Vláda od začátku věděla, že očkovaní mohou přenášet covid! 

19.08.2022

Vláda od začátku věděla, že očkovaní mohou přenášet "virus", přiznal na CNN Prima News předseda Výboru pro zdravotnictví Bohuslav Svoboda. Přesto je nechala volně pobíhat a ještě jim dávala výhody!

VIDEO - ZDE

Moderátorka: ... na virus mělo fungovat očkování, slyšeli jsme to v kampani Tečka, zdá se že na omicron podle některých vědců ale očkování nefunguje. Ostatně včera například šéf společnosti BioNTech uvedl, že nelze počítat s totální platností vakcíny na tuto variantu. Jak se potom postavit k tomuto argumentu a k vysvětlování veřejnosti?

BOHUSLAV SVOBODA: K tomuto argumentu jsme se měli postavit od začátku. Od začátku jsme měli říkat, protože se to vědělo, že vytvořit komunitní ochranu je prakticky nemožné u tohoto viru. A že ten účinek té vakcinace bude klesat, že nebude držet dvacet let. A museli jsme také říkat od začátku, že pacient, který je oočkován a nemá příznaky onemocnění, může tu chorobu roznášet. To jsou všechno věci, které se vědí.

Moderátorka: Nezlobte se, ale já to tehdy ještě před pár měsíci neslyšela ani z úst opozice.

BOHUSLAV SVOBODA: To je mě líto, ale v našich kruzích jsme to slyšeli všichni. Jenom jsme věděli, že to vláda nepouští ven, a o tom to je. Protože kdybychom připustili i to, že neexistují viry, že neexistují bakterie, tak co bychom potom dělali? Co bychom léčili?"


Zdroj: CNN Prima News

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!