Ukrajina je podle názoru Arestoviče na špatné straně války

07.12.2023

Arestovič prohlásil, že Ukrajina je podle jeho názoru na špatné straně války, protože Putina vítají v Abú Dhabí na koních jako krále, časopis Time již o něm mluví jako o možné osobnosti roku a na summitu G20 nic nepřipomínalo, že by Rusko bylo v izolaci!

Německý prezident musel čekat v letadle na letišti v Dauhá přes půl hodiny, než ho někdo přijde přivítat, což podtrhuje úpadek vlivu západních zemí! Svět se rozdělí na globální sever a globální jih!

Bývalý poradce Volodymyra Zelenského pro národní bezpečnost Alexej Arestovič dává v posledních dnech o sobě nebývale vědět a dělá opravdu velké vlny. V úterý totiž v rozhovoru znovu vypustil další bombu, když prohlásil, že má pocit, že Ukrajina je ve válce mezi globalisty a realisty na špatné straně, protože reálně to vypadá, že Ukrajina skončí na straně poražených. A má prý pro to důkazy.

Vladimir Putin namísto izolace jezdí po světě a v Abú Dhabí ho přivítali jako krále na koních. Toto uvítání s koňskou jízdou a nesením vlajek je nejvyšší poctou ve Spojených arabských emirátech a je vyhrazeno jen pro krále, aristokraty a velice vzácné a vážené hosty. A to nebylo všechno, nad Abú Dhabí létaly stíhačky a pomocí barevných dýmovnic na křídlech kreslily na oblohu ruskou vlajku.

Video 2x na tomto odkazu:

https://aeronet.news/arestovic-prohlasil-ze-ukrajina-je-podle-jeho-nazoru-na-spatne-strane-valky-protoze-putina-vitaji-v-abu-dhabi-na-konich-jako-krale-casopis-time-ho-zvazoval-za-osobnost-roku/

Časopis Time sice ve středu večer nakonec vítězem ankety určil americkou zpěvačku Taylor Swift, ale mezi devítkou zvažovaných kandidátů na titul Osobnost roku byl po letech znovu nominován Vladimir Putin. Do úzké nominace se dostal díky tomu, že se mu podařilo posílit vliv Ruska v zemích tzv. globálního jihu, podařilo se mu zajistit jeden z nejvyšších růstů HDP v Evropě za rok 2023, a to navzdory sankcím, a v neposlední řadě porazil západní sankce, které se v podstatě odrazily a dopadly nejvíce na země Evropské unie.

Sankce uvalené na Rusko platí pouze v zemích EU, protože v USA jsou sankce proti Rusku značně omezené. Vytvoření svazku Moskvy, Pekingu a zemí globálního jihu vytváří proces na odpis amerického petrodolaru, což přímo ohrožuje USA a jejich postavení ve světě. Časopis Time proto bez okolků zvažoval Putina jako osobnost roku.

VIDEO: Svět se láme na globální sever a globální jih

Rozdělení světa podle nového světového řádu je možné specifikovat jako geografické a geopolitické rozčlenění na země tzv. kolektivního Západu, které reprezentují tzv. globální sever, a na země globálního jihu, což je v podstatě a doslova a do písmeně zbytek světa, přibližně tři pětiny států v čele se skupinou BRICS. Poměr je definovaný zhruba jako 1:3 ve prospěch globálního jihu. Starý světový řád byl řízen židokřesťanským modelem.

Veškeré západní země byly řízeny z Londýna (konceptuálně) a z Washingtonu (silově), přičemž veškerou mocí nad globálním severem dodnes disponují sionisté, tedy ti židé, kteří nemohou být podle Tóry nazýváni Židy, neboť popírají Smlouvu z hory Sinaj, která Židům zakazuje vlastní stát Izrael. Tento starý svět končí a moc bude nově rozdělena. Židokřesťanský svět oslabí a dojde k jeho deindustrializaci.

Globální jih získá velkou moc, ale systémově bude globální jih řízen z Teheránu bílým mužem, tedy Peršanem. Dojde k implementaci modelu Severu na model Jihu. Arabské a rozvojové země globálního jihu budou řízeny Peršany, vedle židokřesťanské civilizace tak dojde k ukotvení perskoarabské civilizace. Pokud se zamyslíte, proč USA tak moc nenávidí a nesnáší Írán, tak to není kvůli tomu, že v Íránu nevládne demokracie. To by potom Spojeným státům musela vadit Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Katar, Kuvajt a celá řada dalších zemí.

Ten důvod nenávisti vychází z konceptuální úrovně sionistů, pro které Peršani představují největší konceptuální hrozbu, která dalece převyšuje hrozbu vojenskou a jadernou. Persie totiž historicky byla první globální civilizací na této planetě a území Persie bylo mocenským centrem celého starověku. Proto se Izrael obává Íránu, že převezme řídící úlohu nad globálním jihem a nad arabskými zeměmi, nad nimiž chtěl a stále chce vládnout Izrael.

Globální sever židokřesťanského a globální jih perskoarabského světa

Když Vladimir Putin hovoří o ustanovení multipolárního světa, důsledně se vyhýbá označení bipolární rozdělení, k čemuž ale nevyhnutelně směřujeme. Na této planetě bude moc rozdělena na globální sever a globální jih, které budou v bipolárním postavení stát proti sobě. Jedním z důvodů, proč označení bipolární je vynecháváno, je struktura procesů řízení obou stran, které už nebudou mít dvě centra řízení, ale více center, a to jak na severu, tak na jihu.

