Ukrajinští spratkové vyhnali z hřiště české dítě s otcem

19.07.2022

Šokující záběry, které v České televizi neuvidíte! Ukrajinské děti jsou v ČR obvykle jen s matkami, takže děti vyrůstají bez otců a bez dozoru!

Pomalu začínají vznikat gangy ukrajinské mládeže, které začínají ovládat ulice! První důsledek Fialovy šílené ukrajinizace republiky, lidé se ptají, proč ti uprchlíci nejsou v ČR zavření v uprchlických táborech jako všichni ostatní migranti ze světa? Proč mají Ukrajinci od Rakušana výjimky pro volný pohyb na území republiky?

Naše redakce obdržela upozornění na naprosto neuvěřitelné a děsivé video z Brna, které zachycuje konflikt otce malého chlapce, kterého vyhnala z dětského skateboardového hřiště skupinka ukrajinských výrostků. Ukrajinské děti českého chlapce vyhnali se slovy, že tam nemá co pohledávat, že "to je jejich". Na místo se ale dostavil otec českého dítěte a natočil na telefon záběry, ze kterých doslova jde hlava kolem. Když se totiž začal ukrajinských chlapců ptát, co to má znamenat, proč jeho dítě nesmí na hřišti jezdit, tak se mu dostalo vulgární odpovědi od jednoho z ukrajinských výrostků, že pokud se tam jeho dítě vrátí, tak ho "rozjebou".

Video: https://aeronet.news/video-ukrajinsti-spratkove-s-cigaretami-vyhaneli-z-hriste-ceske-dite-a-zasypali-i-jeho-otce-vulgarnimi-nadavkami-sokujici-zabery-ktere-v-ceske-televizi-neuvidite/

Otec chlapce ani nevěřil vlastním uším. A to nebylo všechno. Ukrajinští spratkové začali celou věc komentovat slovy, že otec toho dítěte je "chuj" a další komentáře. Samotné video ukazuje důsledek nezvládnuté migrační politiky Fialovy vlády, která pustila do ulic statisíce Ukrajinců, aniž by tito uprchlíci byli z bezpečnostních důvodů v uprchlických táborech, jako je tomu zvykem všude jinde ve světě, kde uprchlíci nemají dovoleno se pohybovat v populaci a musí být v uprchlických táborech.

Ukrajinští migranti v ČR na rozdíl od Turecka nebo Libanonu neskončili v uprchlických táborech, ale rovnou mezi místní populací. Vláda jim obratem udělila azylové statusy

Toto mimochodem platí i v ČR, kde v uprchlických centrech jsou drženi uprchlíci z celého světa v době, kdy mají zažádáno o azyl, na který čekají mnohdy i dva roky. Fialova vláda si ale věc s Ukrajinci zjednodušila. Úplně všem udělila automaticky status azylantů s povolením k pobytu v ČR, a to bianco a bez spolupráce s bezpečnostními orgány Ukrajiny, ani bez konzultace s ukrajinskými odbory péče o mládež, které registrují mladé delikventy, členy gangů, mladistvé pachatele trestné činnosti a chovance z pasťáků. Ti všichni byli propuštěni a evakuováni do EU. Není jasné, kolik je v ČR normálních ukrajinských dětí, a kolik dětí naopak má prokazatelně závadový původ a s ním spojené závadové chování.

Volodymyr Zelenský v polském televizním studiu v Přemyšli během evakuace z Kyjeva
Volodymyr Zelenský v polském televizním studiu v Přemyšli během evakuace z Kyjeva

Ukrajinské děti např. vůbec nemusí při azylovém řízení v ČR předkládat vysvědčení z ukrajinských škol, takže není možné identifikovat závadovou mládež, která má obvykle na ukrajinských vysvědčeních na zadní straně upozornění na výchovná opatření či rozhodnutí soudů. apod. To není všechno. V květnu dokonce vyšel v ČR článek o tom, že z Ukrajiny do Česka uprchla stovka mladíků, a to na vlastní pěst, úplně bez rodičů. Namísto toho, aby nastoupily do akce OSPOD, tak děti prý bydlí na ubytovnách, studují školu online a hledají bydlení na privátu a jsou ochotny "pomáhat" s domácími pracemi.

