Ukrajinská ofenzíva skončila debaklem

07.09.2023

Ukrajinská ofenzíva skončila debaklem a v celé Evropě začal zátah na ukrajinské uprchlíky, kteří jsou odsunováni zpět na Ukrajinu, aby doplnili řady zdecimované ukrajinské armády!

Ukrajinský mladík ve Španělsku dostal od policie příkaz k návratu na Ukrajinu, přestože má status uprchlíka! To samé se děje v Německu, kde policie odchytává Ukrajince v autech! Ministr obrany Ukrajiny odvolán po zpackané ofenzívě!

Ukrajinská ofenzíva skončila! Přestože konec nebyl oznámen oficiálně, ze všech událostí a procesů v posledních hodinách je již možné jasně prohlásit, že ofenzíva skončila naprostým fiaskem a debaklem, který si již vyžádal první hlavu v ukrajinské vládě. Kvůli neúspěšné ofenzívě byl s okamžitou platností odvolán z funkce ministra obrany Oleksej Reznikov. Přestože se Kyjev snaží odvolání zamaskovat tvrzením, že odvolání přišlo v důsledku problémů a korupce na vojenských odvodních komisích, kde si lidé kupovali dekrety o neschopnosti vojenské služby, tak ve skutečnosti je to samozřejmě jen záminka.

Oleksej Reznikov skončil ve funkci ministra obrany Ukrajiny po zpackané ofenzívě
Oleksej Reznikov skončil ve funkci ministra obrany Ukrajiny po zpackané ofenzívě

Odvolání ministra obrany v době války se neprovádí kvůli tomu, že někde v regionech na západní Ukrajině si lampasáci berou úplatky za vystavení modrých knížek. Odvolání Reznikova přišlo v důsledku selhání ukrajinské ofenzívy! To je ten jediný a skutečný důvod. Byl to právě Reznikov, který se nejvíce podílel od loňského podzimu na šíření slibů západním partnerům, že do začátku léta tohoto roku bude ukrajinská armáda na Krymu a svým jménem de facto západním partnerům tyto sliby garantoval.

Po selhání ofenzívy a s příchodem podzimních dešťů na Ukrajinu ofenzíva končí, a to zcela bez výsledku, pokud se nepočítají dvě naprosto stupidní vesničky, z nichž ta druhá je už zase pod kontrolou AFU jen z jedné poloviny, protože Rusové se zase vrátili k jižnímu okraji Rabotina.

Ukrajinský ministr obrany skončil po zpackané ofenzívě

Takovýto výsledek ofenzívy nelze politicky v Kyjevě ustát a někde musela padnout hlava. A za selhání ofenzívy padla hlava ministra obrany. Je ale otázkou, jestli to západním partnerům stačí, a jestli se nebudou chtít zbavit přímo Zelenského. Obětování Reznikova, který podle informací možná dostane trafiku ve výboru NATO – Ukrajina a přesune se do Bruselu, zatím nemá rozuzlení, ale selhání ofenzívy znamená dvě věci. Za prvé, někdo za to musí nést zodpovědnost. A za druhé, někde je třeba doplnit stavy zdecimované ukrajinské armády, která ve zpackané ofenzívě po 3 měsících přišla o 66 000 mužů, ale to není podle nich to nejhorší.

Reznikov skončil ve funkci ministra obrany kvůli tomuto výsledky ukrajinské ofenzívy zachycené na mapě. To ve tmavě modré, to je výsledek Ukrajinců
Reznikov skončil ve funkci ministra obrany kvůli tomuto výsledky ukrajinské ofenzívy zachycené na mapě. To ve tmavě modré, to je výsledek Ukrajinců

To je totiž pouze číslo zabitých Ukrajinců. Jenže AFU přišla podle odhadů o dalších 80 000 mužů, kteří byli těžce zraněni, zmrzačeni a nemohou se už nikdy na frontu vrátit. Americké zdroje Pentagonu uvádějí dokonce číslo 100 000 vyřazených ukrajinských vojáků se zraněními neslučitelnými s návratem na frontu někdy v budoucnu. To znamená, že pokud příští rok na jaře bude chtít teoreticky Ukrajina zahájit nějakou a v této chvíli hypotetickou ofenzívu, bude muset někde posbírat a nabrat dalších 200 000 mužů, ale spíš více, protože tato ofenzíva měla k dispozici 200 000 mužů, ale k průlomu ruské fronty to nestačilo.

