Ursula navrhuje vznik globálního digitálního průkazu

25.10.2023

Šéfka Evropské komise na summitu G20 navrhla vznik globálního digitálního průkazu, který by měl nahradit všechny cestovní pasy na světě a obsahovat všechny údaje o jedinci, od očkovacího statusu, přes objem peněz v bance, až po osobní spotřebu a úroveň emisí CO2 a NOx produkovaných cestováním, pohybováním a nakupováním!

Děsivý eurosociální kredit chce EU zavést již počátkem roku 2030 a systém by mohl fungovat po čase na celém světě!

Bývalý vůdce Brexit party Nigel Farage vystoupil na americké televizi Fox News a varoval před neuvěřitelným návrhem, který na summitu G20 v Indii již minulý měsíc přednesla šéfka Evropské komise Ursula von der Leyen. Na summitu představila a prezentovala chystaný systém Evropského průkazu digitální identity (EUDI), který by měl platit od roku 2030 a měl by nahradit všechny doklady totožnosti všech 27 členských států EU, ale ne naráz.

Půjde to postupně v čase, jak budou lidem v EU končit platnosti jejich současných cestovních pasů a občanských průkazů, přičemž dojde postupně ke zrušení většiny dokladů v celé EU, jak minulý týden v této souvislosti informovala na tiskové konferenci právě Ursula von der Leyen. Všechny registry by měly být sloučeny do jedné superdatabáze a vzniknout by tak měla mobilní aplikace, která by poskytovala informace o jedinci všem orgánům a organizacím v jednotném informačním systému.

Video: https://aeronet.news/video-sefka-evropske-komise-na-summitu-g20-navrhla-vznik-globalniho-digitalniho-prukazu-ktery-by-mel-nahradit-vsechny-cestovni-pasy-na-svete-a-obsahoval-by-vsechny-udaje-o-jedinci/

Digitální průkaz by měl tedy mít v sobě doklad totožnosti, řidičský průkaz, cestovní pas, očkovací status, přístupy k bankovním účtům, hlášení o pokutách, hlášení o dluzích, zdravotní kartu jedince, očkovací kartu, lékové předpisy, objem vyprodukovaného CO2 a NOx, záznam o procestovaných kilometrech, informace o podnikání jedince, informace o katastru nemovitostí a informace o výpisu z rejstříku trestů. Ne všechny tyto funkce budou dostupné v EUID hned, budou zahrnuty do aplikace postupně.

Varováním by mělo být i to, že v ČR začal EUID průkaz už testovat i CZ.NIC, nechvalně proslulý správce českých domén, který v únoru 2022 zablokoval 8 nezávislých webů v ČR a nám dokonce ukradl doménu s trapnou výmluvou na chybějící registrační údaje. Chápete, kam to míří? V ČR si možná už brzy bez EUID dokladu doménu cz nekoupíte, resp. nezaregistrujete. Tyto informace tak umožní všem orgánům v zemích EU a později na celém světě provést lustraci osoby ve zlomku vteřiny a rozhodnout, jestli osobu někam pustí nebo nepustí. Je to samozřejmě nástroj, kterým se má zamaskovat nasunutí eurosociálního kreditu do EU podle vzoru čínského sociálního kreditu.

Eurosociální kredit v podobě digitálního průkazu v mobilu

Doklad podle všeho nahradí platební karty a bude se platit přímo digitálním dokladem, přičemž každý nákup se spočítá, kolik bylo nákupem zboží vyprodukováno emisí CO2 a pokud koupíte klobásy nebo kuřecí řízky tak i NOx. Tyto objemy se budou sledovat a pokud v půlce měsíce překročíte osobní kvótu pro měsíční emise CO2 a NOx, tak nastanou dvě věci. Buď vám bude započítána ke každému dalšímu nákupu CO2 daň formou pokuty, anebo vám bude nákup úplně odepřen, pokud objem nákupů za měsíc překročí nějakou úroveň, která globalistům přijde tak vysoká, že už ani zdanění za emise jim nebude připadat dostatečné a rovnou vám nákup zablokují.

Digitální průkaz EUDI Wallet bude mít podobu mobilní aplikace
Digitální průkaz EUDI Wallet bude mít podobu mobilní aplikace

Do konce měsíce tak budete doslova sušit hubu a chroustat cvrčky, kobylky a šváby. Všechno se bude přitom odehrávat ve jménu "dobra" a ve jménu ochrany dětí a jejich zdraví a budoucnosti, abychom jim my jako prasata z doby fosilní nezničili planetu. Většina lidí nehne ani brvou, poslušně se zařadí do fronty na brouky se zelím a červy na smetaně.

Covidová éra globalistům potvrdila, že lidé jsou "hnůj" a jako ke hnoji se k nim lze chovat. Lidé se nechali dobrovolně ve jménu zdraví terorizovat a následně zotročit do role nevolníků, kteří se nesmí nikam pohybovat, jen z práce a do práce. Jinak být jen doma, protože je lockdown! 

Bezhotovostní společnost a obyvatelstvo EU v neofeudálním postavení ke globalistické eurošlechtě

Takhle to fungovalo v letech 2020 - 2021 a globalisté to sledovali a mnuli si ruce s úšklebkem, jak se jim to daří. Když přišlo potom očkování, teror se zesílil a lidé už nesměli dokonce ani chodit do práce, pokud neměli test, protože cílem bylo lidem otrávit život testováním, aby je to donutilo nechat si nastříknout mutační roztok, který fungoval jako satanášova loterie kola neštěstí.

