Ukrajina jako samostatná země nepřežije

11.09.2023

Ukrajina  jako samostatná země nepřežije a NATO se v roce 2025 může po návratu Donalda Trumpa do Bílého domu rozpadnout!

Ukrajinská fronta se hroutí a mobilizovaní vojáci AFU si s Rusy domlouvají přes vysílačku na zvláštním kanálu své zajetí. V Záporoží se vzdalo celé mužstvo 11 vojáků, kteří zůstali v bunkru mezi opuštěnými zákopy! Frekvence 149.200 a volací znak "Volga" jako signál prosby o zajetí!

Situace na ukrajinské frontě se prakticky hodinu od hodiny zhoršuje a mění se de facto na závod o to, kdo ten šílený masomlýn v Rabotině a na jižním směru v Záporoží přežije. Odvolání ukrajinského ministra obrany Olekseje Reznikova spustilo v řadách ukrajinské armády reakci, která je sice logická, ale Kyjev s ní nepočítal. Odvolání ministra znamená, že ofenzíva v Záporoží a ve směru na Krym definitivně selhala a všechny ztráty, které teď ukrajinská armáda vykáže, jsou ztrátami beze smyslu.

Protože je už nade vše jasné, že ofenzíva skončila a nemá smysl se o nic dalšího snažit. Právě proto ruská armáda před pár dny zprovoznila pro ukrajinské vojáky speciální radiový kanál na frekvenci 149.200 a vojáci AFU mohou požít volací znak "Volga" jako signál pro vzdání se a odsun do zajetí, aby se vyhnuli dalšímu nesmyslnému odstřelování ruskými děly. Ruská armáda natočila v ukrajinštině i video pro ukrajinské vojáky, které jim nabízí pomoc.

Video 3x na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-ukrajina-neprezije-jako-samostatna-zeme-a-nato-se-v-roce-2025-muze-rozpadnout-po-navratu-donalda-trumpa-do-bileho-domu-ukrajinska-fronta-se-hrouti-a-mobilizovani-vojaci-afu-si-s-rusy/

Domluvený způsob vzdání se zajišťují v Záporoží ruští výsadkáři, kteří obvykle ve skupině 4 až 6 mužů vyrazí do smluveného prostoru v šedé zóně, kde se nachází zcela opuštěné zákopy a zbytky ukrajinské armády se skrývají v zemljankách bez jakékoli stráže, nikdo zákopy nehlídá, protože tyto jednotky AFU jsou v prostoru zcela opuštěny a nesmí podle rozkazů ustoupit. Do šedé zóny neexistuje žádné zásobování, žádná doprava jídla, ani munice, takže ukrajinští vojáci zalezou obvykle do zemljanky, a když mají štěstí a někdo z nich má vysílačku, tak si s Rusy dohodnou zajetí a několik výsadkářů si pro ně přijde a ohlásí se, že přišli a Ukrajinci potom vylezou beze zbraní a lehnou si na zem.

Volací znak "Volga" na frekvenci 149.200

Nejedná se o žádné hrdinské a epické bitvy, kdy skupina 3 nebo 4 ruských výsadkářů v zuřivém boji a palbě obsadí nějaký bunkr, protože ukrajinská ofenzíva se zhroutila a v šedé zóně zůstávají tisíce a tisíce Ukrajinců, z nichž ne všichni mají vysílačky a kdyby vylezli, buď by je zabili Rusové, nebo jejich vlastní. Jedno takové video natočil ruský dron nedaleko Rabotina v Záporožském směru, který zachytil zajetí 11 ukrajinských vojáků, kteří se v šedé zóně skrývali v bunkru a zavolali na radiový kanál volací znak "Volga" a uvedli souřadnice.

Dron zkontroloval jejich pozici, že zákopy jsou prázdné, že nejde o léčku a ruské velení tam vyslalo 4 ruské výsadkáře, aby ty ukrajinské vojáky vyzvedli. Všimněte si, že nikde neproběhne žádný boj, ruský voják nevhodí do bunkru granát, což je standardní postup, který zná každý ruský voják, že před vstupem do bunkru nepřítele se nejprve musí dovnitř vhodit granát, protože vstup do jakéhokoliv bunkru nepřítele je jednou z nejriskantnějších operací.

