Ukrajina bude útočit na vše ruské na okupovaných územích

30.08.2023

Máme od partnerů z NATO konečně povolení, že můžeme zaútočit na Krym a na všechno, co je ruské a leží na okupovaných územích!

Michailo Podoljak odhalil, že Kyjev dostal od Západu volnou ruku a může spustit teror proti městům na Krymu! Dmitrij Medveděv to již označil za předehru k III. sv. válce! Na Ukrajině bude od září spuštěna totální mobilizace! Premiér Fiala šokoval, když na ČT24 tvrdí, že Ukrajinci už obsadili 115 000 pracovních pozic!

Ukrajina dostala od zemí NATO poprvé od vypuknutí války na Ukrajině souhlas a povolení k útokům na Krym za použití Západem dodávaných zbraní a munice. V ukrajinské televizi to oznámil Zelenského poradce pro otázky národní bezpečnosti Michailo Podoljak. Náměstek předsedy Bezpečnostní rady Ruské federace a bývalý ruský prezident Dmitrij Medveděv na to již reagoval slovy, že tento krok je záminkou k válce a uvolňuje Moskvě cestu k zahájení útoků proti zemím NATO, protože tímto došlo k potvrzení informací ruských rozvědek, že Kyjev tento souhlas dostal neformálně již před časem. Dosud však chyběl důkaz, který v ukrajinské televizi bez okolků poskytl přímo Podoljak.

Video 2x na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-mame-od-partneru-z-nato-konecne-povoleni-ze-muzeme-zautocit-na-krym-a-na-vsechno-co-je-ruske-a-lezi-na-okupovanych-uzemich-michailo-podoljak-odhalil-ze-kyjev-dostal-od-zapadu-volnou-ruku/

Podle jeho slov nastal absolutní konsenzus a shoda mezi všemi zeměmi NATO v tom, že Ukrajina může používat západní zbraně a munici proti Krymu a proti všemu ruskému na okupovaných územích. Podle ruských médií to znamená, že Ukrajina začne útočit na města na Krymu západními raketami a spustí de facto stejný teror, který prováděla ukrajinská armáda v Doněcku, kde prakticky každý den ukrajinská "prasata" z řad AFU ostřelují od roku 2014 bytovky, paneláky a civilní infrastrukturu v Doněcku.

Tohle je zásadní bod zlomu, de facto akt zoufalství v důsledku zpackané ofenzívy, která po čtvrt roce vyzněla naprázdno a nic nepřinesla, kromě toho, že Ukrajinci ztratili už podle posledních informací více jak 50 000 mužů na obsazení jedné poloviny rozbombardované vesničky Rabotino, která se nachází asi 800 metrů před 1. obrannou linii ruské armády.

Souhlas západu s použitím jeho munice a zbraní proti Krymu nás dostává ke knoflíku na spuštění III. sv. války

Přestože ukrajinští CiPSO důstojníci na informační a psychologickou válku vypustili do západních informačních agentur kachnu v posledních hodinách, že Ukrajinci obsadili vesnici, ve skutečnosti jsou stále na severu vesničky, zatímco Rusové jsou na jihu vesničky a prostředek vesnice je hromada trosek. Kyjev vytváří úspěchy na frontě doslova ve virtuální rovině, a proto potřebuje odvést pozornost jinam - a  tím jsou teroristické útoky na Krym a na ruská města.

Podoljak v rozhovoru pro ukrajinskou televizi škodolibě uvedl, že pokud jde o drony na ruském území, tedy přímo v Rusku, tak ty prý mají "neidentifikovatelný původ" a Kyjev se k nim oficiálně nehlásí.

Dmitrij Medveděv
Dmitrij Medveděv

Ten "dobytek" se ještě přitom ve videu šklebí, jako by dával najevo, že je to jen oficiální holomajzna a přitom každému je jasné, že to jsou ukrajinské drony, které vypouští ukrajinská SBU. Kyjev se k nim ale nechce přiznat, aby nekompromitoval západní partnery, kteří oficiálně po Kyjevu žádali, aby drony a vybavení nebylo používáno proti původnímu území Ruska. Západ by to postavilo do pozice spolupachatele a spoluútočníka na Rusko.

Jenže úplně toho samého se "Západ obával i v případě Krymu, ale toho už se Západ jaksi přestal bát a oficiálně povolil Kyjevu, že může západní zbraně proti Krymu nasadit. Od této chvíle je to oficiální. Západ dal souhlas, že Ukrajina může použít západní zbraně proti Krymu, který se připojil k Rusku již v roce 2014 a od té doby je integrální součástí Vatikánem uznaného Velkoruska.

