Ukrajina a USA chystají provokaci s chemickými zbraněmi 

26.04.2022

Ukrajina ve spolupráci s USA chystá provokaci s chemicko-biologickými zbraněmi proti vlastnímu obyvatelstvu, z čehož má být následně obviněno Rusko!

Kyjev již nakoupil přes 200 tisíc ampulí atropinu, který má být podáván zasaženým obyvatelům Ukrajiny po zinscenování útoku! Ruské ministerstvo obrany zkoumá ukrajinské drony, nalezené v Chersonské oblasti, které jsou vybaveny nádržemi na rozprašování bojových látek! Mezitím ruská armáda vytlačila ukrajinskou armádu z dalších měst a Pentagon varuje před zhroucením ukrajinské armády! Boris Johnson už připustil, že Rusko může válku vyhrát!

O víkendu vystoupil s prohlášením ruský generál Igor Kirillov a šokoval veřejnost, protože oznámil, že Američané ve spolupráci s Kyjevem chystají v blízké době provokaci, která může být provedena chemickými, biologickými, či dokonce jadernými zbraněmi. Ruská armáda nachází na Ukrajině podivné drony s nádržemi na 30 litrů, které jsou určeny k rozprašování látek a ruská armáda před několika dny dokonce už jednomu takovému útoku čelila, když z ukrajinského dronu byly shozeny podivné ampule, které se po dopadu na zem rozbily a při kontaktu se vzduchem obsah explodoval a začal vyvíjet dosud neznámý toxický kouř. Několik ampulí se nerozbilo a ruští vojáci je předali vědcům a laborantům z ruského ministerstva obrany.

Video: https://aeronet.news/video-ukrajina-ve-spolupraci-s-usa-chysta-provokaci-chemicko-biologickymi-zbranemi-proti-vlastnimu-obyvatelstvu-z-cehoz-ma-byt-nasledne-obvineno-rusko-kyjev-jiz-nakoupil-pres-200-tisic-ampuli/

Společně s tím, jak v České republice tiká časovaná bomba pod vládou premiéra Petra Fialy v důsledku absolutní neschopnosti vládnout a řešit inflaci a počínající hypoteční krizi a platební defaulty stovek tisíc českých rodin, tak ve stejnou dobu se v Kyjevě rozezněl poplach. Kyjevu hrozí totální porážka a situace je tak alarmující, že do Kyjeva museli narychlo přiletět dva hlavouni z Washingtonu, a to rovnou ministr zahraničí USA Antony Blinken a spolu s ním i ministr obrany USA Lloyd Austin.

Do Kyjeva přiletěli dva nejvyšší američtí ministři. Situace je podle všeho pro Američany i Kyjev kritická. Město Rubyžne padlo a Rusové prolomili Ukrajincům opevnění

Ještě nikdy v minulosti se nestalo, aby do válkou zmítané země Američané poslali své dva nejvýše postavené ministry hned po prezidentovi, protože takové cesty porušují americké bezpečnostní protokoly. Ministři zahraničí a obrany USA totiž společně za normálních okolností nesmějí cestovat do jedné země, kde zuří válka. Výjimky se udělují jen ve výjimečných a kritických situacích, kdy to jinak nejde. To, že k tomu došlo včera večer, ukazuje na kritickou situaci na Ukrajině. Ruská armáda válcuje ukrajinské vojáky způsobem, že jenom za víkend obsadila ruská armáda několik dalších měst a dnes v pondělí i město Rubyžne, kde se nacházel velitelský štáb ukrajinské armády, který se po ústupu stáhl do Severodoněcku.

Lloyd Austin, Volodymyr Zelenský a Antony Blinken
Lloyd Austin, Volodymyr Zelenský a Antony Blinken

Američané mají velké obavy z toho, co Rusové najdou na území Donbasu, které bylo od roku 2014 obsazeno ukrajinskou armádou. Rusové nacházejí další a další chemické laboratoře, nervové plyny, podzemní laboratoře s obrovskými kotly na vaření bojových látek a různých směsí a obrovské zásoby drog pro vojáky, především amerických derivátů hyperfetaminolu, hyperaxu, pervitinu, prostě různé typy amerických a českých metamfetaminových drog, které Pentagon podával vojákům v Iráku a v Afghánistánu, aby nervově zvládali vraždění a zabíjení civilistů.

Metamfetamin způsobuje emoční necitlivost, naprostou lhostejnost, v důsledku chemického potlačení činnosti vyšších mentálních funkcí, ale na straně druhé posiluje tvorbu adrenalinu a testosteronu, což extrémně prodlužuje fyzický výkon. Ukrajinci však v tomto prostoru podle všeho vyráběli i nervové bojové látky podle receptů z USA a Velké Británie. Vyvíjeli i bojové viry a bakterie.

Američané mají v plánu se pokusit zinscenovat hromadný chemický či biologický útok, který bude spouštěcím mechanismem pro vyslání mírových vojsk na Ukrajinu

Takto vysoká návštěva dvou amerických ministrů u kokainového vůdce Volodymyra Zelenského naznačuje, že Kyjev dostane hned dvojité noty od dvou amerických ministerstev, což pouze podtrhuje důležitost návštěvy. Američané se zřejmě pokusí o následující drastický scénář, o kterém nám v neděli napsali ruští novináři, k nimž se informace dostala z ruského ministerstva obrany.

Američané podle všeho chtějí po Kyjevu, aby obětoval několik tisíc svých vlastních obyvatel během chemického a biologického útoku v blízkosti frontové linie, z čehož následně ihned po provedení Washington a Kyjev obviní Moskvu. Kyjev začne ihned zasaženým lidem podávat atropin, který již Kyjev v lednu nakoupil.

