Ukrajina eviduje přes 1 milion zabitých a nezvěstných vojáků

28.11.2023

Ukrajinská televize odvysílala utajenou zprávu ministerstva obrany, že eviduje přes 1 milion zabitých a nezvěstných vojáků od začátku vypuknutí války na Ukrajině!

Prezidentská kancelář ihned volala s křikem do televize, a ta se musela omluvit, že prý šlo o "překlep" v titulkovacím zařízení! Boží ruka podle Ukrajinců poslala vzkaz a roztrhla v Kyjevě vlajku Ukrajiny na dvě půlky! Je to znamení blížícího se rozdělení státu!

Zelenského režim začíná čelit prvním známkám státního převratu v Kyjevě. Čím dál tím více opěrných pilířů ukronacistického režimu se začíná obracet proti vůdci a nálada mezi Ukrajinci se podobá natlakovanému hrnci, který může kdykoliv explodovat a přinést do ulic Kyjeva nový Majdan, ale tentokrát s cílem pověsit Volodymyra Zelenského na náměstí na Majdanu jako tyrana. Po výroku šéfa parlamentního klubu Zelenského strany Sluha národa Davida Arachamie o tom, že válka na Ukrajině mohla skončit již v březnu loňského roku, kdyby Boris Johnson neměl takový děsivý vliv na Volodymyra Zelenského, došlo ihned poté k dalšímu výstřelu proti Zelenskému, a to na té samé televizi, kde proběhl rozhovor s Arachamiou.

Video:

https://aeronet.news/ukrajinska-televize-odvysilala-utajenou-zpravu-ministerstva-obrany-ze-eviduje-pres-1-milion-zabitych-a-nezvestnych-vojaku-od-zacatku-vypuknuti-valky-na-ukrajine/

Televizní kanál 1+1 totiž během reportáže o situaci na frontě odvysílal v dolním tickeru, tedy v rolovacím titulku na spodu obrazovky, že ministerstvo obrany oznamuje, že od začátku války zahynulo anebo je nezvěstných 1 126 652 ukrajinských vojáků. Televize se odkazovala na zdroj ministerstva obrany Ukrajiny, které zřejmě je již pod kontrolou sil nepřátelských Zelenskému režimu.

Muselo se jednat o úmyslné poskytnutí utajených dat z ministerstva, někdo zkrátka usiluje o vypuknutí nepokojů před novou plánovanou mobilizací mladých lidí, studentů do 25 let věku, kterou plánuje oznámit Zelenský již tento týden. Nepokoje by zřejmě měly odstartovat nový Majdan v Kyjevě s cílem pověsit Zelenského na náměstí Svobody. O tom, že se chystá pověšení Zelenského, se píše na ukrajinských kanálech již od minulého týdne. Zdá se, že Zelenského dny jsou sečteny.

Ukrajina míří k dalšímu státnímu převratu a o konci války se už hovoří na všech úrovních. Pouze se neví, kdo zaplatí obnovu Ukrajiny

Kancelář prezidenta volala přímo do televize 1+1 a hrozila vedení televize trestním stíháním. Televize tak informaci stáhla a přišla s vysvětlením, že šlo o "překlep" při přepisu do titulkovacího zařízení. Televize však neuvedla, jaké mělo být správné číslo. Společně s výrokem Davida Arachamie a rovněž i v reflexi na víkendový článek německého Bildu o tajném plánu Olafa Scholze a Joea Bidena pro Ukrajinu, která má být donucena k přijetí reality a reálného pohledu na válku, jenž je zkrátka ztracena a musí být ukončena územními ústupky Rusku, lze prostě již zcela zřetelně vidět proces na odstranění Volodymyra Zelenského z funkce.

Ten se stal de facto obětí vlastní slibotechny, tedy neustálého tvrzení, že když Ukrajina dostane prachy a zbraně, tak vyžene Rusy z Ukrajiny i z Krymu do konce léta tohoto roku. Ukrajina dostala zbraně i munici, ale výsledek se nedostavil, ukrajinská armáda ztratila za 5 měsíců ofenzívy podle odhadů 70 až 100 000 vojáků a výsledkem jsou minimální územní zisky, zatímco Rusko postupuje a uzavírá Avdějevku, což bude po ztrátě Bachmutu druhá nejděsivější ztráta, druhý neúspěšný Stalingrad pro Ukrajinu.