Někdo si vytočí mrtvici, zástavu srdce, embolii, autoimunitní reakci nebo turbo rakovinu, která se teď v poslední době vynořila. Většina majoritní společnosti se nechala zotročit, a dokonce tato svinstva nechala vpichovat i do vlastních dětí, a globalisté si tímto ověřili, že když je rodič "debil", své dítě klidně nechá zabít, když mu to řekne globalista, že je to v zájmu ochrany zdraví veřejnosti!

Summit G20 v Indii
Summit G20 v Indii

Globalisté si ověřili, že veřejnost lze ovládnout a kontrolovat, takže se přistupuje k plánu na likvidaci finanční hotovosti a na zavedení bezhotovostní společnosti, kde už nebudou potřeba ani hotové peníze, ani platební karty, protože za všechno se bude platit digitálním průkazem v mobilu. Ten bude propojený na bezhotovostní účet v bance, který se bude tvářit jako normální účet, ale s jedním rozdílem – peníze z digitálního účtu CBDC už v hotovosti v žádném bankomatu nevyberete.

Digitální měny centrálních bank totiž fyzickou podobu mít nebudou. Budou existovat jen elektronicky, úplně stejně jako dnešní kryptoměny, ale s tím rozdílem, že tyto digitální měny budou na rozdíl od kryptoměn důsledně centralizované pod správou centrálních bank. Přesně proto se Ursula rozjela na summitu G20 a navrhla systém EUDI upgradovat na globální systém pro všechny.

Lídrem v zavádění CBDC je přitom Rusko, kde již v pilotním projektu platby digitálním rublem běží od září a v testovacím režimu probíhají vnitrostátní i zahraniční platby ve spolupráci s Čínou a Indií, které také chystají své CBDC v podobě digitálního juanu a digitální rupie. Rusko je lídrem světové globalizace a všechny procesy, které v Rusku probíhají, jsou prováděny s cílem na odpis USA a Izraele. Ten proces běží ve spolupráci s Tureckem, Íránem, Čínou a s Arabským světem.

Pro globalisty není cílem likvidace Ruska, ale využití Ruska k likvidaci Pax Americana systému na 6. prioritě. Stejnou roli pro globalisty plní Palestinci a arabský svět a nově skupina BRICS, které na 6. prioritě mají porazit sionistický Izrael a zničit ho způsobem, aby byl naplněn Holokaust 2.0 a globalisté by si tak mohli přivlastnit celou planetu v rámci okultních a potažmo exopolitických procesů řízení, které přesahují rámec běžné představivosti.

Demonstrace v Tel Avivu na podporu Zelenského po vypuknutí války na Ukrajině
Demonstrace v Tel Avivu na podporu Zelenského po vypuknutí války na Ukrajině

Destabilizace Izraele spustí přesun projektu Izraele jinam… zřejmě na Ukrajinu!

Pokud dojde k rozvrácení Izraele v důsledku války, vznikne obrovský tlak v procesech řízení na ukončení války na Ukrajině, aby se sionističtí mohli přesunout na Ukrajinu. Jakmile Izrael začne být nestabilní, začne útěk sionistů do nového prostoru, který si budou moci přivlastnit a uzpůsobit, a to bude část Ukrajiny. Izrael zatím hraje roli velkého válečníka, dokonce vydal v pondělí prohlášení, že když se Hamás vzdá a propustí rukojmí, pozemní invaze izraelské armády do Gazy nebude.

To ale pouze ukazuje na vnitřní tlaky a obavy v Izraeli, co by taková operace způsobila. Konceptuálně více znalí sionisté už počítají s plánem B, že pokud dojde ke zneobyvatelnění Izraele, pokud začne být bydlení a život v Izraeli v důsledku války neúnosný, začne přesun na Ukrajinu společně s tím, že na Ukrajině dojde ke katarzi a Zelenský se udusí z kabelky naplněné koksem.

Bez ohledu na výsledek války v Izraeli se stane Evropa obětí obrovské arabské migrace zválkou rozvráceného Blízkého východu

Odpis USA a Izraele bude přitom mít mohutný kolaterální důsledek, a to zánik křesťanské civilizace v Evropě. Ta se totiž v důsledku mohutné arabské a africké migrace transformuje na kalergiovskou Euroafriku. Válka v Izraeli totiž vyžene z oblasti celého Blízkého východu miliony Arabů. Proto globalisté již chystají digitální průkazy a systém Total Control, který má zajistit přechod Evropy na bezhotovostní systém a nepodmíněný příjem, spojený s introdukcí udržitelných potravin a 15minutových měst, ve kterých bude obyvatelstvo tvořit digitalizovaná ghetta bez práva na osobní dopravu po vlastní ose.

Odpis USA a Izraele probíhá společně a globalisté používají na tento proces Arabský svět a nově už i země BRICS
Odpis USA a Izraele probíhá společně a globalisté používají na tento proces Arabský svět a nově už i země BRICS

Pohyb bude pouze pomocí sdílených aut a digitální průkazy budou sledovat cestování pomocí rozvážkových služeb, které budou přepravovat nejen zboží a jídlo, ale i lidi jako pasažéry. Globalisté tak zavedením digitálních průkazů dostanou do ruky dálkový ovladač na obyvatelstvo.

Kdo se nenaočkuje, přijde o peníze, strhnou se mu ze CBDC účtu jako pokuta. Nikam za trest nedojede, zablokuje se mu aplikace na jízdy. Nenakoupí celý rok alkohol. Zablokují se mu na 1 rok sportovní stanice na kabelové televizi. Prostě digitální průkazy jsou doslova formou dálkového ovladače na obyvatelstvo. A teď víme od Ursuly, že to chce zavést globálně na celém světě.


Zdroj: aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!