Viceprezident Ruské akademie geopolitických studií vyvolal roztržku

23.04.2022

Viceprezident Ruské akademie geopolitických studií spustil v ruské televizi roztržku o tom, jestli by Rusko mělo financovat proruské politiky v EU stejně, jako to dělá George Soros, který s jejich pomocí svrhává vlády!

Padla dokonce jména dvou slovenských politiků! A v Česku je odteď nutné modlit se, jak si přálo Veličenstvo Fiala! Pokud se budete modlit k nepohodlné osobě, dopadnete jako Soňa Peková! Modlení k Putinovi je totiž v ČR zakázáno! A lůza pod platanem jásá a ti nejuvědomělejší označují českou vlajku za symbol extrémismu a podpory Rusku! Manipulátor v akci s cílem zákazu české vlajky?

Na prvním kanálu ruské televize došlo k neuvěřitelné události během diskusního panelu ke Speciální vojenské operaci ruské armády na Ukrajině. Viceprezident Ruské akademie geopolitických studií Araik Stepanjan totiž navrhl, aby Ruská federace začala něco dělat v Evropě s obrovskou vlnou protiruské hysterie, která je podle jeho názoru vysoce nebezpečná a Rusko by podle něho mělo začít financovat proruské politiky v Evropě s cílem, aby uspěli ve volbách a pomohli změnit současné protiruské režimy a vlády evropských států. Úplně přesně to takto provádí George Soros, který rozdává peníze a potom s pomocí takto zaplacených lidí provádí svrhávání vlád, jako na Slovensku a jinde v Evropě. Stepanjan přímo zmínil dva slovenské politiky, kteří podle jeho názoru jsou proruští a mají velkou základnu potenciálních proruských voličů na Slovensku.

Video: https://aeronet.news/video-viceprezident-ruske-akademie-geopolitickych-studii-spustil-v-ruske-televizi-roztrzku-o-tom-jestli-by-rusko-melo-financovat-pro-ruske-politiky-v-eu-stejne-jako-to-dela-george-soros/

Konkrétně zazněla jména Jána Čarnogurského a Štefana Harabina. Ve studiu ruské televize se potom strhla velká přestřelka, že Rusko přece nemá zapotřebí shánět si přátele za peníze a dokonce zaznělo, že Rusko proti svým oponentům nepoužívá teroristické nástroje, na rozdíl od George Sorose.

Rusko totiž považuje George Sorose a jeho organizaci Open Society za teroristickou skupinu, která funguje s cílem svrhávání vlád a dosazováním nakoupených politiků z dotovaných neziskovek, které fungují jako líhně pro nové politiky a nové kádry, přesně tak, jak k tomu došlo na Slovensku v uplynulých letech, kdy se prezidenty dvakrát po sobě stali kandidáti, kteří vzešli z neziskovek (Dobrý Anděl -> Andrej Kiska, Via Iuris -> Zuzana Čaputová).

Rusko v mnoha ohledech nechápe, že rusofobie v Evropě nevznikla zadarmo, ale za tvrdé peníze a finance z nadací a od nejrůznějších Sorosů

Teroristické praktiky Open Society spočívají v dosazování revolucionářů v kravatě a v sukni, kteří ale po nástupu k moci likvidují veškerou opozici, jako teď v těchto hodinách vidíme na Slovensku v procesu zatýkání špiček opoziční strany SMER, anebo jako vidíme v ČR po nástupu nové fialové vlády, která se profiluje jako řeznický gang, který pošlapává Ústavu, blokuje weby, svobodu slova a dokonce poštvává prokurátory i na lidi, kteří se jen pomodlí. O tom ale až za chvíli. Viceprezident a doktor Stepanjan si dobře uvědomuje situaci, která moderátorům v ruské televizi stále uniká. To, v čem se nachází Evropa, je regulérní válka proti Rusku. A nepřítel použil peníze, aby provedl v roce 2018 převrat z ulice na Slovensku, a aby dostal k moci v ČR vládu nelegitimní cestou na základě intervence Ústavního soudu.

Roztržka ve studiu
Roztržka ve studiu

Ten účelově změnil volební zákon, který umožnil uchvátit moc malými politickými stranami na tzv. koaličních kandidátkách. Změna volebního zákona v rámci Ústavy se stala cestou k nástupu vlády, která ihned po dosazení k moci začala páchat zločiny a nastolovat tvrdou despocii a diktaturu, kdy nový režim začal blokovat desítky opozičních webů. Státní zástupce začal vyhrožovat obyvatelstvu, aby se neopovažovalo vyjadřovat ve směru k Rusku a Ukrajině jiné názory, než ty, které zaznívají od vlády a z médií hlavního proudu. A pokud by se někdo vyjádřil třeba pozitivně o ruském prezidentu, mohlo by mu hrozit až vězení za podporu genocidy nebo terorismu.

