Válka na Ukrajině zakrývá něco mnohem horšího

23.05.2022

Americký plukovník Richard Black říká: "Když my vedeme válku, tak nemáme žádný limit na krutosti a nelidské činy vůči civilní populaci. Americkým jednotkám je naprosto jedno, kolik nevinných lidí, dětí a žen ve válce zahyne. Pro ně je to hra, něco jako fotbal, je to jedna strana proti druhé. Vůbec nás nezajímá, kolik hráčů se zmrzačí, hlavně když vyhrajeme. Putin zkoušel všechno možné, aby této válce předešel. V prosinci 2021 poslal dopis s požadavky, na který nikdo nereagoval. Ne, to nebyla žádná předem promyšlená snaha Ruska, napadnout Ukrajinu."

"Obrázek, jak skupina civilistů stojí před ruským tankem, aby ho zastavili, a ten tank skutečně zastavil, se stal slavným. Řeknu vám, když jsme byli ve Vietnamu a kdyby před naším tankem stáli civilisté, tak by na ně ani nezatroubil, ani by nevystřelil varovnou střelu a dokonce by ani nezpomalil, jel by dál. Tak jak Rusové v této válce postupovali, byli velice opatrní. Bylo zřejmé, že nechtěli v lidech vyvolat nenávist. Nezničili ani železnice, ani přívody vody a elektřiny. Postupovali velice opatrně a pořád doufali, že mohou uzavřít mír. Jenže já mám dojem, že toto rozhodnutí musí udělat Washington, a ti mají v úmyslu bojovat do posledního Ukrajince," uvedl R. Black.

"NATO se příliš přibližovalo ruským hranicím a kvůli tomu si Rusové nemohli dovolit nezačít tuto válku a stejně tak si nemohou dovolit ji prohrát.

Válka typu 'šok a hrůza' je druh války, kdy zničíte všecko, co je nutné pro přežití. Zničíte budovy, zásoby ropy, benzinu, zdroje elektřiny, mosty - prostě zničíte naprosto všecko. Mezi touto válkou na Ukrajině a například válkou v Iráku je obrovský rozdíl. V Iráku jsme udělali celkem 100 000 náletů za 48 dnů, zatímco Rusové udělali za stejnou dobu jen 8 000 náletů.

Ta válka proti Rusku začala už v r. 1991, když byl rozpuštěn Sovětský svaz. Jedna z největších tragédií, která se tehdy stala, bylo, že jsme nerozpustili NATO. Hlavní úkol této organizace byl chránit svět proti Sovětskému svazu, a když tento přestal existovat a Varšavský pakt byl rovněž zrušen, nebylo nutné dál zachovávat NATO. Takže aby NATO ospravedlnilo svoji existenci, nutně potřebovalo nového nepřítele - a toho si vytvořilo z Ruska."

Plukovník Black sloužil celých 31 let u amerického námořnictva. Po vietnamské válce armádu opustil, vystudoval právnickou fakultu a k armádě se vrátil v úloze soudce. O něco později kandidoval na senátora ve státě Virginia a od té doby se věnuje politické kariéře.

Ukrajina - válka v zastoupení

Zde nebojuje Rusko proti Ukrajině, ale Rusové bojují proti Spojeným státům, NATO a prakticky proti celému Západu. Ti všichni měli svá vojska na Ukrajině už hezkých pár let, dodávali tam zbraně, vojáky, instruktory a celých osm let se takto připravovali na válku, kterou letos opravdu úspěšně rozpoutali. Ne, Rusko nenapadlo Ukrajinu, ale bylo k tomu vyprovokováno Západem. Jeden může popichovat druhého jen tak dlouho, než ten druhý vybuchne.

Takže Rusko bojuje proti ukrajinským vojákům, mezi nimiž jsou skryti i američtí vojáci a vojáci NATO, jejichž vedení je celé složeno ze západních velitelů. Americká zpravodajská služba jim dodává přesné satelitní zprávy, aby věděli kdy, kde a jak zaútočit, nebo se bránit.

V jistém směru je tato válka srovnatelná s válkou ve Vietnamu, která byla válkou Ameriky proti komunismu. Čínští komunisté dodávali Vietnamcům stále nové zbraně a stále další finance a dokonce i čínská vojska se zúčastnila konfliktu na straně Vietnamců. Globalisté, kteří tuto válku a všecky ostatní zorganizovali, mohli pak sedět doma a sledovat divadlo, kdy američtí a vietnamští chlapci ztráceli životy kvůli pitomé a nesmyslné ideologii.

