Bolton: největším problémem Západu je nová osa Rusko-Čína

24.03.2023

Bývalý Trumpův poradce pro národní bezpečnost John Bolton varoval, že největším problémem Západu není válka na Ukrajině, ale nově vznikající globální mocenská osa Rusko – Čína, která může ohrozit postavení současného světového řádu!

Největší země na světě s největšími zásobami surovin ve svazku s největší ekonomikou na světě vytvoří kolos, který tato planeta ještě neviděla! John Bolton predikuje, že k této mocenské ose se přidá i Írán a Severní Korea, čímž vznikne energetické, surovinové a průmyslové impérium s větším trhem a zdroji, než jakým disponuje kolektivní Západ!

Návštěva čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v Moskvě před několika dny nedává spát západním médiím a politikům, kteří v této návštěvě vidí ohrožení současného světového řádu. Čínský prezident totiž přijel na státní návštěvu Ruska v době, kdy se kolektivní Západ intenzivně snaží Rusko maximálně izolovat dosud bezprecedentním krokem, a to zatykačem Mezinárodního trestního soudu (ICC). Zatykač byl vydán na prezidenta jaderné velmoci a země, která je trvalým členem Rady bezpečnosti OSN, na Vladimira Putina a ruskou ombudsmanku na ochranu práv dětí, Marii Lvovovou-Bělovou. Zatykače byly vydány na základě žalob za údajný únos dětí z DLR a LLR do Ruské federace, což je samo o sobě absurdní, vzhledem k důvodům, které k odjezdu dětí z okupovaných území ukrajinskou armádou vedly.

Vladimir Putin a Maria Bělova
Vladimir Putin a Maria Bělova

V loňském roce bylo rozhodnuto, že v důsledku shazování kazetové munice s nášlapnými protipěchotními minami "Lepestok" z ukrajinských raket na města v DLR a v LLR, které mrzačily děti v městech na Donbasu, bylo rozhodnuto evakuovat děti do vnitrozemí Ruské federace společně s matkami, zatímco muži zůstali na Donbasu. Nejednalo se o žádné únosy, ale o záchranu a evakuaci dětí se souhlasem rodičů. Kromě toho, děti na území Ruské federace spadají pod ruské zákony a DLR i LLR jsou integrální součástí Ruské federace, přičemž určitá území obou republik jsou nadále okupována ukrajinskou armádou.

Není proto divu, že ruská prokuratura již zahájila trestní stíhání zkorumpovaných soudců ICC v Haagu, kteří se k tomuto zatykači na Putina a ombudsmanku podepsali. Jenže tento zatykač je symbolem, že Západu dochází munice a mocenské páky proti Rusku. Zatykač na Putina není tím, čím se zdá. Ten zatykač není určen ani tak pro Putina, ale má sloužit jako varování pro všechny politiky a státníky.

Je to varování, aby si dobře rozmysleli, jestli budou s Putinem mluvit, nebo dokonce s ním jednat a navštěvovat ho. Ten zatykač je v podstatě Davidova hvězda, kterou nacisté našívali na kabáty Židů. Kdo se na ulici bavil s člověkem s našitou hvězdou, a přitom sám nebyl Žid a neměl hvězdu, byl okamžitě nahlášen a označen za zrádce německé rasy a německého národa. Ten zatykač na Putina má ten samý účel jako ta hvězda na kabátu.

Video: https://aeronet.news/video-byvaly-trumpuv-poradce-pro-narodni-bezpecnost-varoval-ze-nejvetsim-problemem-zapadu-neni-valka-na-ukrajine-ale-nove-vznikajici-globalni-mocenska-osa-rusko-cina-ktera-muze-ohrozit-postaveni/

Mocenská osa Rusko – Čína je větší hrozbou pro kolektivní Západ než válka na Ukrajině

Představte si ten šok, když čínský prezident na tuto nášivku na kabátu Putina nereaguje a nějaký zatykač ICC ho vůbec nezajímá. Co to znamená? No přece pád moci Londýnských kanceláří. Je konec s poválečným řádem Evropy, na vrcholné orgány kolektivního Západu se už Rusko a teď už ani Čína neohlížejí. Je to pád anglosaské moci a ta návštěva čínského prezidenta v Moskvě znamenala absolutní zlom na Západě.

