EU má milion případů s vážnými vedlejšími příznaky po očkování 

03.11.2021

V Evropské unii je už téměř 1 000 000 lidí s vážnými vedlejšími příznaky a Evropský parlament proto vyzval k vytvoření fondu pro odškodnění obětí očkování!

Evropský parlament už koncem září přijal usnesení, ve kterém vyzývá Evropskou komisi, aby zřídila fond na odškodňování lidí, které mají po očkování závažné vedlejší příznaky. Představte si, že podle usnesení je v Evropě už téměř 1 milion lidí s poškozením, jejichž vedlejší příznaky byly tak vážné, že je lidé nahlásili a museli vyhledat lékařskou pomoc. Ano, vážné vedlejší příznaky již u skoro milionu lidí a situace je tak dramatická, že se hledají zdroje na odškodňování těchto osob. Rozhodně nepůjde o malé částky.

Evropské úřady registrují zhruba pět desítek různých druhů trvalých postižení očkovaných osob. Jedná se o trvalé postižení kloubů a bolestí zad, až po trvalé paralýzy končetin, poškození zraku, ledvin, jater, slinivky břišní, srdečního svalu a plic. Důvodem, proč zatím žádné odškodění neprošlo, je především politická rovina neochoty přiznávat vedlejší účinky covidových vakcín před veřejností v tak velkém rozsahu. Odškodnění budou dosahovat v řádu milionů eur za trvalé a doživotní postižení.

Pozor, zatím hovoříme jen o postižených dospělých osobách, ale brzy se mezi postižené oběti začnou započítávat i děti. U nich mohou jít odškodnění až do desítek milionů eur. Největší překážkou pro vytvoření fondu je mechanismus posuzování a přiznávání odškodnění. Postižený Čech by údajně neměl dostat stejné odškodnění jako Němec nebo Francouz, a to z důvodu rozdílné životní úrovně a nákladů, kde postižená osoba trvale žije. Jenže tento způsob odškodňování zavání rozdělováním Evropanů na kasty, což je u Evropské komise politicky neprůchodné.

Evropský parlament spustil alarm kvůli nutnosti odškodnit lidi s následky po nucené vakcinaci.

České ministerstvo zdravotnictví podle našich informací navrhuje, aby se odškodňovalo u trvalých postižení s ohledem na to, zda člověk může pracovat rukama či zda má paralýzu horních končetin. Pokud má člověk hybné ruce, ČR by odškodnilo člověka v řádech stovek tisíc korun. U trvalého poškození znemožňující pracovat by se odškodné vyplácelo formou plného invalidního důchodu s jednorázovým příspěvkem v řádech stovek tisíc korun. Pokud by ale došlo na vytvoření evropského fondu na odškodňování, Češi by se dočkali daleko větších peněz. Jenže zdraví jim už žádné peníze nevrátí. 

Pojďme se podívat, co se píše v usnesení Evropského parlamentu č. B9-0475/2021:

Návrh usnesení Evropského parlamentu o zřízení Evropského fondu pro odškodnění obětí očkování proti onemocnění COVID-19

Evropský parlament,

- s ohledem na článek 143 jednacího řádu,

a, Evropská agentura pro léčivé přípravky již uvádí přibližně jeden milion případů nežádoucích účinků po očkování vakcínami proti onemocnění COVID-19:

- 435 779 případů u vakcíny Pfizer BioNTech,

- 373 285 případů u vakcíny AstraZeneca,

- 117 243 případů u vakcíny Moderna,

- 27 694 případů u vakcíny Janssen;

b, Nežádoucí účinky jsou závažné; závažné neurologické účinky se údajně projevily u přibližně 75 000 osob po očkování vakcínou Pfizer;

c, Evropská agentura pro léčivé přípravky uvádí, že vakcíny proti onemocnění COVID-19 vedly v Evropské unii k úmrtí přibližně 5 000 osob:

- 4 198 případů u vakcíny Pfizer,

- 1 053 případů u vakcíny AstraZeneca,

- 392 případů u vakcíny Moderna,

- 138 případů u vakcíny Janssen,

d, O kupní smlouvě jednala Evropská komise a ta schválila, aby farmaceutické laboratoře nenesly jakoukoliv odpovědnost; poslanci EP během jednání neměli ke smlouvám přístup;

Komise žádá o zřízení fondu pro odškodnění obětí očkování proti onemocnění COVID-19;

Komise pověřuje svého předsedu, aby předal toto usnesení členským státům EU.

Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!