Za normálních okolností by měla nastoupit do akce sociálka a nezletilé dítě by šlo k pěstounům nebo do státního zařízení. Tady se však zdá, že ukrajinští nezletilci bez rodičů vyrazili do EU, bydlí po ubytovnách a hledají si práci. A ti, kteří práci nenajdou, se poflakují po parcích a po hřištích, kde kouří cigarety a šikanují místní české děti.

Fialova vláda chce v Česku provést to samé, co udělal s Francií Charles De Gaulle po skončení alžírské války

Turecko drží všechny uprchlíky ve vybudovaných uprchlických táborech, které hlídá turecká armáda. Libanon i Jordánsko to mají s uprchlickými tábory úplně stejně zařízené. Pouze evropské země se v roce 2022 rozhodly, že uprchlé Ukrajince nebudou držet v uprchlických táborech, ale vypustí je hned mezi veřejnost, do ulic, do škol, prostě do populace. A to bez jakýchkoliv prověrek, bez prověření jazykových dispozic azylantů, bez background checku jejich minulosti, prostě bez ničeho.

To ukazuje na to, že to byl plán a bylo cílem nastartovat v EU migraci, obrovskou a masivní ukrajinskou migraci, která by otupila nevoli evropských zemí přijímat migranty po roce 2015. Tento migrační plán nyní spočívá v tom, že v ČR a dalších zemích probíhá proces ukrajinizace, objevuje se dvoujazyčný tisk, dvoujazyčná školní výuka, dvoujazyčné služby bank, dvoujazyčné nástěnky na Úřadech práce, dále dvoujazyčné cedule na poštách, no prostě jako v roce 1939 po vyhlášení Protektorátu Čechy a Morava, jen to není už němčina na těch dvoujazyčných tabulích spolu s češtinou.

Kniha Alžírsko ve Francii je publikací, kterou lze brát jako historické varování, jak se pod rouškou války může provést a ospravedlnit obrovská migrace, která překreslí společnost
Kniha Alžírsko ve Francii je publikací, kterou lze brát jako historické varování, jak se pod rouškou války může provést a ospravedlnit obrovská migrace, která překreslí společnost

Rozhodnutí Fialovy vlády vypustit ukrajinské migranty do ulic mezi lidi v ČR a nedržet je v uprchlických táborech pro účely důkladného azylového řízení a prověřování bude mít fatální dopady na českou veřejnost hlavně na podzim, až se otevřou školy, protože proces ukrajinizace se prohloubí a ukrajinské děti se rozkoukají a otrkají a mohou začít vznikat multikulturní incidenty, podobné těm z Francie ze 60. let, kdy tehdejší vláda Charlese De Gaullea povolila migraci Alžířanům a jejich rodinám do Francie.

Masivní příliv Arabů způsobil počátek segregačních procesů a začala vznikat první ghetta a muslimské zóny, nejprve na jihu Francie a později hlavně v Paříži. Tohle samé bude hrozit s Ukrajinci, kteří v tak vysokých počtech budou vytvářet vlastní ghetta a komunity, které budou úzce napojené na ultra-nacionální a banderovské skupiny a organizace. Není možné očekávat, že Ukrajinci se plně začlení do české společnosti, protože si ponechají svoji kulturu, svůj jazyk, ale velmi reálně se dá očekávat i nevraživost.

Ukrajinci budou svoji porážku ve válce s Ruskem klást za vinu Západu a Evropské unii. Zůstanou proto v Evropě a budou si to vybírat zpět

Porážka Ukrajiny ve válce bude za pár měsíců tlumočena a interpretována uprchlými Ukrajinci v Evropě jako totální selhání Západu v podpoře Ukrajiny. Ukrajinci nebudou vidět vinu v porážce na sobě, budou ji klást za vinu Západu, že nedostatečně podporoval Kyjev, že neposlal více zbraní, a že NATO nevstoupilo do války. Tím ale dojde k situaci, že uprchlíci z Ukrajiny zůstanou v EU natrvalo, nebude existovat síla, která by je na Ukrajinu dostala zpátky.

Ruská armáda v pondělí 18. července dobyla na Donbasu další město, tentokrát Seversk a po obsazení Artěmovsku, Kramatorsku a Slavjansku bude Donbas brzy plně osvobozen, oznámila ruská média.