Není proto divu, že bývalý poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa pro národní bezpečnost John Bolton v rozhovoru pro list Herald Tribune, prohlásil, že největší hrozbou pro kolektivní Západ není válka a ruská agrese na Ukrajině, ale vytvoření nové globální mocenské osy Rusko – Čína, ke které se připojí i Írán a Severní Korea. Spojení dvou jaderných velmocí a největší země světa s největšími surovinovými zdroji na světě do jednoho svazku s největší ekonomikou a největším průmyslem na světě vytvoří supervelmoc, kterou tato planeta ještě nikdy nepoznala.

Spojení EU a USA do společného svazku zkrachovalo, ale spojení Ruska a Číny je nevyhnutelné, paradoxně díky západnímu anti-rusismu a anti-sionismu

Dohromady bude tato mocenská osa tvořit ekonomiku s větším trhem, než má celý kolektivní Západ dohromady, tedy USA, EU a země Britského Commonwealthu (Velká Británie, Kanada, Austrálie a Nový Zéland). A co je nejhorší pro kolektivisty, to je právě ta kombinace rozměrů obou zemí, jejich surovin a průmyslu, protože nic takového dosud na této planetě neexistovalo. Kolektivní Západ se o něco takového jednou pokusil, za vlády Baracka Obamy existoval plán na vytvoření volného trhu mezi EU a USA, ale nakonec k tomu nikdy nedošlo.

EU nechtěla s USA tento trh vytvořit, protože by to bylo pro EU nevýhodné. Evropa by se stala odbytištěm pro americké zboží, zatímco evropské zboží by v USA mělo těžkou pozici, hlavně evropští zemědělci, a to kvůli rozdílným a v EU mnohem vyšším nákladům na výrobu z důvodu odvodů, sociálního a zdravotního pojištění, což americké firmy platit nemusí. Odborníci smlouvu TTIP označili za neživotaschopnou, protože obě ekonomiky by si konkurovaly, namísto toho, aby se doplňovaly. Právě toto se v případě aliance Ruska a Číny podařilo.

Kdo měl nejvíce profitovat ze smlouvy TTIP? Agrární podniky z USA pěstující GMO potraviny
Kdo měl nejvíce profitovat ze smlouvy TTIP? Agrární podniky z USA pěstující GMO potraviny

Právě to vyvolává obrovské obavy u Trilaterální komise a rovněž u Komise 300, protože spojení Ruska a Číny vytvoří nikoliv konkurenční, ale komplementární svazek, kdy obě země z tohoto svazku budou profitovat, a to z toho důvodu, že Rusko je přirozený dodavatel surovin, zatímco Čína je přirozený výrobce a zpracovatel. A to je svazek, který bude fungovat.

Právě proto John Bolton před tímto svazkem varuje a považuje ho za větší hrozbu pro Západ, než je válka na Ukrajině. Americká politika odchodu od dobrých vztahů s Čínou, kterou započal Donald Trump, společně s politikou agresivního anti-rusismu v Evropě, vehnalo obě supervelmoci vzájemně do náruče. Bez Trumpa a jeho proti-čínských sankcí a bez mamutího anti-rusismu v Evropě by nikdy k tomuto spojení Ruska a Číny nedošlo. Tohle je zásluha Trumpa a Evropské unie!