Masobraní na Ukrajině bude zakončeno plošnou mobilizací v několika ukrajinských regionech počátkem září

Na Ukrajině bude od září spuštěna obrovská a totální mobilizace. Informují o tom zdroje z ukrajinských sociálních sítí a ruské vojenské zdroje. Odvodní komisariáty dostaly rozkaz nevydávat už žádné odklady a ani zproštění mobilizace, a všechny komisariáty se mají připravit na plošné odvody. Je to v podstatě závěrečné masobraní, kdy se Zhulenského chátra pokusí naházet do vesničky Rabotino odhadem dalších 100 000 Ukrajinců, převážně starců z domovů důchodců a rovněž studentů, kteří mají nastoupit na vysoké školy.

Rozkaz k provedení sumarizace stavů dostupného mobilizovatelného obyvatelstva podle etap pro dospělé (skupina I) a mládež (skupina II)
Rozkaz k provedení sumarizace stavů dostupného mobilizovatelného obyvatelstva podle etap pro dospělé (skupina I) a mládež (skupina II)

Nenastoupí, protože v září budou všichni studenti odveleni na frontu. Ukrajinci prchají do lesů na západní Ukrajině jako Nikola Šuhaj Loupežník, protože to je jediná možnost, jak toto období přečkat a nenechat se odvést do masomlýna. Většina Ukrajinců nemá peníze na uplacení pohraničníků, ceny totiž vylezly až na 10 000 EUR za jednu osobu, což je nad možnosti většiny Ukrajinců, tedy těch chudých a nemajetných. Ruský vojenský korespondent (vojenkor) z Donbasu Svodki Opolčenia k tomu napsal krásný komentář:

Tak hlasitě ohlašovaná "protiofenzíva" se značně zpozdila a Zelenský se Zalužným nyní dostali poslední šanci ukázat, kam míří zbraně a obrněná vozidla NATO. Musí se tak stát před nástupem podzimu a období dešťů.

Proto bude od začátku září mobilizace nejen zesílena – bude totální. Všichni pracovníci vojenských odvodních úřadů a vojenských lékařských komisí byli vzati pod přísnou kontrolu a bylo jim zakázáno vydávat odklady a povolení k opuštění země. Všechna porušení by měla být odstraněna v nejbližších dnech a již od září bude verbován rekordní počet vojáků.

Svědčí o tom dokumenty, které dnes zveřejňujeme. Především budou vybíráni všichni muži v branném věku ze státních a obchodních podniků. Stejný osud čeká i studenty, kteří na začátku akademického roku nastoupí na vysokou školu. Další krok – pracovníci územních středisek akvizice a sociální podpory s policií vyrazí do bytů a budou sbírat všechny muže v odvodním věku. Nejdůležitější však je, že jako první půjdou pod nůž ty oblasti, které Kyjev považuje pro sebe již za ztracené. Regiony, kde je obyvatelstvo připraveno nechat se nejprve "na maso" semlít a pak srovnat města a vesnice se zemí. Jedná se o Černihivskou, Sumskou, Charkovskou, Dněpropetrovskou, Oděskou, Záporožskou a Mykolajivskou oblast. Kyjev je vynechaný, jako vždy.

Víme to s jistotou, i když nemůžeme ukázat ostatní dokumenty, které máme k dispozici. Zelenský je už dlouho připraven bojovat do posledního Ukrajince. Ale tato vlna mobilizace se může týkat nejen mužů, ale i žen a dokonce i teenagerů. Taktika "masových útoků" je v AFU uznávána jako jediná možnost, jak situaci nějak napravit. Děti úředníků, politiků a podnikatelů už dávno opustily zemi a jsou v EU a zbytek obyvatelstva bude vržen do válečné vřavy. Víme, že většina Ukrajinců s tím nesouhlasí, ale jejich názor nikoho nezajímá. Takže buď půjdou na frontu, nebo do vězení (a odtud stejně na frontu).

Ukrajinci si ale stále ještě nesáhli na dno a ještě se proti Zelenskému a jeho juntě nevzbouřili, ale to je jen otázka času. Zelenský totiž jde na celou věc chytře a zatím nařizuje totální mobilizace jen v regionech, ale nikoliv v Kyjevě. V hlavním městě je neuvěřitelný klid, nikde nejsou k vidění na ulicích odvodoví komisaři, nikdo v Kyjevě nikoho neodvádí. V hlavním městě je klid. Dokud odvody nezačnou v Kyjevě, nikdo Zelenského nesvrhne. Všechno se začne měnit, až dojde ke spuštění teroru a odvodů i v Kyjevě, v tom okamžiku začnou protesty a dojde ke svržení Zelenského.