Jenže spolu s tím se nám v Evropě rýsuje děsivá budoucnost, že uprchlí Ukrajinci v EU zůstanou natrvalo a začne proces multikulturního riftu české společnosti, který naposledy zažila za Protektorátu. Ukrajinci začnou vytlačovat Čechy z mnoha pracovních pozic, protože budou ochotni pracovat za menší peníze. Mnohem menší peníze. Klidně za minimálku. A dokonce bez doplatku bokem na ruku na minimálce.

Tank T-80 ruské armády při bojové operaci u Seversku
Tank T-80 ruské armády při bojové operaci u Seversku

Spolu s tím bude mít vláda tendence zvedat minimální mzdu, což spolu s inflací povede k válce o pracovní místa, protože Ukrajinci nebudou plánovat v ČR důchod, takže klidně pojedou na minimální mzdu celé roky. Z trhu postupně zmizí konkurence na trhu práce, protože dostat práci bude jen otázkou toho, jestli chcete nebo nechcete pracovat za minimální mzdu. Pokud nechcete, místo obsadí Ukrajinec. Kromě toho do ČR přijela dvojí sorta ukrajinských migrantů. Jednak ti, kteří byli na Ukrajině už chudí před válkou jako kostelní myši. A potom ti, kteří si do EU přivezli obrovské objemy hotovosti v eurech a dolarech, drahá auta, a kteří v ČR budou podnikat a zakládat podniky.

Ukrajinci se v ČR a v celé EU rozdělí na dvě kasty, úplně stejně jako byli rozděleni na Ukrajině

Jaké podniky? No, průmyslové podniky to rozhodně nebudou, ale budou to podniky nočního charakteru, noční kluby, escort služby, kasína, herny, bordely, prostě podniky pro dospělé. Spolu s tím přijdou i drogy. Většina zbohatlíků, která z Ukrajiny uprchla v bavorácích a v meďourech s kufry plnými cash, vydělala peníze právě provozem výše uvedených podniků. To není pomluva Ukrajinců, to je konstatování reality z pohledu člověka, který byl na Ukrajině alespoň 1x za život. Jedině, že byste byli naivní a tupí a opravdu věřili, že uprchlice s povoláním prodavačky v ukrajinské trafice si vydělala na auto za 8 milionů korun prodejem řezaného tabáku a denního tisku.

Fialova vláda přivedla republiku na pokraj kolapsu

Za pár týdnů ztratí malé země v EU právo veta v rámci reformy Evropské rady, je to podle informací již hotová věc, ke které již vyzval i německý kancléř Olaf Scholz, a stane se tak paradoxně za předsednictví ČR v Evropské radě. Evropská unie chce většinové hlasování o zahraniční politice EU, rovněž se mluví o společně určovaných státních rozpočtech, daních a obranné iniciativě.

Olaf Scholz, německý kanlcéř
Olaf Scholz, německý kanlcéř

Nejde o to, že zrušení práva veta bude znamenat faktický konec a zánik 27 suverénních států, ale problém je v tom, že politici, kteří o tom budou hlasovat, pro to zvednou ruku buď z vlastní iniciativy jako šplhouni anebo z donucení, pod pohrůžkou, že jinak na ty politiky praskne nějaká korupční kauza, špína, pedofilní epizoda, dovádění s prostitutkami na kokainu, atd. Kauza Dozimetr jako skandál Hnutí STAN není výjimkou, tam se také jelo KKK, tedy kšefty, kurvy, kokain.

To byla jejich zkratka: Hele, vole, jedeme KKK, to bude jízda! A takhle to funguje nejen okolo Hnutí STAN, takováto kompra mají globalisté na všechny politiky. Franta Mrázek nebyl jediný, kdo měl v krabicích kompromitující munici na české politiky. To byl amatér ve srovnání s tím, čím na politiky v zemích EU disponují globalisté. Takže si dokážete představit, jak budou poslušně hlasovat pro zrušení práva veta. Tady se už jen hodí to punkové heslo "No Future!" a při pohledu na ukrajinské spratky na videu začíná člověk tušit, že tohle je jenom začátek.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!