Ztráty AFU ve městě jsou hrozivé, blíží se 40 000 mrtvých vojáků od počátku tohoto roku. Náměstkyně ministra spravedlnosti Iryna Mudra v pondělí už rovněž reagovala na zvěsti o konci války a prohlásila, že Ukrajina podepíše mírovou smlouvu s Ruskem jen v případě, že Rusko zaplatí válečné reparace. Pokud by Rusko nemělo zaplatit, tak kdo jiný, zeptala se novinářů. Ano, kruhy na hladině války se začínají na Ukrajině uzavírat. Už se o tom mluví všude.

Iryna Mudra, náměstkyně ministra spravedlnosti Ukrajiny
Iryna Mudra, náměstkyně ministra spravedlnosti Ukrajiny

Ukrajinci už chápou, že Zelenský není jejich zachráncem, ale doslova katem. Jeho prohlášení z pátku, že nedostatek personálu na frontě bude vyřešen mobilizací mužů (pozn. studentů ukrajinských VŠ) do 25 let, kteří dosud z mobilizace byli vyčleňováni, pokud se prokázali papírem o VŠ studiu, vyvolalo na Ukrajině doslova paniku a dá se očekávat, že dojde k pokusům o útěk z Ukrajiny v řádech desítek tisíc studentů středních a vysokých škol.

Zelenský už nevychází z opevněné budovy prezidentského úřadu, bojí se zastřelení a neustále u sebe nosí pistoli, měl ji u sebe i během návštěvy Miloše Vystrčila a Markéty Pekarové Adamové.

Zelenský ztratil podporu USA, které pečou s Berlínem už plán na konec války formou územních ústupků Ukrajiny Rusku, protože USA již nemohou dodávat Ukrajině tolik zbraní a munice, co dodávaly.

Fiala po výletě za Nutellou do Německa vyrazil pro změnu do kravína, protože Ukrajina ho bude stát politickou kariéru

Zbraně a munici nemohou dodávat ani evropské státy, i ty jsou na dně, včetně České republiky, což již oznámila ministryně obrany Jana Černochová, že AČR již rozdala Ukrajině vše, co šlo, a teď už mohou zbraně dodávat jen soukromé české zbrojařské firmy, jenže to už nebude zadarmo, to by musela česká vláda zaplatit, aby české zbrojovky vyrobily za peníze českých daňových poplatníků nové zbraně a munici, a potom by to dodaly Ukrajině. Jenže, do toho se Fialově vládě nechce, protože to by musela zkrátit rozpočet ministerstvu obrany, anebo by vláda musela odhlasovat další navýšení deficitu, za který by mohla zaplatit českým zbrojovkám, aby na účet a dluh občanů mohly dodávat zbraně Ukrajině. To by byla poslední tečka za Fialovou vládou.

Ochranné návleky Petra Fialy před chlévskou mrvou, ve které bude šlapat v kravíně…
Ochranné návleky Petra Fialy před chlévskou mrvou, ve které bude šlapat v kravíně…

A pondělní stávka byla varováním, že Fiala si zahrává s ohněm. Zřejmě jeho ochranka mu doporučila, aby opustil Prahu, a proto odjel do kravína, který provozuje bratr ministra práce a sociálních věcí Mariana Jurečky. Proč zrovna do kravína, to není jasné, ale v naší redakci máme teorii, že se jedná již o druhý poznávací zájezd. Minule jsme si s premiérem ukázali, kolik stojí Nutella v Německu, tak teď se asi točí druhý díl, kde Fiala ukáže, jak se dojí krávy, jak se vyrábí české jogurty a sýry z mléka. Bizarní cestování Fialy je v poslední době trendy a možná příště navštíví prasečák, drůbežárnu, cukrovar a určitě i pivovar. To záleží na tom, kolik stávek ještě odboráři chystají.