Drony nalezené ruskou armádou s rozprašovacími zařízeními
Drony nalezené ruskou armádou s rozprašovacími zařízeními

Po tomto zinscenovaném útoku zemře několik tisíc lidí a Washington to použije k podnětu v Radě bezpečnosti OSN, aby na Ukrajinu proti ruské armádě byly vyslány mírové sbory OSN. I když to Rusko a Čína zablokují a rezoluce neprojde, Američané ve spolupráci se spojenci přesto vyšlou na Ukrajinu své mírové sbory, a to právě do míst, kde mají Američané své zbývající laboratoře a klíčová zařízení pro chemický a biologický vývoj, aby se to nedostalo do rukou Rusů.

Ruská armáda by se tím okamžikem dostala do situace, že by musela najednou zvažovat, jestli taková vojska bude nebo nebude považovat za mírové sbory. Představa, že by Kreml dal příkaz provádět operace i tam, kde by byla rozmístěna vojska západních zemí na Ukrajině pod hlavičkou mírové mise, to je velice nepravděpodobné. Washington by tím zablokoval denacifikaci té části Ukrajiny, kde by byly mírové sbory rozmístěny.

Podpora veřejnosti pro vyslání vojsk na Ukrajinu po provokaci v Buči se nezvýšila, takže Washington chystá mnohem větší provokační kalibr

Jenže aby takový plán prošel i u západní veřejnosti, tak musí nejprve Rusko provést něco naprosto strašlivého, co rozzuří světovou veřejnost, a to mnohem více, než jak se to nepovedlo v Buči, protože si všimněte, že tento podvrh najednou západní média v tichosti zametají pod koberec - mrtvoly vytahané z hromadných hrobů místní nemocnice a potom poskládané podél silnice prostě nezafungovaly, lidé začali klást příliš mnoho otázek.

Objevilo se mnoho záběrů a dokonce videí, jak ukrajinští vojáci rozmisťují těla po silnicích, takže celá provokace je teď v tichosti odstavována na vedlejší kolej a chystá se nová akce. Tentokrát by to mělo být opravdu velké, opravdu by měli umírat civilisté a nikoliv jen žoldáci a vojáci, tentokrát by měly zemřít tisíce a tisíce lidí na obrovském území. Takovou provokaci už světová veřejnost nerozdýchá a bude požadovat vojenský zásah na Ukrajině.

Provokační plány ukrajinského režimu
Provokační plány ukrajinského režimu

Zatím evropská veřejnost evropské vojáky na Ukrajině nechce, kromě hrstky politiků a válečných štváčů, ale pokud by byl zinscenován chemický, biologický či nervový útok a zemřely by tisíce civilistů, potom by se veřejné mínění změnilo. Ruské ministerstvo obrany si to uvědomuje. Stejně tak hrozí, že Ukrajina provede útok na některou ze svých jaderných elektráren a obviní z toho Rusy. Kyjev nemá šanci v této válce, protože Moskva je odhodlaná Ukrajinu denacifikovat a tisíce členů Pravého sektoru na nic nečekaly a už uprchly z Ukrajiny do Evropské unie.

Ovšem Washington si nemůže dovolit, aby ukrajinské laboratoře padly do rukou Rusů, především laboratoře v okolí Kyjeva a na západě Ukrajiny. Protože Kyjev není schopen Rusy zastavit, pouze je dokázal zpomalit za použití živých lidských štítů, tak je jasné, že ve Washingtonu začala panika, že ukrajinská fronta se hroutí. Proto poslali do Kyjeva hned naráz dva nejvyšší americké ministry.

Boris Johnson připustil, že Rusové mohou válku na Ukrajině vyhrát a otazník nad Oděsou začíná nabírat obrysy už i v Moskvě

A že je situace vážná, o tom svědčí i výrok Borise Johnsona z minulého týdne, kdy vůbec poprvé připustil, že Rusko může válku na Ukrajině vyhrát. Johnson to v pátek prohlásil v indickém Dillí a znovu to ukazuje, jaká panika se na Západě mezi politiky začíná šířit. Kyjev bez aktivní vojenské pomoci Západu nedokáže válku ustát a navíc není přitom jasné, co je konečným cílem Moskvy.

Zcela reálně se už v ruských médiích mluví o rozdělení Ukrajiny na rusko-etnickou část na jihu a na východ od Dněpru, a na západní část toho zbytku Ukrajiny. Není ani jasné, jestli Moskva bude chtít odříznout Kyjev od Černého moře, jestli dojde k vyhlášení referenda o odtržení Oděsy od Ukrajiny, kde je jedna z nejvyšších nezaměstnaností na Ukrajině a dva roky covidu město skoro zlikvidovaly kvůli výpadku příjmů z turistiky.

Prezidentské volby na Ukrajině v roce 2010
Prezidentské volby na Ukrajině v roce 2010

Nejlépe to zachycuje volební mapa z roku 2010, kde proruské regiony krásně vidíte na mapě v modré barvě, které hlasovaly pro Janukovyče, zatímco zbytek Ukrajiny hlasoval pro copatou čarodějnici Tymošenkovou. Ta mapa ukazuje velice věrně rusko-etnické a ukrajinské rozdělení. Proto není vyloučeno, že Ukrajina přijde o přístup k Černému moři. Pokud tomuto procesu chce Kyjev zabránit, neobejde se bez rozmístění západních "mírových" vojsk, protože s nimi do konfliktu ruská armáda nepůjde, to by Kreml nedovolil. 

Toto je podle názoru naší redakce a rovněž podle ruských novinářů plán Pentagonu, jak zabránit pádu Ukrajiny a ztrátě přístupu Kyjeva k Černému moři.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!