Většina uprchlíků z Ukrajiny se po skončení války nechce vrátit 

15.08.2023

V Německu i v Česku chce po skončení války zůstat většina uprchlíků z Ukrajiny! Ukrajinizace v ČR běží na plné obrátky! První průzkumy ukazují, že více jak polovina Ukrajinců nevěří v restrukturalizaci poválečné Ukrajiny a ani v brzký vstup země do EU nebo NATO!

Tyto průzkumy jsou prvním testovacím balónem na zjištění reakcí domorodého obyvatelstva na plánovaný proces ukrajinizace a s ní spojené banderizace Evropy!

Evropská média v posledních dnech jako na povel a centrální objednávku, prakticky ve stejné chvíli, začala vypouštět průzkumy prováděné mezi Ukrajinci s otázkou, jestli se po skončení války chtějí vrátit na Ukrajinu. Více než polovina z nich uvádí, že chce v EU zůstat. Zajímavé je přitom sledování faktu, že jak se válka na Ukrajině prodlužuje, tím se zvětšuje počet Ukrajinců, kteří v EU chtějí zůstat.

V Německu byl vloni v létě proveden tentýž průzkum a tehdy uvedlo 39% Ukrajinců, že jsou rozhodnuti v EU zůstat. O rok později je to již 44% pevně rozhodnutých Ukrajinců, že v EU zůstanou natrvalo. Průzkum Reuters přitom uveřejnil tzv. zúžený průzkum, který sledoval pouze již rozhodnuté Ukrajince, kteří již jsou rozhodnuti. Nezahrnul ale ty, kteří o setrvání v EU vážně uvažují a označují takovou možnost za pravděpodobnou. V Německu rozšířené průzkumy zahrnují Ukrajince zvažující setrvání v EU po válce a ta data ukazují, že je to stejné jako v ČR, zhruba 30% chce spíš zůstat než se vracet na Ukrajinu.

Tzv. rozšířený průzkum provedla česká společnost PAQ Research, a ten ukazuje, že pro setrvání v ČR se již rozhodlo 21,5% Ukrajinců, zatímco vloni to bylo jen 15,8% Ukrajinců. Tento průzkum zahrnul i tzv. nerozhodnuté Ukrajince, kteří setrvání v ČR zvažují, a těch je letos 30,2% a vloni to bylo 29,7% Ukrajinců. Jinými slovy, jak se válka prodlužuje, zvyšuje se počet rozhodnutých Ukrajinců velmi markantně a výrazně, zatímco míra těch, kteří setrvání jen zvažují, zůstává zhruba stejná.

Pokud použijeme vývojovou korelaci tzv. predikčního azimutu, tedy pozitivní a negativní predikce pro Kyjev, potom máme před sebou realitu, že prakticky polovina Ukrajinců v EU zůstane určitě, a ti, kteří se spíše chtějí vrátit, se spíše nevrátí při negativním azimutu, takže výsledkem bude, že v ČR zůstanou dvě třetiny Ukrajinců, což je zcela realistický odhad vzhledem k tomu, že Ukrajina je zcela závislá na dotacích od zemí EU nejen na válečné úsilí, ale na veškerý svůj provoz a poválečná situace na východní Ukrajině se bude podobat poválečnému Somálsku z počátku 90. let. A to zcela bez přehánění.

Ukrajinizace ČR a indukce nacistických symbolik do českého prostoru

Čeští politici se snaží o ukrajinizaci ČR způsobem, který je demaskovaný, je zjevný a nikdo se jej nesnaží ani tajit. Od prvního dne ruské SVO jsou na úředních, státních, městských, samosprávních a mnoha památkových a historických budovách, stavbách a pomnících vyvěšeny ukrajinské vlajky, což v takovém množství a měřítku je unikát v celé EU. Vlaječky najdete i v Německu na dveřích některých restaurací, sem tam, ale takový objem ukrajinských vlajek, jaký je v ČR, je naprosto nepochopitelný a doslova bizarní v celé EU.

Hned od samotného počátku SVO přitom Policie ČR přestala ze dne na den stíhat občany ČR za podporu extrémismu a podporu hnutí v případech, když začala vykřikovat a psát nacistický pozdrav banderovských jednotek UPA/OUN, který zavedly po obsazení Ukrajiny německými vojsky, tedy obdobu nacistického pozdrav Sieg HeilSláva vítězství a v ukrajinském podání pozdrav zněl Слава Україні! Героям слава! Alfabeticky Slava Ukraini – Gerojam Slava!Sláva Ukrajině – Sláva hrdinům.

Pochodňové průvody v Kyjevě na paměť Stěpana Bandery probíhají každý rok
Pochodňové průvody v Kyjevě na paměť Stěpana Bandery probíhají každý rok

Proces ukrajinizace začal v ČR probíhat s děsivou precizností. Média začala zřizovat ukrajinské televizní, rozhlasové a internetové mutace pro Ukrajince, banky začaly nabízet služby v ukrajinštině, to samé nadnárodní mobilní operátoři, ze dne na den byly ukrajinské děti importovány do českého školství, bez diskuse s pedagogy a odborníky, bez souhlasu rodičů českých dětí, bez jakékoliv vzdělávací a multi-jazykové koncepce, což je vlastně stav, který trvá dodnes.