Wind of Change pro Ukrajinu

Kvůli Ukrajině padla vláda na Slovensku. Krátce poté kvůli tomu samému padla vláda v Polsku. Pokud Péťa bude v podpoře Ukrajiny pokračovat, padne jeho vláda úplně stejně. Je zcela zjevné, že Ukrajina míří ke konci války a bude rozdělena. To dnes napověděla Boží ruka, která v Kyjevě u sochy Matky Vlasti roztrhla napůl největší ukrajinskou vlajku, která má přes 20 metrů. Prudký vichr ji roztrhl na dvě poloviny a na ukrajinských sítích už se jedou komentáře o tom, že jde o znamení o rozpadu Ukrajiny, jejího rozdělení a roztrhnutí.

Symbolická událost je skutečně trefná a má souvislost s písní německé kapely Scorpions s názvem Wind of Change, což byla píseň o "větru, který přináší změny" v souvislosti s pádem Železné opony na konci 80. let. Najednou ten samý vítr přináší roztržení ukrajinské vlajky, což předznamenává velkou změnu. Roztrhnutí vlajky větrem takto symetricky je velmi ojedinělé a když si dáme dohromady všechny informace z posledních dnů, tak je jasné, že o osudu Ukrajiny je již rozhodnuto.

V těchto hodinách se hraje o jedinou věc, a to je podoba rozdělení. Ukrajina může přijít jen o 20% svého území, ale pokud bude pokračovat v beznadějné válce, přijde o 50% území. Ruský průmysl není závislý na cizí pomoci a může zbrojit nepřetržitě 365 dní v roce. Nic takového Ukrajina nemá a mít nebude, ani její spojenci. Není divu, že Berlín a Washington mají tajný plán.

Tajný je proto, že ani Scholz, ani Biden nechce ztratit mediální tvář, když slibovali Ukrajině nesplnitelné sliby, že budou podporovat Ukrajinu tak dlouho, jak to bude nutné. Problém je v tom, že Zelenský si ten slib špatně vyložil. Západ totiž ten slib myslel jinak, že totiž Ukrajinu bude podporovat tak dlouho, jak to bude nutné… pro dosažení plánů a cílů kolektivního Západu. A v tom je právě ta zrada. Plány se totiž změnily.

Roztržení Ukrajiny a pistole jako poslední přítelkyně Zelenského

A plánem západu už není porážka Ruska, protože se ukázalo, že na to Ukrajinci nemají. Novým plánem je obnova Ukrajiny, tedy toho, co z Ukrajiny zůstane. Ukrajina se má stát novým nástrojem obnovy západních ekonomik při mamutí obnově Ukrajiny. Všechno bude financovat Mezinárodní měnový fond (IMF), což je sionistická věrchuška amerického FEDu a jeho petrodolaru. Obnova Ukrajiny není nic jiného než cesta na záchranu dolaru jako rezervní světové měny. Ukrajina samozřejmě nikdy nic nebude schopna splatit, ale s tím se počítá, protože dlužná Ukrajina se stane věčným dlužníkem a tím pádem věčným otrokem Západu. Už napořád.

Gravírovaná pistole CZ 75 jako dar Petra Pavla pro Volodymyra Zelenského
Gravírovaná pistole CZ 75 jako dar Petra Pavla pro Volodymyra Zelenského

Jih Ukrajiny okolo Oděsy obsadí sionisté z Izraele, konkrétně ti sionisté, kteří vytvoří na Ukrajině nový Jeruzalém. Mají zájem o Oděsu, bývalé velko-centrum ruských Chasidů za dob carského Ruska. Izraelci skoupí od zadlužené Ukrajiny úplně všechno, Ukrajincům nezůstane vůbec nic. A protože Ukrajinci budou dlužit, bude majetek Ukrajiny skoupen za hubičku, doslova za pakatel.

Takový je plán sionistů na rozšíření vlivu Izraele a na posílení věrchušky v podobě petrodolaru. Tomu plánu teď brání jediná osoba, a tou je Zelenský. Pokusí se ho zbavit nejprve po dobrém, domluvou a radami, ale pokud to nepůjde, a to se zdá pravděpodobnější, skončí buď na provazu a pověsí ho jeho nejbližší, anebo to ukončí on sám vlastní rukou. Zelenský tu pistoli nemá pro nepřítele, ale pro sebe. O tom nikdo nepochybuje.

Zdroj: aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!