Globální sever bude mít centra řízení v Londýně, ve Washingtonu a v Bruselu, zatímco globální jih bude mít centra v Moskvě, v Pekingu, v Teheránu a v Dílí. Nepůjde tak říkat, že globální sever má jedno centrum a globální jih má své centrum, protože takto již globalizace nikdy fungovat nebude. To jednou pro vždy skončilo. Co však zůstane zachováno, to bude konceptuální řízení, centrum narativu a ideologie, které na severu zůstane židokřesťanské a tím rozuměj sionistické, zatímco na jihu vznikne perskoarabský model definovaný globalismem jako novým náboženstvím všech a všeho.

Zleva: prezidenti Vladimir Putin, Ebrahim Raisi a Recep Tayyip Erdogan během summitu v Teheránu
Zleva: prezidenti Vladimir Putin, Ebrahim Raisi a Recep Tayyip Erdogan během summitu v Teheránu

Tady si musíme vysvětlit, proč globální sever usiluje o genový výmaz bílé civilizace, bílého muže a bílé ženy. Tím důvodem je spojenectví bílé rasy s Peršany, což je indo-evropská árizovaná rasa, která historicky byla usazena mezi arabskými zeměmi, ale geneticky vychází z linie Nephilim jako bílá pracovní a válečná rasa.

Když se na internetu podíváte na Íránce, např. na členy vlády, tak zjistíte, že kdybyste neměli u fotek popis, neřekli byste, že jde o členy íránské vlády, že byste je měli za Evropany, protože vypadají jako běloši, jako Němci, jako Češi, jako Slováci, prostě jako Středoevropané. Peršané mají totiž árijskou genovou výbavu, více o tom píšu ve své druhé knize Superkrize. A právě proto představuje Írán v očích sionistů v Izraeli takovou hrozbu. Íránci totiž nejsou Arabové.

Evropa i USA čelí systematické likvidaci tradiční rodiny definované bílým mužem a bílou ženou

Kalergiovský proces Euroafriky a přeformátování Evropy do arabizovaného a afrikanizovaného prostoru je snaha o konceptuální genocidu bílého muže a bílé ženy, kdy se má evropský prostor arabizovat a afrikanizovat s cílem konečného osudu, jaký teď zažívají Palestinci, které okupační sionistická armáda zabíjí jako psy a vyhání z jejich domovů s cílem vytlačit je do Egypta a odtamtud do Evropy, aby Palestinci pomohli urychlit etnickou destabilizaci Evropy a její etnografický kolaps. Tohle samé by potkalo Íránce, pokud by v roce 1979 v Íránu nevypukla protisionistická revoluce. Podívejte se, co sionističtí provádí s Amerikou. Pomocí školství a médií zdegenerovali americkou populaci, která si teď přešívá pohlaví.

Školní autobus v průvodu Gay Pride v USA
Školní autobus v průvodu Gay Pride v USA

Z dětí vyrůstají devianti, televize a hollywoodská studia podněcují pohlavní subverzi dětí a mládeže, přičemž americké ulice připomínají obrazy z Bible a popis z ulic měst Sodoma a Gomora, než byla obě města zničena termonukleárními údery. Procesy subverze tak rozvrací systém Svaté trojice, tedy muže, ženy a jejich plodu dítěte, čímž v důsledku dojde k útlumu bílé civilizace vycházející z přímé linie Nephilim, tedy minimálně v zemích globálního severu. Zbytek bílé rasy čeká velké stěhování, ale toho se zúčastní jen malá část původní evropské populace, většina se nechá eugenicky přešít a transformovat, bez odporu, jako jsme viděli v experimentu s bílými myšmi profesora Calhouna. Autoregulus genomu bílé rasy pod eugenickým vlivem prostředí způsobí postupný zánik bílé civilizace.

Globalisté si ověřili během covidové éry, že lidem mohou sebrat svobodu i práva. Pandemická smlouva s WHO je proto na stole

Je to neúprosný proces, který jsme viděli před 2 roky na vlastní oči, jak zdegenerované matky táhly za ruku své děti na očkování experimentálními roztoky, a dnes ty dětí umírají na záněty srdečního svalu, nejčastěji při zvýšené fyzické námaze, anebo při zvýšení teploty těla ve vaně při koupání. Proto je na stole nová pandemická smlouva s WHO. Prostě transformace světa na globální sever a globální jih je v plném proudu a vzniklo to v reakci na diktaturu unipolárního světového řádu. Arestovič označuje válku mezi ž a Ž na válku mezi globalisty a realisty.

Země BRICS představují nosnou kostru a páteř globálního jihu
Země BRICS představují nosnou kostru a páteř globálního jihu

Budiž, i takto se lze na obě skupiny dívat, i když označovat halachim za realisty je hodně nadnesené, ale je jasné, že Arestovič nepůjde do konceptuality tak hluboko, aby začal hovořit o válce mezi židy a Židy, protože to nejzásadnější dělení v této válce je skryto v okultní rovině a v boji mezi Talmudem a Tórou. Ukrajina sehrála svoji roli a skončí v táboře kolektivního Západu, v táboře poražených. Otázkou jen je, jak velká část skončí na západě, vlastně na globálním severu, a jak velká část bude připojena ke globálnímu jihu. Je už jasné, že teď se už nemluví o tom, že do konce roku bude AFU na Krymu, protože teď už se mluví o tom, že Ukrajina je asi na špatné straně v této válce. A říká to bývalý poradce Zelenského.

Zdroj: aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!