V Evropě začal hon na ukrajinské uprchlíky s cílem doplnit prořídlé stavy ukrajinské armády

A protože na Ukrajině už není kde brát, obrátila se pozornost Kyjeva k uprchlíkům v EU, kterých je v unii odhadem 4,4 milion. Zajímavostí přitom je fakt, že v absolutních číslech přijatých migrantů z Ukrajiny je ČR na neuvěřitelném 4. místě na celém světě, a to za Ruskem, Německem a Polskem! Kde na to maličká a chudá Česká republika bere peníze? No přece z kapes českých občanů, bezbranných lidí, především od důchodců a od novorozenců a nemluvňat, skrze mamutí deficit a státní dluh. Premiér Fiala dokonce jezdí po českých zbrojovkách a s výrazem psychopata se probírá bednami s nábojnicemi do samopalů. Tohle je v čele české vlády!

Ve zbrojovce Sellier & Bellot u bedny s nábojnicemi a s výrazem, který nepotřebuje komentář
Ve zbrojovce Sellier & Bellot u bedny s nábojnicemi a s výrazem, který nepotřebuje komentář

Polská média přinesla v úterý článek, že Polsko začalo na Ukrajinu vydávat ukrajinské občany, kteří cestují mezi Ukrajinou a Polskem na základě falešných ukrajinských dokladů, které je zbavují mobilizační povinnosti. Ukrajina požádala o jejich vydání, protože jsou na Ukrajině trestně stíháni za využívání padělané listiny a za vyhýbání se mobilizaci. Jenže pozor, tady došlo k určitému nepochopení daného článku z polských médií.

Jedná se o vydávání Ukrajinců, kteří cestují opakovaně z Polska a do Polska na běžné Schengenské vízum, ale nepožádali v Polsku o azyl. Nejedná se zatím o vydávání ukrajinských uprchlíků s azylovým statusem na Ukrajinu. Ovšem, kde už tento proces začal probíhat, to je Německo a rovněž Španělsko. Ukrajina ale již prohlásila, že bude usilovat o vydání všech Ukrajinců, kteří odešli do EU a v ní se vyhýbají mobilizační povinnosti. Kyjev ale neuvádí, jak to bude chtít zařídit, když většina z nich požádala v EU o válečný azyl a evropské zákony neumožňují vydávání osob do zemí, ve kterých je válka a všeobecný válečný stav.

Do dvou týdnů opusťte EU, jinak deportace na Ukrajinu!

Na sociálních sítích se objevilo video ukrajinského uprchlíka ze španělského Toleda, který obdržel od španělské policie papír, že musí do 2 týdnů opustit Evropskou unii a vrátit se na Ukrajinu. A pokud tak neučiní, bude na Ukrajinu deportován. Mladík se na videu ptá a žádá odběratele svého kanálu o právní pomoc, co má dělat. Mladík se dostal do Španělska bez úplatků a prostě zažádal o válečný azyl, který obdržel, ale teď mu přišel papír, že má Evropskou unii opustit. To je samozřejmě nesmysl, protože to neumožňuje Dublinský protokol a ani Charta.