Inflace a ztráta levných surovin z Ruska povede k destrukci sektorů v průmyslu v EU

Evropa se postupně začne ekonomicky hroutit spolu s tím, jak začne pociťovat důsledky odříznutí od levných ruských surovin. Rusko a Čína nebudou brát ohledy na Green Deal, ani na emise, jejich ekonomiky poletí nahoru a západní svět se postupně promění do zemí 3. světa s rozvojovým charakterem, který poznáte podle zchudlého obyvatelstva, které nemá ani na zaplacení základních a donedávna nezbytných životních potřeb, jako je elektřina, plyn nebo jídlo v podobě zeleniny či masa. Inflace tak pomalu likviduje lidem na Západě celoživotní úspory.

Si Ťin-pching a Vladimir Putin
Si Ťin-pching a Vladimir Putin

Kdo se rozhodl peníze uchránit před inflací a uložil je do nemovitostí, ten se brzy dočká také okradení, a to v podobě zavedení komerčních daní z nemovitosti, jako je to již dlouhé desítky let v některých státech USA. Postupně budou západní země transformovány do sociálních zemí s obyvatelstvem závislým na sociálních dávkách státu. Ekonomika v západních zemích zemře, zůstane pouze sektor služeb, který přežije nejdéle. Prvovýroba zanikne pod náboženským ediktem proti emisím čehokoliv, uhlíku, dusíku, cokoliv je v Komisi 300 napadne. Druhovýroba skončí pro změnu z důvodu nezvladatelných nákladů na energie a paliva na vstupech výroby, zpracovatelské a výrobní podniky se ze zemí Západu přesunou jinam, do zemí, kde půjde koupit laciný ruský plyn a ropa.

Transformace Evropy do podoby zemí rozvojového světa bude maskována agendou Green Deal a komandy udavačů a ideové policie

Pro život ve zchudlé Evropě s nábojem rozvojových zemí 3. světa bude muset dojít k převýchově obyvatelstva. Lidé nebudou smět říct nahlas, že se mají špatně. Budou muset opakovat, že se mají dobře, a že je to kvůli… kvůli něčemu. Kvůli ochraně klimatu. Kvůli solidaritě s Ukrajinou. Kvůli udržitelné ekonomice. Kvůli ochraně atmosféry. Kvůli ochraně vody. Kvůli ochraně zvířat. Kvůli ochraně čehokoliv, co Londýnské kanceláře napadne.

Kdokoliv vystoupí z řady a ozve se, bude zlikvidován. Jak? Nejprve sociálně. Vyhodí vás z práce a zařídí, aby vás už nikdo nezaměstnal. Jako českou učitelku ze základní školy, která chtěla dětem vysvětlit příčiny konfliktu na Ukrajině a teď je už rok bez práce a všichni se bojí ji zaměstnat, protože má nášivku na kabátu. Díky přičinlivosti udavačů, a to i z řad dětí.

V Holandsku to již začalo, vláda likviduje zemědělce... nyní kvůli vysokým emisím dusíku
V Holandsku to již začalo, vláda likviduje zemědělce... nyní kvůli vysokým emisím dusíku

Dopadla jako Židé ve 30. letech minulého století. Jako Putin nyní s tím zatykačem. Prostě ta nálepka je varování, aby s vámi nikdo nemluvil, aby vás nikdo nezaměstnal, aby se vám každý vyhýbal. To je přesně ten plán té převýchovy. Nikdo nebude smět nic říct, co by šlo proti oficiální propagandě. A pozor, hned po nálepkách a hvězdách na kabátech přichází druhý krok, a to jsou fyzické útoky, mlácení a násilí proti těmto lidem.

Fašizace společnosti jede naplno a Evropa nebude chudnout dobrovolně, bude to chudnutí pod bičem cenzorů, udavačů, práskačů, šmejdů nejhnusnějšího ražení a ambiciózních análních alpinistů, připravených vlézt hluboko do zadku každému, kdo zrovna drží otěže moci a teror v zemi. To všechno čeká Evropu při její transformaci do zchudlého společenství pod ediktem Green Deal náboženství, za které se schová všechno, i sociální i fyzická likvidace nepohodlné opozice.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!