Ukrajinská armáda se má cvičit v době, kdy se očekávají v ČR nepokoje

07.12.2022

Plánuje "česká" vláda nasadit tyto ukrajinské jednotky proti českým vlastencům? Vše tomu nasvědčuje.

"Český" parlament a senát schválily údajný výcvik 4 000 ukrajinských vojáků na území ČR v několika turnusech po 800 mužích. Celá akce působí velmi podivně z hlediska rozsahu ukrajinských ztrát na bojišti. Jaký výcvik jim může nabídnout torzo "české" armády, která má zkušenosti pouze ze zahraničních misí, kde dělala křoví americkým a britským invazním jednotkám (Irák, Afganistán, Mali atd.)? Z vojenského hlediska to nedává žádný smysl, leda že by to bylo opačně a ukrajinští vojáci, kteří už mají válečné zkušenosti, by školili naše vojáky.

Celá podivná událost získá nový rozměr, když si uvědomíte, že "výcvik by měl probíhat v době, kdy se očekává opětovná vlna protirežimních protestů. Podle všeho se nebude jednat pouze o poklidné demonstrace jako na podzim letošního roku. Režim se určitě otřese v základech, protože žádnou podporu v národě nemá. Jenže to nemohou zahraniční protektoři připustit. Proto bude potřeba národní hnutí potlačit i za použití násilí, protože týl ve velké válce s Ruskem musí zůstat klidný. Tady má ale liberálně demokratická vláda P. Fialy problém. Místní české ozbrojené složky velkou loajalitu k liberálně demokratickému režimu neprokazují. I na ně a jejich rodiny dopadají ekonomické důsledky šílené vlády "Ukrajince" Fialy, i jim přicházejí šílené zálohy za energie, i jim je omezována lékařská péče na úkor "uprchlíků", i jejich dětem je likvidováno vzdělání ukrajinizací českých škol, kde se hroutí výuka.

Proto bude třeba mít v zemi ozbrojené složky, které budou připraveny zasáhnout se vší brutalitou a nebudou cítit žádnou empatii k místnímu obyvatelstvu. Kde je vzít? No přece na Ukrajině! Zfanatizovaní příslušníci jednotek typu Azov nebudou mít nejmenší problém postřílet a rozjezdit tanky české opoziční hnutí. Režim jim české vlastence předem vylíčí jako "ruské šváby a dezoláty" a ti si přece zasluhují smrt, že?! Prorežimní loutky tomu budou ještě tleskat.

Češi se na to musí připravit. Změny režimu se už nedá dosáhnout u voleb, liberálně demokratický režim svobodné volby již nikdy nepřipustí a na masové protesty tu bude mít "cizineckou legii".


Zdroj: infokuryr.cz/n/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!