Video 2x na tomto odkazu:

https://aeronet.news/video-ukrajinska-ofenziva-skoncila-debaklem-a-v-cele-evrope-zacal-zatah-na-ukrajinske-uprchliky-kteri-jsou-odsunovani-na-ukrajinu-aby-doplnili-rady-zdecimovane-ukrajinske-armady/

Uprchlíka nelze deportovat do země původu, pokud v ní trvá válečný stav, pokud na jejím území probíhá válka, nebo pokud země není mezinárodně uznána jako mírová a bezpečná země, což Ukrajina v této chvíli není. I kdyby byl mladík v EU nelegálně a přelezl někde plot do EU, nemůže být na Ukrajinu nijak a žádným způsobem deportován. Jedině, že by se deportoval sám, a to z vlastní vůle, třeba i na základě lživého podnětu od policie hostitelské země. Je to absurdní situace v porovnání se Slovenskem. Tamní vláda Zuzany Čaputové, podle informací Roberta Fica a SMERu, navezla od počátku roku na Slovensko v úhrnu 27 000 migrantů, kterým byly uděleny pobytové statusy v EU na základě toho, že migranti tvrdí, že prchají před válkou v Sýrii. A ty nikdo do Sýrie nedeportuje, že?

A logicky nikdo v EU je nemůže deportovat zpátky do Sýrie, protože to neumožňují hned dvě evropské úmluvy. Tou první je tzv. Dublinský protokol a tou druhou je Evropská charta lidských práv. Pokud jde o Dublinskou úmluvu, ta stanovuje právo uprchlíků na nepodmíněný azyl v EU, pokud prchají před válkou. Právo je nepodmíněné a nelze odepřít azyl ani osobě, která má status nežádoucí či nebezpečné osoby.

Pokud jde o Evropskou chartu, právo na azyl stanovuje článek 18 v odstavci II a článek 19 v témže odstavci zamezuje deportaci osob do zemí, které nemají status bezpečné země. Ukrajina pozbyla status bezpečné země vyhlášením válečného stavu na svém území a v důsledku válečných vojenských operací ukrajinské a ruské armády na ukrajinském území.

Deportaci Ukrajinců brání Dublinský protokol a Evropská charta, ale přesto se tak podle všeho už děje

Ukrajince s azylovým statusem tak nelze na Ukrajinu deportovat, s výjimkou situace, že se k tomu sami rozhodnou, anebo se k tomu nechají přemluvit nebo donutit na jiném než zákonném základě. Jak se ale ukazuje, když jde o migranty z Maghrebu, z Blízkého Východu a z Asie, tak nikdo si nedovolí jim vyhrožovat deportací zpátky do země, která nemá bezpečný status. Jenže v případě Ukrajinců byl tady v Německu spuštěn teror, což potvrzuje i jeden z Ukrajinců, který tady ve Frankfurtu žije a natočil v autě video, že už to začalo a německá policie, když při kontrole zastaví auto s Ukrajincem, tak hned ho seberou a Ukrajinec jede na Ukrajinu a na frontu. A správně ve videu říká, že je to odchod na frontu do posledního Ukrajince.

Do posledního Ukrajince!

Názor naší redakce je takový, že Dublinský protokol i Evropská Charta se na Ukrajince v EU vztahovat nebude a úřady budou jejich lidská práva nakonec ignorovat, protože Ukrajinci jsou jako Rusové pro evropské elity, tedy podlidé a podrasa. To, že teď EU oslavuje Zelenského jako hrdinu, to je póza a divadlo, protože evropské elity si chtějí rozporcovat Ukrajinu. Jakmile ale na Ukrajině selhala ofenzíva a hrozí, že porcování Ukrajiny se možná odehraje bez EU, bez Domu Rothschild, tak se najednou obrací karta a začíná teror a hon na Ukrajince v EU, aby měl Zhulenský další maso, které může semlít.

Takže policejní útvary po celé EU již rozesílají papíry a děsí Ukrajince, aby se odebrali k semletí na Ukrajinu. A když se neodeberou, tak je deportují. Na Ukrajincích vůbec nezáleží. Všechna ta humanita k Ukrajincům je jen mediální a dočasná póza, protože ve skutečnosti jsou Ukrajinci maso, které se Zhulenskému zatoulalo do Evropského háje, ze kterého je teď třeba to maso vyhnat zpátky ven na porážku a k semletí v ruském velkokapacitním mlýně. Taková je realita. Kdyže selže slavná ofenzíva, přijde řada na ukrajinské migranty a uprchlíky v EU! Do posledního Ukrajince!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!