Ve Slovinsku vypukl velký skandál s očkováním

25.11.2021

Ve Slovinsku včera vypukl velký skandál s očkováním a dnes o něm mluví celé Slovinsko. Vrchní sestra Univerzitního zdravotnického centra při klinice v Lublani, která pracuje na oddělení příjmu lahviček s vakcínami a řídí jejich distribuci, podala výpověď. Podala svou výpověď před kamerou.  

Před kamerami vytáhla lahvičky s tekutinami (vakcínami) a rozpovídala se. Na lahvičkách ukázala označené kódy, z nichž každý obsahoval jiné číslo. Lahvičky byly označeny čísly 1, 2 a 3. Podrobně vysvětlila význam těchto čísel:

Lahvička s označeným kódem 1 je placebo, fyziologický roztok.

Lahvička s označeným kódem 2 jsou klasické lahvičky s roztokem mRNA.

Lahvička s označeným kódem 3 je roztok mRNA, obsahující onkogen spojený s adenovirem, o němž se ví, že přispívá ke vzniku rakoviny.

Pokud tomu tak skutečně je, tak potom u osob, kterým byla aplikována lahvička s označeným kódem 3, by se do dvou let mohla vyvinout rakovina měkkých tkání.

Vrchní sestra tvrdí, že se osobně podílela na třídění vakcinace, která měla být aplikována všem politikům a vyvolených magnátům. Všichni tito "vyvolení" dostali dávku z lahvičky s označeným kódem 1 - tzn. že dostali fyziologický roztok, placebo. To vysvětluje, proč je k očkování těchto prominentů určen jen jeden a tentýž spolehlivý člověk (lékař).

Zdroj: czechfreepress.cz 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!