Rozdíl je pouze v tom, že na Ukrajině je v sázce mnohem víc, a to je velmi nebezpečné, říká autor článku Brandon Smith.

Kdyby Západ Ukrajince nepodporoval všemi možnými způsoby, už by bylo dávno po všem. Vždyť když Rusové překročili hranice, Ukrajinci neměli ani pořádný obranný systém. Proto jim musela Amerika rychle doručit jejich vlastní raketový systém Javelin a mnoho jiného vybavení. Zelenský narychlo rozdal civilistům útočné zbraně, média to řádně zveličila a všichni si mysleli, že pár dnů výcviku naprosto stačí, aby tito lidé odrazili vzorně vycvičené ruské jednotky. Ne, to není tak jednoduché, jak se zdá.

Američané to na Ukrajině celé vedou

Pokročilé taktiky, kdy byly ruské pluky ničeny ze zálohy, partyzánským stylem, to vše nasvědčuje přímo a jasně na vedení ze Západu a na západní vojáky, kteří jsou promícháni mezi Ukrajinci a ti docilují sporadických úspěchů, které si ukrajinská armáda zapisuje. Zmíněný druh výcviku dostávají "zvláštní" americké jednotky, zvané Green Berets, nebo anglické SAS. Nesmíme zapomínat, že Amerika i Británie posílaly na Ukrajinu nejen zbraně, ale také "instruktory," kteří měli Ukrajince naučit s těmito zbraněmi zacházet a kteří tam zjevně zůstali.

Jestli to je pravda - tj. kdyby byla přítomnost těchto jednotek a cizího vedení dokázána - pak by mohlo dojít k dokonalé diplomatické katastrofě.

Před časem francouzský novinář George Malbrunot uveřejnil článek v novinách Le Figaro, kde popsal své zkušenosti z návštěvy Ukrajiny. Mimo jiné se také zmínil, že "Američané to na Ukrajině celé vedou". Na Ukrajině ho chtěli uvěznit, ale nakonec byl propuštěn s tím, že musel podepsat prohlášení, že až do konce války žádné informace nezveřejní. Přesto si neodpustil napsat na Tweeteru: "Britské SAS jednotky jsou na Ukrajině od samého začátku války a stejně tak americké oddíly Delta."

Bez podpory Ameriky, Británie a NATO by vůbec žádná válka nebyla. A i kdyby k ní došlo, tak už by byla skončena před mnoha týdny. Tato zjevná zákeřnost ze strany Západu je ale příležitost pro Rusko, které tím pádem získává možnost rozšířit celou operaci daleko za Donbas.

Brandon Smith si myslí, že v průběhu celé operace možná uvidíme výbuch menší jaderné střely, ale že 3. světovou válku to nevyprovokuje. Vzájemné zničení by globalistům nevyhovovalo, takže se postarají, aby k ničemu takovému nedošlo.

Celosvětový finanční a průmyslový kolaps

Je ale možné, že celá situace byla vyprovokována z úplně jiného důvodu - k zakrytí celosvětového zničení ekonomiky a průmyslu, k němuž v průběhu let došlo, kdy ziskuchtiví globalisté skrze Centrální banky okrádali celé národy. Manipulovali "komodity" na světových burzách, vymýšleli další a další druhy spekulace, což vyhnalo ceny do nesmyslných výšek. Následkem jejich zásahů došlo k inflaci, k omezení našich práv a svobod a ke všem nesmyslným zákazům, příkazům a nařízením, která dnes máme.

Válka na Ukrajině je s největší pravděpodobností předehrou pro obsazení Taiwanu Čínou. O tom se už píše velmi dlouho. Jestli tomu tak je, pak si Čína počká na lepší počasí, což bude po období dešťů, kdy se větry obrátí správným směrem a pak Taiwan obsadí.

Historická událost v zastoupení

Válka na Ukrajině je válka v zastoupení a je to klíčová událost v celosvětové historii. Globalisté mají možnost na ni svést všechny své ekonomické zločiny, které během let napáchali. Vše se svede na válku a u většiny lidí jim to projde.