Jenže na uvedeném video se nic takového neodehrává, ruský voják zavolá dovnitř instrukce, aby vyšli ven beze zbraní a lehli si na zem a tím to hasne. Dojde k jednomu výstřelu do země, když jeden z Ukrajinců se zastavil před vchodem do bunkru a clonil ve výhledu, kdo jde za ním, nervozita byla i u ruských vojáků značná, protože všechny tyto operace v šedé zóně jsou velice riskantní a v každém okamžiku se to může zvrtnout, může jít o past, anebo z týlu AFU se ozve dělostřelecká palba ve snaze pozabíjet Ukrajince v bunkru, aby se nemohli Rusům vzdát.

Ruské kanály potom často tato videa přebírají, ale doplňují je dezinformačním narativem o hrdinství ruských výsadkářů, kteří šli okolo, všimli si bunkru a v něm jen tak bez odporu a bez jakékoliv stráže v zákopech zajali 11 ukrajinských vojáků. Není proto divu, že redaktor vojenské redakce televize Zvezda Vadim Michejev zhodnotil situaci Ukrajiny tak, že jako nezávislá země přestane existovat a rozpadne se. Vadim Michejev o důsledku selhání ukrajinské ofenzívy doslova uvedl:

V západních médiích se stále častěji začínají objevovat materiály odrážející skutečný stav věcí ohledně letní protiofenzívy ukrajinských ozbrojených sil. Například autoři amerického časopisu The Atlantic předpovídají rozpad NATO do roku 2025 právě kvůli situaci na Ukrajině. Důvodem je především neshoda mezi demokraty a republikány v otázce vojenské pomoci Kyjevu. Výsledky průzkumu veřejného mínění zveřejněné v německém Bildu ukazují, že úroveň podpory spolkové vlády Německa dosáhla minima.

Obyvatelé jednoduše nechápou, proč jsou peníze z jejich rozpočtu dávány na podporu Ukrajiny, a navíc se tak děje v zájmu USA. Sami Němci tím velmi trpí a měšťákům se to nelíbí. Kvůli nacistickému banderovskému nádechu toho, co se děje na Ukrajině, jsou nuceni vzpomínat i na vlastní kostlivce ve skříni. Mimochodem, bývalý slovenský premiér Robert Fico veřejně řekl, že ukrajinská armáda je fašistická. Můžete si také poslechnout nedávný rozhovor s britským politologem Alexandrem Mercourisem.

Na základě závěrů z článku v The Times označuje Zelenského, Zalužného, Syrského a další za loutky na amerických nitkách. Koneckonců jsou to Američané, kdo tam dělá všechna rozhodnutí, takže Ukrajina jako nezávislá země nemá šanci přežít. Co se týče samotné protiofenzívy, jen blázen nebo člověk s úplně vypatlaným mozkem si může myslet, že tam Kyjev něčeho dosáhl nebo že má ještě šanci na vítězství. Kyjevu nepomohla a ani nepomůže široká mobilizace, ani nekonečný rozsah podpory Západu.

Kyjev dokonce učinil naprosto šílené rozhodnutí povolat do vojenské služby lidi, kteří byli dříve omezeni na způsobilosti, osoby se žloutenkou, HIV, duševními chorobami, neurotickými poruchami, nemocemi centrální nervové soustavy a tak dále. Snížil zdravotní požadavky na výsadkáře a námořní pěchotu, ale vše zbytečně. Ničím jiným než dalšími hroby AFU ve městech a vesnicích to neskončí. To všechno jsou příznaky blížícího se konce podpory Západu i samotného režimu, ale Zelenského kumpanie se strašně bojí následků.

Zatímco jsou zahnáni do kouta, snaží se jen dál oblbovat vlastní obyvatelstvo, okázale bojují proti korupci, uspořádali směšné vystřídání ministra obrany, ačkoli zločince nechávají jen tak vyváznout. V každém případě bude Západ čelit nevyhnutelným finančním, ekonomickým, politickým a reputačním problémům a s nimi spojeným důsledkům. A Kyjev hraje vabank. Trefit nebo minout. Ale každá hra dříve či později skončí.