Dr. Peková vyzvala k modlení za Vladimira Putina a už má na krku prokurátora. V Česku je zakázáno modlit se jinak, než jak si přálo Veličenstvo (kat) Fiala

Nástup diktatury je možný jen díky mlčení a nečinnosti většiny. Většina lidí mlčí. Ve společnosti se přesto nachází spousta lidí, která nechce válku, nechce eskalaci konfliktu na Ukrajině, nechce členství v NATO, nechce dodávat zbraně neonacistům na Ukrajinu, ale chybí politické sjednocení těchto lidí pod nějakou vlajkou. A politika potřebuje samozřejmě peníze a financování stejně, jako poskytuje štědře a vrchovatě George Soros a jeho nastrčené nadační a hedgeové fondy rozvrstvené po celém světě.

Rusko nechce používat stejné metody a taktiky jako George Soros, ale jak se ukazuje, tyto metody podpory ze zahraničí na Západě vedly k obrovské indukci nacismu a rusofobie, čímž se potvrzuje, že jde o efektivní formu ovlivňování nejen politiky, ale celých populací a společností. A že nacifikace dosahuje opravdu maximálních úrovní, to dosvědčuje informace ze čtvrtka, že Dr. Soňa Peková je prošetřovaná policií, protože na Svobodném rádiu počátkem dubna řekla, aby se lidé modlili za Vladimira Putina, protože zabránil rozšíření nebezpečných virů z ukrajinských biologicko-virových laboratoří.

MUDr. Soňa Peková
MUDr. Soňa Peková

Ano, představte si, že v České republice už se nesmíte ani modlit, resp. vyzývat k modlení, pakliže se jedná o modlitbu k nepohodlné či závadové osobě. Doslova se tím potvrzuje nadčasový text písně Karla Kryla, kde se zpívá, že lidu bylo přikázáno modlit se, jak si přálo Veličenstvo Kat. Přesně tak, modlení je v ČR možné už jen podle toho, jak si přeje vláda Petra Fialy. Kdo se bude modlit jinak anebo k někomu jinému, na toho si došlápne státní zastupitelství.

Kdyby nebylo jasno o tom, jak daleko je nacifikace v ČR, tak se podívejte na událost, kterou zařídil jeden z arbitrů české pravdy, kterého propaguje na svém webu "Braňme Česko" i Úřad vlády České republiky, redaktor serveru Manipulatori.cz Jan Cemper. Ten totiž v jednom svém posledním článku prohlásil, že česká vlajka je prý za určitých okolností symbolem kolaborace Čechů s ruským režimem!!! Ano, přesně tak. Pokud si dnes prý někdo dá českou vlajku do profilového obrázku na sociální síti, tak tím prý může vyjadřovat kolaboraci s Ruskem, a to proto, že ruskou vlajku se dnes lidé bojí ukazovat, a tak ji nahrazují českou.

Vyvěs českou vlajku a je z tebe kolaborant?

Celé to vzniklo tím, že na jedné sociální síti vznikla iniciativa za vytvoření československé jednotky v Rusku, která by bojovala za ruské zájmy a jednoho dne by dobyla Prahu. Lidé, kteří text sdílí, si na profilové panely dávají české vlajky na znamení souhlasu s touto myšlenku, a z toho Jan Cemper odvodil, že tím okamžikem se česká vlajka stává symbolem a znakem kolaborace. Ne, tohle není vtip, to opravdu tvrdí arbitr pravdy, jehož server Úřad vlády ČR propaguje jako doporučený zdroj informací pro širokou veřejnost na vládním webu Braňme Česko.

Tak to je on: Jan Cemper, vydavatel Manipulatori.cz
Tak to je on: Jan Cemper, vydavatel Manipulatori.cz

Vláda tedy propaguje server člověka, který dává rovnítko mezi kolaboraci s Ruskem a českou státní vlajku. Jakkoliv neuvěřitelný nesmysl to může být, tak ve skutečnosti je to asi myšleno zcela vážně, takže 8. a hlavně 9. května asi přijde spousta udání na statisíce potenciálních kolaborantů s Rusy, až si lidé vyvěsí na okna české vlaječky. Nemusíte vyvěšovat ani ruskou, nově stačí k obvinění z kolaborace česká vlajka. V důsledku to znamená, že společnost je natolik nacifikována, že už opravdu chybí jen to Gestapo a zprovoznění sekyrárny na Pankráci s tamní gilotinou, kde budou popravovat lidi, kteří v noci zapomněli zatemnit, anebo nenahlásili závadový příspěvek nebo poznámku chvály na Putina na pracovišti.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!