Ovšem jestli se prokáže, že na Ukrajině bylo cíleně a záměrně vražděno rusky mluvící obyvatelstvo a donbasští občané, hlásící se k Rusku, pak bude Rusko zproštěno viny, zatímco Západ se změní na zločince, který to vše vyprovokoval a zavinil.

Přesto Amerika pomáhá Ukrajině i za cenu sebezničení

Vojenská a finanční pomoc v hodnotě 40 miliard dolarů byla odsouhlasena americkým Kongresem v rekordním čase, během jednoho dne. Jenže senátor Rand Paul se postavil proti a prohlásil, že přísahal, že bude bránit americkou Ústavu, a ne zájmy cizího státu. Řekl, že "nemůžeme zachránit Ukrajinu tím, že zničíme sami sebe", a žádal, aby byl celý návrh předán vyšetřovacím orgánům, které by prošetřily, jestli se nejedná o bezdůvodné plýtvání penězi.

Pod vlivem propagandy si američtí senátoři a členové Kongresu myslí, že Ukrajina je vzor spravedlnosti a demokracie, přitom pravý opak je pravdou. Je to jedna z nejvíce zkorumpovaných zemí na světě.

Není pravděpodobné, že senátoři Rand Paul a Josh Hawley, kteří byli jako jediní proti, budou schopni zabránit odsouhlasení tohoto zákona. Je proti nim příliš velká přesila. Realisté jsou přesvědčeni, že dvě třetiny tohoto obnosu budou rozkradeny samotnými "zákonodárci" a zbytek bude rozkraden na Ukrajině.

Podle očekávání a přes oprávněné protesty dvou senátorů bylo nakonec 40 miliard dolarů Ukrajině odsouhlaseno. Ještě ani inkoust na papíře nezaschl a už bylo oznámeno, že je nutno přidat dalších 100 milionů dolarů na vojenské vybavení. Prý se jedná o radary, děla a jiná zařízení. Někteří zákonodárci upozorňují, že americké vojenské sklady jsou poloprázdné a existují obavy, že v případě napadení nebude mít Amerika dost zbraní na svoji vlastní obranu.

Přes veškeré protesty však zbraně a peníze na Ukrajinu stále putují. Z toho je zřejmé, žetéměř všichni levicoví politici chtějí udržovat válečný stav.

Podle tiskové agentury Reuters chtějí Američané poslat na Ukrajinu také námořní rakety. Jedná se o rakety Harpoon, které mají dostřel skoro 300 km a jsou většinou odstřelovány z lodí. Dále jsou to rakety NSM (Naval Strike Missile), které mají dostřel až 250 km a některé státy NATO zapůjčí Ukrajincům potřebné odstřelovací rampy.

Námořní rakety s největší pravděpodobností dodá Norsko. Nebylo snadné najít stát, který by byl ochoten tyto velice nebezpečné zbraně na Ukrajinu doručit, protože nikdo nechce vypadat, jako že napadl Rusko první.

Rakety mají být použity proti ruským lodím, které vytvořily blokádu kolem Oděsy. Je to snaha přerušit blokádu a zajistit námořní spojení s Ukrajinou, aby mohlo být nadále vyváženo obilí a jiné zboží pro pomalu hladovějící Evropu. Bidenova vláda vyžaduje, aby bylo ihned posláno takové množství obilí, že kdyby na to Ukrajinci přistoupili, budou sami hladovět.

Amerika rovněž zkouší verbovat žoldáky "Islámského státu" a jiných teroristických organizací, aby se zúčastnili bojů proti Rusům. Šedesát takových zločinců bylo propuštěno z kurdského vězení v Sýrii, byli převezeni na americkou základnu, a po krátkém zaškolení a vybavení byli převezeni na Ukrajinu. Americké základny se staly semeništěm nejrůznějších teroristů, kde jsou proškolováni v používání moderních západních zbraní.

Británie nehodlá zůstat pozadu

Londýn plánuje poslat na Ukrajinu "humanitární pomoc" v hodnotě 1,3 miliard britských liber. Jedná se o děla s dalekým dostřelem, námořní rakety a drony, radio-elektronické válečné vybavení, GPS rušičky, přístroje na noční sledování a radary.

Británie má také eminentní zájem o odblokování přístavů, aby jim Ukrajina mohla dodávat obilí a jiný potřebný materiál.

Zdroj: infokuryr.info/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!