala na Západě jen z úst Henryho Kissingera.

Jens Stoltenberg a prezident Sauli Niinisto
Jens Stoltenberg a prezident Sauli Niinisto

Neochota Berlína dále vycházet vstříc Kyjevu je způsobena i ztrátou důvěry v informace poskytované Kyjevem, což potvrzuje pondělní útok ukrajinské armády na tržnici uprostřed Doněcku, kde zahynuli 3 lidé, z toho jedno malé dítě, kterému máma kupovala na tržnici meloun. Kyjevská junta měla tu drzost, že poslala německé televizi Tagesschau záběry převzaté od ruských médií a k tomu přidala informaci, že útok provedla ruská armáda.

Dezinformaci Kyjeva dnes odsoudilo už několik německých politiků jako další důkaz nedůvěryhodnosti Zelenského vlády. Na jedné straně Berlín slibuje Kyjevu tanky, na straně druhé si Kyjev stěžuje, že pořád nic nedostává. Berlín je ve svěráku. Z jedné strany tlak neoconů a Pax Americana, z druhé strany tlak proti válce na Ukrajině ze strany globalistů a rovněž německého průmyslu.

Video: https://aeronet.news/generalni-tajemnik-nato-ukrajina-bude-muset-nevyhnutelne-ucinit-uzemni-ustupky-ve-vztahu-k-rusku-jens-stoltenberg-to-prohlasil-na-setkani-s-finskym-prezidentem-a-kyjev-ceka-kissingerizace/

Je naprosto jasné, že Stoltenberg dostal čerstvé noty z NATO ohledně Ukrajiny a vzhledem k ekonomické situaci v USA je potřeba válku rychle ukončit, a to i za cenu územních ústupků Rusku ze strany Kyjeva, naprosto přesně podle doporučení Henryho Kissingera.

V celé situaci se totiž ukazuje, že zatímco v USA vyrostla za květen v důsledku krize inflace nejvýše za posledních 41 let, Rusko inflaci téměř vynulovalo díky obrovským ziskům z prodeje ropy a plynu hladové Číně, se kterou Moskva upevňuje vztahy jako nikdy v historii.

Američanům dochází, že když pomáhají Ukrajině, vhání tím pádem Rusko do náruče Číny. Přesně, jak varoval Kissinger. To je ta největší možná katastrofa jak pro USA, tak hlavně pro globalisty, protože tím dochází k posilování Číny způsobem, kdy se stejně jako Stalinův SSSR odpoutává od západních struktur a vyráží vlastní světovou mocenskou cestou, kterou v Pekingu nazývají Dlouhý pochod. Proto Kissinger zatroubil k ústupu Západu z Ukrajiny. Globalisté tak mají před sebou místo jednoho hned 3 úkoly. Znovu se spřátelit s Ruskem, zabránit Číně v nastoupení Dlouhého pochodu vlastní cestou a zlikvidovat systém Pax Americana. I právě proto se globalisté pokusí v ČR zablokovat některé příliš pro-americké kandidáty na prezidenta.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!