Učitelům je podle svědectví z emailů, které dostáváme do redakce, vyhrožováno, že nesmí o situaci na svých školách mluvit, a to ani doma v rodině s rodinnými příslušníky. Do škol byly nabrány tisíce ukrajinských žen, které mají nějaké zkušenosti z ukrajinského školství a snaží se je implementovat a naroubovat do českého vzdělávacího systému. Je to klasický eugenický proces, protože české děti vystavené ukrajinským dětem se začnou učit ukrajinsky a postupně dojde k procesu tzv. jazykové precese, tedy pasivního přijetí jazyka a spolu s tím i myšlení.

Jazyková precese a vystavení české mládeže ukrajinskému vlivu

Proces ukrajinizace v ČR připomíná proces zavedený Josifem Stalinem v roce 1927, který v Sovětském svazu nařídil nasunutí ruských školáků do zakavkazských svazových republik a do republik na Dálném Východě. Cílem bylo vystavení turkických národů, tádžických, uzbeckých a kazašských a dalších etnických skupin ruštině.

Za pouhých 15 let v roce 1942 už mladí Kazaši a další bez problémů komunikovali rusky a bojovali v Rudé armádě proti nacistům. Stalin přitom nezřídil žádné jazykové a vzdělávací programy. Prostě jen vystavil děti z těch sovětských republik mluvené ruštině naživo, od ruský mluvících dětí ve třídách. Jsem přesvědčen, že program jazykové precese, tedy eugenický imprint jazyka, spustila na českých školách i Fialova vláda.

Ukrajinizace v ČR je vládním programem zkorupované Fialovy vlády
Ukrajinizace v ČR je vládním programem zkorupované Fialovy vlády

Cílem je ukrajinizace Čechů, což je první krok. Druhým krokem má být děsivá banderizace českého životního prostoru a následná transformace ČR do projektu Anti-Ruska, úplně stejně, co proběhlo na Ukrajině. Zfašizovaná mládež, slovanský národ nenávidějící jiný slovanský národ a ochotný bratrovražedného boje proti Rusku. Jazyk mění myšlení a myšlení mění genom na základě eugenické geneze. Kdo někdy dlouho žil v cizině, začne mluvit cizím jazykem, ale sám na sobě brzy zjišťuje, že nejde jen o změnu jazyka. Najednou zjišťuje sám na sobě, že myslí jinak, že má jiné názory, než které měl dříve, najednou uvažuje jinak, změnily se mu hodnoty.

Ukrajinizace v ČR má za cíl vytvořit z ČR banderovský stát a ztělesněné Anti-Rusko, stejně jako to proběhlo na Ukrajině po převratu v roce 2014

Tento fenomén způsobuje tzv. eugenické záření, někdy nazývaný jako eugenický amplion. Je to změna biologie, mentality a v konečné fázi i genomu člověka v závislosti na změně prostředí, které na něj dlouhodobě působí. Není pro mě překvapením, že Petr Fiala jako člověk úzce napojený na Římský klub a Pan-evropský buriát (konceptuální odkaz) Otto von Habsburka jede v ČR tento eugenický proces. Česko si prošlo jazykovou precesí a imprintem německého genomu po dobu pouhých 6 let během Protektorátu Čechy a Morava a vedlo to k částečné germanizaci mládeže po válce.

Germanizace byla ale indukována násilně okupační mocí, zatímco proces ukrajinizace probíhá příkazem "české" vlády a nadnárodních korporací v ČR. Příchod ukrajinské pošty do ČR není impulzivní a nepromyšlený krok, je to součást plánu ukrajinizace ČR, který připravily globální elity s cílem zničit silně neutrální status kráteru Mahralu, který byl po staletí garantován a nedotknutelný. Globální elity z Londýna usilují o uchvácení kontroly nad okultním centrem světového židovstva, tedy nad Prahou.

A tento proces má proběhnout formou ukrajinizace a následné banderizace. Proces Anti-Ruska byl v ČR nastartován již o roce 2014 a rozjel se naplno. Ukrajinizace tento proces pouze urychlí. Globální nepřítel se postupně pokusí vrhnout do vzájemné války proti sobě všechny slovanské národy v Evropě – Rusy, Ukrajince, Bělorusy, Bulhary, Poláky, Čechy, Slováky, Srby, Chorvaty a Makedonce. Mají se vzájemně mezi sebou vyvraždit ve válce na ukrajinském území proti největší slovanské zemi, proti Rusku.

Je to proces likvidace Slovanů mezi sebou v ideologické válce, kdy jedna část Slovanů je západními elitami poštvána proti druhé. Přesně proto probíhá ukrajinizace v ČR. Globální nepřítel potřebuje obrátit Čechy proti Rusku, aby i největší a donedávna uznávané národní elity byly zkorumpovány a charakterově pokřiveny a poštvány proti Rusku, různí hrdinové z Nagana, aby plivali na Rusko a volali do sankcí a do války proti Rusku. Tento proces běží naplno a pokud nebude zastaven, ČR se promění na Anti-Rusko stejně jako Ukrajina, a hned poté půjdou Češi do války na frontu. Kvůli tomu byl tento ukrajinizační proces byl nastartován. Musíme věřit, že nová vláda odsune Fialu i s jeho poskoky a vše se vrátí do normálu.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!