Dokud neproběhne plošná mobilizace v Kyjevě, nikdo Zelenského nesvrhne

V podstatě úplně stejně to udělal i Adolf Hitler, který mobilizoval Volkssturm v Berlíně až 14. dubna 1945, tedy zhruba pouhé dva týdny před pádem Berlína. Hitler se usilovně mobilizaci v Berlíně bránil, protože nechtěl ztratit podporu Berlíňanů. Není překvapením, že stejnou taktiku používá i Zelenský. Dokud to půjde, bude se snažit o zachování zdánlivého klidu a pohody v Kyjevě. To samé platí o Fialovi a jeho bandě v Praze. Dokud je Praha v klidu a Pražáci mají na nákupní frontě klid, malý Himmler může být relativně také v klidu a dál může věšet kilometry bulíků svým tupým voličům na nos, jak je v ČR dobře a jeho vláda je úspěšná (v okrádání lidí a hlavně důchodců v první řadě).

Petr Fiala vystoupil v úterý s projevem před českými velvyslanci a blábolil celou dobu o Ukrajině, tedy zejména o tom, jak je důležité ukronacistům pomáhat v krmení válečného masomlýna. Jenže v projevu zazněla i poznámka o tom, že Česká republika bude mít příležitost na obnovu Ukrajiny a současně vyzdvihl, jaký přínos mají ukrajinští uprchlíci pro ČR. Podle Fialy je totiž v ČR zaměstnáno již 115 000 Ukrajinců, kteří tím pádem obsadili pracovní pozice, na kterých by původně pracovali Češi, vzhledem k tomu, že v ČR je více než 260 000 nezaměstnaných, nejvíce z řad před-důchodců, tedy lidí, které nikdo po 50. narozeninách již nechce zaměstnat, protože pro montovny a lágrovny jsou příliš staří.

Fiala si nevidí do huby a šokoval číslem 115 000 zaměstnaných Ukrajinců v ČR, kteří tím pádem sebrali Čechům pracovní místa

Odhalení čísla 115 000 obsazených pracovních pozic mi vyrazilo dech. To je obrovské číslo, které představuje zhruba 44% objemu nezaměstnaných osob v ČR. To není o tom, že by na těch místech nechtěli Češi pracovat, to je o něčem jiném. Ukrajinci jsou totiž ochotní jít pod cenu české učitelky, české zdravotní sestry, české servírky, české kadeřnice i české poštovní doručovatelky. Prostě si řeknou o nižší mzdu. Třeba i o pár tisíc, ale i to se zaměstnavatelům vyplatí. Je to děsivý proces The Great Replacement. O tom není pochyb. Ukrajinci začnou Čechy postupně vytlačovat z pracovních pozic a Fiala je celý radostí bez sebe, jak dostane pochvalu od Klause Schwaba za Velkou výměnu.

Co dokázala Fialova vláda za 550 dní
Co dokázala Fialova vláda za 550 dní

Co se zbytkem Čechů? Dopadne to jako v USA. Když Američané nemají práci, jdou pracovat pro strýčka Sama, to znamená vstup do armády, podepsání kontraktu. Češi zatím nezaměstnanost takto řešit nemuseli, ale brzy to může přijít. Češi bez práce se začnou hlásit do české armády. Ne kvůli lásce k zelenému životu, ale kvůli vysokému platu a hlavně kvůli výsluhám. Ty mohou dosáhnout v případě vojáků zahraničních misí po pouhých 20 letech v řadách AČR až 55% průměrného měsíčního platu. Přitom na starobní důchod musí český občan pracovat 35 let! To je 1,5x déle!

Proto se amerikanizuje český sociální systém, proto se vše zdražuje, proto Fialova vláda ničí celý ekonomický systém, aby lidé padali na hubu a kvůli penězům potom vstupovali do armády. Úplně stejně, jako to dělají v Americe mladí a nezaměstnaní Američané. Ukrajinci v ČR nepůjdou válčit za svoji zem, protože místo nich tam možná půjdou jednoho dne zchudlí Češi, kteří budou v ČR cizinci ve vlastní zemi. Češi už neví, jak a z čeho zaplatit faktury za energie a Fiala si pochvaluje přínos Ukrajinců a jejich 115 000 armádu, která Čechům už obsadila pracovní místa za nižší než českou průměrnou mzdu. Ten chlap si přes ty brýle snad ani nevidí do huby!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!