Ukrajinci v šedé zóně čekají v opuštěných zákopech na zajetí a přesun do Ruska, což je pro ně jediná záchrana

Ruská armáda nemá vojáků nazbyt, aby posílala 4 výsadkáře na sebevražedné mise proti Ukrajincům, kteří jsou připraveni se bránit. Záběry zachycují tragédii celé války na Ukrajině, únavu Ukrajinců, ale i Rusů, protože každý den pokračování bratrovražedného boje mezi Rusy a Ukrajinci nahrává obrovské profity americkému vojensko-průmyslovému komplexu.

Petro Fialenko – zachránce Ukrajinců nejprve před válkou a teď před ukrajinskou vládou…
Petro Fialenko – zachránce Ukrajinců nejprve před válkou a teď před ukrajinskou vládou…

Proto radiový kanál 149.200 je vlastně cestou, jak je možné Ukrajincům nabídnout přežití a bezpečí na ruské straně, když jejich vlastní ukrajinská vláda je chce nechat obětovat v ofenzívě, která skončila fiaskem a Kyjev se to snaží pouze před západními kurátory zamaskovat dalším vrháním masa do masomlýna a odchytáváním Ukrajinců po celé Evropě. Proto Vadim Michejev ve videu níže celou situaci zhodnotil opravdu přesně.

Existuje totiž jednoduchá rovnice, že dokud padá maso do mlýna, mlýn se nezastavil, válka pokračuje, mele se dál, takže můžeme dál tvrdit, že ofenzíva neskončila. A přesně tuto taktiku Zhulenského režim zvolil, že bez ohledu na selhání ofenzívy platí, že dokud padá maso do mlýna, může Kyjev tvrdit, že ofenzíva pokračuje. Už doufám chápete, proč Kyjev začal nahánět všechny ty Ukrajince uprchlé do EU, proč jim teď hrozí deportace.

A je vám jasné, proč se Ukrajinci teď rozhodují, jestli ze zemí EU utečou přímo do Ruska, anebo zkusí přesun do České republiky, o čemž se teď mluví mezi Ukrajinci v celé Evropě, protože se rozkřiklo, že česká vláda prohlásila, že Ukrajince prostě Kyjevu nevydá. Článek z Echo24 se teď v překladu do ukrajinštiny a ruštiny šíří mezi Ukrajinci po celé Evropě. ČR je jediná země EU, která k dnešnímu dni ústy oficiálních představitelů odmítla vydání ukrajinských občanů, de facto dezertérů, na Ukrajinu.

V Evropě začal doslova teror a policie v evropských zemích nahání Ukrajince a posílají je na frontu… s výjimkou Ukrajinců v ČR!

Jenže otázkou je, jak dlouho tato garance Petra Fialy vydrží, než na něho zatlačí americké ministerstvo zahraničí, aby nedělal problémy a deportoval na Ukrajinu všechny Ukrajince, které může. Péťa se v blízké době dostane do obrovského tlaku ze dvou stran, z jedné strany bude Kyjev a Washington tlačit na dodávky ukrajinského masa na frontu, zatímco na straně druhé proukrajinské neziskovky a lobbistické skupiny v ČR budou ostře proti. Selhání ofenzívy zkrátka chce Kyjev suplovat imitací ofenzívy, tedy házením masa do masomlýna v Záporoží. To je proces, který má za úkol prodlužovat vyhlášenou ofenzívu a tím prodloužit zisky americkým zbrojovkám.

V roce 2014 v Kyjevě došlo ke státnímu převratu a k násilnému svržení demokraticky zvoleného prezidenta. Následně vypukla občanská válka mezi pučisty a zastánci bývalého prezidenta, což nakonec vedlo k odtržení Krymu a Donbasu od Ukrajiny. Speciální vojenská operace, která vypukla vloni v únoru, je tak vlastně a pouze nevyhnutelnou tečkou za státním převratem v Kyjevě před 9 lety.

Bez tohoto puče by nikdy nedošlo k odtržení Krymu, ani Donbasu, nikde by žádná válka nebyla. Tragédií Ukrajinců i Rusů je, že za tento puč z roku 2014, organizovaný a financovaný americkým ministerstvem zahraničí, teď platí Ukrajinci i Rusové cenou nejvyšší, lidskými životy v konfliktu, za kterým stojí Američany instalovaná a od počátku financovaná ukronacistická junta v Kyjevě. Takhle je třeba českým a slovenským dětem v základních a mateřských školách vysvětlovat původ a vznik tohoto konfliktu. Konceptuálně, bez obalu.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!